Atmosphere 4-0 Ekranas: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Atmosphere 4–0 Ekranas (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.
Paylaş
Maç özeti
Atmosphere – Ekranas maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: J. Adah 38', Y. Funami 48', K. Seki 76', M. Veselinovic 86' (Atmosphere).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Atmosphere üstte · Ekranas altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 38' gol: J. Adah (Atmosphere)
- 48' gol: Y. Funami (Atmosphere)
- 76' gol: K. Seki (Atmosphere)
- 86' gol: M. Veselinovic (Atmosphere)
Maç olayları
- AtmosphereEkranas
- Gol M. Veselinovic 4–086'
- Gol K. Seki 3–076'
- Gol Y. Funami 2–048'
- Gol J. Adah 1–038'
Atmosphere iç sahada (15 maç) · Ekranas deplasmanda (15 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 7 maç (2022'den beri)
4 Atmosphere0 berabere3 Ekranas
- Atmosfera iç sahada 15 maçta 6 galibiyet, 4 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Ekranas deplasmanda 15 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 11 mağlubiyet aldı.
- Ekranas, deplasman maçlarında 15 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%7).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %37 11/30 | %40 6/15 |
| Beraberlik | %27 8/30 | %27 4/15 |
| Mağlubiyet | %37 11/30 | %33 5/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 5/30 | %13 2/15 |
| Beraberlik | %10 3/30 | %13 2/15 |
| Mağlubiyet | %73 22/30 | %73 11/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,63 (49 gol) | 1,60 (24 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,30 (39 gol) | 1,07 (16 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (30 gol) | 0,93 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,27 (68 gol) | 2,00 (30 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 19/30 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %90 27/30 | %87 13/15 |
| 2,5 Üst | %53 16/30 | %47 7/15 |
| 3,5 Üst | %37 11/30 | %27 4/15 |
| Gol yememe | %20 6/30 | %20 3/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 18/30 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %90 27/30 | %93 14/15 |
| 2,5 Üst | %73 22/30 | %67 10/15 |
| 3,5 Üst | %37 11/30 | %27 4/15 |
| Gol yememe | %13 4/30 | %7 1/15 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %37 11/30 | %40 6/15 |
| Berabere | %37 11/30 | %33 5/15 |
| Geride | %27 8/30 | %27 4/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 4/30 | %13 2/15 |
| Berabere | %37 11/30 | %40 6/15 |
| Geride | %50 15/30 | %47 7/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Atmosphere (30 maç)
Ekranas (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Atmosphere (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 2 |
| 16-30 | 5 | 4 |
| 31-45 | 6 | 7 |
| 46-60 | 11 | 4 |
| 61-75 | 7 | 6 |
| 76-90 | 10 | 10 |
Ekranas (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 5 | 8 |
| 31-45 | 4 | 9 |
| 46-60 | 4 | 13 |
| 61-75 | 5 | 10 |
| 76-90 | 8 | 14 |
Kartlar
Atmosphere
Sarı 1 · Kırmızı 3 (29 maç · maç başı sarı 0,0)
Ekranas
Sarı 3 · Kırmızı 5 (30 maç · maç başı sarı 0,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiAtmosphere
9. sıra · 41 puan · 30 maç · averaj +10
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGMB
- 04.11 Be1 NFA 1–1 Atmosphere B
- 31.10 Minija 3–1 Atmosphere M
- 24.10 Atmosphere 3–0 Jonava G
- 17.10 Žalgiris II 2–3 Atmosphere G
- 10.10 Garliava 0–0 Atmosphere B
Ekranas
16. sıra · 18 puan · 30 maç · averaj -38
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMGM
- 30.10 Ekranas 1–2 Tauras M
- 24.10 Neptūną Klaipėda 0–2 Ekranas G
- 16.10 Ekranas 1–3 Dainava M
- 10.10 Transinvest 2 1–1 Ekranas B
- 19.09 Ekranas 2–6 FA Šiauliai II M
Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
1 Lyga (Litvanya) 30. hafta programında Atmosphere – Ekranas maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 15:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 9. sırada (38 puan), konuk ekip 15. sırada (18 puan).
Form (son 5 maç)
Atmosphere için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 8, yenilen 6. Ekranas son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 7 gol attı, 12 gol yedi.
- Sıralama
- 9. (38 p) – 15. (18 p)
- Form (son 5)
- BMGGB – MGMBM
- H2H (G-B-M)
- 4-0-3 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %64
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %64 – %64
- iddaa MS 1-0-2
- 1,32 – 4,15 – 5,13
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Atmosphere 4, Ekranas 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Haziran 2026, Ekranas 1-2 Atmosphere.
Gol istatistikleri
Atmosphere iç saha 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,14 gol yedi; Ekranas dış saha 14 maçta 1,00 attı, 1,86 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %43, konukta %64. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Atmosphere %64, Ekranas %64. İlk yarıyı önde kapatma: Atmosphere 5/14, Ekranas 2/14.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,32, 0 – 4,15, 2 – 5,13. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,13.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %64; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 14:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Litvanya · 1 Lyga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Minija | 30 | +57 | 74 |
| 2 | Babrungas | 30 | +42 | 74 |
| 3 | Be1 NFA | 30 | +20 | 59 |
| 4 | Žalgiris II | 30 | +9 | 53 |
| 5 | Tauras | 30 | +14 | 51 |
| 6 | BFA | 30 | +5 | 50 |
| 7 | Dainava | 30 | +15 | 48 |
| 8 | Neptūną Klaipėda | 30 | -4 | 45 |
| 9 | Atmosfera | 30 | +10 | 41 |
| 10 | Jonava | 30 | -7 | 32 |
| 11 | Garliava | 30 | -5 | 30 |
| 12 | Kauno Žalgiris II | 30 | -23 | 29 |
| 13 | Transinvest 2 | 30 | -28 | 29 |
| 14 | Hegelmann II | 30 | -29 | 28 |
| 15 | FA Šiauliai II | 30 | -38 | 18 |
| 16 | Ekranas | 30 | -38 | 18 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Minija | 15 | +32 | 42 |
| 2 | Babrungas | 15 | +28 | 41 |
| 3 | Be1 NFA | 15 | +12 | 33 |
| 4 | BFA | 15 | +11 | 31 |
| 5 | Tauras | 15 | +14 | 29 |
| 6 | Žalgiris II | 15 | +9 | 29 |
| 7 | Dainava | 15 | +10 | 27 |
| 8 | Neptūną Klaipėda | 15 | -2 | 25 |
| 9 | Atmosfera | 15 | +8 | 22 |
| 10 | Kauno Žalgiris II | 15 | -2 | 21 |
| 11 | Jonava | 15 | +6 | 19 |
| 12 | Garliava | 15 | +4 | 19 |
| 13 | Transinvest 2 | 15 | -5 | 17 |
| 14 | Hegelmann II | 15 | -6 | 17 |
| 15 | FA Šiauliai II | 15 | -15 | 10 |
| 16 | Ekranas | 15 | -22 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Babrungas | 15 | +14 | 33 |
| 2 | Minija | 15 | +25 | 32 |
| 3 | Be1 NFA | 15 | +8 | 26 |
| 4 | Žalgiris II | 15 | 0 | 24 |
| 5 | Tauras | 15 | 0 | 22 |
| 6 | Dainava | 15 | +5 | 21 |
| 7 | Neptūną Klaipėda | 15 | -2 | 20 |
| 8 | Atmosfera | 15 | +2 | 19 |
| 9 | BFA | 15 | -6 | 19 |
| 10 | Jonava | 15 | -13 | 13 |
| 11 | Transinvest 2 | 15 | -23 | 12 |
| 12 | Garliava | 15 | -9 | 11 |
| 13 | Hegelmann II | 15 | -23 | 11 |
| 14 | Ekranas | 15 | -16 | 8 |
| 15 | Kauno Žalgiris II | 15 | -21 | 8 |
| 16 | FA Šiauliai II | 15 | -23 | 8 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Tüm marketler (13)
Çifte Şans
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
