← Maçlar
Yeni Zelanda · National League - National24 Ekim 2026 · 04:00 TSİ

Auckland City 3-0 Auckland United FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Auckland City
3–0İY 1–0
Auckland United FC
Maç sonu

Auckland City 3–0 Auckland United FC (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Auckland City – Auckland United FC maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Auckland City üstte · Auckland United FC altta

01530İY607590 31' gol (Auckland City)74' gol (Auckland City)86' gol (Auckland City)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 31' gol (Auckland City)
  • 74' gol (Auckland City)
  • 86' gol (Auckland City)

Maç olayları

  1. Auckland CityAuckland United FC
  2. Gol 3–086'
  3. Gol 2–074'
  4. Gol 1–031'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Auckland City
Toplam (6)İç saha (3)
Galibiyet%50 3/6%33 1/3
Beraberlik%50 3/6%67 2/3
Mağlubiyet%0 0/6%0 0/3
Auckland United FC
Toplam (7)Dış saha (4)
Galibiyet%29 2/7%0 0/4
Beraberlik%29 2/7%50 2/4
Mağlubiyet%43 3/7%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Auckland City
Toplam (6)İç saha (3)
Attığı gol / maç2,33 (14 gol)2,33 (7 gol)
Yediği gol / maç1,17 (7 gol)1,33 (4 gol)
Auckland United FC
Toplam (7)Dış saha (4)
Attığı gol / maç2,14 (15 gol)1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç1,86 (13 gol)2,50 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Auckland City
Toplam (6)İç saha (3)
KG Var%67 4/6%67 2/3
1,5 Üst%100 6/6%100 3/3
2,5 Üst%67 4/6%100 3/3
3,5 Üst%50 3/6%67 2/3
Gol yememe%33 2/6%33 1/3
Auckland United FC
Toplam (7)Dış saha (4)
KG Var%71 5/7%75 3/4
1,5 Üst%100 7/7%100 4/4
2,5 Üst%71 5/7%75 3/4
3,5 Üst%43 3/7%50 2/4
Gol yememe%14 1/7%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Auckland City
Toplam (6)İç saha (3)
Önde%67 4/6%67 2/3
Berabere%17 1/6%0 0/3
Geride%17 1/6%33 1/3
Auckland United FC
Toplam (7)Dış saha (4)
Önde%14 1/7%0 0/4
Berabere%43 3/7%25 1/4
Geride%43 3/7%75 3/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Auckland City (6 maç)

1/131/X11/20X/10X/X1X/202/102/X12/20

Auckland United FC (7 maç)

1/111/X01/20X/11X/X1X/212/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Auckland City (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 0
31-45 2 2
46-60 2 1
61-75 2 2
76-90 5 1

Auckland United FC (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 1
31-45 2 2
46-60 2 0
61-75 3 3
76-90 4 2

Kartlar

Auckland City

Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Auckland United FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:42 TSİ itibarıyla · ligde 33 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Auckland City son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 13 gol attı, 5 gol yedi. Son 5 maçta Auckland United 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 13-6).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 11 maçta galibiyetler Auckland City 7 – Auckland United 2; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Kasım 2025, Auckland City 4-2 Auckland United.

Sıralama
4. (7 p) – 2. (8 p)
Form (son 5)
GBGGG – GBGBM
H2H (G-B-M)
7-2-2 (11 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %75
iddaa MS 1-0-2
1,68 – 3,38 – 3,41
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Auckland City bu sezon 3 maçta maç başına 2,67 gol attı, 1,33 gol yedi; Auckland United bu sezon 4 maçta 3,00 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Auckland City %67, Auckland United %75. İlk yarıyı önde kapatma: Auckland City 2/3, Auckland United 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,68, 0 – 3,38, 2 – 3,41. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,07, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,12.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %71; son 5 maçta toplam 26 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 23 Ekim 2026 12:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Yeni Zelanda · National League - National puan durumu · First Division: Championship Group

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cashmere Technical 6411 213 +1813 GMGGB
2Wellington Olympic 6411 168 +813 MBGGG
3Birkenhead United 6411 137 +613 GGGGB
4Auckland City 6330 147 +712 BGGBB
5Miramar 6312 118 +310 GGMGM
6Auckland United 7223 1513 +28 BGMMM
7Napier City Rovers 5212 712 -57 BMGMG
8Ferrymead Bays 7214 411 -77 MMMMG
9Eastern Suburbs 5113 513 -84 BMMMG
10Wellington Phoenix II 6114 518 -134 MMMGM
11Auckland FC 2 6015 819 -111 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Cashmere Technical 3210 141 +137
2Napier City Rovers 3210 63 +37
3Auckland United 3201 103 +76
4Wellington Olympic 3201 94 +56
5Birkenhead United 3201 44 06
6Auckland City 3120 74 +35
7Wellington Phoenix II 3111 44 04
8Ferrymead Bays 4112 26 -44
9Miramar 3102 25 -33
10Auckland FC 2 3012 511 -61
11Eastern Suburbs 2002 38 -50
#TakımOGBMAYAVP
1Birkenhead United 3210 93 +67
2Miramar 3210 93 +67
3Auckland City 3210 73 +47
4Wellington Olympic 3210 74 +37
5Cashmere Technical 3201 72 +56
6Eastern Suburbs 3111 25 -34
7Ferrymead Bays 3102 25 -33
8Auckland United 4022 510 -52
9Auckland FC 2 3003 38 -50
10Napier City Rovers 2002 19 -80
11Wellington Phoenix II 3003 114 -130

Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 13:42 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:42 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,68X3,3823,41

Çifte şans

1X1,13121,14X21,64

Karşılıklı gol

Var1,40Yok2,12

2,5 Alt / Üst

Alt2,07Üst1,43

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.