Plymouth 0-0 Reading: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Plymouth 0–0 Reading (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 13–14, isabetli şut 4–4, topa sahip olma %43–%57, korner 3–7.
Maç özeti
Plymouth – Reading maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: Plymouth 0,9 – 1,1 Reading.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Plymouth: Tom Cleverley · Reading: L. Richardson
Maç akışı
Plymouth üstte · Reading altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 25' sarı kart: Will Evans (Plymouth)
- 63' oyuncu değişikliği: Randell Williams ↔ Daniel·Kyerewaa (Reading)
- 63' oyuncu değişikliği: Jamie Reid ↔ Jack Marriott (Reading)
- 80' oyuncu değişikliği: Xavier Amaechi ↔ Oliver Irow (Plymouth)
- 80' oyuncu değişikliği: Tyreeq Bakinson ↔ Malachi Boateng (Plymouth)
- 83' oyuncu değişikliği: Julio Pleguezuelo ↔ Mathias Ross Jensen (Plymouth)
- 85' oyuncu değişikliği: Josh Stokes ↔ Jacob Brown (Reading)
- 85' oyuncu değişikliği: Josh Knight ↔ Haydon Roberts (Reading)
- 90+1' sarı kart: Jeriel Dorsett (Reading)
- 90+4' sarı kart: Andy Rinomhota (Reading)
Maç olayları
- PlymouthReading
- 90+4'Andy RinomhotaSarı kart
- 90+1'Jeriel DorsettSarı kart
- 85'Josh Stokes ↔ Jacob BrownOyuncu değişikliği
- 85'Josh Knight ↔ Haydon RobertsOyuncu değişikliği
- Julio Pleguezuelo ↔ Mathias Ross JensenOyuncu değişikliği83'
- Xavier Amaechi ↔ Oliver IrowOyuncu değişikliği80'
- Tyreeq Bakinson ↔ Malachi BoatengOyuncu değişikliği80'
- 63'Randell Williams ↔ Daniel·KyerewaaOyuncu değişikliği
- 63'Jamie Reid ↔ Jack MarriottOyuncu değişikliği
- Will EvansSarı kart25'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 6/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (21 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (19 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,79 (25 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,07 (15 gol) | 1,14 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 10,6 |
| 7,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 10,9 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 2,9 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %7 1/14 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Geride | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %71 5/7 |
| Geride | %14 2/14 | %0 0/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Plymouth (14 maç)
Reading (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Plymouth (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 6 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Reading (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 6 | 0 |
| 46-60 | 6 | 3 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Kartlar
Plymouth
Sarı 19 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,4)
Reading
Sarı 26 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Plymouth: iç saha, 7 maç · Reading: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Plymouth – Reading ilk 11'ler
Plymouth · 3-4-3
- 21James StorerK
- 5Julio PleguezueloD83' oyundan çıktı 83. dk
- 15A. MitchellD
- 45W. HardingD
- 8J. EdwardsO
- 7H. WhiteO
- 19T. BakinsonO80' oyundan çıktı 80. dk
- 3Jack MackenzieO
- 10X. AmaechiF80' oyundan çıktı 80. dk
- 27A. PeppleF
- 9W. EvansF25' sarı kart 25. dk
- 6M. BoatengO80' oyuna girdi 80. dk
- 11R. CurtisF
- 22A. HartridgeD
- 23B. IbrahimO
- 14O. IrowF80' oyuna girdi 80. dk
- 2M. RossD83' oyuna girdi 83. dk
- 42Jared RendleF
Teknik direktör: Tom Cleverley
Reading · 4-2-3-1
- 1Joel PereiraK
- 2U. Godwin-MalifeD
- 20J. KnightD85' oyundan çıktı 85. dk
- 15P. O'ConnorD
- 3J. DorsettD90+1' sarı kart 90+1. dk
- 10L. WingO
- 4A. RinomhotaO90+4' sarı kart 90+4. dk
- 19Kyreece LisbieO
- 28J. StokesO85' oyundan çıktı 85. dk
- 14R. WilliamsO63' oyundan çıktı 63. dk
- 9J. ReidF63' oyundan çıktı 63. dk
- 25J. StevensK
- 8C. SavageO
- 5H. RobertsD85' oyuna girdi 85. dk
- 7J. MarriottF63' oyuna girdi 63. dk
- 11D. KyerewaaO63' oyuna girdi 63. dk
- 6L. FraserO
- 18J. BrownF85' oyuna girdi 85. dk
Teknik direktör: L. Richardson
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Plymouth için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 10. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Reading için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 8, yenilen 5.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Plymouth 0 – Reading 2; 1 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 5,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Mart 2026, Reading 2-2 Plymouth.
- Sıralama
- 5. (22 p) – 6. (21 p)
- Form (son 5)
- GMMGB – GGMMG
- H2H (G-B-M)
- 0-1-2 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %60
- Korner ort. (maç)
- 10,6
- iddaa MS 1-0-2
- 2,14 – 3,25 – 2,44
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Plymouth iç saha 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,17 gol yedi; Reading dış saha 5 maçta 1,60 attı, 1,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Plymouth %50, Reading %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Plymouth %33, Reading %60. İlk yarıyı önde kapatma: Plymouth 2/6, Reading 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Plymouth 4,3, Reading 5,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,6. Maç başına kart: Plymouth 1,5, Reading 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,14, 0 – 3,25, 2 – 2,44. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,15, Üst 1,39. Karşılıklı Gol: Var 1,33, Yok 2,30.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %47; maç başına toplam korner ortalaması 10,6; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 02:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Stockport County | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Oxford United | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Luton | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Plymouth | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Reading | 14 | +10 | 22 |
| 7 | Bradford | 13 | +2 | 22 |
| 8 | Cambridge United | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 13 | +8 | 20 |
| 10 | Leicester | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Mansfield Town | 13 | +2 | 19 |
| 12 | Milton Keynes Dons | 13 | +2 | 18 |
| 13 | Wycombe | 13 | -2 | 18 |
| 14 | Leyton Orient | 13 | +5 | 17 |
| 15 | Burton Albion | 14 | -3 | 17 |
| 16 | Stevenage | 12 | +4 | 16 |
| 17 | Notts County | 12 | -1 | 14 |
| 18 | AFC Wimbledon | 13 | -12 | 13 |
| 19 | Blackpool | 12 | -4 | 12 |
| 20 | Doncaster | 13 | -8 | 12 |
| 21 | Wigan | 14 | -11 | 11 |
| 22 | Peterborough | 13 | -12 | 10 |
| 23 | Barnsley | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Bromley | 13 | -20 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Huddersfield | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Stockport County | 7 | +7 | 15 |
| 4 | Oxford United | 7 | +7 | 15 |
| 5 | Luton | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Milton Keynes Dons | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Mansfield Town | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Cambridge United | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 7 | +9 | 10 |
| 10 | Stevenage | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Burton Albion | 7 | +2 | 10 |
| 12 | Plymouth | 7 | +1 | 10 |
| 13 | Bradford | 6 | +1 | 10 |
| 14 | Leicester | 7 | -1 | 10 |
| 15 | Wigan | 7 | -3 | 10 |
| 16 | Wycombe | 7 | 0 | 9 |
| 17 | Leyton Orient | 7 | 0 | 9 |
| 18 | AFC Wimbledon | 6 | -1 | 9 |
| 19 | Blackpool | 6 | +1 | 8 |
| 20 | Notts County | 6 | +1 | 8 |
| 21 | Doncaster | 6 | 0 | 8 |
| 22 | Peterborough | 6 | -4 | 5 |
| 23 | Barnsley | 6 | -5 | 5 |
| 24 | Bromley | 6 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Plymouth | 7 | +1 | 13 |
| 3 | Bradford | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Stockport County | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Oxford United | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Luton | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Cambridge United | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Sheffield Wednesday | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Leicester | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Wycombe | 6 | -2 | 9 |
| 11 | Leyton Orient | 6 | +5 | 8 |
| 12 | Mansfield Town | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Burton Albion | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Stevenage | 6 | +1 | 6 |
| 15 | Reading | 7 | 0 | 6 |
| 16 | Notts County | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Milton Keynes Dons | 6 | -3 | 6 |
| 18 | Peterborough | 7 | -8 | 5 |
| 19 | Barnsley | 6 | -5 | 4 |
| 20 | Blackpool | 6 | -5 | 4 |
| 21 | Doncaster | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Bromley | 7 | -10 | 4 |
| 23 | AFC Wimbledon | 7 | -11 | 4 |
| 24 | Wigan | 7 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar
- 15:30 Bradford 0–3 Huddersfield
- 15:30 Leyton Orient 3–0 Cambridge
- 18:00 Barnsley 1–1 Oxford
- 18:00 Leicester City 2–2 Stevenage
- 18:00 Mansfield 0–2 Notts County
- 18:00 MK Dons 6–1 Doncaster
- 18:00 Peterborough 0–2 Luton Town
- 18:00 Stockport 2–1 Wimbledon
- 18:00 Wigan Athletic 3–2 Bromley
- 18:00 Wycombe 2–0 Burton Albion
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
