Auckland City 2-2 Birkenhead United AFC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Auckland City 2–2 Birkenhead United AFC (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–1.
Paylaş
Maç özeti
Auckland City – Birkenhead United AFC maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: D. Manickum 18', M. Ilich 40' (Auckland City); J. Redfearn 38' (pen.), S. Nair 59' (Birkenhead United AFC).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Kiwitea Street, Auckland
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Auckland City üstte · Birkenhead United AFC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 18' gol: D. Manickum (Auckland City)
- 38' gol: J. Redfearn (Birkenhead United AFC)
- 40' gol: M. Ilich (Auckland City)
- 59' gol: S. Nair (Birkenhead United AFC)
Maç olayları
- Auckland CityBirkenhead United AFC
- 59'Gol S. Nair 2–2
- Gol M. Ilich 2–140'
- 38'Penaltı golü J. Redfearn 1–1Penaltı
- Gol D. Manickum 1–018'
Auckland City iç sahada (3 maç) · Birkenhead United AFC deplasmanda (3 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 13 maç (2022'den beri)
9 Auckland City2 berabere2 Birkenhead United AFC
- Auckland City iç sahada bu sezon yenilmedi: 3 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik.
- Birkenhead United deplasmanda bu sezon yenilmedi: 3 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik.
- Auckland City, iç saha maçlarında 3 maçta 3 kez 2,5 üst bitti (%100).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 3/6 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Mağlubiyet | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 4/6 | %67 2/3 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %17 1/6 | %0 0/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,33 (14 gol) | 2,33 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (7 gol) | 1,33 (4 gol) |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,17 (13 gol) | 3,00 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (7 gol) | 1,00 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %100 6/6 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %67 4/6 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Gol yememe | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 2/6 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %83 5/6 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %50 3/6 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Gol yememe | %50 3/6 | %33 1/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %67 4/6 | %67 2/3 |
| Berabere | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Geride | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Berabere | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Geride | %33 2/6 | %33 1/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Auckland City (6 maç)
Birkenhead United AFC (6 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Auckland City (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 5 | 1 |
Birkenhead United AFC (5 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 1 | 0 |
Kartlar
Auckland City
Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)
Birkenhead United AFC
Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:42 TSİ itibarıyla · ligde 33 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiAuckland City
4. sıra · 12 puan · 6 maç · averaj +7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGGB
- 01.11 Cashmere Technical 1–1 Auckland City B
- 24.10 Auckland City 3–0 Auckland United G
- 17.10 Miramar 0–2 Auckland City G
- 10.10 Auckland City 2–2 Wellington Olympic B
- 03.10 Eastern Suburbs 2–4 Auckland City G
Birkenhead United AFC
3. sıra · 13 puan · 6 maç · averaj +6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGGG
- 01.11 Birkenhead United AFC 2–0 Ferrymead Bays G
- 24.10 Auckland FC 2 2–9 Birkenhead United AFC G
- 18.10 Birkenhead United AFC 2–0 Napier City Rovers G
- 10.10 Wellington Phoenix II 0–1 Birkenhead United AFC G
- 27.09 Birkenhead United AFC 0–4 Cashmere Technical M
Puan durumu 07.11.2026 13:42 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Auckland City ile Birkenhead United AFC, National League - National (New-Zealand) karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 04:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 3. sırada (11 puan), konuk ekip 2. sırada (12 puan).
Form (son 5 maç)
Auckland City için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 12, yenilen 5. Birkenhead United AFC için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 14, yenilen 6. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.
- Sıralama
- 3. (11 p) – 2. (12 p)
- Form (son 5)
- BGGBG – GGGGM
- H2H (G-B-M)
- 9-2-2 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %20
- iddaa MS 1-0-2
- 1,84 – 3,21 – 2,92
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Auckland City 9, Birkenhead United AFC 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Ekim 2025, Birkenhead United AFC 3-0 Auckland City.
Gol istatistikleri
Auckland City bu sezon 5 maçta maç başına 2,40 gol attı, 1,00 gol yedi; Birkenhead United AFC bu sezon 5 maçta 2,20 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Auckland City %60, Birkenhead United AFC %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Auckland City %60, Birkenhead United AFC %20. İlk yarıyı önde kapatma: Auckland City 3/5, Birkenhead United AFC 2/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,84, 0 – 3,21, 2 – 2,92. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,98, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,39, Yok 2,10.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 26 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 03:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Yeni Zelanda · National League - National puan durumu · First Division: Championship Group
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cashmere Technical | 6 | +18 | 13 |
| 2 | Wellington Olympic | 6 | +8 | 13 |
| 3 | Birkenhead United | 6 | +6 | 13 |
| 4 | Auckland City | 6 | +7 | 12 |
| 5 | Miramar | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Auckland United | 7 | +2 | 8 |
| 7 | Napier City Rovers | 5 | -5 | 7 |
| 8 | Ferrymead Bays | 7 | -7 | 7 |
| 9 | Eastern Suburbs | 5 | -8 | 4 |
| 10 | Wellington Phoenix II | 6 | -13 | 4 |
| 11 | Auckland FC 2 | 6 | -11 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cashmere Technical | 3 | +13 | 7 |
| 2 | Napier City Rovers | 3 | +3 | 7 |
| 3 | Auckland United | 3 | +7 | 6 |
| 4 | Wellington Olympic | 3 | +5 | 6 |
| 5 | Birkenhead United | 3 | 0 | 6 |
| 6 | Auckland City | 3 | +3 | 5 |
| 7 | Wellington Phoenix II | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Ferrymead Bays | 4 | -4 | 4 |
| 9 | Miramar | 3 | -3 | 3 |
| 10 | Auckland FC 2 | 3 | -6 | 1 |
| 11 | Eastern Suburbs | 2 | -5 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Birkenhead United | 3 | +6 | 7 |
| 2 | Miramar | 3 | +6 | 7 |
| 3 | Auckland City | 3 | +4 | 7 |
| 4 | Wellington Olympic | 3 | +3 | 7 |
| 5 | Cashmere Technical | 3 | +5 | 6 |
| 6 | Eastern Suburbs | 3 | -3 | 4 |
| 7 | Ferrymead Bays | 3 | -3 | 3 |
| 8 | Auckland United | 4 | -5 | 2 |
| 9 | Auckland FC 2 | 3 | -5 | 0 |
| 10 | Napier City Rovers | 2 | -8 | 0 |
| 11 | Wellington Phoenix II | 3 | -13 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:42 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 13:42 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 06.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
