← Maçlar
İngiltere · League One · 14. hafta31 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Mansfield 0-2 Notts County: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Mansfield
0–2İY 0–1
Notts County
Maç sonu

Mansfield 0–2 Notts County (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 14–16, isabetli şut 4–5, topa sahip olma %59–%41, korner 9–3.

Maç özeti

Mansfield – Notts County maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Callum Roberts 29', D. Kanu 65' (Notts County). xG: Mansfield 1,1 – 1,1 Notts County.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Mansfield: N. Clough · Notts County: M. Paterson

Maç akışı

Mansfield üstte · Notts County altta

01530İY607590 25' oyuncu değişikliği: Conor·Grant ↔ Callum Roberts (Notts County)↔29' gol: Callum Roberts (Notts County)55' sarı kart: Rory Finneran (Notts County)56' sarı kart: Jordan Bowery (Mansfield)56' oyuncu değişikliği: Tyler Roberts ↔ Rhys Oates (Mansfield)↔65' gol: D. Kanu (Notts County)71' sarı kart: Luka Smyth (Notts County)73' oyuncu değişikliği: Nathan Daniel Moriah-Welsh ↔ Luke Bolton (Mansfield)↔73' oyuncu değişikliği: Louis Reed ↔ George Maris (Mansfield)↔74' oyuncu değişikliği: Nicholas Tsaroulla ↔ Darius Lipsiuc (Notts County)↔74' oyuncu değişikliği: Rory Finneran ↔ Max Sanders (Notts County)↔74' oyuncu değişikliği: Luka Smyth ↔ lee ndlovu (Notts County)↔81' oyuncu değişikliği: D. Kanu ↔ James Gibbons (Notts County)↔82' sarı kart: Callum Roberts (Notts County)86' oyuncu değişikliği: Ryan Sweeney ↔ Frazer Blake-Tracy (Mansfield)↔86' oyuncu değişikliği: Jonathan Russell ↔ Elliott Hewitt (Mansfield)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 25' oyuncu değişikliği: Conor·Grant ↔ Callum Roberts (Notts County)
  • 29' gol: Callum Roberts (Notts County)
  • 55' sarı kart: Rory Finneran (Notts County)
  • 56' sarı kart: Jordan Bowery (Mansfield)
  • 56' oyuncu değişikliği: Tyler Roberts ↔ Rhys Oates (Mansfield)
  • 65' gol: D. Kanu (Notts County)
  • 71' sarı kart: Luka Smyth (Notts County)
  • 73' oyuncu değişikliği: Nathan Daniel Moriah-Welsh ↔ Luke Bolton (Mansfield)
  • 73' oyuncu değişikliği: Louis Reed ↔ George Maris (Mansfield)
  • 74' oyuncu değişikliği: Nicholas Tsaroulla ↔ Darius Lipsiuc (Notts County)
  • 74' oyuncu değişikliği: Rory Finneran ↔ Max Sanders (Notts County)
  • 74' oyuncu değişikliği: Luka Smyth ↔ lee ndlovu (Notts County)
  • 81' oyuncu değişikliği: D. Kanu ↔ James Gibbons (Notts County)
  • 82' sarı kart: Callum Roberts (Notts County)
  • 86' oyuncu değişikliği: Ryan Sweeney ↔ Frazer Blake-Tracy (Mansfield)
  • 86' oyuncu değişikliği: Jonathan Russell ↔ Elliott Hewitt (Mansfield)

Maç olayları

  1. MansfieldNotts County
  2. Ryan Sweeney ↔ Frazer Blake-TracyOyuncu değişikliği86'
  3. Jonathan Russell ↔ Elliott HewittOyuncu değişikliği86'
  4. 82'Callum RobertsSarı kart
  5. 81'D. Kanu ↔ James GibbonsOyuncu değişikliği
  6. 74'Nicholas Tsaroulla ↔ Darius LipsiucOyuncu değişikliği
  7. 74'Rory Finneran ↔ Max SandersOyuncu değişikliği
  8. 74'Luka Smyth ↔ lee ndlovuOyuncu değişikliği
  9. Nathan Daniel Moriah-Welsh ↔ Luke BoltonOyuncu değişikliği73'
  10. Louis Reed ↔ George MarisOyuncu değişikliği73'
  11. 71'Luka SmythSarı kart
  12. 65'Gol D. Kanu 0–2
  13. Jordan BowerySarı kart56'
  14. Tyler Roberts ↔ Rhys OatesOyuncu değişikliği56'
  15. 55'Rory FinneranSarı kart
  16. 29'Gol Callum Roberts 0–1Asist: Rory Finneran
  17. 25'Conor·Grant ↔ Callum RobertsOyuncu değişikliği

Maç istatistikleri

MansfieldNotts County
59%Topa sahip olma41%
1,12Beklenen gol (xG)1,06
14Toplam şut16
4İsabetli şut5
3İsabetsiz şut6
7Engellenen şut5
11Ceza sahası içi şut8
2Ceza sahası dışı şut8
9Korner3
1Ofsayt0
10Faul18
1Sarı kart3
0Kırmızı kart0
3Kurtarış4
473Pas337
382İsabetli pas256

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Mansfield
Toplam (13)İç saha (6)
Galibiyet%38 5/13%50 3/6
Beraberlik%31 4/13%33 2/6
Mağlubiyet%31 4/13%17 1/6
Notts County
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%25 3/12%17 1/6
Beraberlik%42 5/12%50 3/6
Mağlubiyet%33 4/12%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Mansfield
Toplam (13)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,54 (20 gol)1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç1,38 (18 gol)1,17 (7 gol)
Notts County
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,08 (13 gol)1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç1,17 (14 gol)1,33 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Mansfield
Toplam (13)İç saha (6)
KG Var%54 7/13%67 4/6
1,5 Üst%77 10/13%83 5/6
2,5 Üst%62 8/13%50 3/6
3,5 Üst%31 4/13%17 1/6
Gol yememe%23 3/13%17 1/6
Notts County
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%58 7/12%50 3/6
1,5 Üst%92 11/12%100 6/6
2,5 Üst%25 3/12%17 1/6
3,5 Üst%8 1/12%17 1/6
Gol yememe%17 2/12%17 1/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Mansfield
Toplam (13)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,910,2
7,5 Üst%77 10/13%100 6/6
8,5 Üst%54 7/13%50 3/6
9,5 Üst%38 5/13%50 3/6
10,5 Üst%38 5/13%50 3/6
Notts County
Toplam (12)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,710,8
7,5 Üst%83 10/12%83 5/6
8,5 Üst%67 8/12%83 5/6
9,5 Üst%50 6/12%83 5/6
10,5 Üst%42 5/12%67 4/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Mansfield
Toplam (13)İç saha (6)
Maç başı kart3,94,3
2,5 Üst%85 11/13%83 5/6
3,5 Üst%62 8/13%67 4/6
4,5 Üst%23 3/13%33 2/6
5,5 Üst%23 3/13%33 2/6
Notts County
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı kart5,34,3
2,5 Üst%100 12/12%100 6/6
3,5 Üst%67 8/12%50 3/6
4,5 Üst%58 7/12%33 2/6
5,5 Üst%42 5/12%17 1/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Mansfield
Toplam (13)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut8,27,3
6,5 Üst%77 10/13%67 4/6
7,5 Üst%77 10/13%67 4/6
8,5 Üst%46 6/13%33 2/6
9,5 Üst%23 3/13%17 1/6
Notts County
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut6,87,3
6,5 Üst%58 7/12%67 4/6
7,5 Üst%58 7/12%67 4/6
8,5 Üst%42 5/12%50 3/6
9,5 Üst%8 1/12%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Mansfield
Toplam (13)İç saha (6)
Önde%23 3/13%33 2/6
Berabere%38 5/13%33 2/6
Geride%38 5/13%33 2/6
Notts County
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%25 3/12%17 1/6
Berabere%42 5/12%50 3/6
Geride%33 4/12%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Mansfield (13 maç)

1/131/X01/20X/12X/X2X/212/102/X22/23

Notts County (12 maç)

1/121/X11/20X/10X/X3X/222/112/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Mansfield (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 6 3
31-45 1 4
46-60 4 3
61-75 2 1
76-90 1 4

Notts County (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 2
31-45 2 2
46-60 0 2
61-75 3 3
76-90 5 2

Kartlar

Mansfield

Sarı 28 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,2)

Notts County

Sarı 33 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Mansfield: iç saha, 6 maç · Notts County: dış saha, 6 maç

MansfieldNotts County
%51,0Topa sahip olma%43,3
1,80Beklenen gol (xG)0,83
17,8Toplam şut10,2
4,0İsabetli şut2,8
14,0Ceza sahası içi şut5,3
6,7Korner3,7
386Pas345
%75Pas isabeti%72
2,2Kurtarış3,0
11,7Faul14,2
1,3Ofsayt0,8
2,2Sarı kart2,3
0,17Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,13Rakibin xG'si1,67
12,0Rakibin şutu15,3
3,3Rakibin isabetli şutu4,5
3,5Rakibin korneri7,2

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Mansfield – Notts County ilk 11'ler

Mansfield · 3-1-4-2

  1. 1L. RobertsK
  2. 9J. BoweryD56' sarı kart 56. dk
  3. 23A. OshilajaD
  4. 5R. SweeneyD86' oyundan çıktı 86. dk
  5. 25L. ReedO73' oyundan çıktı 73. dk
  6. 22N. Moriah-WelshO73' oyundan çıktı 73. dk
  7. 13J. RussellO86' oyundan çıktı 86. dk
  8. 24R. HendryO
  9. 3S. McLaughlinO
  10. 14M. SmithF
  11. 19T. RobertsF56' oyundan çıktı 56. dk
Yedekler
  • 18R. OatesF56' oyuna girdi 56. dk
  • 20F. Blake-TracyD86' oyuna girdi 86. dk
  • 8L. BoltonD73' oyuna girdi 73. dk
  • 39O. DodgsonD
  • 4E. HewittD86' oyuna girdi 86. dk
  • 2K. KnoyleD
  • 10G. MarisO73' oyuna girdi 73. dk

Teknik direktör: N. Clough

Notts County · 3-4-1-2

  1. 1J. GibbonsK81' oyuna girdi 81. dk
  2. 12L. NessD
  3. 3R. McDonaldD
  4. 4J. BedeauD
  5. 25N. TsaroullaO74' oyundan çıktı 74. dk
  6. 27R. FinneranO29' asist 29. dk55' sarı kart 55. dk74' oyundan çıktı 74. dk
  7. 20S. RobertsonO
  8. 26I. Samuels-SmithO
  9. 11C. GrantO25' oyundan çıktı 25. dk
  10. 19L. SmythF71' sarı kart 71. dk74' oyundan çıktı 74. dk
  11. 9D. KanuF65' gol 65. dk81' oyundan çıktı 81. dk
Yedekler
  • 15J. EvansO
  • 2J. GibbonsD81' oyuna girdi 81. dk
  • 14D. LipsiucO74' oyuna girdi 74. dk
  • 42H. MustaphaO
  • 39L. NdlovuF74' oyuna girdi 74. dk
  • 7C. RobertsF25' oyuna girdi 25. dk29' gol 29. dk82' sarı kart 82. dk
  • 6M. SandersO74' oyuna girdi 74. dk

Teknik direktör: M. Paterson

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Mansfield için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 10, yenilen 5. Notts County son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 6 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: Mansfield 5, Notts County 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Şubat 2024, Mansfield 1-0 Notts County.

Sıralama
10. (18 p) – 19. (11 p)
Form (son 5)
GGBGM – BGMGM
H2H (G-B-M)
5-2-1 (8 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %20
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %60
Korner ort. (maç)
10,2
iddaa MS 1-0-2
1,66 – 3,32 – 3,56
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Mansfield iç saha 5 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Notts County dış saha 5 maçta 0,80 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Mansfield %60, Notts County %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mansfield %80, Notts County %60. İlk yarıyı önde kapatma: Mansfield 2/5, Notts County 0/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Mansfield 6,2, Notts County 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: Mansfield 2,6, Notts County 2,2.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,66, 0 – 3,32, 2 – 3,56. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,80, Üst 1,59. Karşılıklı Gol: Var 1,54, Yok 1,86.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 28 Ekim 2026 02:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · League One puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Huddersfield 14851 2812 +1629 GGGGB
2Stockport County 14824 2614 +1226 GGBMG
3Oxford United 13751 2211 +1126 GBGBG
4Luton 14734 2721 +624 GGGGB
5Plymouth 14725 2119 +223 GMMGB
6Reading 14644 2515 +1022 MGGBM
7Bradford 13643 108 +222 BGBBM
8Cambridge United 14563 2121 021 GBMBM
9Sheffield Wednesday 13553 2214 +820 GMMBB
10Leicester 13544 2219 +319 GGMGB
11Mansfield Town 13544 2018 +219 BGGMB
12Milton Keynes Dons 13463 2220 +218 GMGGG
13Wycombe 13463 2123 -218 MGBBG
14Leyton Orient 13526 1914 +517 BGMMG
15Burton Albion 14455 1821 -317 MBBGM
16Stevenage 12444 1713 +416 GMGMB
17Notts County 12354 1314 -114 MMGBG
18AFC Wimbledon 13346 921 -1213 MMMBM
19Blackpool 12336 1721 -412 MMGMB
20Doncaster 13337 1422 -812 MMGMM
21Wigan 14329 1122 -1111 MMMGB
22Peterborough 13247 1123 -1210 GBMBM
23Barnsley 12237 1222 -109 MMMMB
24Bromley 13238 1333 -209 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Reading 7511 177 +1016
2Huddersfield 7430 167 +915
3Stockport County 7502 169 +715
4Oxford United 7430 114 +715
5Luton 7421 127 +514
6Milton Keynes Dons 7331 1510 +512
7Mansfield Town 6321 107 +311
8Cambridge United 7322 1211 +111
9Sheffield Wednesday 7241 145 +910
10Stevenage 6312 96 +310
11Burton Albion 7241 1210 +210
12Plymouth 7313 87 +110
13Bradford 6312 65 +110
14Leicester 7313 1112 -110
15Wigan 7313 710 -310
16Wycombe 7232 1212 09
17Leyton Orient 7304 1010 09
18AFC Wimbledon 6231 34 -19
19Blackpool 6222 1211 +18
20Notts County 6222 76 +18
21Doncaster 6222 66 08
22Peterborough 6123 59 -45
23Barnsley 6123 611 -55
24Bromley 6123 414 -105
#TakımOGBMAYAVP
1Huddersfield 7421 125 +714
2Plymouth 7412 1312 +113
3Bradford 7331 43 +112
4Stockport County 7322 105 +511
5Oxford United 6321 117 +411
6Luton 7313 1514 +110
7Cambridge United 7241 910 -110
8Sheffield Wednesday 6312 89 -110
9Leicester 6231 117 +49
10Wycombe 6231 911 -29
11Leyton Orient 6222 94 +58
12Mansfield Town 7223 1011 -18
13Burton Albion 7214 611 -57
14Stevenage 6132 87 +16
15Reading 7133 88 06
16Notts County 6132 68 -26
17Milton Keynes Dons 6132 710 -36
18Peterborough 7124 614 -85
19Barnsley 6114 611 -54
20Blackpool 6114 510 -54
21Doncaster 7115 816 -84
22Bromley 7115 919 -104
23AFC Wimbledon 7115 617 -114
24Wigan 7016 412 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,66X3,3223,56

Çifte şans

1X1,12121,15X21,66

Karşılıklı gol

Var1,54Yok1,86

1,5 Alt / Üst

Alt3,41Üst1,12

2,5 Alt / Üst

Alt1,80Üst1,59

3,5 Alt / Üst

Alt1,25Üst2,57

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.