Litvanya · 1 Lyga · 30. hafta

Minija 2017 2-0 Garliava: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Minija 2017Kırmızı kart 0
Skor 2–0 MS İY 0–0
GarliavaKırmızı kart 1

Minija 2017 2–0 Garliava (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Minija 2017 – Garliava maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Minija 2017 üstte · Garliava altta

01530İY607590 36' kırmızı kart (Garliava)53' gol (Minija 2017)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 36' kırmızı kart (Garliava)
  • 53' gol (Minija 2017)

Maç olayları

  1. Minija 2017Garliava
  2. Gol 1–053'
  3. 36'Kırmızı kart
Maç özeti

Ev sahibi

Minija 2017

1. sıra · 74 puan

MMMGB

Deplasman

Garliava

11. sıra · 30 puan

GBGMB

Minija 2017 iç sahada (15 maç) · Garliava deplasmanda (15 maç), bu sezon

2,80 Gol atma maç başı 1,07
0,67 Gol yeme maç başı 1,67
%47 Gol yememe maçların %7
%53 KG Var maçların %47
%93 2.5 Üst maçların %47

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 7 maç (2022'den beri)

1 Minija 20172 berabere4 Garliava

  • Minija iç sahada 15 maçta 14 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Garliava deplasmanda 15 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 10 mağlubiyet aldı.
  • Minija, iç saha maçlarında 15 maçta 14 kez 2,5 üst bitti (%93).

Maç istatistikleri

Minija 2017Garliava
0Kırmızı kart1
Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Minija 2017
Toplam (30)İç saha (15)
Galibiyet%80 24/30%93 14/15
Beraberlik%7 2/30%0 0/15
Mağlubiyet%13 4/30%7 1/15
Garliava
Toplam (30)Dış saha (15)
Galibiyet%27 8/30%20 3/15
Beraberlik%20 6/30%13 2/15
Mağlubiyet%53 16/30%67 10/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Minija 2017
Toplam (30)İç saha (15)
Attığı gol / maç2,63 (79 gol)2,80 (42 gol)
Yediği gol / maç0,73 (22 gol)0,67 (10 gol)
Garliava
Toplam (30)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,17 (35 gol)1,07 (16 gol)
Yediği gol / maç1,33 (40 gol)1,67 (25 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Minija 2017
Toplam (30)İç saha (15)
KG Var%47 14/30%53 8/15
1,5 Üst%83 25/30%100 15/15
2,5 Üst%80 24/30%93 14/15
3,5 Üst%43 13/30%40 6/15
Gol yememe%47 14/30%47 7/15
Garliava
Toplam (30)Dış saha (15)
KG Var%43 13/30%47 7/15
1,5 Üst%70 21/30%73 11/15
2,5 Üst%43 13/30%47 7/15
3,5 Üst%23 7/30%27 4/15
Gol yememe%17 5/30%7 1/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Minija 2017
Toplam (30)İç saha (15)
Önde%50 15/30%60 9/15
Berabere%40 12/30%40 6/15
Geride%10 3/30%0 0/15
Garliava
Toplam (30)Dış saha (15)
Önde%27 8/30%20 3/15
Berabere%47 14/30%60 9/15
Geride%27 8/30%20 3/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Minija 2017 (30 maç)

1/1151/X01/20X/19X/X2X/212/102/X02/23

Garliava (30 maç)

1/151/X11/22X/13X/X5X/262/102/X02/28

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Minija 2017 (24 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 10 1
16-30 5 4
31-45 8 3
46-60 15 2
61-75 15 3
76-90 13 7

Garliava (26 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 8 4
16-30 2 8
31-45 5 5
46-60 9 4
61-75 6 5
76-90 3 10

Kartlar

Minija 2017

Sarı 1 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 0,0)

Garliava

Sarı 1 · Kırmızı 4 (29 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Minija 2017

1. sıra · 74 puan · 30 maç · averaj +57

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMGB

  1. 04.11 Tauras 3–3 Minija 2017 B
  2. 31.10 Minija 2017 3–1 Atmosfera G
  3. 24.10 BFA 2–1 Minija 2017 M
  4. 17.10 Minija 2017 2–3 Babrungas M
  5. 11.10 Minija 2017 0–3 Kauno Žalgiris M
Deplasman

Garliava

11. sıra · 30 puan · 30 maç · averaj -5

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGMB

  1. 01.11 Transinvest 2 3–3 Garliava B
  2. 23.10 Garliava 0–2 Žalgiris II M
  3. 17.10 FA Šiauliai II 2–3 Garliava G
  4. 10.10 Garliava 0–0 Atmosfera B
  5. 02.10 Garliava 2–1 Dainava G

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

7 Kasım Cumartesi, saat 15:00: 1 Lyga (Litvanya) 30. haftasında ev sahibi Minija 2017, konuk ekip Garliava. Puan tablosunda ev sahibi 1. sırada (71 puan), konuk ekip 11. sırada (30 puan).

Form (son 5 maç)

Minija 2017 son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 9 gol attı, 12 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Garliava son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 8 gol yedi.

Sıralama
1. (71 p) – 11. (30 p)
Form (son 5)
BGMMM – BMGBG
H2H (G-B-M)
1-2-4 (7 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %50
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 7 maçta galibiyetler Minija 2017 1 – Garliava 4; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Haziran 2026, Garliava 0-1 Minija 2017.

Gol istatistikleri

Minija 2017 iç saha 14 maçta maç başına 2,86 gol attı, 0,71 gol yedi; Garliava dış saha 14 maçta 1,14 attı, 1,64 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Minija 2017 %57, Garliava %50. İlk yarıyı önde kapatma: Minija 2017 9/14, Garliava 3/14.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %54; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 20 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 14:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Litvanya · 1 Lyga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Minija 302424 7922 +5774 MMGBG
2Babrungas 302352 5715 +4274 GGGBG
3Be1 NFA 301857 5232 +2059 GGBBM
4Žalgiris II 301659 4839 +953 GMGBG
5Tauras 301569 5642 +1451 BMGBG
6BFA 3015510 4742 +550 MMGBG
7Dainava 301398 4530 +1548 BGMGB
8Neptūną Klaipėda 3014313 3438 -445 MMMMB
9Atmosfera 3011811 4939 +1041 GGMBG
10Jonava 308814 3441 -732 MGMBB
11Garliava 308616 3540 -530 BGMBM
12Kauno Žalgiris II 309219 2952 -2329 BMGGM
13Transinvest 2 308517 3967 -2829 BGGBM
14Hegelmann II 308418 3766 -2928 GBMBB
15FA Šiauliai II 304620 3573 -3818 BMMMM
16Ekranas 305322 3068 -3818 BMGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Minija 151401 4210 +3242
2Babrungas 151320 335 +2841
3Be1 NFA 151032 2816 +1233
4BFA 151014 2716 +1131
5Tauras 15924 3319 +1429
6Žalgiris II 15924 2819 +929
7Dainava 15834 2313 +1027
8Neptūną Klaipėda 15816 1921 -225
9Atmosfera 15645 2416 +822
10Kauno Žalgiris II 15708 1820 -221
11Jonava 15474 2115 +619
12Garliava 15546 1915 +419
13Transinvest 2 15456 2328 -517
14Hegelmann II 15528 2329 -617
15FA Šiauliai II 15249 1732 -1510
16Ekranas 153111 1638 -2210
#TakımOGBMAYAVP
1Babrungas 151032 2410 +1433
2Minija 151023 3712 +2532
3Be1 NFA 15825 2416 +826
4Žalgiris II 15735 2020 024
5Tauras 15645 2323 022
6Dainava 15564 2217 +521
7Neptūną Klaipėda 15627 1517 -220
8Atmosfera 15546 2523 +219
9BFA 15546 2026 -619
10Jonava 154110 1326 -1313
11Transinvest 2 154011 1639 -2312
12Garliava 153210 1625 -911
13Hegelmann II 153210 1437 -2311
14Ekranas 152211 1430 -168
15Kauno Žalgiris II 152211 1132 -218
16FA Šiauliai II 152211 1841 -238

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Minija 2017–
X · Beraberlik6,56
2 · Garliava11,40

Karşılıklı gol

Var1,80
Yok1,57
Tüm marketler (13)

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 2–0 ve 23,50

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,60Üst1,75

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,65Üst1,70

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,95Yok1,07

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,15Üst3,01

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt1,83Üst1,55

1. Yarı Sonucu

11,3502,8729,26

2. Yarı Sonucu

11,2803,3128,74

Handikaplı Maç Sonucu -2

11,9903,5622,14

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,160 ve 22,05

Tek / Çift

Tek1,66Çift1,68

Alt/Üst 3.5

Alt1,58Üst1,77

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 1.5

Alt1,36Üst2,18

Aynı gün 1 Lyga'da oynanan diğer maçlar