Velez Mostar 1-1 Čelik: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Velez Mostar 1–1 Čelik (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Velez Mostar – Čelik maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: A. Hrkac 90+3' (Velez Mostar); D. Vidic 60' (Čelik).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stadion Rođeni, Mostar
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik — · xG —
Maç akışı
Velez Mostar üstte · Čelik altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 19' sarı kart: S. Faraj (Čelik)
- 46' oyuncu değişikliği: B. Jenjic ↔ A. Masic (Čelik)
- 60' gol: D. Vidic (Čelik)
- 65' oyuncu değişikliği: N. Stojanovic ↔ B. Tatar (Velez Mostar)
- 65' oyuncu değişikliği: A. Nukic ↔ A. Mesic (Velez Mostar)
- 70' oyuncu değişikliği: A. Hrvanovic ↔ D. Sijamija (Čelik)
- 76' oyuncu değişikliği: D. Salcin ↔ M. Rahimic (Velez Mostar)
- 78' oyuncu değişikliği: D. Vidic ↔ A. Mohedano (Čelik)
- 78' oyuncu değişikliği: S. Faraj ↔ M. Popovic (Čelik)
- 81' oyuncu değişikliği: K. Djuliman ↔ E. Mehmedovic (Velez Mostar)
- 85' oyuncu değişikliği: J. Amoah ↔ H. Vardo (Čelik)
- 90+3' gol: A. Hrkac (Velez Mostar)
Maç olayları
- Velez MostarČelik
- Gol A. Hrkac 1–190+3'
- 85'J. Amoah ↔ H. VardoOyuncu değişikliği
- K. Djuliman ↔ E. MehmedovicOyuncu değişikliği81'
- 78'D. Vidic ↔ A. MohedanoOyuncu değişikliği
- 78'S. Faraj ↔ M. PopovicOyuncu değişikliği
- D. Salcin ↔ M. RahimicOyuncu değişikliği76'
- 70'A. Hrvanovic ↔ D. SijamijaOyuncu değişikliği
- N. Stojanovic ↔ B. TatarOyuncu değişikliği65'
- A. Nukic ↔ A. MesicOyuncu değişikliği65'
- 60'Gol D. Vidic 0–1
- 46'B. Jenjic ↔ A. MasicOyuncu değişikliği
- 19'S. FarajSarı kart
Velez Mostar iç sahada (6 maç) · Čelik deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 3 maç (2019'dan beri)
1 Velez Mostar0 berabere2 Čelik
- Velež iç sahada 6 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Čelik deplasmanda bu sezon kazanamadı: 7 maçta 4 beraberlik, 3 mağlubiyet.
- Velež, iç saha maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez 2,5 üst bitti (%17).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Velez Mostar
Čelik
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %38 5/13 | %57 4/7 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,83 (10 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (18 gol) | 0,83 (5 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (14 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,54 (20 gol) | 1,29 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (1) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
| 10,5 Üst | — | — |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 5,0 | — |
| 7,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 8,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 9,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 10,5 Üst | %0 0/1 | — |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (1) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | — |
| 2,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 3,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 4,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 5,5 Üst | %0 0/1 | — |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 1,0 |
| 2,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 3,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 4,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 5,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (1) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 0,0 | — |
| 6,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 7,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 8,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 9,5 Üst | %0 0/1 | — |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 2,7 | 0,0 |
| 6,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %67 4/6 |
| Geride | %50 6/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %62 8/13 | %71 5/7 |
| Geride | %15 2/13 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Velez Mostar (12 maç)
Čelik (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Velez Mostar (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 0 | 4 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Čelik (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 1 | 6 |
Kartlar
Velez Mostar
Sarı 16 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 1,3)
Čelik
Sarı 23 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 61 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Velez Mostar: tüm maçlar, 1 maç · Čelik: tüm maçlar, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Velez Mostar – Čelik ilk 11'ler
Velez Mostar · 4-3-3
- 1Faris RibićK
- 5Abdallah Ali MohamedD
- 8Ante HrkaćD90+3' gol 90+3. dk
- 18Said DuranovićD
- 87Nino VukasovićD
- 10Đani SalčinO
- 45Kenan ÐulimanO81' oyundan çıktı 81. dk
- 83Mahir BešićF
- 7Ajdin NukićO65' oyundan çıktı 65. dk
- 28Almir AganspahićF
- 80Nino StojanovićO65' oyundan çıktı 65. dk
- 95Emil VelićK
- 31Anel ZategaO
- 14Benjamin RedzicO
- 44Eldar MehmedovićO81' oyuna girdi 81. dk
- 47Vedad AbidovićO
- 11Aldin MešićO65' oyuna girdi 65. dk
- 32Benjamin TatarO65' oyuna girdi 65. dk
- 65Kenan KarićO
- 91Carlo MatekovićF
- 19Mahir RahimicF76' oyuna girdi 76. dk
Čelik · 4-2-3-1
- 1Arman ŠutkovićK
- 24Halid ŠabanovićD
- 4Kenan HorićD
- 6Amer MašetićD
- 27Nemanja TomaševićD
- 88Faruk GogićO
- 28Joseph AmoahO85' oyundan çıktı 85. dk
- 14Aldin HrvanovićO70' oyundan çıktı 70. dk
- 20Bruno JenjićO46' oyundan çıktı 46. dk
- 11Samy FarajO19' sarı kart 19. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 9Dejan VidićF60' gol 60. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 99Anes MašićF46' oyuna girdi 46. dk
- 13Vladimir SavićK
- 2Amer HodžićD
- 19Nedim SmajlovićD
- 17Albin OmićD
- 21Eldar SivacD
- 5Harun VardoO85' oyuna girdi 85. dk
- 8Andres MohedanoO78' oyuna girdi 78. dk
- 15Marin PopovićO78' oyuna girdi 78. dk
- 7Dževad SijamijaF70' oyuna girdi 70. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiVelez Mostar
7. sıra · 12 puan · 12 maç · averaj -8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMMG
- 01.11 Sloga Doboj 0–1 Velez Mostar G
- 28.10 Zvijezda Gradačac 2–1 Velez Mostar M
- 25.10 Velez Mostar 2–3 BSK Banja Luka M
- 09.10 Velez Mostar 0–0 Siroki Brijeg B
- 19.09 Zrinjski 2–0 Velez Mostar M
Čelik
9. sıra · 11 puan · 13 maç · averaj -6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBBM
- 31.10 Čelik 2–4 Borac Banja Luka M
- 28.10 Proleter Dvorovi 1–1 Čelik B
- 24.10 Siroki Brijeg 0–0 Čelik B
- 18.10 Čelik 0–3 Zrinjski M
- 11.10 Čelik 0–0 FK Sarajevo B
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Premijer Liga (Bosna-Hersek) 13. hafta programında Velez Mostar – Čelik maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 8. sırada (11 puan), konuk ekip 9. sırada (10 puan).
Form (son 5 maç)
Velez Mostar son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 7 gol yedi. Čelik son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 3 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
- Sıralama
- 8. (11 p) – 9. (10 p)
- Form (son 5)
- GMMBM – MBBMB
- H2H (G-B-M)
- 1-0-2 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,46 – 3,32 – 4,79
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Velez Mostar 1, Čelik 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Ağustos 2026, Čelik 3-0 Velez Mostar.
Gol istatistikleri
Velez Mostar iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 0,80 gol yedi; Čelik dış saha 6 maçta 0,67 attı, 1,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Velez Mostar %20, Čelik %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Velez Mostar %40, Čelik %50. İlk yarıyı önde kapatma: Velez Mostar 1/5, Čelik 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,46, 0 – 3,32, 2 – 4,79. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,52, Üst 1,86. Karşılıklı Gol: Var 1,87, Yok 1,51.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %27; KG var ortalaması %45; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Bosna-Hersek · Premijer Liga puan durumu · Premier Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zrinjski | 12 | +24 | 33 |
| 2 | Borac Banja Luka | 11 | +14 | 28 |
| 3 | FK Sarajevo | 12 | +3 | 19 |
| 4 | Siroki Brijeg | 13 | -1 | 17 |
| 5 | BSK Banja Luka | 12 | -3 | 13 |
| 6 | Zeljeznicar Sarajevo | 13 | -8 | 13 |
| 7 | Velež | 12 | -8 | 12 |
| 8 | Radnik Bijeljina | 12 | -4 | 11 |
| 9 | Čelik | 13 | -6 | 11 |
| 10 | Sloga Doboj | 12 | -11 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Borac Banja Luka | 6 | +11 | 18 |
| 2 | Zrinjski | 6 | +9 | 18 |
| 3 | FK Sarajevo | 6 | +5 | 13 |
| 4 | Zeljeznicar Sarajevo | 6 | +1 | 11 |
| 5 | BSK Banja Luka | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Velež | 6 | +2 | 9 |
| 7 | Siroki Brijeg | 7 | 0 | 9 |
| 8 | Radnik Bijeljina | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Čelik | 6 | -2 | 7 |
| 10 | Sloga Doboj | 6 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zrinjski | 6 | +15 | 15 |
| 2 | Borac Banja Luka | 5 | +3 | 10 |
| 3 | Siroki Brijeg | 6 | -1 | 8 |
| 4 | Sloga Doboj | 6 | -4 | 7 |
| 5 | FK Sarajevo | 6 | -2 | 6 |
| 6 | Čelik | 7 | -4 | 4 |
| 7 | BSK Banja Luka | 6 | -5 | 4 |
| 8 | Radnik Bijeljina | 6 | -3 | 3 |
| 9 | Velež | 6 | -10 | 3 |
| 10 | Zeljeznicar Sarajevo | 7 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
