NK Celik Zenica 0-3 Zrinj Mostar: Maç Sonucu ve İstatistikleri
NK Celik Zenica 0–3 Zrinj Mostar (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
NK Celik Zenica – Zrinj Mostar maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
NK Celik Zenica üstte · Zrinj Mostar altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' sarı kart: D. Sijamija (NK Celik Zenica)
- 33' sarı kart: F. Gogic (NK Celik Zenica)
- 37' sarı kart: F. Gogic (NK Celik Zenica)
- 37' kırmızı kart: F. Gogic (NK Celik Zenica)
- 41' sarı kart: K. Abramovic (Zrinj Mostar)
- 58' gol: N. Bilbija (Zrinj Mostar)
- 58' oyuncu değişikliği: A. Hrvanovic ↔ S. Faraj (NK Celik Zenica)
- 58' oyuncu değişikliği: O. Sarkic ↔ J. Amoah (NK Celik Zenica)
- 64' gol: A. Ilic (Zrinj Mostar)
- 69' oyuncu değişikliği: H. Sabanovic ↔ D. Vidic (NK Celik Zenica)
- 69' oyuncu değişikliği: A. Masic ↔ E. Sivac (NK Celik Zenica)
- 76' oyuncu değişikliği: M. Popovic ↔ N. Smajlovic (NK Celik Zenica)
- 76' oyuncu değişikliği: M. Cuic ↔ D. Lagumdzija (Zrinj Mostar)
- 76' oyuncu değişikliği: K. Abramovic ↔ I. Vidovic (Zrinj Mostar)
- 76' oyuncu değişikliği: M. Vranjkovic ↔ V. Grbic (Zrinj Mostar)
- 78' sarı kart: V. Grbic (Zrinj Mostar)
- 82' sarı kart: K. Stapic (Zrinj Mostar)
- 86' oyuncu değişikliği: M. Cuze ↔ S. Cvetkovic (Zrinj Mostar)
- 90+2' gol (Zrinj Mostar)
Maç olayları
- NK Celik ZenicaZrinj Mostar
- 90+2'Gol 0–3
- 86'M. Cuze ↔ S. CvetkovicOyuncu değişikliği
- 82'K. StapicSarı kart
- 78'V. GrbicSarı kart
- M. Popovic ↔ N. SmajlovicOyuncu değişikliği76'
- 76'M. Cuic ↔ D. LagumdzijaOyuncu değişikliği
- 76'K. Abramovic ↔ I. VidovicOyuncu değişikliği
- 76'M. Vranjkovic ↔ V. GrbicOyuncu değişikliği
- H. Sabanovic ↔ D. VidicOyuncu değişikliği69'
- A. Masic ↔ E. SivacOyuncu değişikliği69'
- 64'Gol A. Ilic 0–2
- 58'Gol N. Bilbija 0–1
- A. Hrvanovic ↔ S. FarajOyuncu değişikliği58'
- O. Sarkic ↔ J. AmoahOyuncu değişikliği58'
- 41'K. AbramovicSarı kart
- F. GogicSarı kart37'
- F. GogicKırmızı kart37'
- F. GogicSarı kart33'
- D. SijamijaSarı kart14'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 2/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %38 5/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %92 11/12 | %83 5/6 |
| Beraberlik | %0 0/12 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %8 1/12 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (14 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,54 (20 gol) | 1,83 (11 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,58 (31 gol) | 3,17 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,58 (7 gol) | 0,67 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %50 6/12 | %50 3/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 5,0 | 5,0 |
| 7,5 Üst | %0 0/1 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %0 0/1 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %0 0/1 | %0 0/1 |
| 10,5 Üst | %0 0/1 | %0 0/1 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 5,0 |
| 7,5 Üst | %50 1/2 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %50 1/2 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %50 1/2 | %0 0/1 |
| 10,5 Üst | %50 1/2 | %0 0/1 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 6,5 |
| 2,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 5,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 2,7 | 4,0 |
| 6,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,0 | 4,0 |
| 6,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %62 8/13 | %50 3/6 |
| Geride | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Geride | %8 1/12 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
NK Celik Zenica (13 maç)
Zrinj Mostar (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
NK Celik Zenica (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 1 | 6 |
Zrinj Mostar (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 6 | 3 |
| 46-60 | 7 | 0 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 5 | 0 |
Kartlar
NK Celik Zenica
Sarı 23 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Zrinj Mostar
Sarı 19 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 61 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
NK Celik Zenica: tüm maçlar, 3 maç · Zrinj Mostar: tüm maçlar, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
NK Celik Zenica – Zrinj Mostar ilk 11'ler
NK Celik Zenica · 4-2-3-1
- 1Arman ŠutkovićK
- 24Halid ŠabanovićD69' oyundan çıktı 69. dk
- 17Albin OmićO
- 4Kenan HorićD
- 15Marin PopovićO76' oyundan çıktı 76. dk
- 18Oliver ŠarkićO58' oyundan çıktı 58. dk
- 8Andres MohedanoO
- 14Aldin HrvanovićO58' oyundan çıktı 58. dk
- 88Faruk GogićO33' sarı kart 33. dk37' kırmızı kart 37. dk37' sarı kart 37. dk
- 7Dževad SijamijaF14' sarı kart 14. dk
- 99Anes MašićF69' oyundan çıktı 69. dk
- 28Joseph AmoahO58' oyuna girdi 58. dk
- 77Samy FarajO58' oyuna girdi 58. dk
- 12Vladimir SavićK
- 27Amer MašetićD
- 21Eldar SivacD69' oyuna girdi 69. dk
- 2Amer HodžićD
- 19Nedim SmajlovićD76' oyuna girdi 76. dk
- 22Eman BabićO
- 5Harun VardoO
- 20Bruno JenjićO
- 9Dejan VidićF69' oyuna girdi 69. dk
Zrinj Mostar · 4-2-3-1
- 18Goran KaračićK
- 19Marko VranjkovićD76' oyundan çıktı 76. dk
- 6Igor SavićO
- 15Karlo StapićD82' sarı kart 82. dk
- 12Petar MamićD
- 20Antonio IvančićO
- 10Mario ČuićO76' oyundan çıktı 76. dk
- 77Karlo AbramovićO41' sarı kart 41. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 17Antonio IlićO64' gol 64. dk
- 25Mario ĆužeO86' oyundan çıktı 86. dk
- 99Nemanja BilbijaF58' gol 58. dk
- 31Zvonimir ŠubarićK
- 40Branko ĆurdoD
- 24Toma PalićD
- 21Viktor GrbićD76' oyuna girdi 76. dk78' sarı kart 78. dk
- 27Slobodan JakovljevićD
- 80Hamza LjukovacO
- 8Ivica VidovićO76' oyuna girdi 76. dk
- 42Marijan ĆavarO
- 5Dan LagumdzijaO76' oyuna girdi 76. dk
- 26Stefan CvetkovićO86' oyuna girdi 86. dk
- 11Tomi JurićF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Čelik 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-6). Zrinj Mostar son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 13 gol attı, 5 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Čelik 1 – Zrinj Mostar 8; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Ağustos 2026, Zrinj Mostar 2-1 Čelik.
- Sıralama
- 6. (9 p) – 1. (24 p)
- Form (son 5)
- BBGMB – GGMGG
- H2H (G-B-M)
- 1-1-8 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 5,47 – 3,60 – 1,38
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Čelik iç saha 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,00 gol yedi; Zrinj Mostar dış saha 4 maçta 3,00 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Čelik %50, Zrinj Mostar %50. İlk yarıyı önde kapatma: Čelik 2/4, Zrinj Mostar 2/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 5,47, 0 – 3,60, 2 – 1,38. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,56, Üst 1,83. Karşılıklı Gol: Var 1,95, Yok 1,49.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 20:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Bosna-Hersek · Premijer Liga puan durumu · Premier Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zrinjski | 12 | +24 | 33 |
| 2 | Borac Banja Luka | 11 | +14 | 28 |
| 3 | FK Sarajevo | 12 | +3 | 19 |
| 4 | Siroki Brijeg | 13 | -1 | 17 |
| 5 | BSK Banja Luka | 12 | -3 | 13 |
| 6 | Zeljeznicar Sarajevo | 13 | -8 | 13 |
| 7 | Velež | 12 | -8 | 12 |
| 8 | Radnik Bijeljina | 12 | -4 | 11 |
| 9 | Čelik | 13 | -6 | 11 |
| 10 | Sloga Doboj | 12 | -11 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Borac Banja Luka | 6 | +11 | 18 |
| 2 | Zrinjski | 6 | +9 | 18 |
| 3 | FK Sarajevo | 6 | +5 | 13 |
| 4 | Zeljeznicar Sarajevo | 6 | +1 | 11 |
| 5 | BSK Banja Luka | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Velež | 6 | +2 | 9 |
| 7 | Siroki Brijeg | 7 | 0 | 9 |
| 8 | Radnik Bijeljina | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Čelik | 6 | -2 | 7 |
| 10 | Sloga Doboj | 6 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zrinjski | 6 | +15 | 15 |
| 2 | Borac Banja Luka | 5 | +3 | 10 |
| 3 | Siroki Brijeg | 6 | -1 | 8 |
| 4 | Sloga Doboj | 6 | -4 | 7 |
| 5 | FK Sarajevo | 6 | -2 | 6 |
| 6 | Čelik | 7 | -4 | 4 |
| 7 | BSK Banja Luka | 6 | -5 | 4 |
| 8 | Radnik Bijeljina | 6 | -3 | 3 |
| 9 | Velež | 6 | -10 | 3 |
| 10 | Zeljeznicar Sarajevo | 7 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
