Yeni Zelanda · National League - National

Ferrymead Bays 1-0 Wellington Phoenix II: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 1–0 MS İY 1–0

Ferrymead Bays 1–0 Wellington Phoenix II (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Ferrymead Bays – Wellington Phoenix II maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Ferrymead Park, Christchurch

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Ferrymead Bays üstte · Wellington Phoenix II altta

01530İY607590 11' gol (Ferrymead Bays)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 11' gol (Ferrymead Bays)

Maç olayları

  1. Ferrymead BaysWellington Phoenix II
  2. Gol 1–011'
Maç özeti

Ev sahibi

Ferrymead Bays

8. sıra · 7 puan

GMMMM

Deplasman

Wellington Phoenix II

10. sıra · 4 puan

BMMMG

Ferrymead Bays iç sahada (4 maç) · Wellington Phoenix II deplasmanda (3 maç), bu sezon

0,50 Gol atma maç başı 0,33
1,50 Gol yeme maç başı 4,67
%50 Gol yememe maçların %0
%25 KG Var maçların %33
%25 2.5 Üst maçların %67

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Ferrymead Bays iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Wellington Phoenix II deplasmanda bu sezon kazanamadı: 3 maçta 0 beraberlik, 3 mağlubiyet.
  • Wellington Phoenix II, deplasman maçlarında 3 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Ferrymead Bays
Toplam (7)İç saha (4)
Galibiyet%29 2/7%25 1/4
Beraberlik%14 1/7%25 1/4
Mağlubiyet%57 4/7%50 2/4
Wellington Phoenix II
Toplam (6)Dış saha (3)
Galibiyet%17 1/6%0 0/3
Beraberlik%17 1/6%0 0/3
Mağlubiyet%67 4/6%100 3/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Ferrymead Bays
Toplam (7)İç saha (4)
Attığı gol / maç0,57 (4 gol)0,50 (2 gol)
Yediği gol / maç1,57 (11 gol)1,50 (6 gol)
Wellington Phoenix II
Toplam (6)Dış saha (3)
Attığı gol / maç0,83 (5 gol)0,33 (1 gol)
Yediği gol / maç3,00 (18 gol)4,67 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Ferrymead Bays
Toplam (7)İç saha (4)
KG Var%29 2/7%25 1/4
1,5 Üst%71 5/7%50 2/4
2,5 Üst%29 2/7%25 1/4
3,5 Üst%14 1/7%25 1/4
Gol yememe%29 2/7%50 2/4
Wellington Phoenix II
Toplam (6)Dış saha (3)
KG Var%50 3/6%33 1/3
1,5 Üst%67 4/6%67 2/3
2,5 Üst%50 3/6%67 2/3
3,5 Üst%50 3/6%67 2/3
Gol yememe%0 0/6%0 0/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Ferrymead Bays
Toplam (7)İç saha (4)
Önde%14 1/7%25 1/4
Berabere%29 2/7%25 1/4
Geride%57 4/7%50 2/4
Wellington Phoenix II
Toplam (6)Dış saha (3)
Önde%17 1/6%0 0/3
Berabere%50 3/6%33 1/3
Geride%33 2/6%67 2/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Ferrymead Bays (7 maç)

1/111/X01/20X/10X/X1X/212/112/X02/23

Wellington Phoenix II (6 maç)

1/111/X01/20X/10X/X1X/222/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Ferrymead Bays (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 1 1
31-45 0 1
46-60 1 0
61-75 1 2
76-90 0 3

Wellington Phoenix II (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 4
16-30 1 3
31-45 2 2
46-60 0 3
61-75 1 2
76-90 0 1

Kartlar

Ferrymead Bays

Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Wellington Phoenix II

Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:42 TSİ itibarıyla · ligde 33 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Ferrymead Bays

8. sıra · 7 puan · 7 maç · averaj -7

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMMM

  1. 01.11 Birkenhead United 2–0 Ferrymead Bays M
  2. 23.10 Ferrymead Bays 0–2 Cashmere Technical M
  3. 18.10 Auckland United 2–0 Ferrymead Bays M
  4. 10.10 Ferrymead Bays 1–4 Miramar M
  5. 03.10 Wellington Olympic 1–2 Ferrymead Bays G
Deplasman

Wellington Phoenix II

10. sıra · 4 puan · 6 maç · averaj -13

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMMG

  1. 31.10 Wellington Phoenix II 3–2 Auckland FC 2 G
  2. 24.10 Napier City Rovers 5–2 Wellington Phoenix II M
  3. 10.10 Wellington Phoenix II 0–1 Birkenhead United M
  4. 04.10 Cashmere Technical 10–0 Wellington Phoenix II M
  5. 26.09 Wellington Phoenix II 1–1 Auckland United B

Puan durumu 07.11.2026 13:42 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

7 Kasım Cumartesi, saat 06:00: National League - National (New-Zealand) ev sahibi Ferrymead Bays, konuk ekip Wellington Phoenix II. Puan tablosunda ev sahibi 9. sırada (4 puan), konuk ekip 10. sırada (4 puan).

Form (son 5 maç)

Ferrymead Bays son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 3 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı. Wellington Phoenix II son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 19 gol yedi.

Sıralama
9. (4 p) – 10. (4 p)
Form (son 5)
MMMMG – GMMMB
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %60
iddaa MS 1-0-2
1,44 – 3,95 – 4,03
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Ferrymead Bays bu sezon 6 maçta maç başına 0,50 gol attı, 1,83 gol yedi; Wellington Phoenix II bu sezon 5 maçta 1,00 attı, 3,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Ferrymead Bays %33, Wellington Phoenix II %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ferrymead Bays %33, Wellington Phoenix II %60. İlk yarıyı önde kapatma: Ferrymead Bays 0/6, Wellington Phoenix II 1/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,44, 0 – 3,95, 2 – 4,03. Karşılıklı Gol: Var 1,32, Yok 2,31.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %47; KG var ortalaması %47; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 30 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Yeni Zelanda · National League - National puan durumu · First Division: Championship Group

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cashmere Technical 6411 213 +1813 GMGGB
2Wellington Olympic 6411 168 +813 MBGGG
3Birkenhead United 6411 137 +613 GGGGB
4Auckland City 6330 147 +712 BGGBB
5Miramar 6312 118 +310 GGMGM
6Auckland United 7223 1513 +28 BGMMM
7Napier City Rovers 5212 712 -57 BMGMG
8Ferrymead Bays 7214 411 -77 MMMMG
9Eastern Suburbs 5113 513 -84 BMMMG
10Wellington Phoenix II 6114 518 -134 MMMGM
11Auckland FC 2 6015 819 -111 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Cashmere Technical 3210 141 +137
2Napier City Rovers 3210 63 +37
3Auckland United 3201 103 +76
4Wellington Olympic 3201 94 +56
5Birkenhead United 3201 44 06
6Auckland City 3120 74 +35
7Wellington Phoenix II 3111 44 04
8Ferrymead Bays 4112 26 -44
9Miramar 3102 25 -33
10Auckland FC 2 3012 511 -61
11Eastern Suburbs 2002 38 -50
#TakımOGBMAYAVP
1Birkenhead United 3210 93 +67
2Miramar 3210 93 +67
3Auckland City 3210 73 +47
4Wellington Olympic 3210 74 +37
5Cashmere Technical 3201 72 +56
6Eastern Suburbs 3111 25 -34
7Ferrymead Bays 3102 25 -33
8Auckland United 4022 510 -52
9Auckland FC 2 3003 38 -50
10Napier City Rovers 2002 19 -80
11Wellington Phoenix II 3003 114 -130

Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 13:42 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:42 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 13:42 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 06.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Ferrymead Bays1,44
X · Beraberlik3,95
2 · Wellington Phoenix II4,03

Karşılıklı gol

Var1,32
Yok2,31
Tüm marketler (13)

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,58Üst1,77

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var2,87Yok1,18

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,1403,6221,97

Alt/Üst 3.5

Alt1,59Üst1,76

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt1,40Üst2,09

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,33Üst2,24

1. Yarı Sonucu

11,8302,4324,15

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,48Üst1,93

2. Yarı Sonucu

11,7402,8023,80

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,26Üst1,32

Çifte Şans

1 ve 01,071 ve 21,070 ve 21,90

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,071 ve 21,260 ve 21,50

Tek / Çift

Tek1,70Çift1,65

Aynı gün National League - National'da oynanan diğer maçlar