Wellington Olympic 4-2 Auckland United: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Wellington Olympic 4–2 Auckland United (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.
Paylaş
Maç özeti
Wellington Olympic – Auckland United maçı 4-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: L. Phipps (kendi kalesine) 25', M. Wellsbury 56', K. Gould 60', L. Hall (kendi kalesine) 86' (Wellington Olympic); A. Mahamadou Gemmell-Coulibaly 48', W. Mendoza 69' (Auckland United).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Wakefield Park, Wellington
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Wellington Olympic üstte · Auckland United altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 25' kendi kalesine gol: L. Phipps (Wellington Olympic)
- 48' gol: A. Mahamadou Gemmell-Coulibaly (Auckland United)
- 56' gol: M. Wellsbury (Wellington Olympic)
- 60' gol: K. Gould (Wellington Olympic)
- 69' gol: W. Mendoza (Auckland United)
- 86' kendi kalesine gol: L. Hall (Wellington Olympic)
Maç olayları
- Wellington OlympicAuckland United
- Kendi kalesine gol L. Hall 4–2Kendi kalesine86'
- 69'Gol W. Mendoza 3–2
- Gol K. Gould 3–160'
- Gol M. Wellsbury 2–156'
- 48'Gol A. Mahamadou Gemmell-Coulibaly 1–1
- Kendi kalesine gol L. Phipps 1–0Kendi kalesine25'
Wellington Olympic iç sahada (3 maç) · Auckland United deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 4 maç (2022'den beri)
4 Wellington Olympic0 berabere0 Auckland United
- Wellington Olympic iç sahada 3 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Auckland United deplasmanda bu sezon kazanamadı: 4 maçta 2 beraberlik, 2 mağlubiyet.
- Wellington Olympic, iç saha maçlarında 3 maçta 3 kez 2,5 üst bitti (%100).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 4/6 | %67 2/3 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 2/7 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %43 3/7 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,67 (16 gol) | 3,00 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (8 gol) | 1,33 (4 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,14 (15 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,86 (13 gol) | 2,50 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %100 6/6 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %83 5/6 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %67 4/6 | %67 2/3 |
| Gol yememe | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 5/7 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %100 7/7 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %71 5/7 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %14 1/7 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %83 5/6 | %100 3/3 |
| Berabere | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Geride | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Berabere | %43 3/7 | %25 1/4 |
| Geride | %43 3/7 | %75 3/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Wellington Olympic (6 maç)
Auckland United (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Wellington Olympic (5 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Auckland United (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Kartlar
Wellington Olympic
Sarı 0 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 0,0)
Auckland United
Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:42 TSİ itibarıyla · ligde 33 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiWellington Olympic
2. sıra · 13 puan · 6 maç · averaj +8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBGG
- 31.10 Miramar 0–2 Wellington Olympic G
- 17.10 Wellington Olympic 4–0 Eastern Suburbs G
- 10.10 Auckland City 2–2 Wellington Olympic B
- 03.10 Wellington Olympic 1–2 Ferrymead Bays M
- 27.09 Auckland FC 2 2–3 Wellington Olympic G
Auckland United
6. sıra · 8 puan · 7 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGMM
- 31.10 Auckland United 1–2 Eastern Suburbs M
- 24.10 Auckland City 3–0 Auckland United M
- 18.10 Auckland United 2–0 Ferrymead Bays G
- 10.10 Auckland FC 2 2–2 Auckland United B
- 04.10 Auckland United 7–1 Napier City Rovers G
Puan durumu 07.11.2026 13:42 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
National League - National (New-Zealand) programında Wellington Olympic – Auckland United maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 04:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 4. sırada (10 puan), konuk ekip 6. sırada (8 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Wellington Olympic 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 12-6). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Auckland United son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 12 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 4. (10 p) – 6. (8 p)
- Form (son 5)
- GGBMG – MMGBG
- H2H (G-B-M)
- 4-0-0 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %67
- iddaa MS 1-0-2
- 1,96 – 3,39 – 2,56
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Wellington Olympic 4 – Auckland United 0; 0 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 4,25 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Kasım 2025, Auckland United 0-3 Wellington Olympic.
Gol istatistikleri
Wellington Olympic bu sezon 5 maçta maç başına 2,40 gol attı, 1,20 gol yedi; Auckland United bu sezon 6 maçta 2,17 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Wellington Olympic %80, Auckland United %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Wellington Olympic %60, Auckland United %67. İlk yarıyı önde kapatma: Wellington Olympic 4/5, Auckland United 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,96, 0 – 3,39, 2 – 2,56. Karşılıklı Gol: Var 1,25, Yok 2,51.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %73; KG var ortalaması %63; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 03:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Yeni Zelanda · National League - National puan durumu · First Division: Championship Group
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cashmere Technical | 6 | +18 | 13 |
| 2 | Wellington Olympic | 6 | +8 | 13 |
| 3 | Birkenhead United | 6 | +6 | 13 |
| 4 | Auckland City | 6 | +7 | 12 |
| 5 | Miramar | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Auckland United | 7 | +2 | 8 |
| 7 | Napier City Rovers | 5 | -5 | 7 |
| 8 | Ferrymead Bays | 7 | -7 | 7 |
| 9 | Eastern Suburbs | 5 | -8 | 4 |
| 10 | Wellington Phoenix II | 6 | -13 | 4 |
| 11 | Auckland FC 2 | 6 | -11 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cashmere Technical | 3 | +13 | 7 |
| 2 | Napier City Rovers | 3 | +3 | 7 |
| 3 | Auckland United | 3 | +7 | 6 |
| 4 | Wellington Olympic | 3 | +5 | 6 |
| 5 | Birkenhead United | 3 | 0 | 6 |
| 6 | Auckland City | 3 | +3 | 5 |
| 7 | Wellington Phoenix II | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Ferrymead Bays | 4 | -4 | 4 |
| 9 | Miramar | 3 | -3 | 3 |
| 10 | Auckland FC 2 | 3 | -6 | 1 |
| 11 | Eastern Suburbs | 2 | -5 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Birkenhead United | 3 | +6 | 7 |
| 2 | Miramar | 3 | +6 | 7 |
| 3 | Auckland City | 3 | +4 | 7 |
| 4 | Wellington Olympic | 3 | +3 | 7 |
| 5 | Cashmere Technical | 3 | +5 | 6 |
| 6 | Eastern Suburbs | 3 | -3 | 4 |
| 7 | Ferrymead Bays | 3 | -3 | 3 |
| 8 | Auckland United | 4 | -5 | 2 |
| 9 | Auckland FC 2 | 3 | -5 | 0 |
| 10 | Napier City Rovers | 2 | -8 | 0 |
| 11 | Wellington Phoenix II | 3 | -13 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:42 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 13:42 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 06.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Tüm marketler (13)
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
