Cheltenham 4-2 Fleetwood: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Cheltenham 4–2 Fleetwood (20 Ekim 2026). İlk yarı 3–0. Şut 10–13, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %43–%57, korner 6–5.
Maç özeti
Cheltenham – Fleetwood maçı 4-2 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı. Goller: Jay Lynch (kendi kalesine) 17', K. Otchere 25', Jake Evans 39', Freddie willcox 80' (Cheltenham); Ched Evans 50', 65' (pen.) (Fleetwood). xG: Cheltenham 1,9 – 2,4 Fleetwood.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Cheltenham: S. Cotterill · Fleetwood: M. Lawlor
Maç akışı
Cheltenham üstte · Fleetwood altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 11' sarı kart: Adam Murphy (Fleetwood)
- 17' kendi kalesine gol: Jay Lynch (Cheltenham)
- 20' sarı kart: Ben Stevenson (Cheltenham)
- 25' gol: K. Otchere (Cheltenham)
- 31' sarı kart: Shaun Rooney (Fleetwood)
- 39' gol: Jake Evans (Cheltenham)
- 45' oyuncu değişikliği: Will davies ↔ Ched Evans (Fleetwood)
- 45' oyuncu değişikliği: Adam Murphy ↔ Crispin McLean (Fleetwood)
- 45' oyuncu değişikliği: Ronan Coughlan ↔ Conor Haughey (Fleetwood)
- 50' gol: Ched Evans (Fleetwood)
- 64' sarı kart: Jonathan Tomkinson (Cheltenham)
- 65' gol: Ched Evans (Fleetwood)
- 65' sarı kart: Stephen John Cotterill (Cheltenham)
- 74' oyuncu değişikliği: K. Otchere ↔ Ryan Broom (Cheltenham)
- 76' oyuncu değişikliği: Lewis McCann ↔ Aaron Loupalo-Bi (Fleetwood)
- 80' gol: Freddie willcox (Cheltenham)
- 84' oyuncu değişikliği: Jake Evans ↔ George Miller (Cheltenham)
- 85' oyuncu değişikliği: Jordan Shipley ↔ George Nurse (Cheltenham)
- 88' oyuncu değişikliği: Andreas Weimann ↔ Jake Bickerstaff (Cheltenham)
- 88' oyuncu değişikliği: Finley Potter ↔ R. Cirino (Fleetwood)
- 89' sarı kart: R. Bennett (Fleetwood)
Maç olayları
- CheltenhamFleetwood
- 89'R. BennettSarı kart
- Andreas Weimann ↔ Jake BickerstaffOyuncu değişikliği88'
- 88'Finley Potter ↔ R. CirinoOyuncu değişikliği
- Jordan Shipley ↔ George NurseOyuncu değişikliği85'
- Jake Evans ↔ George MillerOyuncu değişikliği84'
- Gol Freddie willcox 4–280'
- 76'Lewis McCann ↔ Aaron Loupalo-BiOyuncu değişikliği
- K. Otchere ↔ Ryan BroomOyuncu değişikliği74'
- 65'Penaltı golü Ched Evans 3–2Penaltı
- Stephen John CotterillSarı kart65'
- Jonathan TomkinsonSarı kart64'
- 50'Gol Ched Evans 3–1Asist: Crispin McLean
- 45'Will davies ↔ Ched EvansOyuncu değişikliği
- 45'Adam Murphy ↔ Crispin McLeanOyuncu değişikliği
- 45'Ronan Coughlan ↔ Conor HaugheyOyuncu değişikliği
- Gol Jake Evans 3–0Asist: Charlie McCann39'
- 31'Shaun RooneySarı kart
- Gol K. Otchere 2–025'
- Ben StevensonSarı kart20'
- Kendi kalesine gol Jay Lynch 1–0Kendi kalesine17'
- 11'Adam MurphySarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 6/14 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,64 (23 gol) | 2,00 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,79 (25 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (18 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,29 (18 gol) | 1,86 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 11,1 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 6/14 | %71 5/7 |
| Berabere | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Geride | %29 4/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Geride | %29 4/14 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Cheltenham (14 maç)
Fleetwood (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Cheltenham (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 3 | 7 |
Fleetwood (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Kartlar
Cheltenham
Sarı 36 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,6)
Fleetwood
Sarı 34 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 04.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 164 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Cheltenham: iç saha, 7 maç · Fleetwood: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Cheltenham – Fleetwood ilk 11'ler
Cheltenham · 4-1-4-1
- 23W. StanwayK
- 3J. TomkinsonD64' sarı kart 64. dk
- 6J. WilsonD
- 25P. SweeneyD
- 33F. WillcoxD80' gol 80. dk
- 7B. StevensonO20' sarı kart 20. dk
- 19J. EvansO39' gol 39. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 9K. OtchereO25' gol 25. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 8C. McCannO39' asist 39. dk
- 26J. ShipleyO85' oyundan çıktı 85. dk
- 18A. WeimannF88' oyundan çıktı 88. dk
- 11J. BickerstaffF88' oyuna girdi 88. dk
- 14R. BroomO74' oyuna girdi 74. dk
- 31M. DialloK
- 10G. MillerF84' oyuna girdi 84. dk
- 21G. NurseD85' oyuna girdi 85. dk
- 20Favour OnukwuliF
Teknik direktör: S. Cotterill
Fleetwood · 3-1-4-2
- 1J. LynchK17' kendi kalesine 17. dk
- 26S. RooneyD31' sarı kart 31. dk
- 6R. BennettD89' sarı kart 89. dk
- 5F. PotterD88' oyundan çıktı 88. dk
- 4H. NealO
- 14L. McCannO76' oyundan çıktı 76. dk
- 15A. MurphyO11' sarı kart 11. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 10M. HelmO
- 24Jake Thomas BattyO
- 19R. CoughlanF45' oyundan çıktı 45. dk
- 9W. DaviesF45' oyundan çıktı 45. dk
- 17C. EvansF45' oyuna girdi 45. dk50' gol 50. dk65' gol 65. dk
- 20A. Loupalo-BiF76' oyuna girdi 76. dk
- 22J. PradicK
- 28J. RobertsonO
- 27C. McLeanO45' oyuna girdi 45. dk50' asist 50. dk
- 16Conor HaugheyD45' oyuna girdi 45. dk
- 29R. CirinoD88' oyuna girdi 88. dk
Teknik direktör: M. Lawlor
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Cheltenham 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-11). Fleetwood için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 8, yenilen 5.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Cheltenham 4 – Fleetwood 4; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mart 2026, Fleetwood 2-2 Cheltenham.
- Sıralama
- 8. (15 p) – 12. (14 p)
- Form (son 5)
- MBMMG – GBGMM
- H2H (G-B-M)
- 4-2-4 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %60
- Korner ort. (maç)
- 10,5
- iddaa MS 1-0-2
- 2,85 – 3,12 – 1,94
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Cheltenham iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,60 gol yedi; Fleetwood dış saha 5 maçta 1,00 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Cheltenham %80, Fleetwood %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cheltenham %80, Fleetwood %60. İlk yarıyı önde kapatma: Cheltenham 3/5, Fleetwood 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Cheltenham 3,6, Fleetwood 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,5. Maç başına kart: Cheltenham 3,0, Fleetwood 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,85, 0 – 3,12, 2 – 1,94. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,74, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 1,90.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 10,5; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 20:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League Two puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 14 | +10 | 31 |
| 2 | Barnet | 13 | +10 | 26 |
| 3 | Walsall | 13 | +9 | 22 |
| 4 | Crewe | 14 | 0 | 22 |
| 5 | Cheltenham | 14 | -2 | 21 |
| 6 | Grimsby | 14 | +6 | 20 |
| 7 | York | 14 | +3 | 20 |
| 8 | Gillingham | 14 | +1 | 20 |
| 9 | Accrington ST | 14 | +6 | 19 |
| 10 | Chesterfield | 14 | +3 | 19 |
| 11 | Tranmere | 14 | +2 | 19 |
| 12 | Exeter City | 14 | +2 | 19 |
| 13 | Swindon Town | 14 | -2 | 19 |
| 14 | Newport County | 14 | +3 | 18 |
| 15 | Shrewsbury | 14 | -5 | 18 |
| 16 | Fleetwood Town | 14 | 0 | 17 |
| 17 | Bristol Rovers | 14 | -6 | 16 |
| 18 | Oldham | 14 | -4 | 15 |
| 19 | Port Vale | 12 | -4 | 15 |
| 20 | Rochdale | 14 | -9 | 15 |
| 21 | Northampton | 13 | -1 | 14 |
| 22 | Rotherham | 14 | -7 | 12 |
| 23 | Colchester | 13 | -7 | 12 |
| 24 | Crawley Town | 12 | -8 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 18 |
| 2 | York | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Cheltenham | 7 | +4 | 16 |
| 4 | Newport County | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Exeter City | 7 | +6 | 15 |
| 6 | Barnet | 7 | +5 | 14 |
| 7 | Swindon Town | 7 | +5 | 14 |
| 8 | Port Vale | 6 | +5 | 14 |
| 9 | Accrington ST | 7 | +5 | 13 |
| 10 | Grimsby | 7 | +5 | 13 |
| 11 | Crewe | 7 | +4 | 13 |
| 12 | Bristol Rovers | 7 | +3 | 13 |
| 13 | Chesterfield | 7 | +7 | 12 |
| 14 | Tranmere | 7 | +5 | 12 |
| 15 | Fleetwood Town | 7 | +5 | 12 |
| 16 | Walsall | 6 | +4 | 11 |
| 17 | Oldham | 7 | +3 | 10 |
| 18 | Shrewsbury | 7 | 0 | 10 |
| 19 | Rochdale | 7 | -3 | 10 |
| 20 | Colchester | 6 | 0 | 9 |
| 21 | Gillingham | 7 | -1 | 9 |
| 22 | Northampton | 7 | 0 | 8 |
| 23 | Rotherham | 7 | -2 | 8 |
| 24 | Crawley Town | 6 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 13 |
| 2 | Barnet | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Walsall | 7 | +5 | 11 |
| 4 | Gillingham | 7 | +2 | 11 |
| 5 | Crewe | 7 | -4 | 9 |
| 6 | Shrewsbury | 7 | -5 | 8 |
| 7 | Grimsby | 7 | +1 | 7 |
| 8 | Crawley Town | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Tranmere | 7 | -3 | 7 |
| 10 | Chesterfield | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Accrington ST | 7 | +1 | 6 |
| 12 | Northampton | 6 | -1 | 6 |
| 13 | Fleetwood Town | 7 | -5 | 5 |
| 14 | Cheltenham | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Rochdale | 7 | -6 | 5 |
| 16 | Oldham | 7 | -7 | 5 |
| 17 | Swindon Town | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Exeter City | 7 | -4 | 4 |
| 19 | Rotherham | 7 | -5 | 4 |
| 20 | Newport County | 7 | -5 | 3 |
| 21 | Colchester | 7 | -7 | 3 |
| 22 | York | 7 | -8 | 3 |
| 23 | Bristol Rovers | 7 | -9 | 3 |
| 24 | Port Vale | 6 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 04.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar
- 21:45 Barnet 1–3 Swindon Town
- 21:45 Bristol Rovers 1–2 Salford City
- 21:45 Chesterfield 1–1 Colchester
- 21:45 Crawley Town 2–3 Shrewsbury
- 21:45 Exeter City 2–0 Crewe Alexandra
- 21:45 Northampton 0–1 Tranmere
- 21:45 Rochdale 2–2 Grimsby Town
- 21:45 Rotherham 2–2 Newport
- 21:45 Walsall 3–0 Oldham
- 21:45 York City 1–1 Accrington
- 22:00 Gillingham 1–1 Port Vale
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
