DG Kulüp Güç Sıralamasında Romanya kulüpleri arasında ilk sırada Universitatea Craiova (dünyada 121.); onu U. Cluj (205.) ve Dinamo Bucuresti (208.) izliyor.
Romanya kulüpleri
141 takım
Ülke sırası
Takım
Lig
Puan
7 gün
Güven
Dünya sırası
1
Universitatea Craiova
Liga I
2.149
↑ 6,6
yüksek
121
2
U. Cluj
Liga I
2.076
↓ 2,4
yüksek
205
3
Dinamo Bucuresti
Liga I
2.073
↓ 9,8
yüksek
208
4
Rapid 1923
Liga I
2.021
↑ 5,0
yüksek
308
5
Cluj
Liga I
1.984
↑ 6,2
yüksek
385
6
FCSB
Liga I
1.975
↓ 14,0
yüksek
408
7
Farul Cons.
Liga I
1.923
↑ 7,2
yüksek
536
8
Petrolul Ploiesti
Liga I
1.921
↑ 18,6
yüksek
537
9
Uta Arad
Liga I
1.921
↓ 18,3
yüksek
538
10
CS Corvinul 1921 Hunedoara
Liga I
1.913
↑ 20,3
yüksek
558
11
A. Pitesti
Liga I
1.888
↑ 20,3
yüksek
621
12
FC Otelul Galati
Liga I
1.877
↓ 6,1
yüksek
664
13
FC Botosani
Liga I
1.864
↓ 1,3
yüksek
703
14
Sepsi Os Sf
Liga I
1.858
↑ 0,2
yüksek
726
15
FC Voluntari
Liga I
1.834
↓ 12,0
yüksek
813
16
Csikszereda M. Ciuc
Liga I
1.805
↑ 11,9
yüksek
939
17
CSM Slatina
Liga II
1.797
↑ 9,3
yüksek
984
18
Concordia
Liga II
1.782
↑ 33,7
yüksek
1065
19
Chindia
Liga II
1.774
↑ 11,3
yüksek
1121
20
Metalul Buzău
Liga II
1.761
=
yüksek
1194
21
Bihor Oradea
Liga II
1.746
↓ 10,9
yüksek
1291
22
CSM Reşiţa
Liga II
1.733
↑ 18,1
yüksek
1378
23
CSA Steaua Bucureşti
Liga II
1.725
=
yüksek
1429
24
Unirea Slobozia
Liga II
1.721
↑ 7,0
yüksek
1463
25
Metaloglobus
Liga II
1.711
↑ 4,6
yüksek
1538
26
Politehn Tim
Liga II
1.709
=
yüksek
1544
27
ACS Fotbal Club Bacau 2023
Liga II
1.706
↓ 0,4
yüksek
1567
28
FC Cetate Suceava
Liga II
1.701
↓ 14,5
yüksek
1600
29
Unirea Alba Iulia
Liga III - Serie 7
1.684
=
orta
1727
30
Popești-Leordeni
Liga II
1.683
↓ 11,3
yüksek
1737
31
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud
Liga II
1.683
↑ 7,6
yüksek
1744
32
ASA Targu Mures
Liga II
1.679
↓ 12,4
yüksek
1778
33
U Craiova 1948
Liga III - Serie 5
1.664
↑ 5,8
orta
1886
34
Tunari
Liga III - Serie 3
1.652
=
orta
2003
35
Scm Ramnicu Valcea
Liga II
1.638
=
yüksek
2175
36
CS Afumati
Liga II
1.634
↑ 0,4
yüksek
2214
37
Flacăra Moreni
Liga III - Serie 3
1.607
↑ 7,9
orta
2508
38
CSM FC Vaslui
Liga III - Serie 1
1.594
=
orta
2676
39
Acs Viitorul Selimbar
Liga II
1.592
↓ 22,9
yüksek
2696
40
Minaur Baia Mare
Liga III - Serie 8
1.580
=
orta
2853
41
Bradul Putna
Liga III - Serie 1
1.576
=
orta
2906
42
CS U Craiova II
Liga III - Serie 6
1.566
=
orta
3037
43
Târgu Secuiesc
Liga III - Serie 1
1.563
=
orta
3092
44
CSM Satu Mare
Liga II
1.560
↓ 7,0
yüksek
3145
45
Sănătatea Cluj
Liga III - Serie 8
1.559
=
orta
3163
46
Minerul Lupeni
Liga III - Serie 6
1.559
↓ 2,8
orta
3165
47
CSC Dumbravita
Liga II
1.553
↓ 4,6
yüksek
3280
48
Sporting Lieşti
Liga III - Serie 4
1.550
=
orta
3331
49
CS Dinamo București
Liga II
1.548
=
yüksek
3352
50
SCM Zalău
Liga III - Serie 8
1.529
↑ 7,3
orta
3671
51
Agricola Borcea
Liga III - Serie 4
1.529
=
orta
3676
52
CS Drobeta-Turnu Severin
Liga III - Serie 6
1.526
↑ 8,0
orta
3708
53
Paşcani
Liga III - Serie 1
1.519
↑ 8,7
orta
3807
54
USV Iaşi
Liga III - Serie 1
1.516
=
orta
3863
55
ACS Mediaş 2022
Liga III - Serie 2
1.508
=
orta
3973
56
CSM Corona Brasov
Liga III - Serie 2
1.508
=
orta
3978
57
Unirea Braniştea
Liga III - Serie 4
1.501
=
orta
4094
58
Stiinta Miroslava
Liga III - Play-offs
1.500
↑ 18,2
yüksek
4114
59
CSM Targu Jiu
Liga III - Serie 6
1.500
↑ 12,8
orta
4117
60
Csl Stefanestii de Jos
Liga II
1.494
↑ 22,9
yüksek
4229
61
Odorheiu Secuiesc
Liga III - Serie 1
1.492
↑ 6,2
orta
4251
62
CSM Alexandria
Liga III - Serie 5
1.491
=
orta
4276
63
LPS HD Clinceni
Liga III - Serie 5
1.488
=
orta
4328
64
Oltul Curtişoara
Liga III - Serie 6
1.482
↓ 12,8
orta
4420
65
CSM Adjud
Liga III - Serie 1
1.475
↓ 8,9
orta
4555
66
Aerostar Bacau
Liga III - Serie 1
1.472
↑ 8,9
orta
4609
67
Bucovina Rădăuţi
Liga III - Serie 1
1.471
↑ 18,6
orta
4615
68
Csm Sighetu Marmatiei
Liga III - Serie 8
1.466
=
orta
4693
69
Unirea Sântana
Liga III - Serie 7
1.461
=
orta
4774
70
Inter Sibiu
Liga III - Serie 2
1.459
↑ 7,9
orta
4806
71
ARO Muscelul Câmpulung
Liga III - Serie 2
1.455
=
orta
4891
72
CSM Jiul Petrosani
Liga III - Serie 6
1.453
=
orta
4916
73
Timişul Şag
Liga III - Serie 7
1.453
↑ 8,2
orta
4928
74
Olimpic Zărneşti
Liga III - Serie 2
1.450
=
orta
4975
75
Baicoi
Liga III - Serie 2
1.449
=
orta
4987
76
Cetatea
Liga III - Serie 5
1.443
↓ 19,6
orta
5081
77
Ceahlăul Piatra Neamţ
Liga III - Serie 1
1.439
=
orta
5143
78
Cetate Deva
Liga III - Serie 7
1.438
↑ 5,8
orta
5163
79
Vulturii Fărcăşeşti
Liga III - Serie 6
1.434
=
orta
5218
80
Progresul Fundulea
Liga III - Serie 4
1.434
=
orta
5231
81
Ghiroda şi Giarmata Vii
Liga III - Serie 7
1.432
↓ 8,2
orta
5251
82
Dunărea 2020 Giurgiu
Liga III - Serie 5
1.431
↑ 19,6
orta
5262
83
Crişul Sântandrei
Liga III - Serie 8
1.430
=
orta
5278
84
Viitorul Arad
Liga III - Serie 7
1.425
↑ 9,8
orta
5356
85
AFC Progresul 1944 Spartac
Liga III - Serie 5
1.423
=
orta
5392
86
Blejoi
Liga III - Serie 3
1.423
↓ 7,9
orta
5395
87
Omega Sport
Liga III - Serie 5
1.406
=
orta
5613
88
Viitorul Onesti
Liga III - Serie 1
1.406
=
orta
5615
89
Păușești
Liga III - Serie 6
1.405
↑ 18,6
orta
5626
90
Academica Balș
Liga III - Serie 6
1.404
↑ 2,8
orta
5638
91
Sepsi II
Liga III - Serie 2
1.400
↓ 5,8
orta
5704
92
Gheorgheni
Liga III - Serie 1
1.399
↓ 6,2
orta
5709
93
CIL Blaj
Liga III - Serie 7
1.398
=
orta
5732
94
Unirea Tășnad
Liga III - Serie 8
1.397
=
orta
5759
95
Voința Crevedia
Liga III - Serie 3
1.393
=
orta
5831
96
Unirea Bascov
Liga III - Serie 6
1.392
↓ 18,6
orta
5834
97
Înainte Modelu
Liga III - Serie 4
1.382
=
orta
5990
98
Metalurgistul Cugir
Liga III - Serie 7
1.380
=
orta
6018
99
FC Bacău II
Liga III - Serie 1
1.369
↓ 8,7
orta
6167
100
Acso Filiasi
Liga III - Serie 6
1.363
=
orta
6235
101
Sânmartin
Liga III - Serie 8
1.363
↓ 10,0
orta
6236
102
Dunarea Calarasi
Liga III - Serie 4
1.362
=
orta
6268
103
Săcele
Liga III - Serie 2
1.360
↓ 9,9
orta
6287
104
Academica Recea
Liga III - Serie 8
1.358
↓ 7,3
orta
6316
105
Victoria Traian
Liga III - Serie 2
1.350
↑ 15,0
orta
6403
106
Progresul Mogosoaia
Liga III - Serie 5
1.349
=
orta
6415
107
FCSB II
Liga III - Serie 5
1.348
↑ 14,5
orta
6429
108
Berca
Liga III - Serie 3
1.347
↑ 18,6
orta
6433
109
Progresul Pecica
Liga III - Serie 7
1.339
↓ 9,8
orta
6532
110
Bihorul Beiuş
Liga III - Serie 8
1.334
↑ 10,7
orta
6573
111
Universitatea Alba Iulia
Liga III - Serie 7
1.334
↑ 14,0
orta
6583
112
Poli Timisoara 2
Liga III - Serie 7
1.330
↓ 5,8
orta
6624
113
Acs Kids Tampa Brasov
Liga III - Serie 2
1.322
↑ 9,9
orta
6685
114
Viitorul Cluj
Liga III - Serie 8
1.322
↑ 10,0
orta
6692
115
Valenii de Munte
Liga III - Serie 2
1.318
=
orta
6734
116
Pucioasa
Liga III - Serie 3
1.313
↑ 0,1
orta
6787
117
Oxigen Bucuresti
Liga III - Serie 5
1.306
=
orta
6853
118
Axiopolis
Liga III - Serie 4
1.300
=
orta
6897
119
Progresul Draganesti
Liga III - Serie 3
1.298
=
orta
6920
120
Nera Bogodinţi
Liga III - Serie 7
1.296
↓ 14,0
orta
6937
121
Recolta Gheorghe Doja
Liga III - Serie 4
1.289
=
orta
6987
122
Axi Adunații-Copăceni
Liga III - Serie 5
1.280
↓ 12,3
orta
7065
123
Plopeni
Liga III - Serie 3
1.279
=
orta
7076
124
Unirea Dej
Liga III - Serie 8
1.278
↓ 10,7
orta
7079
125
Petrolul Hartiesti
Liga III - Serie 6
1.274
↓ 8,0
orta
7105
126
CS Electrosid Titu
Liga III - Serie 3
1.272
↓ 18,6
orta
7115
127
Păuleşti
Liga III - Serie 3
1.262
=
orta
7182
128
Agigea
Liga III - Serie 4
1.260
=
orta
7192
129
Tricolorul Breaza
Liga III - Serie 2
1.259
↓ 7,9
orta
7195
130
Portul Constanta
Liga III - Serie 4
1.259
=
orta
7201
131
Viitorul Corbeanca
Liga III - Serie 3
1.257
↓ 0,1
orta
7213
132
Râmnicu Sărat
Liga III - Serie 3
1.252
=
orta
7251
133
Carpati Covasna
Liga III - Serie 2
1.240
↑ 5,8
orta
7318
134
Unirea DMO
Liga III - Serie 7
1.230
↑ 6,8
orta
7374
135
Transilvania Sport Academy
Liga III - Serie 8
1.218
=
orta
7453
136
Gloria Băneasa
Liga III - Serie 4
1.206
=
orta
7516
137
FC Dinamo Bucuresti 1948 2
Liga III - Serie 5
1.198
↓ 14,5
orta
7547
138
Hidro Mecanica Sugag
Liga III - Serie 7
1.164
↑ 1,0
orta
7634
139
Voluntari II
Liga III - Serie 5
1.162
↑ 12,3
orta
7640
140
ASC Otelul Galati II
Liga III - Serie 4
1.160
=
orta
7647
141
Gilortul
Liga III - Serie 6
1.143
↓ 4,8
orta
7698
Geçmiş sonuçlardan hesaplanan puandır, tahmin değildir.
Güven: ligin başka liglerden takımlarla oynadığı maç sayısına göre (40 ve üstü yüksek, 15 ve üstü orta, altı düşük). Düşük güvenli liglerde ligler arası karşılaştırma zayıftır.
DG Kulüp Güç Sıralamasında Romanya kulüpleri arasında ilk sırada Universitatea Craiova (dünyada 121.); onu U. Cluj (205.) ve Dinamo Bucuresti (208.) izliyor.
Romanya kulüplerinden kaçı DG Kulüp Güç Sıralamasında?
141 takım: en az 10 maç oynamış ve son 120 günde maçı olan takımlar listeye girer. Puan, 2024'ten bu yana bütün kulüp maçlarının sonuçlarından hesaplanır; tahmin değildir.