← Maçlar
Çin · League One · 29. hafta31 Ekim 2026 · 09:30 TSİ

SJZ Gongfu 1-1 Guangzhou E-Power FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

SJZ Gongfu
1–1İY 0–1
Guangzhou E-Power FC
Maç sonu

SJZ Gongfu 1–1 Guangzhou E-Power FC (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

SJZ Gongfu – Guangzhou E-Power FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Dominic Vinicius 67' (SJZ Gongfu); O. Camara 29' (Guangzhou E-Power FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

SJZ Gongfu üstte · Guangzhou E-Power FC altta

01530İY607590 27' sarı kart: Duan Yunzi (Guangzhou E-Power FC)29' gol: O. Camara (Guangzhou E-Power FC)46' oyuncu değişikliği: Yang Yun ↔ Song Haoyu (SJZ Gongfu)↔63' oyuncu değişikliği: Liu Bin ↔ Wang Chien-Ming (Guangzhou E-Power FC)↔63' oyuncu değişikliği: Cai Haochang ↔ J. Wang (Guangzhou E-Power FC)↔65' oyuncu değişikliği: C. Zhao ↔ Dominic Vinicius (SJZ Gongfu)↔67' gol: Dominic Vinicius (SJZ Gongfu)68' sarı kart: Dominic Vinicius (SJZ Gongfu)74' oyuncu değişikliği: Zheng Zhiyun ↔ Pan Kui (SJZ Gongfu)↔75' oyuncu değişikliği: Gao Huaze ↔ Yang Hao (Guangzhou E-Power FC)↔75' oyuncu değişikliği: W. Wei ↔ Liu Langzhou (Guangzhou E-Power FC)↔87' oyuncu değişikliği: Guo Lingzi ↔ Su Junqi (SJZ Gongfu)↔87' oyuncu değişikliği: Ma Junliang ↔ Zhou Wenhao (SJZ Gongfu)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 27' sarı kart: Duan Yunzi (Guangzhou E-Power FC)
  • 29' gol: O. Camara (Guangzhou E-Power FC)
  • 46' oyuncu değişikliği: Yang Yun ↔ Song Haoyu (SJZ Gongfu)
  • 63' oyuncu değişikliği: Liu Bin ↔ Wang Chien-Ming (Guangzhou E-Power FC)
  • 63' oyuncu değişikliği: Cai Haochang ↔ J. Wang (Guangzhou E-Power FC)
  • 65' oyuncu değişikliği: C. Zhao ↔ Dominic Vinicius (SJZ Gongfu)
  • 67' gol: Dominic Vinicius (SJZ Gongfu)
  • 68' sarı kart: Dominic Vinicius (SJZ Gongfu)
  • 74' oyuncu değişikliği: Zheng Zhiyun ↔ Pan Kui (SJZ Gongfu)
  • 75' oyuncu değişikliği: Gao Huaze ↔ Yang Hao (Guangzhou E-Power FC)
  • 75' oyuncu değişikliği: W. Wei ↔ Liu Langzhou (Guangzhou E-Power FC)
  • 87' oyuncu değişikliği: Guo Lingzi ↔ Su Junqi (SJZ Gongfu)
  • 87' oyuncu değişikliği: Ma Junliang ↔ Zhou Wenhao (SJZ Gongfu)

Maç olayları

  1. SJZ GongfuGuangzhou E-Power FC
  2. Guo Lingzi ↔ Su JunqiOyuncu değişikliği87'
  3. Ma Junliang ↔ Zhou WenhaoOyuncu değişikliği87'
  4. 75'Gao Huaze ↔ Yang HaoOyuncu değişikliği
  5. 75'W. Wei ↔ Liu LangzhouOyuncu değişikliği
  6. Zheng Zhiyun ↔ Pan KuiOyuncu değişikliği74'
  7. Dominic ViniciusSarı kart68'
  8. Gol Dominic Vinicius 1–1Asist: Zheng Zhiyun67'
  9. C. Zhao ↔ Dominic ViniciusOyuncu değişikliği65'
  10. 63'Liu Bin ↔ Wang Chien-MingOyuncu değişikliği
  11. 63'Cai Haochang ↔ J. WangOyuncu değişikliği
  12. Yang Yun ↔ Song HaoyuOyuncu değişikliği46'
  13. 29'Gol O. Camara 0–1
  14. 27'Duan YunziSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

SJZ Gongfu
Toplam (30)İç saha (15)
Galibiyet%33 10/30%40 6/15
Beraberlik%33 10/30%33 5/15
Mağlubiyet%33 10/30%27 4/15
Guangzhou E-Power FC
Toplam (30)Dış saha (15)
Galibiyet%60 18/30%60 9/15
Beraberlik%27 8/30%27 4/15
Mağlubiyet%13 4/30%13 2/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

SJZ Gongfu
Toplam (30)İç saha (15)
Attığı gol / maç0,93 (28 gol)1,00 (15 gol)
Yediği gol / maç1,00 (30 gol)0,93 (14 gol)
Guangzhou E-Power FC
Toplam (30)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,93 (58 gol)2,00 (30 gol)
Yediği gol / maç1,03 (31 gol)1,20 (18 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

SJZ Gongfu
Toplam (30)İç saha (15)
KG Var%47 14/30%47 7/15
1,5 Üst%60 18/30%60 9/15
2,5 Üst%37 11/30%33 5/15
3,5 Üst%10 3/30%7 1/15
Gol yememe%30 9/30%33 5/15
Guangzhou E-Power FC
Toplam (30)Dış saha (15)
KG Var%63 19/30%73 11/15
1,5 Üst%87 26/30%87 13/15
2,5 Üst%57 17/30%67 10/15
3,5 Üst%33 10/30%40 6/15
Gol yememe%30 9/30%13 2/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

SJZ Gongfu
Toplam (30)İç saha (15)
Önde%30 9/30%33 5/15
Berabere%57 17/30%40 6/15
Geride%13 4/30%27 4/15
Guangzhou E-Power FC
Toplam (30)Dış saha (15)
Önde%50 15/30%53 8/15
Berabere%40 12/30%40 6/15
Geride%10 3/30%7 1/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

SJZ Gongfu (30 maç)

1/161/X21/21X/14X/X7X/262/102/X12/23

Guangzhou E-Power FC (30 maç)

1/1121/X31/20X/16X/X5X/212/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

SJZ Gongfu (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 2
16-30 2 3
31-45 8 4
46-60 0 6
61-75 7 8
76-90 4 7

Guangzhou E-Power FC (28 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 4
16-30 11 2
31-45 10 4
46-60 4 4
61-75 9 5
76-90 12 8

Kartlar

SJZ Gongfu

Sarı 55 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 1,8)

Guangzhou E-Power FC

Sarı 52 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

SJZ Gongfu için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 7, yenilen 4. Son 5 maçta Guangzhou E-Power 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: SJZ Gongfu 0, Guangzhou E-Power 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Temmuz 2026, Guangzhou E-Power 2-0 SJZ Gongfu.

Sıralama
7. (40 p) – 1. (61 p)
Form (son 5)
GMBGG – BMGGG
H2H (G-B-M)
0-0-3 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%36 – %71
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %71
iddaa MS 1-0-2
3,19 – 2,99 – 1,86
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

SJZ Gongfu iç saha 14 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,93 gol yedi; Guangzhou E-Power dış saha 14 maçta 2,07 attı, 1,21 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %36, konukta %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: SJZ Gongfu %43, Guangzhou E-Power %71. İlk yarıyı önde kapatma: SJZ Gongfu 5/14, Guangzhou E-Power 7/14.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,19, 0 – 2,99, 2 – 1,86. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,66, Üst 1,71. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,81.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %57; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 18:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Çin · League One puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Guangzhou E-Power 301884 5831 +2762 GMBBM
2Nantong Zhiyun 301695 4022 +1857 GGGMG
3Shaanxi Union 301569 5730 +2751 GGMGG
4Guangxi Hengchen 301389 4639 +747 BBMMM
5Shenzhen Juniors 3012117 4336 +747 BBMBM
6Yanbian Longding 3012108 4331 +1246 MGGGB
7Wuxi Wugou 3012711 4635 +1143 GMGGB
8Hebei Kungfu 3011910 3130 +142 BMGBB
9Changchun Yatai 3012711 4746 +139 BBGGB
10Ningbo Professional 3011712 3637 -137 BBMGG
11Dalian Huayi 3091011 3843 -537 BBGMG
12Nanjing City 309714 3240 -834 BGGGG
13Suzhou Dongwu 3081111 3642 -632 BBBMG
14Heilongjiang Lava Spring 3051312 4053 -1328 MGMBM
15Meizhou Kejia 307419 2663 -3716 MMMMM
16Dongguan United 303720 3071 -4116 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Nantong Zhiyun 151212 269 +1737
2Shaanxi Union 151131 369 +2736
3Guangzhou E-Power 15942 2813 +1531
4Changchun Yatai 15924 2720 +729
5Dalian Huayi 15771 2718 +928
6Guangxi Hengchen 15762 2719 +827
7Shenzhen Juniors 15663 2119 +224
8Hebei Kungfu 15654 1514 +123
9Yanbian Longding 15573 2313 +1022
10Ningbo Professional 15645 2021 -122
11Nanjing City 15636 1619 -321
12Wuxi Wugou 15555 1917 +220
13Suzhou Dongwu 15537 1420 -618
14Heilongjiang Lava Spring 15276 1924 -513
15Meizhou Kejia 154110 1635 -1913
16Dongguan United 151311 1233 -216
#TakımOGBMAYAVP
1Guangzhou E-Power 15942 3018 +1231
2Yanbian Longding 15735 2018 +224
3Wuxi Wugou 15726 2718 +923
4Shenzhen Juniors 15654 2217 +523
5Nantong Zhiyun 15483 1413 +120
6Guangxi Hengchen 15627 1920 -120
7Hebei Kungfu 15546 1616 019
8Ningbo Professional 15537 1616 018
9Suzhou Dongwu 15384 2222 017
10Shaanxi Union 15438 2121 015
11Heilongjiang Lava Spring 15366 2129 -815
12Changchun Yatai 15357 2026 -614
13Nanjing City 15348 1621 -513
14Meizhou Kejia 15339 1028 -1812
15Dongguan United 15249 1838 -2010
16Dalian Huayi 152310 1125 -149

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,19X2,9921,86

Çifte şans

1X1,51121,18X21,16

Karşılıklı gol

Var1,58Yok1,81

1,5 Alt / Üst

Alt3,09Üst1,16

2,5 Alt / Üst

Alt1,66Üst1,71

3,5 Alt / Üst

Alt1,20Üst2,86

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.