Siroki Brijeg 2-1 Zelezniçar: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Siroki Brijeg 2–1 Zelezniçar (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–1.
Paylaş
Maç özeti
Siroki Brijeg – Zelezniçar maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: F. Matic 21', B. Markovina 90+1' (Siroki Brijeg); G. Cunha 33' (Zelezniçar).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Pecara, Siroki Brijeg
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik — · xG —
Maç akışı
Siroki Brijeg üstte · Zelezniçar altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 21' gol: F. Matic (Siroki Brijeg)
- 33' gol: G. Cunha (Zelezniçar)
- 57' oyuncu değişikliği: D. Milosevic ↔ M. Cvetanoski (Zelezniçar)
- 57' oyuncu değişikliği: M. Sosic ↔ A. Kulis (Zelezniçar)
- 65' oyuncu değişikliği: F. Matic ↔ L. Guedes (Siroki Brijeg)
- 65' oyuncu değişikliği: D. Virgili ↔ K. Sesar (Siroki Brijeg)
- 67' sarı kart: A. Ibrisimovic (Zelezniçar)
- 70' oyuncu değişikliği: M. Matic ↔ M. Kordic-Gruzic (Siroki Brijeg)
- 70' oyuncu değişikliği: G. Cunha ↔ E. Dragovic (Zelezniçar)
- 82' oyuncu değişikliği: N. Vukancic ↔ B. Prusina (Siroki Brijeg)
- 82' oyuncu değişikliği: I. Kraljevic ↔ F. Jelcic (Siroki Brijeg)
- 82' oyuncu değişikliği: M. Karamarko ↔ C. Seedorf (Zelezniçar)
- 83' oyuncu değişikliği: A. Rascic ↔ G. Troupee (Zelezniçar)
- 90+1' gol: B. Markovina (Siroki Brijeg)
Maç olayları
- Siroki BrijegZelezniçar
- Gol B. Markovina 2–190+1'
- 83'A. Rascic ↔ G. TroupeeOyuncu değişikliği
- N. Vukancic ↔ B. PrusinaOyuncu değişikliği82'
- I. Kraljevic ↔ F. JelcicOyuncu değişikliği82'
- 82'M. Karamarko ↔ C. SeedorfOyuncu değişikliği
- M. Matic ↔ M. Kordic-GruzicOyuncu değişikliği70'
- 70'G. Cunha ↔ E. DragovicOyuncu değişikliği
- 67'A. IbrisimovicSarı kart
- F. Matic ↔ L. GuedesOyuncu değişikliği65'
- D. Virgili ↔ K. SesarOyuncu değişikliği65'
- 57'D. Milosevic ↔ M. CvetanoskiOyuncu değişikliği
- 57'M. Sosic ↔ A. KulisOyuncu değişikliği
- 33'Gol G. Cunha 1–1Asist: B. Nastic
- Gol F. Matic 1–0Asist: R. Marijanovic21'
Siroki Brijeg iç sahada (7 maç) · Zelezniçar deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 37 maç (2017'den beri)
14 Siroki Brijeg12 berabere11 Zelezniçar
- Siroki Brijeg iç sahada 7 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Zeljeznicar Sarajevo deplasmanda bu sezon kazanamadı: 7 maçta 2 beraberlik, 5 mağlubiyet.
- Zeljeznicar Sarajevo, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Siroki Brijeg
Zelezniçar
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (13 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,08 (14 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (13 gol) | 0,57 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol) | 1,86 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %100 13/13 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
| 10,5 Üst | — | — |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
| 10,5 Üst | — | — |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,0 | 1,0 |
| 2,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 3,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 4,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 0,0 | 0,0 |
| 6,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 7,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 0,0 | 0,0 |
| 6,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 7,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/13 | %0 0/7 |
| Berabere | %77 10/13 | %86 6/7 |
| Geride | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Geride | %31 4/13 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Siroki Brijeg (13 maç)
Zelezniçar (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Siroki Brijeg (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 0 | 5 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Zelezniçar (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 1 | 5 |
| 61-75 | 5 | 1 |
| 76-90 | 3 | 7 |
Kartlar
Siroki Brijeg
Sarı 22 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,7)
Zelezniçar
Sarı 26 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 61 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Siroki Brijeg: tüm maçlar, 3 maç · Zelezniçar: tüm maçlar, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Siroki Brijeg – Zelezniçar ilk 11'ler
Siroki Brijeg · 4-2-3-1
- 51Ivan PuljićK
- 26Marijan OršolićD
- 5Bartul MarkovinaD90+1' gol 90+1. dk
- 14Niko VukančićD82' oyundan çıktı 82. dk
- 47Ivan KrstanovicD
- 18Marko MatićO70' oyundan çıktı 70. dk
- 90Tomislav TomićO
- 11David Virgili FernandezO65' oyundan çıktı 65. dk
- 77Robert MarijanovićO21' asist 21. dk
- 30Ivan KraljevićD82' oyundan çıktı 82. dk
- 10Filip MatićF21' gol 21. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 1Eugen CibanK
- 3Mateo SoldoD
- 13Lukas MagđinskiD
- 4Božo PrusinaO82' oyuna girdi 82. dk
- 7Dominik SimčićO
- 8Mario Kordić-GružićO70' oyuna girdi 70. dk
- 33Ivan JelićO
- 17Luka RomacO
- 21Filip JelčićO82' oyuna girdi 82. dk
- 9Luizinho GuedesF65' oyuna girdi 65. dk
- 44Kristian SesarF65' oyuna girdi 65. dk
Zelezniçar · 4-2-3-1
- 1Tarik AbdulahovićK
- 24Ajdin RaščićD83' oyundan çıktı 83. dk
- 5Amar IbrišimovićD67' sarı kart 67. dk
- 4Marin KaramarkoD82' oyundan çıktı 82. dk
- 15Bojan NastićD33' asist 33. dk
- 88Samir RadovacO
- 6Aleksa PejićO
- 49Gabriel Cunha GeraldoO33' gol 33. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 10Madžid ŠošićO57' oyundan çıktı 57. dk
- 27Deni MiloševićO57' oyundan çıktı 57. dk
- 29Muharem HuskovićF
- 99Ángel JiménezK
- 33Collin SeedorfD82' oyuna girdi 82. dk
- 20Giovanni TroupeeD83' oyuna girdi 83. dk
- 16Dzenan ŠabićO
- 8Afan FočoO
- 23Eldar DragovićO70' oyuna girdi 70. dk
- 14Matej CvetanoskiO57' oyuna girdi 57. dk
- 22Admir GojakO
- 28Jonathan FreemanF
- 12Ante KulišF57' oyuna girdi 57. dk
- 9Aldian KororaF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiSiroki Brijeg
4. sıra · 17 puan · 13 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGBBM
- 31.10 Radnik Bijeljina 2–0 Siroki Brijeg M
- 28.10 GOŠK Gabela 1–1 Siroki Brijeg B
- 24.10 Siroki Brijeg 0–0 Čelik B
- 16.10 Sloga Doboj 0–1 Siroki Brijeg G
- 09.10 Velež 0–0 Siroki Brijeg B
Zelezniçar
6. sıra · 13 puan · 13 maç · averaj -8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMGM
- 31.10 Zelezniçar 0–4 Zrinjski M
- 27.10 Sloboda Tuzla 0–1 Zelezniçar G
- 24.10 FK Sarajevo 2–0 Zelezniçar M
- 17.10 BSK Banja Luka 1–1 Zelezniçar B
- 11.10 Radnik Bijeljina 3–1 Zelezniçar M
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Siroki Brijeg ile Zelezniçar, Premijer Liga (Bosna-Hersek) 13. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 20:30 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 4. sırada (14 puan), konuk ekip 6. sırada (13 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Siroki Brijeg 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 2-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Zelezniçar son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 3 gol attı, 10 gol yedi.
- Sıralama
- 4. (14 p) – 6. (13 p)
- Form (son 5)
- MBBGB – MGMBM
- H2H (G-B-M)
- 14-12-11 (37 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %17
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,89 – 2,86 – 3,15
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 37 kez karşılaştı: Siroki Brijeg 14, Zelezniçar 11 galibiyet aldı, 12 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Ağustos 2026, Zelezniçar 1-1 Siroki Brijeg.
Gol istatistikleri
Siroki Brijeg iç saha 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,17 gol yedi; Zelezniçar dış saha 6 maçta 0,50 attı, 1,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Siroki Brijeg %50, Zelezniçar %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Siroki Brijeg %67, Zelezniçar %50. İlk yarıyı önde kapatma: Siroki Brijeg 0/6, Zelezniçar 2/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,89, 0 – 2,86, 2 – 3,15. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,44, Üst 2,00. Karşılıklı Gol: Var 1,77, Yok 1,58.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 5 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 19:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Bosna-Hersek · Premijer Liga puan durumu · Premier Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zrinjski | 12 | +24 | 33 |
| 2 | Borac Banja Luka | 11 | +14 | 28 |
| 3 | FK Sarajevo | 12 | +3 | 19 |
| 4 | Siroki Brijeg | 13 | -1 | 17 |
| 5 | BSK Banja Luka | 12 | -3 | 13 |
| 6 | Zeljeznicar Sarajevo | 13 | -8 | 13 |
| 7 | Velež | 12 | -8 | 12 |
| 8 | Radnik Bijeljina | 12 | -4 | 11 |
| 9 | Čelik | 13 | -6 | 11 |
| 10 | Sloga Doboj | 12 | -11 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Borac Banja Luka | 6 | +11 | 18 |
| 2 | Zrinjski | 6 | +9 | 18 |
| 3 | FK Sarajevo | 6 | +5 | 13 |
| 4 | Zeljeznicar Sarajevo | 6 | +1 | 11 |
| 5 | BSK Banja Luka | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Velež | 6 | +2 | 9 |
| 7 | Siroki Brijeg | 7 | 0 | 9 |
| 8 | Radnik Bijeljina | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Čelik | 6 | -2 | 7 |
| 10 | Sloga Doboj | 6 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zrinjski | 6 | +15 | 15 |
| 2 | Borac Banja Luka | 5 | +3 | 10 |
| 3 | Siroki Brijeg | 6 | -1 | 8 |
| 4 | Sloga Doboj | 6 | -4 | 7 |
| 5 | FK Sarajevo | 6 | -2 | 6 |
| 6 | Čelik | 7 | -4 | 4 |
| 7 | BSK Banja Luka | 6 | -5 | 4 |
| 8 | Radnik Bijeljina | 6 | -3 | 3 |
| 9 | Velež | 6 | -10 | 3 |
| 10 | Zeljeznicar Sarajevo | 7 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
