Rotherham 2-2 Newport: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Rotherham 2–2 Newport (20 Ekim 2026). İlk yarı 2–1. Şut 12–12, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %62–%38, korner 2–2.
Maç özeti
Rotherham – Newport maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: Paul Mullin 4' (pen.), Aaron Nemane 12' (Rotherham); Harrison Biggins 28' (pen.), Gerard Garner 54' (Newport). xG: Rotherham 1,4 – 1,9 Newport.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Rotherham: A. Bruce · Newport: H. Mullins
Maç akışı
Rotherham üstte · Newport altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 4' gol: Paul Mullin (Rotherham)
- 12' gol: Aaron Nemane (Rotherham)
- 16' sarı kart: Jamie Jellis (Rotherham)
- 28' gol: Harrison Biggins (Newport)
- 42' sarı kart: Paul Mullin (Rotherham)
- 42' sarı kart: Gerard Garner (Newport)
- 45' oyuncu değişikliği: Alfie Merritt ↔ Matthew Smith (Newport)
- 54' gol: Gerard Garner (Newport)
- 60' oyuncu değişikliği: Gerard Garner ↔ Kion Etete (Newport)
- 60' oyuncu değişikliği: Michael Adu-Poku ↔ Yahya Bamba (Newport)
- 64' oyuncu değişikliği: Jili Buyabu ↔ K. Lolas (Rotherham)
- 73' oyuncu değişikliği: Denzel Hall ↔ Kieran Ngwenya (Rotherham)
- 85' oyuncu değişikliği: kian spence ↔ Tom Bradshaw (Rotherham)
- 89' sarı kart: H. Douglas (Rotherham)
Maç olayları
- RotherhamNewport
- H. DouglasSarı kart89'
- kian spence ↔ Tom BradshawOyuncu değişikliği85'
- Denzel Hall ↔ Kieran NgwenyaOyuncu değişikliği73'
- Jili Buyabu ↔ K. LolasOyuncu değişikliği64'
- 60'Gerard Garner ↔ Kion EteteOyuncu değişikliği
- 60'Michael Adu-Poku ↔ Yahya BambaOyuncu değişikliği
- 54'Gol Gerard Garner 2–2
- 45'Alfie Merritt ↔ Matthew SmithOyuncu değişikliği
- Paul MullinSarı kart42'
- 42'Gerard GarnerSarı kart
- 28'Penaltı golü Harrison Biggins 2–1Penaltı
- Jamie JellisSarı kart16'
- Gol Aaron Nemane 2–0Asist: Jayce Fitzgerald12'
- Penaltı golü Paul Mullin 1–0Penaltı4'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %43 6/14 | %71 5/7 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (18 gol) | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,79 (25 gol) | 2,14 (15 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (20 gol) | 0,86 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,21 (17 gol) | 1,57 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 10/14 | %100 7/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %64 9/14 | %43 3/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 6,9 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 6,9 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %64 9/14 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,2 | 7,6 |
| 6,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %7 1/14 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Geride | %29 4/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %0 0/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %71 5/7 |
| Geride | %21 3/14 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Rotherham (14 maç)
Newport (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Rotherham (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 1 | 5 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 5 | 5 |
Newport (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 4 | 0 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kartlar
Rotherham
Sarı 31 · Kırmızı 4 (14 maç · maç başı sarı 2,2)
Newport
Sarı 25 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 04.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 164 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Rotherham: iç saha, 7 maç · Newport: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Rotherham – Newport ilk 11'ler
Rotherham · 3-4-2-1
- 13J. EyestoneK
- 2J. RaffertyD
- 27D. IorfaD
- 26H. DouglasD89' sarı kart 89. dk
- 12D. HallO73' oyundan çıktı 73. dk
- 8K. SpenceO85' oyundan çıktı 85. dk
- 15Jayce FitzgeraldO12' asist 12. dk
- 24J. BuyabuO64' oyundan çıktı 64. dk
- 23A. NemaneO12' gol 12. dk
- 22Jamie JellisO16' sarı kart 16. dk
- 10P. MullinF4' gol 4. dk42' sarı kart 42. dk
- 14Sonny AljofreeD
- 4J. AusterfieldO
- 9T. BradshawF85' oyuna girdi 85. dk
- 1T. CannK
- 28Brandon Ashley CoverD
- 20K. LolasO
- 5K. NgwenyaD73' oyuna girdi 73. dk
Teknik direktör: A. Bruce
Newport · 3-4-1-2
- 1J. WrightK
- 5L. JenkinsD
- 4K. CameronD
- 12Joe ThomasD
- 22C. NormanO
- 24M. Dibley-DiasO
- 6C. BrennanO
- 17Alfie MerrittO45' oyundan çıktı 45. dk
- 23M. Adu-PokuO60' oyundan çıktı 60. dk
- 19G. GarnerF42' sarı kart 42. dk54' gol 54. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 10H. BigginsF28' gol 28. dk
- 28K. EteteF60' oyuna girdi 60. dk
- 2C. EvansO
- 7K. EvansO
- 33S. MacDonaldK
- 34D. SassiD
- 8M. SmithO45' oyuna girdi 45. dk
- 20Y. BambaF60' oyuna girdi 60. dk
Teknik direktör: H. Mullins
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Rotherham için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 2, yenilen 12. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı. Newport son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 6 gol attı, 4 gol yedi.
Gol istatistikleri
Rotherham iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 2,00 gol yedi; Newport dış saha 5 maçta 0,80 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Rotherham %60, Newport %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rotherham %100, Newport %40. İlk yarıyı önde kapatma: Rotherham 1/5, Newport 0/5.
- Sıralama
- 23. (10 p) – 11. (14 p)
- Form (son 5)
- MMMMB – BGBBG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %40
- Korner ort. (maç)
- 7,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,99 – 2,99 – 2,88
Devamını oku · Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Rotherham 3,2, Newport 1,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,0. Maç başına kart: Rotherham 2,2, Newport 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 2,99, 2 – 2,88. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,66, Üst 1,71. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 1,83.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 7,0; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 20:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League Two puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 14 | +10 | 31 |
| 2 | Barnet | 13 | +10 | 26 |
| 3 | Walsall | 13 | +9 | 22 |
| 4 | Crewe | 14 | 0 | 22 |
| 5 | Cheltenham | 14 | -2 | 21 |
| 6 | Grimsby | 14 | +6 | 20 |
| 7 | York | 14 | +3 | 20 |
| 8 | Gillingham | 14 | +1 | 20 |
| 9 | Accrington ST | 14 | +6 | 19 |
| 10 | Chesterfield | 14 | +3 | 19 |
| 11 | Tranmere | 14 | +2 | 19 |
| 12 | Exeter City | 14 | +2 | 19 |
| 13 | Swindon Town | 14 | -2 | 19 |
| 14 | Newport County | 14 | +3 | 18 |
| 15 | Shrewsbury | 14 | -5 | 18 |
| 16 | Fleetwood Town | 14 | 0 | 17 |
| 17 | Bristol Rovers | 14 | -6 | 16 |
| 18 | Oldham | 14 | -4 | 15 |
| 19 | Port Vale | 12 | -4 | 15 |
| 20 | Rochdale | 14 | -9 | 15 |
| 21 | Northampton | 13 | -1 | 14 |
| 22 | Rotherham | 14 | -7 | 12 |
| 23 | Colchester | 13 | -7 | 12 |
| 24 | Crawley Town | 12 | -8 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 18 |
| 2 | York | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Cheltenham | 7 | +4 | 16 |
| 4 | Newport County | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Exeter City | 7 | +6 | 15 |
| 6 | Barnet | 7 | +5 | 14 |
| 7 | Swindon Town | 7 | +5 | 14 |
| 8 | Port Vale | 6 | +5 | 14 |
| 9 | Accrington ST | 7 | +5 | 13 |
| 10 | Grimsby | 7 | +5 | 13 |
| 11 | Crewe | 7 | +4 | 13 |
| 12 | Bristol Rovers | 7 | +3 | 13 |
| 13 | Chesterfield | 7 | +7 | 12 |
| 14 | Tranmere | 7 | +5 | 12 |
| 15 | Fleetwood Town | 7 | +5 | 12 |
| 16 | Walsall | 6 | +4 | 11 |
| 17 | Oldham | 7 | +3 | 10 |
| 18 | Shrewsbury | 7 | 0 | 10 |
| 19 | Rochdale | 7 | -3 | 10 |
| 20 | Colchester | 6 | 0 | 9 |
| 21 | Gillingham | 7 | -1 | 9 |
| 22 | Northampton | 7 | 0 | 8 |
| 23 | Rotherham | 7 | -2 | 8 |
| 24 | Crawley Town | 6 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 13 |
| 2 | Barnet | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Walsall | 7 | +5 | 11 |
| 4 | Gillingham | 7 | +2 | 11 |
| 5 | Crewe | 7 | -4 | 9 |
| 6 | Shrewsbury | 7 | -5 | 8 |
| 7 | Grimsby | 7 | +1 | 7 |
| 8 | Crawley Town | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Tranmere | 7 | -3 | 7 |
| 10 | Chesterfield | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Accrington ST | 7 | +1 | 6 |
| 12 | Northampton | 6 | -1 | 6 |
| 13 | Fleetwood Town | 7 | -5 | 5 |
| 14 | Cheltenham | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Rochdale | 7 | -6 | 5 |
| 16 | Oldham | 7 | -7 | 5 |
| 17 | Swindon Town | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Exeter City | 7 | -4 | 4 |
| 19 | Rotherham | 7 | -5 | 4 |
| 20 | Newport County | 7 | -5 | 3 |
| 21 | Colchester | 7 | -7 | 3 |
| 22 | York | 7 | -8 | 3 |
| 23 | Bristol Rovers | 7 | -9 | 3 |
| 24 | Port Vale | 6 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 04.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar
- 21:45 Barnet 1–3 Swindon Town
- 21:45 Bristol Rovers 1–2 Salford City
- 21:45 Cheltenham 4–2 Fleetwood
- 21:45 Chesterfield 1–1 Colchester
- 21:45 Crawley Town 2–3 Shrewsbury
- 21:45 Exeter City 2–0 Crewe Alexandra
- 21:45 Northampton 0–1 Tranmere
- 21:45 Rochdale 2–2 Grimsby Town
- 21:45 Walsall 3–0 Oldham
- 21:45 York City 1–1 Accrington
- 22:00 Gillingham 1–1 Port Vale
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
