Wycombe 2-0 Burton Albion: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Wycombe 2–0 Burton Albion (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 15–8, isabetli şut 5–2, topa sahip olma %51–%49, korner 4–5.
Maç özeti
Wycombe – Burton Albion maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Jayden Wareham 21', Cauley Woodrow 53' (Wycombe). xG: Wycombe 1,2 – 0,8 Burton Albion.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Wycombe: T. Hounsell · Burton Albion: G. Bowyer
Maç akışı
Wycombe üstte · Burton Albion altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 12' sarı kart: Daniel Harvie (Wycombe)
- 21' gol: Jayden Wareham (Wycombe)
- 23' sarı kart: Malik Mothersille (Wycombe)
- 38' sarı kart: Toby Sibbick (Burton Albion)
- 45' oyuncu değişikliği: Jack Armer ↔ H. Araujo (Burton Albion)
- 53' gol: Cauley Woodrow (Wycombe)
- 68' oyuncu değişikliği: Malik Mothersille ↔ Luke Leahy (Wycombe)
- 68' oyuncu değişikliği: Cauley Woodrow ↔ Danny Ings (Wycombe)
- 68' oyuncu değişikliği: Jack Grimmer ↔ Dan Casey (Wycombe)
- 69' oyuncu değişikliği: M. O’Mahony ↔ Matthew Dennis (Burton Albion)
- 69' oyuncu değişikliği: Sulyman Krubally ↔ Will Collar (Burton Albion)
- 82' oyuncu değişikliği: Gbemi Arubi ↔ Kain Adom (Burton Albion)
- 82' oyuncu değişikliği: Jason Sraha ↔ Joe Cameron Lewis (Burton Albion)
Maç olayları
- WycombeBurton Albion
- 82'Gbemi Arubi ↔ Kain AdomOyuncu değişikliği
- 82'Jason Sraha ↔ Joe Cameron LewisOyuncu değişikliği
- 69'M. O’Mahony ↔ Matthew DennisOyuncu değişikliği
- 69'Sulyman Krubally ↔ Will CollarOyuncu değişikliği
- Malik Mothersille ↔ Luke LeahyOyuncu değişikliği68'
- Cauley Woodrow ↔ Danny IngsOyuncu değişikliği68'
- Jack Grimmer ↔ Dan CaseyOyuncu değişikliği68'
- Gol Cauley Woodrow 2–0Asist: Fred Onyedinma53'
- 45'Jack Armer ↔ H. AraujoOyuncu değişikliği
- 38'Toby SibbickSarı kart
- Malik MothersilleSarı kart23'
- Gol Jayden Wareham 1–021'
- Daniel HarvieSarı kart12'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,62 (21 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,77 (23 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (18 gol) | 0,86 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (21 gol) | 1,57 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,7 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %100 13/13 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %100 13/13 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,3 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %14 2/14 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Berabere | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Geride | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Geride | %29 4/14 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Wycombe (13 maç)
Burton Albion (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Wycombe (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 1 | 6 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 6 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Burton Albion (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 3 | 7 |
Kartlar
Wycombe
Sarı 17 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,3)
Burton Albion
Sarı 24 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Wycombe: iç saha, 7 maç · Burton Albion: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Wycombe – Burton Albion ilk 11'ler
Wycombe · 4-2-3-1
- 23C. HazardK
- 2J. GrimmerD68' oyundan çıktı 68. dk
- 26C. TaylorD
- 45A. HagelskjærD
- 3D. HarvieD12' sarı kart 12. dk
- 4J. ScowenO
- 8C. Boyd-MunceO
- 44F. OnyedinmaO53' asist 53. dk
- 12C. WoodrowO53' gol 53. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 29M. MothersilleO23' sarı kart 23. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 15J. WarehamF21' gol 21. dk
- 17D. CaseyD68' oyuna girdi 68. dk
- 28Danny IngsF
- 10L. LeahyO68' oyuna girdi 68. dk
- 21Jamie MullinsO
- 11Silko Amari Otieno ThomasF
- 33J. WildsmithK
- 27S. CookD
Teknik direktör: T. Hounsell
Burton Albion · 3-4-2-1
- 34C. AddaiK
- 6T. SibbickD38' sarı kart 38. dk
- 16C. TiltD
- 20J. SrahaD82' oyundan çıktı 82. dk
- 17R. Borges RodriguesO
- 41Sulyman KruballyO69' oyundan çıktı 69. dk
- 4K. ChaukeO
- 3J. ArmerO45' oyundan çıktı 45. dk
- 9G. ArubiO82' oyundan çıktı 82. dk
- 8C. WebsterO
- 10Mark O’MahonyF69' oyundan çıktı 69. dk
- 24Harvey AraujoD45' oyuna girdi 45. dk
- 29Kain AdomF
- 23Emeka AdeileD
- 14W. CollarO69' oyuna girdi 69. dk
- 19M. DennisF69' oyuna girdi 69. dk
- 32J. KeanK
- 31J. LewisD82' oyuna girdi 82. dk
Teknik direktör: G. Bowyer
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Wycombe son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 8 gol yedi. Burton Albion için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 4, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 14 maçta galibiyetler Wycombe 8 – Burton Albion 3; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Şubat 2026, Wycombe 3-0 Burton Albion.
- Sıralama
- 15. (15 p) – 12. (17 p)
- Form (son 5)
- BBGMG – GBBMB
- H2H (G-B-M)
- 8-3-3 (14 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,2
- iddaa MS 1-0-2
- 1,40 – 3,83 – 4,74
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Wycombe iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 2,00 gol yedi; Burton Albion dış saha 6 maçta 1,00 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Wycombe %67, Burton Albion %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Wycombe %83, Burton Albion %50. İlk yarıyı önde kapatma: Wycombe 2/6, Burton Albion 2/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Wycombe 5,7, Burton Albion 4,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: Wycombe 0,8, Burton Albion 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,40, 0 – 3,83, 2 – 4,74. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,96, Üst 1,48. Karşılıklı Gol: Var 1,57, Yok 1,82.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %67; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 02:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Stockport County | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Oxford United | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Luton | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Plymouth | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Reading | 14 | +10 | 22 |
| 7 | Bradford | 13 | +2 | 22 |
| 8 | Cambridge United | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 13 | +8 | 20 |
| 10 | Leicester | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Mansfield Town | 13 | +2 | 19 |
| 12 | Milton Keynes Dons | 13 | +2 | 18 |
| 13 | Wycombe | 13 | -2 | 18 |
| 14 | Leyton Orient | 13 | +5 | 17 |
| 15 | Burton Albion | 14 | -3 | 17 |
| 16 | Stevenage | 12 | +4 | 16 |
| 17 | Notts County | 12 | -1 | 14 |
| 18 | AFC Wimbledon | 13 | -12 | 13 |
| 19 | Blackpool | 12 | -4 | 12 |
| 20 | Doncaster | 13 | -8 | 12 |
| 21 | Wigan | 14 | -11 | 11 |
| 22 | Peterborough | 13 | -12 | 10 |
| 23 | Barnsley | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Bromley | 13 | -20 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Huddersfield | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Stockport County | 7 | +7 | 15 |
| 4 | Oxford United | 7 | +7 | 15 |
| 5 | Luton | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Milton Keynes Dons | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Mansfield Town | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Cambridge United | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 7 | +9 | 10 |
| 10 | Stevenage | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Burton Albion | 7 | +2 | 10 |
| 12 | Plymouth | 7 | +1 | 10 |
| 13 | Bradford | 6 | +1 | 10 |
| 14 | Leicester | 7 | -1 | 10 |
| 15 | Wigan | 7 | -3 | 10 |
| 16 | Wycombe | 7 | 0 | 9 |
| 17 | Leyton Orient | 7 | 0 | 9 |
| 18 | AFC Wimbledon | 6 | -1 | 9 |
| 19 | Blackpool | 6 | +1 | 8 |
| 20 | Notts County | 6 | +1 | 8 |
| 21 | Doncaster | 6 | 0 | 8 |
| 22 | Peterborough | 6 | -4 | 5 |
| 23 | Barnsley | 6 | -5 | 5 |
| 24 | Bromley | 6 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Plymouth | 7 | +1 | 13 |
| 3 | Bradford | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Stockport County | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Oxford United | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Luton | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Cambridge United | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Sheffield Wednesday | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Leicester | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Wycombe | 6 | -2 | 9 |
| 11 | Leyton Orient | 6 | +5 | 8 |
| 12 | Mansfield Town | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Burton Albion | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Stevenage | 6 | +1 | 6 |
| 15 | Reading | 7 | 0 | 6 |
| 16 | Notts County | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Milton Keynes Dons | 6 | -3 | 6 |
| 18 | Peterborough | 7 | -8 | 5 |
| 19 | Barnsley | 6 | -5 | 4 |
| 20 | Blackpool | 6 | -5 | 4 |
| 21 | Doncaster | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Bromley | 7 | -10 | 4 |
| 23 | AFC Wimbledon | 7 | -11 | 4 |
| 24 | Wigan | 7 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar
- 15:30 Bradford 0–3 Huddersfield
- 15:30 Leyton Orient 3–0 Cambridge
- 15:30 Plymouth 0–0 Reading
- 18:00 Barnsley 1–1 Oxford
- 18:00 Leicester City 2–2 Stevenage
- 18:00 Mansfield 0–2 Notts County
- 18:00 MK Dons 6–1 Doncaster
- 18:00 Peterborough 0–2 Luton Town
- 18:00 Stockport 2–1 Wimbledon
- 18:00 Wigan Athletic 3–2 Bromley
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
