Wehen Wiesbaden 3-0 A. Aachen: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Wehen Wiesbaden 3–0 A. Aachen (14 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 13–9, isabetli şut 4–1, topa sahip olma %50–%50, korner 7–5.
Maç özeti
Wehen Wiesbaden – A. Aachen maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Lukas Schleimer 45', Gino Fechner 51' (pen.), Roberto Massimo 77' (Wehen Wiesbaden).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Wehen Wiesbaden: J. Seitz · A. Aachen: M. Selimbegovic
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Wehen Wiesbaden üstte · A. Aachen altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 19' sarı kart: Mehdi Loune (A. Aachen)
- 45' oyuncu değişikliği: Kacper Koscierski ↔ Georg Ermolaev (A. Aachen)
- 45' gol: Lukas Schleimer (Wehen Wiesbaden)
- 51' gol: Gino Fechner (Wehen Wiesbaden)
- 60' oyuncu değişikliği: Marcus Muller ↔ Moritz flotho (Wehen Wiesbaden)
- 62' oyuncu değişikliği: Lukas Scepanik ↔ Fabio Torsiello (A. Aachen)
- 62' oyuncu değişikliği: Ken Eghosa Gideon Izekor ↔ Louis Köster (A. Aachen)
- 62' oyuncu değişikliği: Mehdi Loune ↔ meiko waschenbach (A. Aachen)
- 62' sarı kart: Raul Paula (Wehen Wiesbaden)
- 72' sarı kart: Dylan Leonard (A. Aachen)
- 75' oyuncu değişikliği: Lukas Schleimer ↔ Robin Kalem (Wehen Wiesbaden)
- 75' oyuncu değişikliği: Raul Paula ↔ Ayoub Chaikhoun (Wehen Wiesbaden)
- 75' oyuncu değişikliği: Niklas May ↔ Philipp Hercher (Wehen Wiesbaden)
- 77' gol: Roberto Massimo (Wehen Wiesbaden)
- 80' oyuncu değişikliği: Roberto Massimo ↔ Ibrahim Ati Allah (Wehen Wiesbaden)
Maç olayları
- Wehen WiesbadenA. Aachen
- Roberto Massimo ↔ Ibrahim Ati AllahOyuncu değişikliği80'
- Gol Roberto Massimo 3–0Asist: Robin Kalem77'
- Lukas Schleimer ↔ Robin KalemOyuncu değişikliği75'
- Raul Paula ↔ Ayoub ChaikhounOyuncu değişikliği75'
- Niklas May ↔ Philipp HercherOyuncu değişikliği75'
- 72'Dylan LeonardSarı kart
- 62'Lukas Scepanik ↔ Fabio TorsielloOyuncu değişikliği
- 62'Ken Eghosa Gideon Izekor ↔ Louis KösterOyuncu değişikliği
- 62'Mehdi Loune ↔ meiko waschenbachOyuncu değişikliği
- Raul PaulaSarı kart62'
- Marcus Muller ↔ Moritz flothoOyuncu değişikliği60'
- Penaltı golü Gino Fechner 2–0Penaltı51'
- 45'Kacper Koscierski ↔ Georg ErmolaevOyuncu değişikliği
- Gol Lukas Schleimer 1–0Asist: Roberto Massimo45'
- 19'Mehdi LouneSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (26 gol) | 2,14 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,31 (17 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,46 (19 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,46 (19 gol) | 1,17 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 12,5 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %50 2/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %77 10/13 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %58 7/12 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %50 6/12 | %60 3/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 7,6 |
| 6,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 6,6 |
| 6,5 Üst | %67 8/12 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Geride | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %54 7/13 | %50 3/6 |
| Berabere | %0 0/13 | %0 0/6 |
| Geride | %46 6/13 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Wehen Wiesbaden (13 maç)
A. Aachen (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Wehen Wiesbaden (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 3 | 6 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 6 | 4 |
A. Aachen (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 9 | 4 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 1 | 6 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Wehen Wiesbaden
Sarı 31 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,4)
A. Aachen
Sarı 34 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 127 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Wehen Wiesbaden: iç saha, 7 maç · A. Aachen: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Wehen Wiesbaden – A. Aachen ilk 11'ler
Wehen Wiesbaden · 4-1-4-1
- 16F. StritzelK
- 18F. GreilingerD
- 19F. HübnerD
- 15J. JanitzekD
- 5N. MayD75' oyundan çıktı 75. dk
- 37M. BrandtO
- 22R. MassimoO45' asist 45. dk77' gol 77. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 7L. SchleimerO45' gol 45. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 6G. FechnerO51' gol 51. dk
- 32R. PaulaO62' sarı kart 62. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 21M. MüllerF60' oyundan çıktı 60. dk
- 8D. BogićevićO
- 31N. BrdarK
- 20Ayoub ChaikhounO75' oyuna girdi 75. dk
- 28M. FlothoF60' oyuna girdi 60. dk
- 29P. HercherD75' oyuna girdi 75. dk
- 10R. KalemO75' oyuna girdi 75. dk77' asist 77. dk
- 24T. NeubertD
- 14M. SchultzD
- 45I. Ati AllahO80' oyuna girdi 80. dk
Teknik direktör: J. Seitz
A. Aachen · 4-4-2
- 1M. RiemannK
- 37J. da Silva KialaD
- 4D. LeonardD72' sarı kart 72. dk
- 2P. BagalianisD
- 3Matti WagnerD
- 29K. KoscierskiO45' oyundan çıktı 45. dk
- 28D. WiebeO
- 10M. LouneO19' sarı kart 19. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 7L. ScepanikO62' oyundan çıktı 62. dk
- 18Ken IzekorF62' oyundan çıktı 62. dk
- 9D. StarodidF
- 23S. BajićK
- 19N. BitumazalaO
- 20Georg ErmolaevF45' oyuna girdi 45. dk
- 15M. HanrathsD
- 8L. KösterF62' oyuna girdi 62. dk
- 38V. SulejmaniF
- 17F. TorsielloF62' oyuna girdi 62. dk
- 11M. WäschenbachO62' oyuna girdi 62. dk
- 30Justin-Kai von der HitzD
Teknik direktör: M. Selimbegovic
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Wehen Wiesbaden 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 8-9). Son 5 maçta Alemannia Aachen 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-11).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Wehen Wiesbaden 1 – Alemannia Aachen 2; 1 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,25 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Nisan 2026, Alemannia Aachen 3-0 Wehen Wiesbaden.
- Sıralama
- 18. (8 p) – 9. (11 p)
- Form (son 5)
- GMMGM – MMGMB
- H2H (G-B-M)
- 1-1-2 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %62
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- Korner ort. (maç)
- 7,8
- iddaa MS 1-0-2
- 2,33 – 3,39 – 2,46
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Wehen Wiesbaden iç saha 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 2,00 gol yedi; Alemannia Aachen bu sezon 8 maçta 1,62 attı, 1,62 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Wehen Wiesbaden %50, Alemannia Aachen %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Wehen Wiesbaden %50, Alemannia Aachen %50. İlk yarıyı önde kapatma: Wehen Wiesbaden 0/4, Alemannia Aachen 4/8.
Korner ve kart
Maç başına korner: Wehen Wiesbaden 3,2, Alemannia Aachen 5,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,8. Maç başına kart: Wehen Wiesbaden 3,8, Alemannia Aachen 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,33, 0 – 3,39, 2 – 2,46. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,12, Üst 1,51. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,30.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %56; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 7,8; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 14 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · 3. Liga puan durumu · 3 Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Viktoria Köln | 13 | +18 | 29 |
| 2 | MSV Duisburg | 13 | +15 | 29 |
| 3 | Rot-Weiß Essen | 13 | +8 | 27 |
| 4 | SV Wehen | 13 | +9 | 21 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 13 | 0 | 21 |
| 6 | FC Saarbrücken | 13 | +5 | 20 |
| 7 | Alemannia Aachen | 13 | 0 | 20 |
| 8 | Waldhof Mannheim | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Hansa Rostock | 13 | 0 | 19 |
| 10 | Hoffenheim II | 12 | +1 | 16 |
| 11 | Fortuna Düsseldorf | 13 | -3 | 16 |
| 12 | SV Meppen | 12 | -1 | 15 |
| 13 | Stuttgart II | 12 | -2 | 15 |
| 14 | Preußen Münster | 13 | -4 | 15 |
| 15 | Würzburger Kickers | 12 | -7 | 14 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 12 | +1 | 13 |
| 17 | Verl | 12 | -9 | 12 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 13 | -16 | 12 |
| 19 | Fortuna Köln | 13 | -6 | 10 |
| 20 | Havelse | 13 | -12 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-Weiß Essen | 7 | +10 | 19 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 7 | +11 | 16 |
| 3 | MSV Duisburg | 6 | +8 | 14 |
| 4 | Alemannia Aachen | 7 | +1 | 13 |
| 5 | Waldhof Mannheim | 7 | +2 | 12 |
| 6 | SV Wehen | 7 | +6 | 10 |
| 7 | Hoffenheim II | 6 | +4 | 10 |
| 8 | FC Ingolstadt 04 | 7 | -3 | 10 |
| 9 | SG Sonnenhof Grossaspach | 7 | -4 | 10 |
| 10 | Würzburger Kickers | 5 | +4 | 9 |
| 11 | Hansa Rostock | 6 | +2 | 9 |
| 12 | FC Saarbrücken | 6 | 0 | 9 |
| 13 | Preußen Münster | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Havelse | 7 | -1 | 9 |
| 15 | SV Meppen | 6 | -1 | 8 |
| 16 | Fortuna Düsseldorf | 6 | -2 | 8 |
| 17 | SSV Jahn Regensburg | 6 | +3 | 7 |
| 18 | Verl | 6 | -4 | 7 |
| 19 | Stuttgart II | 5 | -3 | 4 |
| 20 | Fortuna Köln | 6 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 7 | +7 | 15 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 6 | +7 | 13 |
| 3 | FC Saarbrücken | 7 | +5 | 11 |
| 4 | SV Wehen | 6 | +3 | 11 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Stuttgart II | 7 | +1 | 11 |
| 7 | Hansa Rostock | 7 | -2 | 10 |
| 8 | Fortuna Düsseldorf | 7 | -1 | 8 |
| 9 | Rot-Weiß Essen | 6 | -2 | 8 |
| 10 | Waldhof Mannheim | 6 | +1 | 7 |
| 11 | SV Meppen | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Alemannia Aachen | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Fortuna Köln | 7 | -2 | 7 |
| 14 | SSV Jahn Regensburg | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Hoffenheim II | 6 | -3 | 6 |
| 16 | Preußen Münster | 6 | -4 | 6 |
| 17 | Verl | 6 | -5 | 5 |
| 18 | Würzburger Kickers | 7 | -11 | 5 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 6 | -12 | 2 |
| 20 | Havelse | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 3. Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
