Çin · League One · 30. hafta

Shaanxi Union 4-0 Guangxi Hengchen: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 4–0 MS İY 2–0

Shaanxi Union 4–0 Guangxi Hengchen (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Shaanxi Union – Guangxi Hengchen maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: R. El Azrak 12', Wang Shijie 17', Liang Shaowen 50', Zhong Wen 67' (Shaanxi Union).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Weinan Sports Center Stadyumu, Weinan

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Shaanxi Union üstte · Guangxi Hengchen altta

01530İY607590 12' gol: R. El Azrak (Shaanxi Union)17' gol: Wang Shijie (Shaanxi Union)31' oyuncu değişikliği: Wei Chaolun ↔ Ablimit Subi (Guangxi Hengchen)↔31' oyuncu değişikliği: Khedrup Lobsang ↔ Dai Ming (Guangxi Hengchen)↔32' sarı kart: Ablimit Subi (Guangxi Hengchen)39' sarı kart: K. Ren (Guangxi Hengchen)41' sarı kart: A. Selmani (Shaanxi Union)50' gol: Liang Shaowen (Shaanxi Union)67' gol: Zhong Wen (Shaanxi Union)75' oyuncu değişikliği: N. Mbo ↔ W. Ning (Guangxi Hengchen)↔75' oyuncu değişikliği: R. Ardazishvili ↔ X. Ji (Guangxi Hengchen)↔79' oyuncu değişikliği: Jiang Wenhao ↔ Mi Haolun (Shaanxi Union)↔79' oyuncu değişikliği: Wei Zhiwei ↔ Cao Kang (Shaanxi Union)↔85' oyuncu değişikliği: Zhong Wen ↔ Guo Wuyue (Shaanxi Union)↔85' oyuncu değişikliği: A. Selmani ↔ Tan Kaiyuan (Shaanxi Union)↔89' oyuncu değişikliği: Luan Yi ↔ Zhao Shi (Shaanxi Union)↔90' oyuncu değişikliği: S. Li ↔ Ji Tianle (Guangxi Hengchen)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 12' gol: R. El Azrak (Shaanxi Union)
  • 17' gol: Wang Shijie (Shaanxi Union)
  • 31' oyuncu değişikliği: Wei Chaolun ↔ Ablimit Subi (Guangxi Hengchen)
  • 31' oyuncu değişikliği: Khedrup Lobsang ↔ Dai Ming (Guangxi Hengchen)
  • 32' sarı kart: Ablimit Subi (Guangxi Hengchen)
  • 39' sarı kart: K. Ren (Guangxi Hengchen)
  • 41' sarı kart: A. Selmani (Shaanxi Union)
  • 50' gol: Liang Shaowen (Shaanxi Union)
  • 67' gol: Zhong Wen (Shaanxi Union)
  • 75' oyuncu değişikliği: N. Mbo ↔ W. Ning (Guangxi Hengchen)
  • 75' oyuncu değişikliği: R. Ardazishvili ↔ X. Ji (Guangxi Hengchen)
  • 79' oyuncu değişikliği: Jiang Wenhao ↔ Mi Haolun (Shaanxi Union)
  • 79' oyuncu değişikliği: Wei Zhiwei ↔ Cao Kang (Shaanxi Union)
  • 85' oyuncu değişikliği: Zhong Wen ↔ Guo Wuyue (Shaanxi Union)
  • 85' oyuncu değişikliği: A. Selmani ↔ Tan Kaiyuan (Shaanxi Union)
  • 89' oyuncu değişikliği: Luan Yi ↔ Zhao Shi (Shaanxi Union)
  • 90' oyuncu değişikliği: S. Li ↔ Ji Tianle (Guangxi Hengchen)

Maç olayları

  1. Shaanxi UnionGuangxi Hengchen
  2. 90'S. Li ↔ Ji TianleOyuncu değişikliği
  3. Luan Yi ↔ Zhao ShiOyuncu değişikliği89'
  4. Zhong Wen ↔ Guo WuyueOyuncu değişikliği85'
  5. A. Selmani ↔ Tan KaiyuanOyuncu değişikliği85'
  6. Jiang Wenhao ↔ Mi HaolunOyuncu değişikliği79'
  7. Wei Zhiwei ↔ Cao KangOyuncu değişikliği79'
  8. 75'N. Mbo ↔ W. NingOyuncu değişikliği
  9. 75'R. Ardazishvili ↔ X. JiOyuncu değişikliği
  10. Gol Zhong Wen 4–0Asist: Luan Yi67'
  11. A. SelmaniVAR: inceleme55'
  12. Gol Liang Shaowen 3–0Asist: R. El Azrak50'
  13. A. SelmaniSarı kart41'
  14. 39'K. RenSarı kart
  15. 32'Ablimit SubiSarı kart
  16. 31'Wei Chaolun ↔ Ablimit SubiOyuncu değişikliği
  17. 31'Khedrup Lobsang ↔ Dai MingOyuncu değişikliği
  18. Gol Wang Shijie 2–0Asist: A. Selmani17'
  19. Gol R. El Azrak 1–012'
Maç özeti

Ev sahibi

Shaanxi Union

3. sıra · 51 puan

GGGMG

Deplasman

Guangxi Hengchen

4. sıra · 47 puan

MBBMM

Shaanxi Union iç sahada (15 maç) · Guangxi Hengchen deplasmanda (15 maç), bu sezon

2,40 Gol atma maç başı 1,27
0,60 Gol yeme maç başı 1,33
%47 Gol yememe maçların %27
%47 KG Var maçların %47
%73 2.5 Üst maçların %47

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 3 maç (2024'ten beri)

2 Shaanxi Union0 berabere1 Guangxi Hengchen

  • Shaanxi Union iç sahada 15 maçta 11 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Guangxi Hengchen deplasmanda 15 maçta 6 galibiyet, 2 beraberlik, 7 mağlubiyet aldı.
  • Shaanxi Union, iç saha maçlarında 15 maçta 11 kez 2,5 üst bitti (%73).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Shaanxi Union
Toplam (30)İç saha (15)
Galibiyet%50 15/30%73 11/15
Beraberlik%20 6/30%20 3/15
Mağlubiyet%30 9/30%7 1/15
Guangxi Hengchen
Toplam (30)Dış saha (15)
Galibiyet%43 13/30%40 6/15
Beraberlik%27 8/30%13 2/15
Mağlubiyet%30 9/30%47 7/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Shaanxi Union
Toplam (30)İç saha (15)
Attığı gol / maç1,90 (57 gol)2,40 (36 gol)
Yediği gol / maç1,00 (30 gol)0,60 (9 gol)
Guangxi Hengchen
Toplam (30)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,53 (46 gol)1,27 (19 gol)
Yediği gol / maç1,30 (39 gol)1,33 (20 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Shaanxi Union
Toplam (30)İç saha (15)
KG Var%47 14/30%47 7/15
1,5 Üst%80 24/30%80 12/15
2,5 Üst%67 20/30%73 11/15
3,5 Üst%33 10/30%40 6/15
Gol yememe%37 11/30%47 7/15
Guangxi Hengchen
Toplam (30)Dış saha (15)
KG Var%53 16/30%47 7/15
1,5 Üst%70 21/30%73 11/15
2,5 Üst%53 16/30%47 7/15
3,5 Üst%27 8/30%20 3/15
Gol yememe%30 9/30%27 4/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Shaanxi Union
Toplam (30)İç saha (15)
Önde%37 11/30%53 8/15
Berabere%43 13/30%40 6/15
Geride%20 6/30%7 1/15
Guangxi Hengchen
Toplam (30)Dış saha (15)
Önde%30 9/30%20 3/15
Berabere%43 13/30%47 7/15
Geride%27 8/30%33 5/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Shaanxi Union (30 maç)

1/1101/X11/20X/15X/X4X/242/102/X12/25

Guangxi Hengchen (30 maç)

1/151/X31/21X/17X/X2X/242/112/X32/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Shaanxi Union (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 3
16-30 10 6
31-45 7 6
46-60 14 3
61-75 9 7
76-90 7 5

Guangxi Hengchen (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 5
16-30 5 3
31-45 8 7
46-60 8 10
61-75 13 4
76-90 9 10

Kartlar

Shaanxi Union

Sarı 52 · Kırmızı 3 (30 maç · maç başı sarı 1,7)

Guangxi Hengchen

Sarı 47 · Kırmızı 4 (30 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Shaanxi Union

3. sıra · 51 puan · 30 maç · averaj +27

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMG

  1. 31.10 Meizhou Kejia 0–2 Shaanxi Union G
  2. 25.10 Wuxi Wugou 2–0 Shaanxi Union M
  3. 18.10 Shaanxi Union 4–0 Guangzhou E-Power G
  4. 11.10 Shaanxi Union 5–1 Dongguan United G
  5. 07.10 Nanjing City 1–4 Shaanxi Union G
Deplasman

Guangxi Hengchen

4. sıra · 47 puan · 30 maç · averaj +7

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBBMM

  1. 31.10 Guangxi Hengchen 1–2 Wuxi Wugou M
  2. 24.10 Dalian Huayi 3–2 Guangxi Hengchen M
  3. 17.10 Guangxi Hengchen 2–2 Changchun Yatai B
  4. 11.10 Guangxi Hengchen 1–1 Shenzhen Juniors B
  5. 07.10 Dongguan United 1–0 Guangxi Hengchen M

Puan durumu 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

League One (Çin) 30. hafta programında Shaanxi Union – Guangxi Hengchen maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 09:30 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 3. sırada (48 puan), konuk ekip 4. sırada (47 puan).

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Shaanxi Union 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 15-4). Son 5 maçta Guangxi Hengchen 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-9).

Sıralama
3. (48 p) – 4. (47 p)
Form (son 5)
GMGGG – MMBBM
H2H (G-B-M)
2-0-1 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,80 – 3,35 – 2,93
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Shaanxi Union 2 – Guangxi Hengchen 1; 0 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Temmuz 2026, Guangxi Hengchen 3-0 Shaanxi Union.

Gol istatistikleri

Shaanxi Union iç saha 14 maçta maç başına 2,29 gol attı, 0,64 gol yedi; Guangxi Hengchen dış saha 14 maçta 1,36 attı, 1,14 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Shaanxi Union %71, Guangxi Hengchen %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Shaanxi Union %50, Guangxi Hengchen %50. İlk yarıyı önde kapatma: Shaanxi Union 7/14, Guangxi Hengchen 3/14.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,80, 0 – 3,35, 2 – 2,93. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,23, Üst 1,34. Karşılıklı Gol: Var 1,32, Yok 2,31.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 08:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Çin · League One puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Guangzhou E-Power 301884 5831 +2762 GMBBM
2Nantong Zhiyun 301695 4022 +1857 GGGMG
3Shaanxi Union 301569 5730 +2751 GGMGG
4Guangxi Hengchen 301389 4639 +747 BBMMM
5Shenzhen Juniors 3012117 4336 +747 BBMBM
6Yanbian Longding 3012108 4331 +1246 MGGGB
7Wuxi Wugou 3012711 4635 +1143 GMGGB
8Hebei Kungfu 3011910 3130 +142 BMGBB
9Changchun Yatai 3012711 4746 +139 BBGGB
10Ningbo Professional 3011712 3637 -137 BBMGG
11Dalian Huayi 3091011 3843 -537 BBGMG
12Nanjing City 309714 3240 -834 BGGGG
13Suzhou Dongwu 3081111 3642 -632 BBBMG
14Heilongjiang Lava Spring 3051312 4053 -1328 MGMBM
15Meizhou Kejia 307419 2663 -3716 MMMMM
16Dongguan United 303720 3071 -4116 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Nantong Zhiyun 151212 269 +1737
2Shaanxi Union 151131 369 +2736
3Guangzhou E-Power 15942 2813 +1531
4Changchun Yatai 15924 2720 +729
5Dalian Huayi 15771 2718 +928
6Guangxi Hengchen 15762 2719 +827
7Shenzhen Juniors 15663 2119 +224
8Hebei Kungfu 15654 1514 +123
9Yanbian Longding 15573 2313 +1022
10Ningbo Professional 15645 2021 -122
11Nanjing City 15636 1619 -321
12Wuxi Wugou 15555 1917 +220
13Suzhou Dongwu 15537 1420 -618
14Heilongjiang Lava Spring 15276 1924 -513
15Meizhou Kejia 154110 1635 -1913
16Dongguan United 151311 1233 -216
#TakımOGBMAYAVP
1Guangzhou E-Power 15942 3018 +1231
2Yanbian Longding 15735 2018 +224
3Wuxi Wugou 15726 2718 +923
4Shenzhen Juniors 15654 2217 +523
5Nantong Zhiyun 15483 1413 +120
6Guangxi Hengchen 15627 1920 -120
7Hebei Kungfu 15546 1616 019
8Ningbo Professional 15537 1616 018
9Suzhou Dongwu 15384 2222 017
10Shaanxi Union 15438 2121 015
11Heilongjiang Lava Spring 15366 2129 -815
12Changchun Yatai 15357 2026 -614
13Nanjing City 15348 1621 -513
14Meizhou Kejia 15339 1028 -1812
15Dongguan United 15249 1838 -2010
16Dalian Huayi 152310 1125 -149

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Shaanxi Union1,80
X · Beraberlik3,35
2 · Guangxi Hengchen2,93

2,5 Alt / Üst

Alt2,23
Üst1,34

Karşılıklı gol

Var1,32
Yok2,31
Tüm marketler (18)

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var2,98Yok1,16

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,48Üst1,92

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,9703,7321,55

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var2,981 ve Yok4,050 ve Var3,890 ve Yok18,152 ve Var4,652 ve Yok7,06

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,75Eşit3,472.1,84

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,44Üst1,99

1. Yarı Sonucu

12,2502,2423,30

Alt/Üst 3.5

Alt1,46Üst1,97

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,57Üst1,80

2. Yarı Sonucu

12,0902,6023,00

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,90Üst1,49

Çifte Şans

1 ve 01,171 ve 21,130 ve 21,52

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var7,23Üst ve Var1,55Alt ve Yok3,09Üst ve Yok8,32

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var10,451 ve Yok2,700 ve Var5,740 ve Yok3,382 ve Var15,052 ve Yok4,00

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,141 ve 21,320 ve 21,32

Toplam Gol

0-1 gol4,982-3 gol1,974-5 gol2,696+ gol6,74

Tek / Çift

Tek1,73Çift1,62

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,86Üst1,51

Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar