Walsall 3-0 Oldham: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Walsall 3–0 Oldham (20 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 22–16, isabetli şut 5–5, topa sahip olma %56–%44, korner 8–1.
Maç özeti
Walsall – Oldham maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Taione Richard Evumena Sodje 21', Aaron Pressley 26', 58' (pen.) (Walsall). xG: Walsall 2,2 – 1,7 Oldham.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Walsall: Lee Grant · Oldham: M. Mellon
Maç akışı
Walsall üstte · Oldham altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 9' sarı kart: Taione Richard Evumena Sodje (Walsall)
- 20' sarı kart: Charlie Crew (Walsall)
- 21' gol: Taione Richard Evumena Sodje (Walsall)
- 26' gol: Aaron Pressley (Walsall)
- 32' sarı kart: Lewis Simper (Walsall)
- 40' sarı kart: Jamie Robson (Oldham)
- 51' oyuncu değişikliği: Tom Pett ↔ Mike·Fondop-Talum (Oldham)
- 58' sarı kart: Matthew Hudson (Oldham)
- 58' gol: Aaron Pressley (Walsall)
- 61' kırmızı kart: Elicha Ahui (Walsall)
- 62' sarı kart: Favour fawunmi (Oldham)
- 63' oyuncu değişikliği: Courtney Alphonso Clarke ↔ Ryan Leak (Walsall)
- 63' oyuncu değişikliği: Charlie Crew ↔ Sven Sprangler (Walsall)
- 68' oyuncu değişikliği: James Furlong ↔ Mason·Hancock (Walsall)
- 68' oyuncu değişikliği: Aaron Pressley ↔ Reece Smith (Walsall)
- 70' oyuncu değişikliği: Donervorn Daniels ↔ Gus Scott-Morriss (Oldham)
- 79' oyuncu değişikliği: Taione Richard Evumena Sodje ↔ Andrew Dallas (Walsall)
Maç olayları
- WalsallOldham
- Taione Richard Evumena Sodje ↔ Andrew DallasOyuncu değişikliği79'
- 70'Donervorn Daniels ↔ Gus Scott-MorrissOyuncu değişikliği
- James Furlong ↔ Mason·HancockOyuncu değişikliği68'
- Aaron Pressley ↔ Reece SmithOyuncu değişikliği68'
- Courtney Alphonso Clarke ↔ Ryan LeakOyuncu değişikliği63'
- Charlie Crew ↔ Sven SpranglerOyuncu değişikliği63'
- 62'Favour fawunmiSarı kart
- Elicha AhuiKırmızı kart61'
- 58'Matthew HudsonSarı kart
- Penaltı golü Aaron Pressley 3–0Penaltı58'
- 51'Tom Pett ↔ Mike·Fondop-TalumOyuncu değişikliği
- 40'Jamie RobsonSarı kart
- Lewis SimperSarı kart32'
- Gol Aaron Pressley 2–0Asist: Declan Skura26'
- Gol Taione Richard Evumena Sodje 1–0Asist: Jed ward21'
- Charlie CrewSarı kart20'
- Taione Richard Evumena SodjeSarı kart9'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %54 7/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %50 7/14 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,62 (21 gol) | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (12 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (15 gol) | 0,57 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (19 gol) | 1,57 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %46 6/13 | %67 4/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,8 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %100 13/13 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Berabere | %54 7/13 | %33 2/6 |
| Geride | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Geride | %43 6/14 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Walsall (13 maç)
Oldham (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Walsall (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 8 | 2 |
Oldham (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 3 | 6 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Kartlar
Walsall
Sarı 28 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Oldham
Sarı 20 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 04.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 164 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Walsall: iç saha, 6 maç · Oldham: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Walsall – Oldham ilk 11'ler
Walsall · 4-2-3-1
- 1J. WardK21' asist 21. dk
- 22E. AhuiD61' kırmızı kart 61. dk
- 25D. SkuraD26' asist 26. dk
- 4J. ConnollyD
- 29J. FurlongD68' oyundan çıktı 68. dk
- 8C. CrewO20' sarı kart 20. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 15Isaac MooreO
- 10L. SimperO32' sarı kart 32. dk
- 7Taione Richard Evumena SodjeO9' sarı kart 9. dk21' gol 21. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 17Courtney ClarkeO63' oyundan çıktı 63. dk
- 19A. PressleyF26' gol 26. dk58' gol 58. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 37A. AdomahF
- 9A. DallasF79' oyuna girdi 79. dk
- 3M. HancockD68' oyuna girdi 68. dk
- 26R. LeakD63' oyuna girdi 63. dk
- 11R. SmithO68' oyuna girdi 68. dk
- 6S. SpranglerO63' oyuna girdi 63. dk
- 31Tom WoosterK
Teknik direktör: Lee Grant
Oldham · 4-2-3-1
- 1M. HudsonK58' sarı kart 58. dk
- 16W. SuttonD
- 5D. DanielsD70' oyundan çıktı 70. dk
- 6E. MontheD
- 3J. RobsonD40' sarı kart 40. dk
- 8O. NorburnO
- 7K. Appiah-ForsonO
- 15K. DrummondO
- 4T. PettO51' oyundan çıktı 51. dk
- 17F. FawunmiO62' sarı kart 62. dk
- 10C. KavanaghF
- 9M. Fondop-TalumF51' oyuna girdi 51. dk
- 27O. HammondO
- 22Wilson WilsonK
- 24L. TempleD
- 2G. Scott-MorrissD70' oyuna girdi 70. dk
- 26Kai PayneO
- 30Thomas Daniel HillO
Teknik direktör: M. Mellon
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Walsall son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 11 gol yedi. Oldham için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 10, yenilen 7.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 11 maçta galibiyetler Walsall 6 – Oldham 3; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Aralık 2025, Walsall 1-2 Oldham.
- Sıralama
- 5. (16 p) – 19. (11 p)
- Form (son 5)
- BGBBM – GGBMG
- H2H (G-B-M)
- 6-2-3 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,5
- iddaa MS 1-0-2
- 2,17 – 3,09 – 2,51
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Walsall iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 0,50 gol yedi; Oldham dış saha 4 maçta 0,50 attı, 1,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Walsall %25, Oldham %50. İlk yarıyı önde kapatma: Walsall 2/4, Oldham 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Walsall 6,5, Oldham 5,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,5. Maç başına kart: Walsall 2,2, Oldham 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,17, 0 – 3,09, 2 – 2,51. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,73, Üst 1,64. Karşılıklı Gol: Var 1,51, Yok 1,91.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %38; maç başına toplam korner ortalaması 10,5; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 20:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League Two puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 14 | +10 | 31 |
| 2 | Barnet | 13 | +10 | 26 |
| 3 | Walsall | 13 | +9 | 22 |
| 4 | Crewe | 14 | 0 | 22 |
| 5 | Cheltenham | 14 | -2 | 21 |
| 6 | Grimsby | 14 | +6 | 20 |
| 7 | York | 14 | +3 | 20 |
| 8 | Gillingham | 14 | +1 | 20 |
| 9 | Accrington ST | 14 | +6 | 19 |
| 10 | Chesterfield | 14 | +3 | 19 |
| 11 | Tranmere | 14 | +2 | 19 |
| 12 | Exeter City | 14 | +2 | 19 |
| 13 | Swindon Town | 14 | -2 | 19 |
| 14 | Newport County | 14 | +3 | 18 |
| 15 | Shrewsbury | 14 | -5 | 18 |
| 16 | Fleetwood Town | 14 | 0 | 17 |
| 17 | Bristol Rovers | 14 | -6 | 16 |
| 18 | Oldham | 14 | -4 | 15 |
| 19 | Port Vale | 12 | -4 | 15 |
| 20 | Rochdale | 14 | -9 | 15 |
| 21 | Northampton | 13 | -1 | 14 |
| 22 | Rotherham | 14 | -7 | 12 |
| 23 | Colchester | 13 | -7 | 12 |
| 24 | Crawley Town | 12 | -8 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 18 |
| 2 | York | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Cheltenham | 7 | +4 | 16 |
| 4 | Newport County | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Exeter City | 7 | +6 | 15 |
| 6 | Barnet | 7 | +5 | 14 |
| 7 | Swindon Town | 7 | +5 | 14 |
| 8 | Port Vale | 6 | +5 | 14 |
| 9 | Accrington ST | 7 | +5 | 13 |
| 10 | Grimsby | 7 | +5 | 13 |
| 11 | Crewe | 7 | +4 | 13 |
| 12 | Bristol Rovers | 7 | +3 | 13 |
| 13 | Chesterfield | 7 | +7 | 12 |
| 14 | Tranmere | 7 | +5 | 12 |
| 15 | Fleetwood Town | 7 | +5 | 12 |
| 16 | Walsall | 6 | +4 | 11 |
| 17 | Oldham | 7 | +3 | 10 |
| 18 | Shrewsbury | 7 | 0 | 10 |
| 19 | Rochdale | 7 | -3 | 10 |
| 20 | Colchester | 6 | 0 | 9 |
| 21 | Gillingham | 7 | -1 | 9 |
| 22 | Northampton | 7 | 0 | 8 |
| 23 | Rotherham | 7 | -2 | 8 |
| 24 | Crawley Town | 6 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 13 |
| 2 | Barnet | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Walsall | 7 | +5 | 11 |
| 4 | Gillingham | 7 | +2 | 11 |
| 5 | Crewe | 7 | -4 | 9 |
| 6 | Shrewsbury | 7 | -5 | 8 |
| 7 | Grimsby | 7 | +1 | 7 |
| 8 | Crawley Town | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Tranmere | 7 | -3 | 7 |
| 10 | Chesterfield | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Accrington ST | 7 | +1 | 6 |
| 12 | Northampton | 6 | -1 | 6 |
| 13 | Fleetwood Town | 7 | -5 | 5 |
| 14 | Cheltenham | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Rochdale | 7 | -6 | 5 |
| 16 | Oldham | 7 | -7 | 5 |
| 17 | Swindon Town | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Exeter City | 7 | -4 | 4 |
| 19 | Rotherham | 7 | -5 | 4 |
| 20 | Newport County | 7 | -5 | 3 |
| 21 | Colchester | 7 | -7 | 3 |
| 22 | York | 7 | -8 | 3 |
| 23 | Bristol Rovers | 7 | -9 | 3 |
| 24 | Port Vale | 6 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 04.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar
- 21:45 Barnet 1–3 Swindon Town
- 21:45 Bristol Rovers 1–2 Salford City
- 21:45 Cheltenham 4–2 Fleetwood
- 21:45 Chesterfield 1–1 Colchester
- 21:45 Crawley Town 2–3 Shrewsbury
- 21:45 Exeter City 2–0 Crewe Alexandra
- 21:45 Northampton 0–1 Tranmere
- 21:45 Rochdale 2–2 Grimsby Town
- 21:45 Rotherham 2–2 Newport
- 21:45 York City 1–1 Accrington
- 22:00 Gillingham 1–1 Port Vale
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
