Žalgiris II 2-1 Be1 Nfa: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Žalgiris II 2–1 Be1 Nfa (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–1.
Paylaş
Maç özeti
Žalgiris II – Be1 Nfa maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: V. Berenta 14', 64' (Žalgiris II); T. Gudaitis 4' (Be1 Nfa).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Žalgiris II üstte · Be1 Nfa altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 4' gol: T. Gudaitis (Be1 Nfa)
- 14' gol: V. Berenta (Žalgiris II)
- 64' gol: V. Berenta (Žalgiris II)
Maç olayları
- Žalgiris IIBe1 Nfa
- Gol V. Berenta 2–164'
- Gol V. Berenta 1–114'
- 4'Gol T. Gudaitis 0–1
Žalgiris II iç sahada (15 maç) · Be1 Nfa deplasmanda (15 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 7 maç (2022'den beri)
1 Žalgiris II1 berabere5 Be1 Nfa
- Žalgiris II iç sahada 15 maçta 9 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Be1 NFA deplasmanda 15 maçta 8 galibiyet, 2 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 16/30 | %60 9/15 |
| Beraberlik | %17 5/30 | %13 2/15 |
| Mağlubiyet | %30 9/30 | %27 4/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 18/30 | %53 8/15 |
| Beraberlik | %17 5/30 | %13 2/15 |
| Mağlubiyet | %23 7/30 | %33 5/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,60 (48 gol) | 1,87 (28 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,30 (39 gol) | 1,27 (19 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,73 (52 gol) | 1,60 (24 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,07 (32 gol) | 1,07 (16 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 16/30 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %73 22/30 | %67 10/15 |
| 2,5 Üst | %60 18/30 | %67 10/15 |
| 3,5 Üst | %33 10/30 | %40 6/15 |
| Gol yememe | %33 10/30 | %33 5/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 16/30 | %40 6/15 |
| 1,5 Üst | %80 24/30 | %73 11/15 |
| 2,5 Üst | %57 17/30 | %60 9/15 |
| 3,5 Üst | %27 8/30 | %27 4/15 |
| Gol yememe | %33 10/30 | %40 6/15 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 12/30 | %47 7/15 |
| Berabere | %37 11/30 | %40 6/15 |
| Geride | %23 7/30 | %13 2/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %37 11/30 | %33 5/15 |
| Berabere | %53 16/30 | %53 8/15 |
| Geride | %10 3/30 | %13 2/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Žalgiris II (30 maç)
Be1 Nfa (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Žalgiris II (28 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 5 |
| 16-30 | 5 | 6 |
| 31-45 | 9 | 4 |
| 46-60 | 5 | 7 |
| 61-75 | 11 | 6 |
| 76-90 | 9 | 9 |
Be1 Nfa (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 9 | 0 |
| 31-45 | 6 | 5 |
| 46-60 | 5 | 6 |
| 61-75 | 9 | 5 |
| 76-90 | 8 | 5 |
Kartlar
Žalgiris II
Sarı 0 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 0,0)
Be1 Nfa
Sarı 0 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiŽalgiris II
4. sıra · 53 puan · 30 maç · averaj +9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMGB
- 31.10 Jonava 2–2 Žalgiris II B
- 23.10 Garliava 0–2 Žalgiris II G
- 17.10 Žalgiris II 2–3 Atmosfera M
- 09.10 BFA 1–2 Žalgiris II G
- 20.09 Žalgiris II 0–1 Babrungas M
Be1 Nfa
3. sıra · 59 puan · 30 maç · averaj +20
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGBB
Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
1 Lyga (Litvanya) 30. hafta programında Žalgiris II – Be1 Nfa maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 15:00 oynanacak. Sıralamada Žalgiris II 4., Be1 Nfa 3.; iki takım arasında 9 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Žalgiris II son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 7 gol yedi. Son 5 maçta Be1 Nfa 2 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 8-5).
- Sıralama
- 4. (50 p) – 3. (59 p)
- Form (son 5)
- BGMGM – BBGGB
- H2H (G-B-M)
- 1-1-5 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %64 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %36
- iddaa MS 1-0-2
- 2,85 – 3,23 – 1,87
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Žalgiris II 1, Be1 Nfa 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Haziran 2026, Be1 Nfa 2-1 Žalgiris II.
Gol istatistikleri
Žalgiris II iç saha 14 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,29 gol yedi; Be1 Nfa dış saha 14 maçta 1,64 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Žalgiris II %64, Be1 Nfa %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Žalgiris II %57, Be1 Nfa %36. İlk yarıyı önde kapatma: Žalgiris II 7/14, Be1 Nfa 5/14.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,85, 0 – 3,23, 2 – 1,87. Karşılıklı Gol: Var 1,33, Yok 2,23.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %61; KG var ortalaması %46; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 14:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Litvanya · 1 Lyga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Minija | 30 | +57 | 74 |
| 2 | Babrungas | 30 | +42 | 74 |
| 3 | Be1 NFA | 30 | +20 | 59 |
| 4 | Žalgiris II | 30 | +9 | 53 |
| 5 | Tauras | 30 | +14 | 51 |
| 6 | BFA | 30 | +5 | 50 |
| 7 | Dainava | 30 | +15 | 48 |
| 8 | Neptūną Klaipėda | 30 | -4 | 45 |
| 9 | Atmosfera | 30 | +10 | 41 |
| 10 | Jonava | 30 | -7 | 32 |
| 11 | Garliava | 30 | -5 | 30 |
| 12 | Kauno Žalgiris II | 30 | -23 | 29 |
| 13 | Transinvest 2 | 30 | -28 | 29 |
| 14 | Hegelmann II | 30 | -29 | 28 |
| 15 | FA Šiauliai II | 30 | -38 | 18 |
| 16 | Ekranas | 30 | -38 | 18 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Minija | 15 | +32 | 42 |
| 2 | Babrungas | 15 | +28 | 41 |
| 3 | Be1 NFA | 15 | +12 | 33 |
| 4 | BFA | 15 | +11 | 31 |
| 5 | Tauras | 15 | +14 | 29 |
| 6 | Žalgiris II | 15 | +9 | 29 |
| 7 | Dainava | 15 | +10 | 27 |
| 8 | Neptūną Klaipėda | 15 | -2 | 25 |
| 9 | Atmosfera | 15 | +8 | 22 |
| 10 | Kauno Žalgiris II | 15 | -2 | 21 |
| 11 | Jonava | 15 | +6 | 19 |
| 12 | Garliava | 15 | +4 | 19 |
| 13 | Transinvest 2 | 15 | -5 | 17 |
| 14 | Hegelmann II | 15 | -6 | 17 |
| 15 | FA Šiauliai II | 15 | -15 | 10 |
| 16 | Ekranas | 15 | -22 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Babrungas | 15 | +14 | 33 |
| 2 | Minija | 15 | +25 | 32 |
| 3 | Be1 NFA | 15 | +8 | 26 |
| 4 | Žalgiris II | 15 | 0 | 24 |
| 5 | Tauras | 15 | 0 | 22 |
| 6 | Dainava | 15 | +5 | 21 |
| 7 | Neptūną Klaipėda | 15 | -2 | 20 |
| 8 | Atmosfera | 15 | +2 | 19 |
| 9 | BFA | 15 | -6 | 19 |
| 10 | Jonava | 15 | -13 | 13 |
| 11 | Transinvest 2 | 15 | -23 | 12 |
| 12 | Garliava | 15 | -9 | 11 |
| 13 | Hegelmann II | 15 | -23 | 11 |
| 14 | Ekranas | 15 | -16 | 8 |
| 15 | Kauno Žalgiris II | 15 | -21 | 8 |
| 16 | FA Šiauliai II | 15 | -23 | 8 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Tüm marketler (13)
Çifte Şans
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu 1
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
