DG Kulüp Güç Sıralamasında Kuzey İrlanda kulüpleri arasında ilk sırada Coleraine FC (dünyada 995.); onu Linfield (1188.) ve Larne (1202.) izliyor.
Kuzey İrlanda kulüpleri
28 takım
Ülke sırası
Takım
Lig
Puan
7 gün
Güven
Dünya sırası
1
Coleraine FC
Premiership
1.795
↓ 18,0
yüksek
995
2
Linfield
Premiership
1.761
↑ 18,0
yüksek
1188
3
Larne
Premiership
1.759
↓ 19,7
yüksek
1202
4
Glentoran
Premiership
1.714
↓ 2,7
yüksek
1507
5
Cliftonville FC
Premiership
1.626
↑ 19,7
yüksek
2293
6
Carrick Rang
Premiership
1.565
↑ 2,7
yüksek
3052
7
Dungannon S
Premiership
1.537
↑ 6,8
yüksek
3531
8
Ballymena U
Premiership
1.510
↓ 0,2
yüksek
3961
9
Glenavon FC
Championship
1.505
↑ 7,1
yüksek
4023
10
Crusaders FC
Premiership
1.467
↓ 10,1
yüksek
4674
11
Limavady United
Premiership
1.467
↓ 6,8
yüksek
4676
12
Portadown
Premiership
1.444
↑ 0,2
yüksek
5075
13
Annagh United
Championship
1.442
↑ 5,9
yüksek
5096
14
Bangor
Premiership
1.424
↑ 10,1
yüksek
5364
15
Newington Youth
Championship
1.379
↑ 8,3
yüksek
6044
16
Harland And Wolff Welders FC
Championship
1.356
↑ 11,8
yüksek
6327
17
Loughgall
Championship
1.347
↑ 11,7
yüksek
6437
18
Institute
Championship
1.346
↓ 7,1
yüksek
6450
19
Queen's University
Championship
1.345
↑ 17,7
yüksek
6464
20
Newry City AFC
Championship
1.289
↑ 11,3
yüksek
6989
21
Rathfriland Rangers
Championship
1.288
↑ 10,8
yüksek
6990
22
Ards
Championship
1.276
↓ 11,8
yüksek
7094
23
Warrenpoint
Championship
1.253
↓ 17,7
yüksek
7238
24
Moyola Park
Championship
1.250
↓ 11,3
yüksek
7263
25
Ballinamallard United
Championship
1.236
↓ 10,8
yüksek
7345
26
Strabane Athletic
Championship
1.220
↓ 5,9
yüksek
7433
27
Dundela
Championship
1.143
↓ 3,8
yüksek
7697
28
Armagh City
Championship
1.057
↓ 8,3
yüksek
7840
Geçmiş sonuçlardan hesaplanan puandır, tahmin değildir.
Güven: ligin başka liglerden takımlarla oynadığı maç sayısına göre (40 ve üstü yüksek, 15 ve üstü orta, altı düşük). Düşük güvenli liglerde ligler arası karşılaştırma zayıftır.
Kuzey İrlanda kulüpleri arasında en güçlüsü hangisi?
DG Kulüp Güç Sıralamasında Kuzey İrlanda kulüpleri arasında ilk sırada Coleraine FC (dünyada 995.); onu Linfield (1188.) ve Larne (1202.) izliyor.
Kuzey İrlanda kulüplerinden kaçı DG Kulüp Güç Sıralamasında?
28 takım: en az 10 maç oynamış ve son 120 günde maçı olan takımlar listeye girer. Puan, 2024'ten bu yana bütün kulüp maçlarının sonuçlarından hesaplanır; tahmin değildir.