Leyton Orient 3-0 Cambridge: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Leyton Orient 3–0 Cambridge (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 12–15, isabetli şut 3–2, topa sahip olma %48–%52, korner 4–7.
Maç özeti
Leyton Orient – Cambridge maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Rarmani Edmonds-Green 32', Jaze Kabia 50', Aaron Connolly 62' (Leyton Orient). xG: Leyton Orient 2,1 – 2,1 Cambridge.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Leyton Orient: R. Wellens · Cambridge: N. Harris
Maç akışı
Leyton Orient üstte · Cambridge altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 32' gol: Rarmani Edmonds-Green (Leyton Orient)
- 44' sarı kart: Pelly Ruddock Mpanzu (Cambridge)
- 45' oyuncu değişikliği: Callum Perry ↔ Shayne Lavery (Cambridge)
- 45+2' sarı kart: Zak·Bradshaw (Cambridge)
- 50' gol: Jaze Kabia (Leyton Orient)
- 56' oyuncu değişikliği: Rarmani Edmonds-Green ↔ Joseph Olowu (Leyton Orient)
- 56' oyuncu değişikliği: George Hoddle ↔ Owen Moxon (Cambridge)
- 62' gol: Aaron Connolly (Leyton Orient)
- 66' oyuncu değişikliği: Louis Appere ↔ Isaac Heath (Cambridge)
- 66' oyuncu değişikliği: Ben Knight ↔ Raees Bangura-Williams (Cambridge)
- 70' sarı kart: Kelland Watts (Cambridge)
- 73' oyuncu değişikliği: Jaze Kabia ↔ Dane Scarlett (Leyton Orient)
- 73' oyuncu değişikliği: Armando Dobra ↔ Isaac Hayden (Leyton Orient)
- 78' sarı kart: Idris El Mizouni (Leyton Orient)
- 79' oyuncu değişikliği: Somto Boniface ↔ Charlie Wellens (Leyton Orient)
- 79' oyuncu değişikliği: Aaron Connolly ↔ Tony Springett (Leyton Orient)
- 84' oyuncu değişikliği: Liam bennett ↔ Sam Curtis (Cambridge)
Maç olayları
- Leyton OrientCambridge
- 84'Liam bennett ↔ Sam CurtisOyuncu değişikliği
- Somto Boniface ↔ Charlie WellensOyuncu değişikliği79'
- Aaron Connolly ↔ Tony SpringettOyuncu değişikliği79'
- Idris El MizouniSarı kart78'
- Jaze Kabia ↔ Dane ScarlettOyuncu değişikliği73'
- Armando Dobra ↔ Isaac HaydenOyuncu değişikliği73'
- 70'Kelland WattsSarı kart
- 66'Louis Appere ↔ Isaac HeathOyuncu değişikliği
- 66'Ben Knight ↔ Raees Bangura-WilliamsOyuncu değişikliği
- Gol Aaron Connolly 3–0Asist: Somto Boniface62'
- Rarmani Edmonds-Green ↔ Joseph OlowuOyuncu değişikliği56'
- 56'George Hoddle ↔ Owen MoxonOyuncu değişikliği
- Gol Jaze Kabia 2–0Asist: Rarmani Edmonds-Green50'
- 45+2'Zak·BradshawSarı kart
- 45'Callum Perry ↔ Shayne LaveryOyuncu değişikliği
- 44'Pelly Ruddock MpanzuSarı kart
- Gol Rarmani Edmonds-Green 1–0Asist: Alexander George Henry Gilbert32'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Mağlubiyet | %21 3/14 | %14 1/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,46 (19 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,08 (14 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (21 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (21 gol) | 1,43 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 5/13 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 12,1 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %85 11/13 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %54 7/13 | %71 5/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 13,5 | 13,4 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %14 2/14 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Geride | %15 2/13 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Geride | %50 7/14 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Leyton Orient (13 maç)
Cambridge (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Leyton Orient (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 5 | 0 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Cambridge (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 5 | 5 |
Kartlar
Leyton Orient
Sarı 23 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Cambridge
Sarı 27 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Leyton Orient: iç saha, 7 maç · Cambridge: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Leyton Orient – Cambridge ilk 11'ler
Leyton Orient · 4-2-3-1
- 1N. BaxterK
- 2F. StevensD
- 4R. Edmonds-GreenD32' gol 32. dk50' asist 50. dk56' oyundan çıktı 56. dk
- 12A. GilchristD
- 19S. BonifaceD62' asist 62. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 8I. El MizouniO78' sarı kart 78. dk
- 20A. GilbertO32' asist 32. dk
- 10A. ConnollyO62' gol 62. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 7O. O'NeillO
- 17A. DobraO73' oyundan çıktı 73. dk
- 9J. KabiaF50' gol 50. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 14I. HaydenO73' oyuna girdi 73. dk
- 22Y. AkhamrichF
- 13Noah PhillipsK
- 18D. ScarlettF73' oyuna girdi 73. dk
- 5J. OlowuD56' oyuna girdi 56. dk
- 27T. SpringettF79' oyuna girdi 79. dk
- 25Charlie Gerard Richard WellensO79' oyuna girdi 79. dk
Teknik direktör: R. Wellens
Cambridge · 3-4-2-1
- 1J. EastwoodK
- 15Cathal Séan Heffernan AndrewsD
- 6K. WattsD70' sarı kart 70. dk
- 3Callum PerryD45' oyundan çıktı 45. dk
- 2L. BennettO84' oyundan çıktı 84. dk
- 38G. HoddleO56' oyundan çıktı 56. dk
- 17P. MpanzuO44' sarı kart 44. dk
- 22Z. BradshawO45+2' sarı kart 45+2. dk
- 10B. KnightO66' oyundan çıktı 66. dk
- 11S. KaikaiO
- 9L. AppéréF66' oyundan çıktı 66. dk
- 44Raees Bangura-WilliamsO66' oyuna girdi 66. dk
- 5P. BauerD
- 29S. CurtisD84' oyuna girdi 84. dk
- 13G. BreezeK
- 7Isaac HeathF66' oyuna girdi 66. dk
- 19S. LaveryF45' oyuna girdi 45. dk
- 8O. MoxonO56' oyuna girdi 56. dk
Teknik direktör: N. Harris
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Leyton Orient son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 3 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Cambridge 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-7).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Leyton Orient 6 – Cambridge 3; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Nisan 2025, Cambridge 1-2 Leyton Orient.
- Sıralama
- 16. (14 p) – 7. (21 p)
- Form (son 5)
- MMGBM – BMBGG
- H2H (G-B-M)
- 6-1-3 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %100
- Korner ort. (maç)
- 13,1
- iddaa MS 1-0-2
- 2,29 – 3,02 – 2,39
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Leyton Orient iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,67 gol yedi; Cambridge dış saha 6 maçta 1,50 attı, 1,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Leyton Orient %50, Cambridge %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Leyton Orient %50, Cambridge %100. İlk yarıyı önde kapatma: Leyton Orient 1/6, Cambridge 0/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Leyton Orient 4,3, Cambridge 7,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 13,1. Maç başına kart: Leyton Orient 1,5, Cambridge 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,29, 0 – 3,02, 2 – 2,39. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,69, Üst 1,69. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,87.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 13,1; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 02:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Stockport County | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Oxford United | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Luton | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Plymouth | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Reading | 14 | +10 | 22 |
| 7 | Bradford | 13 | +2 | 22 |
| 8 | Cambridge United | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 13 | +8 | 20 |
| 10 | Leicester | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Mansfield Town | 13 | +2 | 19 |
| 12 | Milton Keynes Dons | 13 | +2 | 18 |
| 13 | Wycombe | 13 | -2 | 18 |
| 14 | Leyton Orient | 13 | +5 | 17 |
| 15 | Burton Albion | 14 | -3 | 17 |
| 16 | Stevenage | 12 | +4 | 16 |
| 17 | Notts County | 12 | -1 | 14 |
| 18 | AFC Wimbledon | 13 | -12 | 13 |
| 19 | Blackpool | 12 | -4 | 12 |
| 20 | Doncaster | 13 | -8 | 12 |
| 21 | Wigan | 14 | -11 | 11 |
| 22 | Peterborough | 13 | -12 | 10 |
| 23 | Barnsley | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Bromley | 13 | -20 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Huddersfield | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Stockport County | 7 | +7 | 15 |
| 4 | Oxford United | 7 | +7 | 15 |
| 5 | Luton | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Milton Keynes Dons | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Mansfield Town | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Cambridge United | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 7 | +9 | 10 |
| 10 | Stevenage | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Burton Albion | 7 | +2 | 10 |
| 12 | Plymouth | 7 | +1 | 10 |
| 13 | Bradford | 6 | +1 | 10 |
| 14 | Leicester | 7 | -1 | 10 |
| 15 | Wigan | 7 | -3 | 10 |
| 16 | Wycombe | 7 | 0 | 9 |
| 17 | Leyton Orient | 7 | 0 | 9 |
| 18 | AFC Wimbledon | 6 | -1 | 9 |
| 19 | Blackpool | 6 | +1 | 8 |
| 20 | Notts County | 6 | +1 | 8 |
| 21 | Doncaster | 6 | 0 | 8 |
| 22 | Peterborough | 6 | -4 | 5 |
| 23 | Barnsley | 6 | -5 | 5 |
| 24 | Bromley | 6 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Plymouth | 7 | +1 | 13 |
| 3 | Bradford | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Stockport County | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Oxford United | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Luton | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Cambridge United | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Sheffield Wednesday | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Leicester | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Wycombe | 6 | -2 | 9 |
| 11 | Leyton Orient | 6 | +5 | 8 |
| 12 | Mansfield Town | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Burton Albion | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Stevenage | 6 | +1 | 6 |
| 15 | Reading | 7 | 0 | 6 |
| 16 | Notts County | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Milton Keynes Dons | 6 | -3 | 6 |
| 18 | Peterborough | 7 | -8 | 5 |
| 19 | Barnsley | 6 | -5 | 4 |
| 20 | Blackpool | 6 | -5 | 4 |
| 21 | Doncaster | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Bromley | 7 | -10 | 4 |
| 23 | AFC Wimbledon | 7 | -11 | 4 |
| 24 | Wigan | 7 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar
- 15:30 Bradford 0–3 Huddersfield
- 15:30 Plymouth 0–0 Reading
- 18:00 Barnsley 1–1 Oxford
- 18:00 Leicester City 2–2 Stevenage
- 18:00 Mansfield 0–2 Notts County
- 18:00 MK Dons 6–1 Doncaster
- 18:00 Peterborough 0–2 Luton Town
- 18:00 Stockport 2–1 Wimbledon
- 18:00 Wigan Athletic 3–2 Bromley
- 18:00 Wycombe 2–0 Burton Albion
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
