York City 1-1 Accrington: Maç Sonucu ve İstatistikleri
York City 1–1 Accrington (20 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 15–12, isabetli şut 6–4, topa sahip olma %61–%39, korner 7–6.
Maç özeti
York City – Accrington maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Ollie Pearce 90' (York City); Josh Woods 61' (Accrington). xG: York City 1,6 – 1,1 Accrington.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- York City: S. Lindsey · Accrington: J. Doolan
Maç akışı
York City üstte · Accrington altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' sarı kart: Donald Love (Accrington)
- 55' sarı kart: Jack Hunt (York City)
- 61' gol: Josh Woods (Accrington)
- 63' oyuncu değişikliği: Alex Newby ↔ Frankie Maguire (York City)
- 63' oyuncu değişikliği: Jeff King ↔ Joseph Rabole Felix (York City)
- 63' oyuncu değişikliği: Jack Hunt ↔ Ryan Fallowfield (York City)
- 73' oyuncu değişikliği: Ollie Banks ↔ Hiram Boateng (York City)
- 73' oyuncu değişikliği: Alex Hunt ↔ Arthur Read (York City)
- 80' oyuncu değişikliği: Charlie Warren ↔ Conor Grant (Accrington)
- 81' sarı kart: Arthur Read (York City)
- 82' sarı kart: Aidan borland (Accrington)
- 87' sarı kart: Stefan Mols (Accrington)
- 88' oyuncu değişikliği: Stefan Mols ↔ Charlie·Brown (Accrington)
- 90' gol: Ollie Pearce (York City)
Maç olayları
- York CityAccrington
- Gol Ollie Pearce 1–1Asist: Arthur Read90'
- 88'Stefan Mols ↔ Charlie·BrownOyuncu değişikliği
- 87'Stefan MolsSarı kart
- 82'Aidan borlandSarı kart
- Arthur ReadSarı kart81'
- 80'Charlie Warren ↔ Conor GrantOyuncu değişikliği
- Ollie Banks ↔ Hiram BoatengOyuncu değişikliği73'
- Alex Hunt ↔ Arthur ReadOyuncu değişikliği73'
- Alex Newby ↔ Frankie MaguireOyuncu değişikliği63'
- Jeff King ↔ Joseph Rabole FelixOyuncu değişikliği63'
- Jack Hunt ↔ Ryan FallowfieldOyuncu değişikliği63'
- 61'Gol Josh Woods 0–1Asist: Stefan Mols
- Jack HuntSarı kart55'
- 14'Donald LoveSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %21 3/14 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,71 (24 gol) | 2,29 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (21 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,64 (23 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,21 (17 gol) | 1,29 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %57 8/14 | %29 2/7 |
| Geride | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Geride | %21 3/14 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
York City (14 maç)
Accrington (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
York City (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 5 | 3 |
| 76-90 | 6 | 6 |
Accrington (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
York City
Sarı 23 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 1,6)
Accrington
Sarı 38 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 04.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 164 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
York City: iç saha, 7 maç · Accrington: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
York City – Accrington ilk 11'ler
York City · 3-4-2-1
- 1Alfie Shane McNallyK
- 32J. HuntD55' sarı kart 55. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 5Z. JohnsonD
- 3M. KitchingD
- 15J. KingO63' oyundan çıktı 63. dk
- 8A. HuntO73' oyundan çıktı 73. dk
- 28O. BanksO73' oyundan çıktı 73. dk
- 12H. BoyesO
- 7J. GreyO
- 30A. NewbyO63' oyundan çıktı 63. dk
- 10O. PearceF90' gol 90. dk
- 21H. BoatengO73' oyuna girdi 73. dk
- 2R. FallowfieldD63' oyuna girdi 63. dk
- 23J. FelixD63' oyuna girdi 63. dk
- 11F. MaguireO63' oyuna girdi 63. dk
- 16A. ReadO73' oyuna girdi 73. dk81' sarı kart 81. dk90' asist 90. dk
- 31G. Sykes-KenworthyK
- 24M. WilliamsD
Teknik direktör: S. Lindsey
Accrington · 3-4-1-2
- 1L. MouldenK
- 2D. LoveD14' sarı kart 14. dk
- 17D. MatthewsD
- 22J. AndersonD
- 38C. O'BrienO
- 14Stefan MolsO61' asist 61. dk87' sarı kart 87. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 16Aidan BorlandO82' sarı kart 82. dk
- 33D. TutondaO
- 23T. WaltonO
- 30C. WarrenF80' oyundan çıktı 80. dk
- 39J. WoodsF61' gol 61. dk
- 4T. MooreD
- 8C. GrantO80' oyuna girdi 80. dk
- 20C. BrownF88' oyuna girdi 88. dk
- 3Oliver SmithD
- 25J. SmithD
- 21J. RogersonK
Teknik direktör: J. Doolan
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta York City 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-5). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Accrington için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 7, yenilen 3. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: York City 0, Accrington 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 29 Temmuz 2023, Accrington 2-0 York City.
- Sıralama
- 4. (16 p) – 10. (14 p)
- Form (son 5)
- BBGBM – GBBGB
- H2H (G-B-M)
- 0-0-1 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- Korner ort. (maç)
- 10,2
- iddaa MS 1-0-2
- 1,58 – 3,47 – 3,81
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
York City iç saha 5 maçta maç başına 2,60 gol attı, 0,80 gol yedi; Accrington dış saha 5 maçta 0,80 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: York City %80, Accrington %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: York City %60, Accrington %60. İlk yarıyı önde kapatma: York City 3/5, Accrington 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): York City 6,4, Accrington 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: York City 1,6, Accrington 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,58, 0 – 3,47, 2 – 3,81. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,96, Üst 1,48. Karşılıklı Gol: Var 1,48, Yok 1,96.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 20:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League Two puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 14 | +10 | 31 |
| 2 | Barnet | 13 | +10 | 26 |
| 3 | Walsall | 13 | +9 | 22 |
| 4 | Crewe | 14 | 0 | 22 |
| 5 | Cheltenham | 14 | -2 | 21 |
| 6 | Grimsby | 14 | +6 | 20 |
| 7 | York | 14 | +3 | 20 |
| 8 | Gillingham | 14 | +1 | 20 |
| 9 | Accrington ST | 14 | +6 | 19 |
| 10 | Chesterfield | 14 | +3 | 19 |
| 11 | Tranmere | 14 | +2 | 19 |
| 12 | Exeter City | 14 | +2 | 19 |
| 13 | Swindon Town | 14 | -2 | 19 |
| 14 | Newport County | 14 | +3 | 18 |
| 15 | Shrewsbury | 14 | -5 | 18 |
| 16 | Fleetwood Town | 14 | 0 | 17 |
| 17 | Bristol Rovers | 14 | -6 | 16 |
| 18 | Oldham | 14 | -4 | 15 |
| 19 | Port Vale | 12 | -4 | 15 |
| 20 | Rochdale | 14 | -9 | 15 |
| 21 | Northampton | 13 | -1 | 14 |
| 22 | Rotherham | 14 | -7 | 12 |
| 23 | Colchester | 13 | -7 | 12 |
| 24 | Crawley Town | 12 | -8 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 18 |
| 2 | York | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Cheltenham | 7 | +4 | 16 |
| 4 | Newport County | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Exeter City | 7 | +6 | 15 |
| 6 | Barnet | 7 | +5 | 14 |
| 7 | Swindon Town | 7 | +5 | 14 |
| 8 | Port Vale | 6 | +5 | 14 |
| 9 | Accrington ST | 7 | +5 | 13 |
| 10 | Grimsby | 7 | +5 | 13 |
| 11 | Crewe | 7 | +4 | 13 |
| 12 | Bristol Rovers | 7 | +3 | 13 |
| 13 | Chesterfield | 7 | +7 | 12 |
| 14 | Tranmere | 7 | +5 | 12 |
| 15 | Fleetwood Town | 7 | +5 | 12 |
| 16 | Walsall | 6 | +4 | 11 |
| 17 | Oldham | 7 | +3 | 10 |
| 18 | Shrewsbury | 7 | 0 | 10 |
| 19 | Rochdale | 7 | -3 | 10 |
| 20 | Colchester | 6 | 0 | 9 |
| 21 | Gillingham | 7 | -1 | 9 |
| 22 | Northampton | 7 | 0 | 8 |
| 23 | Rotherham | 7 | -2 | 8 |
| 24 | Crawley Town | 6 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 13 |
| 2 | Barnet | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Walsall | 7 | +5 | 11 |
| 4 | Gillingham | 7 | +2 | 11 |
| 5 | Crewe | 7 | -4 | 9 |
| 6 | Shrewsbury | 7 | -5 | 8 |
| 7 | Grimsby | 7 | +1 | 7 |
| 8 | Crawley Town | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Tranmere | 7 | -3 | 7 |
| 10 | Chesterfield | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Accrington ST | 7 | +1 | 6 |
| 12 | Northampton | 6 | -1 | 6 |
| 13 | Fleetwood Town | 7 | -5 | 5 |
| 14 | Cheltenham | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Rochdale | 7 | -6 | 5 |
| 16 | Oldham | 7 | -7 | 5 |
| 17 | Swindon Town | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Exeter City | 7 | -4 | 4 |
| 19 | Rotherham | 7 | -5 | 4 |
| 20 | Newport County | 7 | -5 | 3 |
| 21 | Colchester | 7 | -7 | 3 |
| 22 | York | 7 | -8 | 3 |
| 23 | Bristol Rovers | 7 | -9 | 3 |
| 24 | Port Vale | 6 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 04.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar
- 21:45 Barnet 1–3 Swindon Town
- 21:45 Bristol Rovers 1–2 Salford City
- 21:45 Cheltenham 4–2 Fleetwood
- 21:45 Chesterfield 1–1 Colchester
- 21:45 Crawley Town 2–3 Shrewsbury
- 21:45 Exeter City 2–0 Crewe Alexandra
- 21:45 Northampton 0–1 Tranmere
- 21:45 Rochdale 2–2 Grimsby Town
- 21:45 Rotherham 2–2 Newport
- 21:45 Walsall 3–0 Oldham
- 22:00 Gillingham 1–1 Port Vale
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
