Wigan Athletic 3-2 Bromley: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Wigan Athletic 3–2 Bromley (31 Ekim 2026). İlk yarı 2–2. Şut 13–14, isabetli şut 8–4, topa sahip olma %61–%39, korner 4–6.
Maç özeti
Wigan Athletic – Bromley maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 2-2 tamamlandı. Goller: Christian Saydee 18', K'Marni Miller 23', Bradley Burrowes 58' (Wigan Athletic); Kamari Antonio Grant 6', George Saville 45+2' (Bromley). xG: Wigan Athletic 2,4 – 1,6 Bromley.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Wigan Athletic: G. Caldwell · Bromley: Byron Webster
Maç akışı
Wigan Athletic üstte · Bromley altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 6' gol: Kamari Antonio Grant (Bromley)
- 18' gol: Christian Saydee (Wigan Athletic)
- 23' gol: K'Marni Miller (Wigan Athletic)
- 32' oyuncu değişikliği: Adam Jackson ↔ Omar Sowunmi (Bromley)
- 45+2' gol: George Saville (Bromley)
- 56' sarı kart: Reggie Walsh (Wigan Athletic)
- 58' gol: Bradley Burrowes (Wigan Athletic)
- 64' oyuncu değişikliği: Christian Saydee ↔ Scott Hogan (Wigan Athletic)
- 64' oyuncu değişikliği: Reggie Walsh ↔ Dara James Morgan Costelloe (Wigan Athletic)
- 65' sarı kart: corey whitely (Bromley)
- 68' oyuncu değişikliği: Mikel Miller ↔ Richard Taylor (Bromley)
- 73' oyuncu değişikliği: Jodi Jones ↔ Ethon Archer (Bromley)
- 74' oyuncu değişikliği: corey whitely ↔ John Joshua Mckiernan (Bromley)
- 74' oyuncu değişikliği: Michael Cheek ↔ Victor Adeboyejo (Bromley)
- 76' sarı kart: John Joshua Mckiernan (Bromley)
- 77' oyuncu değişikliği: Max Power ↔ Jon Mellish (Wigan Athletic)
- 80' sarı kart: William Hondermarck (Bromley)
- 82' sarı kart: Connor Barrett (Wigan Athletic)
- 83' sarı kart: Markus Ifill (Bromley)
- 90+2' oyuncu değişikliği: K'Marni Miller ↔ Morgan Fox (Wigan Athletic)
- 90+4' sarı kart: George Saville (Bromley)
Maç olayları
- Wigan AthleticBromley
- 90+4'George SavilleSarı kart
- K'Marni Miller ↔ Morgan FoxOyuncu değişikliği90+2'
- 83'Markus IfillSarı kart
- Connor BarrettSarı kart82'
- 80'William HondermarckSarı kart
- Max Power ↔ Jon MellishOyuncu değişikliği77'
- 76'John Joshua MckiernanSarı kart
- 74'corey whitely ↔ John Joshua MckiernanOyuncu değişikliği
- 74'Michael Cheek ↔ Victor AdeboyejoOyuncu değişikliği
- 73'Jodi Jones ↔ Ethon ArcherOyuncu değişikliği
- 68'Mikel Miller ↔ Richard TaylorOyuncu değişikliği
- 65'corey whitelySarı kart
- Christian Saydee ↔ Scott HoganOyuncu değişikliği64'
- Reggie Walsh ↔ Dara James Morgan CostelloeOyuncu değişikliği64'
- Gol Bradley Burrowes 3–2Asist: Connor Barrett58'
- Reggie WalshSarı kart56'
- 45+2'Gol George Saville 2–2
- 32'Adam Jackson ↔ Omar SowunmiOyuncu değişikliği
- Gol K'Marni Miller 2–123'
- Gol Christian Saydee 1–1Asist: Connor Barrett18'
- 6'Gol Kamari Antonio Grant 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %64 9/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %62 8/13 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,79 (11 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,57 (22 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (13 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,54 (33 gol) | 2,71 (19 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %64 9/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,5 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %31 4/13 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %15 2/13 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,6 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,2 | 10,6 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Geride | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/13 | %0 0/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %57 4/7 |
| Geride | %46 6/13 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Wigan Athletic (14 maç)
Bromley (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Wigan Athletic (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 4 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 5 | 2 |
| 76-90 | 1 | 6 |
Bromley (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 2 | 6 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Kartlar
Wigan Athletic
Sarı 38 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,7)
Bromley
Sarı 28 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Wigan Athletic: iç saha, 7 maç · Bromley: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Wigan Athletic – Bromley ilk 11'ler
Wigan Athletic · 5-3-2
- 41J. WhitworthK
- 2C. BarrettD18' asist 18. dk58' asist 58. dk82' sarı kart 82. dk
- 6J. WeirD
- 23J. CarragherD
- 5F. BurnsD
- 21K'Marni MillerD23' gol 23. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 8M. PowerO77' oyundan çıktı 77. dk
- 10R. WalshO56' sarı kart 56. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 27B. BurrowsO58' gol 58. dk
- 18Charlie GrayF
- 38C. SaydeeF18' gol 18. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 11D. CostelloeF64' oyuna girdi 64. dk
- 3M. FoxD90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 17A. HigginsF
- 25S. HoganF64' oyuna girdi 64. dk
- 22J. MellishD77' oyuna girdi 77. dk
- 14R. TrevittO
- 1J. WalshK
Teknik direktör: G. Caldwell
Bromley · 4-1-4-1
- 1G. SmithK
- 12Marcus Lemar IfillD83' sarı kart 83. dk
- 45A. JacksonD32' oyundan çıktı 32. dk
- 21Kamari Antonio GrantD6' gol 6. dk
- 11M. PinnockD
- 6G. SavilleO45+2' gol 45+2. dk90+4' sarı kart 90+4. dk
- 10J. JonesO73' oyundan çıktı 73. dk
- 16W. HondermarckO80' sarı kart 80. dk
- 18C. WhitelyO65' sarı kart 65. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 19M. MillerO68' oyundan çıktı 68. dk
- 9M. CheekF74' oyundan çıktı 74. dk
- 20V. AdeboyejoF74' oyuna girdi 74. dk
- 7E. ArcherO73' oyuna girdi 73. dk
- 31O. MasonK
- 28J. McKiernanO74' oyuna girdi 74. dk76' sarı kart 76. dk
- 5O. SowunmiD32' oyuna girdi 32. dk
- 3R. TaylorD68' oyuna girdi 68. dk
Teknik direktör: Byron Webster
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Wigan Athletic son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 3 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti. Son 5 maçta Bromley 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 3-12).
Gol istatistikleri
Wigan Athletic iç saha 5 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,60 gol yedi; Bromley dış saha 6 maçta 1,17 attı, 2,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Wigan Athletic %20, Bromley %67. İlk yarıyı önde kapatma: Wigan Athletic 1/5, Bromley 0/6.
- Sıralama
- 24. (7 p) – 22. (9 p)
- Form (son 5)
- MMMGM – MBMMM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %67
- Korner ort. (maç)
- 10,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,69 – 3,23 – 3,51
Devamını oku · Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Wigan Athletic 4,8, Bromley 3,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,5. Maç başına kart: Wigan Athletic 2,6, Bromley 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,69, 0 – 3,23, 2 – 3,51. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 1,83.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %43; maç başına toplam korner ortalaması 10,5; son 5 maçta toplam 6 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 02:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Stockport County | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Oxford United | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Luton | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Plymouth | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Reading | 14 | +10 | 22 |
| 7 | Bradford | 13 | +2 | 22 |
| 8 | Cambridge United | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 13 | +8 | 20 |
| 10 | Leicester | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Mansfield Town | 13 | +2 | 19 |
| 12 | Milton Keynes Dons | 13 | +2 | 18 |
| 13 | Wycombe | 13 | -2 | 18 |
| 14 | Leyton Orient | 13 | +5 | 17 |
| 15 | Burton Albion | 14 | -3 | 17 |
| 16 | Stevenage | 12 | +4 | 16 |
| 17 | Notts County | 12 | -1 | 14 |
| 18 | AFC Wimbledon | 13 | -12 | 13 |
| 19 | Blackpool | 12 | -4 | 12 |
| 20 | Doncaster | 13 | -8 | 12 |
| 21 | Wigan | 14 | -11 | 11 |
| 22 | Peterborough | 13 | -12 | 10 |
| 23 | Barnsley | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Bromley | 13 | -20 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Huddersfield | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Stockport County | 7 | +7 | 15 |
| 4 | Oxford United | 7 | +7 | 15 |
| 5 | Luton | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Milton Keynes Dons | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Mansfield Town | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Cambridge United | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 7 | +9 | 10 |
| 10 | Stevenage | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Burton Albion | 7 | +2 | 10 |
| 12 | Plymouth | 7 | +1 | 10 |
| 13 | Bradford | 6 | +1 | 10 |
| 14 | Leicester | 7 | -1 | 10 |
| 15 | Wigan | 7 | -3 | 10 |
| 16 | Wycombe | 7 | 0 | 9 |
| 17 | Leyton Orient | 7 | 0 | 9 |
| 18 | AFC Wimbledon | 6 | -1 | 9 |
| 19 | Blackpool | 6 | +1 | 8 |
| 20 | Notts County | 6 | +1 | 8 |
| 21 | Doncaster | 6 | 0 | 8 |
| 22 | Peterborough | 6 | -4 | 5 |
| 23 | Barnsley | 6 | -5 | 5 |
| 24 | Bromley | 6 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Plymouth | 7 | +1 | 13 |
| 3 | Bradford | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Stockport County | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Oxford United | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Luton | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Cambridge United | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Sheffield Wednesday | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Leicester | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Wycombe | 6 | -2 | 9 |
| 11 | Leyton Orient | 6 | +5 | 8 |
| 12 | Mansfield Town | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Burton Albion | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Stevenage | 6 | +1 | 6 |
| 15 | Reading | 7 | 0 | 6 |
| 16 | Notts County | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Milton Keynes Dons | 6 | -3 | 6 |
| 18 | Peterborough | 7 | -8 | 5 |
| 19 | Barnsley | 6 | -5 | 4 |
| 20 | Blackpool | 6 | -5 | 4 |
| 21 | Doncaster | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Bromley | 7 | -10 | 4 |
| 23 | AFC Wimbledon | 7 | -11 | 4 |
| 24 | Wigan | 7 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar
- 15:30 Bradford 0–3 Huddersfield
- 15:30 Leyton Orient 3–0 Cambridge
- 15:30 Plymouth 0–0 Reading
- 18:00 Barnsley 1–1 Oxford
- 18:00 Leicester City 2–2 Stevenage
- 18:00 Mansfield 0–2 Notts County
- 18:00 MK Dons 6–1 Doncaster
- 18:00 Peterborough 0–2 Luton Town
- 18:00 Stockport 2–1 Wimbledon
- 18:00 Wycombe 2–0 Burton Albion
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
