← Maçlar
Litvanya · 1 Lyga · 28. hafta24 Ekim 2026 · 14:00 TSİ

FK Tauras Taurage 1-2 Be1 Nfa: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FK Tauras Taurage
1–2İY 0–1
Be1 Nfa
Maç sonu

FK Tauras Taurage 1–2 Be1 Nfa (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

FK Tauras Taurage – Be1 Nfa maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Jorge Eduardo 49' (FK Tauras Taurage); Michael Thuique 39', P. Stankus 76' (Be1 Nfa).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

FK Tauras Taurage üstte · Be1 Nfa altta

01530İY607590 39' gol: Michael Thuique (Be1 Nfa)49' gol: Jorge Eduardo (FK Tauras Taurage)76' gol: P. Stankus (Be1 Nfa)88' kırmızı kart: S. Rodriguez (FK Tauras Taurage)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 39' gol: Michael Thuique (Be1 Nfa)
  • 49' gol: Jorge Eduardo (FK Tauras Taurage)
  • 76' gol: P. Stankus (Be1 Nfa)
  • 88' kırmızı kart: S. Rodriguez (FK Tauras Taurage)

Maç olayları

  1. FK Tauras TaurageBe1 Nfa
  2. S. RodriguezKırmızı kart88'
  3. 76'Gol P. Stankus 1–2
  4. Gol Jorge Eduardo 1–149'
  5. 39'Gol Michael Thuique 0–1

Maç istatistikleri

FK Tauras TaurageBe1 Nfa
1Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FK Tauras Taurage
Toplam (30)İç saha (15)
Galibiyet%50 15/30%60 9/15
Beraberlik%20 6/30%13 2/15
Mağlubiyet%30 9/30%27 4/15
Be1 Nfa
Toplam (30)Dış saha (15)
Galibiyet%60 18/30%53 8/15
Beraberlik%17 5/30%13 2/15
Mağlubiyet%23 7/30%33 5/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FK Tauras Taurage
Toplam (30)İç saha (15)
Attığı gol / maç1,87 (56 gol)2,20 (33 gol)
Yediği gol / maç1,40 (42 gol)1,27 (19 gol)
Be1 Nfa
Toplam (30)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,73 (52 gol)1,60 (24 gol)
Yediği gol / maç1,07 (32 gol)1,07 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FK Tauras Taurage
Toplam (30)İç saha (15)
KG Var%70 21/30%67 10/15
1,5 Üst%83 25/30%93 14/15
2,5 Üst%63 19/30%67 10/15
3,5 Üst%40 12/30%40 6/15
Gol yememe%17 5/30%20 3/15
Be1 Nfa
Toplam (30)Dış saha (15)
KG Var%53 16/30%40 6/15
1,5 Üst%80 24/30%73 11/15
2,5 Üst%57 17/30%60 9/15
3,5 Üst%27 8/30%27 4/15
Gol yememe%33 10/30%40 6/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FK Tauras Taurage
Toplam (30)İç saha (15)
Önde%30 9/30%33 5/15
Berabere%37 11/30%40 6/15
Geride%33 10/30%27 4/15
Be1 Nfa
Toplam (30)Dış saha (15)
Önde%37 11/30%33 5/15
Berabere%53 16/30%53 8/15
Geride%10 3/30%13 2/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FK Tauras Taurage (30 maç)

1/171/X11/21X/16X/X3X/222/122/X22/26

Be1 Nfa (30 maç)

1/1111/X01/20X/17X/X4X/252/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FK Tauras Taurage (26 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 8 6
31-45 5 9
46-60 14 2
61-75 7 6
76-90 9 11

Be1 Nfa (26 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 5
16-30 9 0
31-45 6 5
46-60 5 6
61-75 9 5
76-90 8 5

Kartlar

FK Tauras Taurage

Sarı 1 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 0,0)

Be1 Nfa

Sarı 0 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Tauras 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-12). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Be1 Nfa için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 9, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Tauras 3, Be1 Nfa 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Haziran 2026, Be1 Nfa 1-0 Tauras.

Sıralama
5. (44 p) – 3. (54 p)
Form (son 5)
BGMMB – GBGGG
H2H (G-B-M)
3-0-3 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%58 – %54
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%58 – %31
iddaa MS 1-0-2
2,32 – 3,27 – 2,23
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Tauras iç saha 12 maçta maç başına 2,17 gol attı, 1,08 gol yedi; Be1 Nfa dış saha 13 maçta 1,62 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Tauras %58, Be1 Nfa %54. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tauras %58, Be1 Nfa %31. İlk yarıyı önde kapatma: Tauras 4/12, Be1 Nfa 4/13.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,32, 0 – 3,27, 2 – 2,23. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,35, Yok 2,23.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %56; KG var ortalaması %44; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Litvanya · 1 Lyga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Minija 302424 7922 +5774 MMGBG
2Babrungas 302352 5715 +4274 GGGBG
3Be1 NFA 301857 5232 +2059 GGBBM
4Žalgiris II 301659 4839 +953 GMGBG
5Tauras 301569 5642 +1451 BMGBG
6BFA 3015510 4742 +550 MMGBG
7Dainava 301398 4530 +1548 BGMGB
8Neptūną Klaipėda 3014313 3438 -445 MMMMB
9Atmosfera 3011811 4939 +1041 GGMBG
10Jonava 308814 3441 -732 MGMBB
11Garliava 308616 3540 -530 BGMBM
12Kauno Žalgiris II 309219 2952 -2329 BMGGM
13Transinvest 2 308517 3967 -2829 BGGBM
14Hegelmann II 308418 3766 -2928 GBMBB
15FA Šiauliai II 304620 3573 -3818 BMMMM
16Ekranas 305322 3068 -3818 BMGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Minija 151401 4210 +3242
2Babrungas 151320 335 +2841
3Be1 NFA 151032 2816 +1233
4BFA 151014 2716 +1131
5Tauras 15924 3319 +1429
6Žalgiris II 15924 2819 +929
7Dainava 15834 2313 +1027
8Neptūną Klaipėda 15816 1921 -225
9Atmosfera 15645 2416 +822
10Kauno Žalgiris II 15708 1820 -221
11Jonava 15474 2115 +619
12Garliava 15546 1915 +419
13Transinvest 2 15456 2328 -517
14Hegelmann II 15528 2329 -617
15FA Šiauliai II 15249 1732 -1510
16Ekranas 153111 1638 -2210
#TakımOGBMAYAVP
1Babrungas 151032 2410 +1433
2Minija 151023 3712 +2532
3Be1 NFA 15825 2416 +826
4Žalgiris II 15735 2020 024
5Tauras 15645 2323 022
6Dainava 15564 2217 +521
7Neptūną Klaipėda 15627 1517 -220
8Atmosfera 15546 2523 +219
9BFA 15546 2026 -619
10Jonava 154110 1326 -1313
11Transinvest 2 154011 1639 -2312
12Garliava 153210 1625 -911
13Hegelmann II 153210 1437 -2311
14Ekranas 152211 1430 -168
15Kauno Žalgiris II 152211 1132 -218
16FA Šiauliai II 152211 1841 -238

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,32X3,2722,23

Çifte şans

1X1,34121,16X21,32

Karşılıklı gol

Var1,35Yok2,23

2,5 Alt / Üst

Alt2,08Üst1,43

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1 Lyga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.