Çin · League One · 30. hafta

Shenzhen Juniors 1-4 Suzhou Jinfu: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Shenzhen JuniorsKırmızı kart 1
Skor 1–4 MS İY 1–2
Suzhou JinfuKırmızı kart 0

Shenzhen Juniors 1–4 Suzhou Jinfu (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–2.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Shenzhen Juniors – Suzhou Jinfu maçı 1-4 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: J. Nouble 36' (Shenzhen Juniors); Jin Qiang 8', Farley Rosa 45+2' (pen.), Wu Junjie 79', M. Ali 87' (Suzhou Jinfu).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Longhua sports center stadium, Shenzhen

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Shenzhen Juniors üstte · Suzhou Jinfu altta

01530İY607590 8' gol: Jin Qiang (Suzhou Jinfu)36' gol: J. Nouble (Shenzhen Juniors)45' kırmızı kart: Zhou Xin (Shenzhen Juniors)46' oyuncu değişikliği: Jin Qiang ↔ M. Mijit (Suzhou Jinfu)↔46' oyuncu değişikliği: Rodrigo Henrique ↔ Chen Yuhao (Shenzhen Juniors)↔45+2' gol: Farley Rosa (Suzhou Jinfu)56' sarı kart: S. Zhao (Suzhou Jinfu)63' oyuncu değişikliği: Su Yuliang ↔ G. Zhu (Shenzhen Juniors)↔68' oyuncu değişikliği: O. Bugiel ↔ B. Wang (Suzhou Jinfu)↔68' oyuncu değişikliği: S. Zhao ↔ Song Pan (Suzhou Jinfu)↔71' oyuncu değişikliği: Arafat Ghenifa ↔ Wu Junjie (Suzhou Jinfu)↔73' oyuncu değişikliği: Zhong Haoran ↔ Y. Chen (Shenzhen Juniors)↔73' oyuncu değişikliği: Zheng Zhiming ↔ Hu Ming (Shenzhen Juniors)↔79' gol: Wu Junjie (Suzhou Jinfu)82' oyuncu değişikliği: J. Yuan ↔ Tai Jianfeng (Suzhou Jinfu)↔87' oyuncu değişikliği: Liu Xiaolong ↔ K. Huang (Shenzhen Juniors)↔87' gol: M. Ali (Suzhou Jinfu)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 8' gol: Jin Qiang (Suzhou Jinfu)
  • 36' gol: J. Nouble (Shenzhen Juniors)
  • 45' kırmızı kart: Zhou Xin (Shenzhen Juniors)
  • 46' oyuncu değişikliği: Jin Qiang ↔ M. Mijit (Suzhou Jinfu)
  • 46' oyuncu değişikliği: Rodrigo Henrique ↔ Chen Yuhao (Shenzhen Juniors)
  • 45+2' gol: Farley Rosa (Suzhou Jinfu)
  • 56' sarı kart: S. Zhao (Suzhou Jinfu)
  • 63' oyuncu değişikliği: Su Yuliang ↔ G. Zhu (Shenzhen Juniors)
  • 68' oyuncu değişikliği: O. Bugiel ↔ B. Wang (Suzhou Jinfu)
  • 68' oyuncu değişikliği: S. Zhao ↔ Song Pan (Suzhou Jinfu)
  • 71' oyuncu değişikliği: Arafat Ghenifa ↔ Wu Junjie (Suzhou Jinfu)
  • 73' oyuncu değişikliği: Zhong Haoran ↔ Y. Chen (Shenzhen Juniors)
  • 73' oyuncu değişikliği: Zheng Zhiming ↔ Hu Ming (Shenzhen Juniors)
  • 79' gol: Wu Junjie (Suzhou Jinfu)
  • 82' oyuncu değişikliği: J. Yuan ↔ Tai Jianfeng (Suzhou Jinfu)
  • 87' oyuncu değişikliği: Liu Xiaolong ↔ K. Huang (Shenzhen Juniors)
  • 87' gol: M. Ali (Suzhou Jinfu)

Maç olayları

  1. Shenzhen JuniorsSuzhou Jinfu
  2. Liu Xiaolong ↔ K. HuangOyuncu değişikliği87'
  3. 87'Gol M. Ali 1–4Asist: B. Wang
  4. 82'J. Yuan ↔ Tai JianfengOyuncu değişikliği
  5. 79'Gol Wu Junjie 1–3Asist: Farley Rosa
  6. Zhong Haoran ↔ Y. ChenOyuncu değişikliği73'
  7. Zheng Zhiming ↔ Hu MingOyuncu değişikliği73'
  8. 71'Arafat Ghenifa ↔ Wu JunjieOyuncu değişikliği
  9. 68'O. Bugiel ↔ B. WangOyuncu değişikliği
  10. 68'S. Zhao ↔ Song PanOyuncu değişikliği
  11. Su Yuliang ↔ G. ZhuOyuncu değişikliği63'
  12. 56'S. ZhaoSarı kart
  13. 46'Jin Qiang ↔ M. MijitOyuncu değişikliği
  14. Rodrigo Henrique ↔ Chen YuhaoOyuncu değişikliği46'
  15. 45+2'Penaltı golü Farley Rosa 1–2Penaltı
  16. Zhou XinKırmızı kart45'
  17. Gol J. Nouble 1–1Asist: Rodrigo Henrique36'
  18. 8'Gol Jin Qiang 0–1
Maç özeti

Ev sahibi

Shenzhen Juniors

5. sıra · 47 puan

MBBMB

Deplasman

Suzhou Jinfu

13. sıra · 32 puan

BBBBM

Shenzhen Juniors iç sahada (15 maç) · Suzhou Jinfu deplasmanda (15 maç), bu sezon

1,40 Gol atma maç başı 1,47
1,27 Gol yeme maç başı 1,47
%40 Gol yememe maçların %7
%53 KG Var maçların %73
%40 2.5 Üst maçların %47

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 3 maç (2025'ten beri)

0 Shenzhen Juniors2 berabere1 Suzhou Jinfu

  • Shenzhen Juniors iç sahada 15 maçta 6 galibiyet, 6 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Suzhou Dongwu deplasmanda 15 maçta 3 galibiyet, 8 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • Suzhou Dongwu, deplasman maçlarında 15 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%7).

Maç istatistikleri

Shenzhen JuniorsSuzhou Jinfu
1Kırmızı kart0
Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Shenzhen Juniors
Toplam (30)İç saha (15)
Galibiyet%40 12/30%40 6/15
Beraberlik%37 11/30%40 6/15
Mağlubiyet%23 7/30%20 3/15
Suzhou Jinfu
Toplam (30)Dış saha (15)
Galibiyet%27 8/30%20 3/15
Beraberlik%40 12/30%53 8/15
Mağlubiyet%33 10/30%27 4/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Shenzhen Juniors
Toplam (30)İç saha (15)
Attığı gol / maç1,43 (43 gol)1,40 (21 gol)
Yediği gol / maç1,20 (36 gol)1,27 (19 gol)
Suzhou Jinfu
Toplam (30)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,20 (36 gol)1,47 (22 gol)
Yediği gol / maç1,30 (39 gol)1,47 (22 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Shenzhen Juniors
Toplam (30)İç saha (15)
KG Var%43 13/30%53 8/15
1,5 Üst%63 19/30%67 10/15
2,5 Üst%47 14/30%40 6/15
3,5 Üst%33 10/30%33 5/15
Gol yememe%43 13/30%40 6/15
Suzhou Jinfu
Toplam (30)Dış saha (15)
KG Var%57 17/30%73 11/15
1,5 Üst%63 19/30%73 11/15
2,5 Üst%47 14/30%47 7/15
3,5 Üst%30 9/30%40 6/15
Gol yememe%23 7/30%7 1/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Shenzhen Juniors
Toplam (30)İç saha (15)
Önde%30 9/30%13 2/15
Berabere%47 14/30%60 9/15
Geride%23 7/30%27 4/15
Suzhou Jinfu
Toplam (30)Dış saha (15)
Önde%27 8/30%33 5/15
Berabere%37 11/30%27 4/15
Geride%37 11/30%40 6/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Shenzhen Juniors (30 maç)

1/181/X11/20X/14X/X9X/212/102/X12/26

Suzhou Jinfu (30 maç)

1/151/X21/21X/12X/X6X/232/112/X42/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Shenzhen Juniors (28 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 3
16-30 6 4
31-45 8 5
46-60 6 6
61-75 5 6
76-90 13 6

Suzhou Jinfu (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 2
16-30 3 7
31-45 3 8
46-60 7 6
61-75 7 8
76-90 10 8

Kartlar

Shenzhen Juniors

Sarı 59 · Kırmızı 3 (30 maç · maç başı sarı 2,0)

Suzhou Jinfu

Sarı 53 · Kırmızı 0 (30 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Shenzhen Juniors

5. sıra · 47 puan · 30 maç · averaj +7

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBBMB

  1. 31.10 Heilongjiang Lava Spring 0–0 Shenzhen Juniors B
  2. 24.10 Nantong Zhiyun 1–0 Shenzhen Juniors M
  3. 17.10 Shenzhen Juniors 1–1 Dalian Huayi B
  4. 11.10 Guangxi Hengchen 1–1 Shenzhen Juniors B
  5. 07.10 Shenzhen Juniors 1–4 Guangzhou E-Power M
Deplasman

Suzhou Jinfu

13. sıra · 32 puan · 30 maç · averaj -6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBBBM

  1. 31.10 Suzhou Jinfu 0–1 Yanbian Longding M
  2. 25.10 Guangzhou E-Power 1–1 Suzhou Jinfu B
  3. 17.10 Ningbo Professional 1–1 Suzhou Jinfu B
  4. 10.10 Suzhou Jinfu 0–0 Hebei Kungfu B
  5. 06.10 Wuxi Wugou 2–2 Suzhou Jinfu B

Puan durumu 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

7 Kasım Cumartesi, saat 09:30: League One (Çin) 30. haftasında ev sahibi Shenzhen Juniors, konuk ekip Suzhou Jinfu. Sıralamada Shenzhen Juniors 5., Suzhou Jinfu 13.; iki takım arasında 18 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Shenzhen Juniors 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 3-7). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Suzhou Jinfu son 5 maçında 0 galibiyet, 4 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 4 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
5. (47 p) – 13. (29 p)
Form (son 5)
BMBBM – MBBBB
H2H (G-B-M)
0-2-1 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%36 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %71
iddaa MS 1-0-2
2,13 – 3,09 – 2,49
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Shenzhen Juniors 0, Suzhou Jinfu 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 0,67 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Temmuz 2026, Suzhou Jinfu 0-0 Shenzhen Juniors.

Gol istatistikleri

Shenzhen Juniors iç saha 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,07 gol yedi; Suzhou Jinfu dış saha 14 maçta 1,29 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Shenzhen Juniors %36, Suzhou Jinfu %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Shenzhen Juniors %50, Suzhou Jinfu %71. İlk yarıyı önde kapatma: Shenzhen Juniors 2/14, Suzhou Jinfu 4/14.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,13, 0 – 3,09, 2 – 2,49. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,83, Üst 1,54. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,00.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %39; KG var ortalaması %61; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 08:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Çin · League One puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Guangzhou E-Power 301884 5831 +2762 GMBBM
2Nantong Zhiyun 301695 4022 +1857 GGGMG
3Shaanxi Union 301569 5730 +2751 GGMGG
4Guangxi Hengchen 301389 4639 +747 BBMMM
5Shenzhen Juniors 3012117 4336 +747 BBMBM
6Yanbian Longding 3012108 4331 +1246 MGGGB
7Wuxi Wugou 3012711 4635 +1143 GMGGB
8Hebei Kungfu 3011910 3130 +142 BMGBB
9Changchun Yatai 3012711 4746 +139 BBGGB
10Ningbo Professional 3011712 3637 -137 BBMGG
11Dalian Huayi 3091011 3843 -537 BBGMG
12Nanjing City 309714 3240 -834 BGGGG
13Suzhou Dongwu 3081111 3642 -632 BBBMG
14Heilongjiang Lava Spring 3051312 4053 -1328 MGMBM
15Meizhou Kejia 307419 2663 -3716 MMMMM
16Dongguan United 303720 3071 -4116 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Nantong Zhiyun 151212 269 +1737
2Shaanxi Union 151131 369 +2736
3Guangzhou E-Power 15942 2813 +1531
4Changchun Yatai 15924 2720 +729
5Dalian Huayi 15771 2718 +928
6Guangxi Hengchen 15762 2719 +827
7Shenzhen Juniors 15663 2119 +224
8Hebei Kungfu 15654 1514 +123
9Yanbian Longding 15573 2313 +1022
10Ningbo Professional 15645 2021 -122
11Nanjing City 15636 1619 -321
12Wuxi Wugou 15555 1917 +220
13Suzhou Dongwu 15537 1420 -618
14Heilongjiang Lava Spring 15276 1924 -513
15Meizhou Kejia 154110 1635 -1913
16Dongguan United 151311 1233 -216
#TakımOGBMAYAVP
1Guangzhou E-Power 15942 3018 +1231
2Yanbian Longding 15735 2018 +224
3Wuxi Wugou 15726 2718 +923
4Shenzhen Juniors 15654 2217 +523
5Nantong Zhiyun 15483 1413 +120
6Guangxi Hengchen 15627 1920 -120
7Hebei Kungfu 15546 1616 019
8Ningbo Professional 15537 1616 018
9Suzhou Dongwu 15384 2222 017
10Shaanxi Union 15438 2121 015
11Heilongjiang Lava Spring 15366 2129 -815
12Changchun Yatai 15357 2026 -614
13Nanjing City 15348 1621 -513
14Meizhou Kejia 15339 1028 -1812
15Dongguan United 15249 1838 -2010
16Dalian Huayi 152310 1125 -149

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Shenzhen Juniors2,13
X · Beraberlik3,09
2 · Suzhou Jinfu2,49

2,5 Alt / Üst

Alt1,83
Üst1,54

Karşılıklı gol

Var1,43
Yok2,00
Tüm marketler (19)

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,45Yok1,10

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,9303,7821,37

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,33Üst2,24

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,931 ve Yok4,220 ve Var3,850 ve Yok12,552 ve Var4,532 ve Yok5,01

Alt/Üst 3.5

Alt1,27Üst2,45

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,82Eşit3,242.1,88

1. Yarı Sonucu

12,6602,0523,02

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,54Üst1,83

2. Yarı Sonucu

12,4302,4122,72

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,63Üst1,72

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,28Üst ve Var1,79Alt ve Yok2,47Üst ve Yok9,53

Alt/Üst 1.5

Alt3,53Üst1,10

Çifte Şans

1 ve 01,251 ve 21,160 ve 21,36

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var15,001 ve Yok3,070 ve Var6,300 ve Yok2,822 ve Var16,902 ve Yok3,49

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,161 ve 21,400 ve 21,23

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,51Üst1,87

Tek / Çift

Tek1,73Çift1,62

Toplam Gol

0-1 gol3,702-3 gol1,834-5 gol3,166+ gol10,60

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,41Üst2,07

Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar