Velez Mostar 0-0 Siroki Brijeg: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Velez Mostar 0–0 Siroki Brijeg (9 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Velez Mostar – Siroki Brijeg maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,83 (10 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (18 gol) | 0,83 (5 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (13 gol) | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,08 (14 gol) | 1,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (1) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
| 10,5 Üst | — | — |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
| 10,5 Üst | — | — |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (1) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | — |
| 2,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 3,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 4,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 5,5 Üst | %0 0/1 | — |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,0 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %33 1/3 | %100 1/1 |
| 3,5 Üst | %33 1/3 | %100 1/1 |
| 4,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
| 5,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (1) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 0,0 | — |
| 6,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 7,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 8,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 9,5 Üst | %0 0/1 | — |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 0,0 | 0,0 |
| 6,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
| 7,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %67 4/6 |
| Geride | %50 6/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %77 10/13 | %67 4/6 |
| Geride | %15 2/13 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Velez Mostar (12 maç)
Siroki Brijeg (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Velez Mostar (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 0 | 4 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Siroki Brijeg (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 0 | 5 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Kartlar
Velez Mostar
Sarı 16 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 1,3)
Siroki Brijeg
Sarı 22 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 61 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Velez Mostar: tüm maçlar, 1 maç · Siroki Brijeg: tüm maçlar, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Bosna-Hersek · Premijer Liga puan durumu · Premier Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zrinjski | 12 | +24 | 33 |
| 2 | Borac Banja Luka | 11 | +14 | 28 |
| 3 | FK Sarajevo | 12 | +3 | 19 |
| 4 | Siroki Brijeg | 13 | -1 | 17 |
| 5 | BSK Banja Luka | 12 | -3 | 13 |
| 6 | Zeljeznicar Sarajevo | 13 | -8 | 13 |
| 7 | Velež | 12 | -8 | 12 |
| 8 | Radnik Bijeljina | 12 | -4 | 11 |
| 9 | Čelik | 13 | -6 | 11 |
| 10 | Sloga Doboj | 12 | -11 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Borac Banja Luka | 6 | +11 | 18 |
| 2 | Zrinjski | 6 | +9 | 18 |
| 3 | FK Sarajevo | 6 | +5 | 13 |
| 4 | Zeljeznicar Sarajevo | 6 | +1 | 11 |
| 5 | BSK Banja Luka | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Velež | 6 | +2 | 9 |
| 7 | Siroki Brijeg | 7 | 0 | 9 |
| 8 | Radnik Bijeljina | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Čelik | 6 | -2 | 7 |
| 10 | Sloga Doboj | 6 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zrinjski | 6 | +15 | 15 |
| 2 | Borac Banja Luka | 5 | +3 | 10 |
| 3 | Siroki Brijeg | 6 | -1 | 8 |
| 4 | Sloga Doboj | 6 | -4 | 7 |
| 5 | FK Sarajevo | 6 | -2 | 6 |
| 6 | Čelik | 7 | -4 | 4 |
| 7 | BSK Banja Luka | 6 | -5 | 4 |
| 8 | Radnik Bijeljina | 6 | -3 | 3 |
| 9 | Velež | 6 | -10 | 3 |
| 10 | Zeljeznicar Sarajevo | 7 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
