Çin · League One · 30. hafta

Yanbian Longding 1-1 SJZ Gongfu: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 1–1 MS İY 1–1

Yanbian Longding 1–1 SJZ Gongfu (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Yanbian Longding – SJZ Gongfu maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Qu Yanheng 45' (Yanbian Longding); H. Vidal 12' (SJZ Gongfu).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Yanji Nationwide Fitness Centre Stadyumu, Yanji

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Yanbian Longding üstte · SJZ Gongfu altta

01530İY607590 12' gol: H. Vidal (SJZ Gongfu)28' sarı kart: T. Conraad (SJZ Gongfu)37' sarı kart: Du Zhixuan (SJZ Gongfu)40' sarı kart: Piao Shihao (Yanbian Longding)41' sarı kart: Song Haoyu (SJZ Gongfu)45' gol: Qu Yanheng (Yanbian Longding)56' sarı kart: Zhou Wenhao (SJZ Gongfu)60' oyuncu değişikliği: Zhou Wenhao ↔ C. Zhao (SJZ Gongfu)↔60' oyuncu değişikliği: Song Haoyu ↔ I. Kurban (SJZ Gongfu)↔73' sarı kart: V. Nunez (Yanbian Longding)75' oyuncu değişikliği: T. Conraad ↔ Guo Lingzi (SJZ Gongfu)↔75' oyuncu değişikliği: H. Vidal ↔ Su Junqi (SJZ Gongfu)↔76' oyuncu değişikliği: Cui Taixu ↔ Huang Zhenfei (Yanbian Longding)↔84' oyuncu değişikliği: Jin Taiyan ↔ Pan Xuanyu (Yanbian Longding)↔85' oyuncu değişikliği: Piao Shihao ↔ Li Ximin (Yanbian Longding)↔85' oyuncu değişikliği: F. Brown ↔ Zong Xuanyu (Yanbian Longding)↔89' oyuncu değişikliği: Zhao Shuhao ↔ Li Jingrun (SJZ Gongfu)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 12' gol: H. Vidal (SJZ Gongfu)
  • 28' sarı kart: T. Conraad (SJZ Gongfu)
  • 37' sarı kart: Du Zhixuan (SJZ Gongfu)
  • 40' sarı kart: Piao Shihao (Yanbian Longding)
  • 41' sarı kart: Song Haoyu (SJZ Gongfu)
  • 45' gol: Qu Yanheng (Yanbian Longding)
  • 56' sarı kart: Zhou Wenhao (SJZ Gongfu)
  • 60' oyuncu değişikliği: Zhou Wenhao ↔ C. Zhao (SJZ Gongfu)
  • 60' oyuncu değişikliği: Song Haoyu ↔ I. Kurban (SJZ Gongfu)
  • 73' sarı kart: V. Nunez (Yanbian Longding)
  • 75' oyuncu değişikliği: T. Conraad ↔ Guo Lingzi (SJZ Gongfu)
  • 75' oyuncu değişikliği: H. Vidal ↔ Su Junqi (SJZ Gongfu)
  • 76' oyuncu değişikliği: Cui Taixu ↔ Huang Zhenfei (Yanbian Longding)
  • 84' oyuncu değişikliği: Jin Taiyan ↔ Pan Xuanyu (Yanbian Longding)
  • 85' oyuncu değişikliği: Piao Shihao ↔ Li Ximin (Yanbian Longding)
  • 85' oyuncu değişikliği: F. Brown ↔ Zong Xuanyu (Yanbian Longding)
  • 89' oyuncu değişikliği: Zhao Shuhao ↔ Li Jingrun (SJZ Gongfu)

Maç olayları

  1. Yanbian LongdingSJZ Gongfu
  2. 89'Zhao Shuhao ↔ Li JingrunOyuncu değişikliği
  3. Piao Shihao ↔ Li XiminOyuncu değişikliği85'
  4. F. Brown ↔ Zong XuanyuOyuncu değişikliği85'
  5. Jin Taiyan ↔ Pan XuanyuOyuncu değişikliği84'
  6. Cui Taixu ↔ Huang ZhenfeiOyuncu değişikliği76'
  7. 75'T. Conraad ↔ Guo LingziOyuncu değişikliği
  8. 75'H. Vidal ↔ Su JunqiOyuncu değişikliği
  9. V. NunezSarı kart73'
  10. 60'Zhou Wenhao ↔ C. ZhaoOyuncu değişikliği
  11. 60'Song Haoyu ↔ I. KurbanOyuncu değişikliği
  12. 56'Zhou WenhaoSarı kart
  13. Gol Qu Yanheng 1–145'
  14. 41'Song HaoyuSarı kart
  15. Piao ShihaoSarı kart40'
  16. 37'Du ZhixuanSarı kart
  17. 28'T. ConraadSarı kart
  18. 12'Gol H. Vidal 0–1Asist: T. Conraad
Maç özeti

Ev sahibi

Yanbian Longding

6. sıra · 46 puan

BMGGG

Deplasman

SJZ Gongfu

8. sıra · 42 puan

GBMGB

Yanbian Longding iç sahada (15 maç) · SJZ Gongfu deplasmanda (15 maç), bu sezon

1,53 Gol atma maç başı 0,87
0,87 Gol yeme maç başı 1,07
%27 Gol yememe maçların %27
%60 KG Var maçların %47
%47 2.5 Üst maçların %40

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 7 maç (2023'ten beri)

2 Yanbian Longding3 berabere2 SJZ Gongfu

  • Yanbian Longding iç sahada 15 maçta 5 galibiyet, 7 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Hebei Kungfu deplasmanda 15 maçta 4 galibiyet, 5 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Yanbian Longding
Toplam (30)İç saha (15)
Galibiyet%40 12/30%33 5/15
Beraberlik%33 10/30%47 7/15
Mağlubiyet%27 8/30%20 3/15
SJZ Gongfu
Toplam (30)Dış saha (15)
Galibiyet%33 10/30%27 4/15
Beraberlik%33 10/30%33 5/15
Mağlubiyet%33 10/30%40 6/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Yanbian Longding
Toplam (30)İç saha (15)
Attığı gol / maç1,43 (43 gol)1,53 (23 gol)
Yediği gol / maç1,03 (31 gol)0,87 (13 gol)
SJZ Gongfu
Toplam (30)Dış saha (15)
Attığı gol / maç0,93 (28 gol)0,87 (13 gol)
Yediği gol / maç1,00 (30 gol)1,07 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Yanbian Longding
Toplam (30)İç saha (15)
KG Var%53 16/30%60 9/15
1,5 Üst%73 22/30%73 11/15
2,5 Üst%47 14/30%47 7/15
3,5 Üst%23 7/30%27 4/15
Gol yememe%30 9/30%27 4/15
SJZ Gongfu
Toplam (30)Dış saha (15)
KG Var%47 14/30%47 7/15
1,5 Üst%60 18/30%60 9/15
2,5 Üst%37 11/30%40 6/15
3,5 Üst%10 3/30%13 2/15
Gol yememe%30 9/30%27 4/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Yanbian Longding
Toplam (30)İç saha (15)
Önde%30 9/30%33 5/15
Berabere%40 12/30%27 4/15
Geride%30 9/30%40 6/15
SJZ Gongfu
Toplam (30)Dış saha (15)
Önde%30 9/30%27 4/15
Berabere%57 17/30%73 11/15
Geride%13 4/30%0 0/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Yanbian Longding (30 maç)

1/171/X21/20X/13X/X6X/232/122/X22/25

SJZ Gongfu (30 maç)

1/161/X21/21X/14X/X7X/262/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Yanbian Longding (28 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 6
16-30 6 2
31-45 4 8
46-60 6 3
61-75 2 3
76-90 11 5

SJZ Gongfu (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 2
16-30 2 3
31-45 8 4
46-60 0 6
61-75 7 8
76-90 4 7

Kartlar

Yanbian Longding

Sarı 56 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 1,9)

SJZ Gongfu

Sarı 55 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Yanbian Longding

6. sıra · 46 puan · 30 maç · averaj +12

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGGG

  1. 31.10 Suzhou Dongwu 0–1 Yanbian Longding G
  2. 25.10 Heilongjiang Lava Spring 1–2 Yanbian Longding G
  3. 17.10 Yanbian Longding 5–0 Dongguan United G
  4. 11.10 Yanbian Longding 0–1 Nantong Zhiyun M
  5. 06.10 Changchun Yatai 1–1 Yanbian Longding B
Deplasman

SJZ Gongfu

8. sıra · 42 puan · 30 maç · averaj +1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMGB

  1. 31.10 SJZ Gongfu 1–1 Guangzhou E-Power B
  2. 24.10 SJZ Gongfu 3–2 Ningbo Professional G
  3. 18.10 Nanjing City 1–0 SJZ Gongfu M
  4. 10.10 Suzhou Dongwu 0–0 SJZ Gongfu B
  5. 06.10 SJZ Gongfu 1–0 Dalian Huayi G

Puan durumu 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

7 Kasım Cumartesi, saat 09:30: League One (Çin) 30. haftasında ev sahibi Yanbian Longding, konuk ekip SJZ Gongfu. Puan tablosunda ev sahibi 6. sırada (45 puan), konuk ekip 8. sırada (41 puan).

Form (son 5 maç)

Yanbian Longding son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Son 5 maçta SJZ Gongfu 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-4). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
6. (45 p) – 8. (41 p)
Form (son 5)
GGGMB – BGMBG
H2H (G-B-M)
2-3-2 (7 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %43
iddaa MS 1-0-2
1,69 – 3,09 – 3,57
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Yanbian Longding 2, SJZ Gongfu 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Temmuz 2026, SJZ Gongfu 0-0 Yanbian Longding.

Gol istatistikleri

Yanbian Longding iç saha 14 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,86 gol yedi; SJZ Gongfu dış saha 14 maçta 0,86 attı, 1,07 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Yanbian Longding %50, SJZ Gongfu %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Yanbian Longding %57, SJZ Gongfu %43. İlk yarıyı önde kapatma: Yanbian Longding 5/14, SJZ Gongfu 4/14.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,69, 0 – 3,09, 2 – 3,57. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,58, Üst 1,78. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,67.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 7 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 08:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Çin · League One puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Guangzhou E-Power 301884 5831 +2762 GMBBM
2Nantong Zhiyun 301695 4022 +1857 GGGMG
3Shaanxi Union 301569 5730 +2751 GGMGG
4Guangxi Hengchen 301389 4639 +747 BBMMM
5Shenzhen Juniors 3012117 4336 +747 BBMBM
6Yanbian Longding 3012108 4331 +1246 MGGGB
7Wuxi Wugou 3012711 4635 +1143 GMGGB
8Hebei Kungfu 3011910 3130 +142 BMGBB
9Changchun Yatai 3012711 4746 +139 BBGGB
10Ningbo Professional 3011712 3637 -137 BBMGG
11Dalian Huayi 3091011 3843 -537 BBGMG
12Nanjing City 309714 3240 -834 BGGGG
13Suzhou Dongwu 3081111 3642 -632 BBBMG
14Heilongjiang Lava Spring 3051312 4053 -1328 MGMBM
15Meizhou Kejia 307419 2663 -3716 MMMMM
16Dongguan United 303720 3071 -4116 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Nantong Zhiyun 151212 269 +1737
2Shaanxi Union 151131 369 +2736
3Guangzhou E-Power 15942 2813 +1531
4Changchun Yatai 15924 2720 +729
5Dalian Huayi 15771 2718 +928
6Guangxi Hengchen 15762 2719 +827
7Shenzhen Juniors 15663 2119 +224
8Hebei Kungfu 15654 1514 +123
9Yanbian Longding 15573 2313 +1022
10Ningbo Professional 15645 2021 -122
11Nanjing City 15636 1619 -321
12Wuxi Wugou 15555 1917 +220
13Suzhou Dongwu 15537 1420 -618
14Heilongjiang Lava Spring 15276 1924 -513
15Meizhou Kejia 154110 1635 -1913
16Dongguan United 151311 1233 -216
#TakımOGBMAYAVP
1Guangzhou E-Power 15942 3018 +1231
2Yanbian Longding 15735 2018 +224
3Wuxi Wugou 15726 2718 +923
4Shenzhen Juniors 15654 2217 +523
5Nantong Zhiyun 15483 1413 +120
6Guangxi Hengchen 15627 1920 -120
7Hebei Kungfu 15546 1616 019
8Ningbo Professional 15537 1616 018
9Suzhou Dongwu 15384 2222 017
10Shaanxi Union 15438 2121 015
11Heilongjiang Lava Spring 15366 2129 -815
12Changchun Yatai 15357 2026 -614
13Nanjing City 15348 1621 -513
14Meizhou Kejia 15339 1028 -1812
15Dongguan United 15249 1838 -2010
16Dalian Huayi 152310 1125 -149

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Yanbian Longding1,69
X · Beraberlik3,09
2 · SJZ Gongfu3,57

2,5 Alt / Üst

Alt1,58
Üst1,78

Karşılıklı gol

Var1,67
Yok1,67
Tüm marketler (20)

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,16Yok–

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,801 ve Yok2,790 ve Var4,300 ve Yok9,352 ve Var7,572 ve Yok6,29

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,18Üst1,35

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,9803,2721,64

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,31Üst2,34

Alt/Üst 3.5

Alt1,15Üst3,07

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,85Eşit3,052.1,94

1. Yarı Sonucu

12,2601,9524,18

2. Yarı Sonucu

12,0702,2923,64

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,67Üst1,66

Alt/Üst 1.5

Alt2,86Üst1,18

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,22Üst ve Var2,19Alt ve Yok2,02Üst ve Yok8,46

Çifte Şans

1 ve 01,111 ve 21,150 ve 21,60

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var16,601 ve Yok2,490 ve Var7,450 ve Yok2,472 ve Var30,002 ve Yok4,62

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,071 ve 21,440 ve 21,32

Tek / Çift

Tek1,72Çift1,63

Toplam Gol

0-1 gol2,912-3 gol1,774-5 gol3,826+ gol16,85

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,46Üst1,27

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,57Üst1,80

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt3,770 ve Alt3,792 ve Alt7,161 ve Üst2,810 ve Üst13,302 ve Üst6,61

Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar