Unionistas II 1-0 Mirandés II: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Unionistas II 1–0 Mirandés II (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.
Paylaş
Maç özeti
Unionistas II – Mirandés II maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Las Pistas del Helmantico, Salamanca
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Unionistas II üstte · Mirandés II altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 34' gol (Unionistas II)
Maç olayları
- Unionistas IIMirandés II
- Gol 1–034'
Unionistas II iç sahada (5 maç) · Mirandés II deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)
0 Unionistas II0 berabere2 Mirandés II
- Unionistas II iç sahada 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Mirandés II deplasmanda bu sezon kazanamadı: 4 maçta 2 beraberlik, 2 mağlubiyet.
- Mirandés II, deplasman maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez 2,5 üst bitti (%0).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/10 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %70 7/10 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,90 (9 gol) | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (15 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,20 (2 gol) | 0,25 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (12 gol) | 0,75 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %20 2/10 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %50 5/10 | %25 1/4 |
| 2,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/4 |
| 3,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Geride | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/10 | %0 0/4 |
| Berabere | %60 6/10 | %50 2/4 |
| Geride | %40 4/10 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Unionistas II (10 maç)
Mirandés II (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Unionistas II (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 0 | 7 |
Mirandés II (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 0 | 2 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Kartlar
Unionistas II
Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Mirandés II
Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiUnionistas II
15. sıra · 5 puan · 8 maç · averaj -6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGMM
- 31.10 La Virgen del Camino 2–1 Unionistas II M
- 25.10 Unionistas II 0–1 Guijuelo M
- 17.10 Atlético Mansillés 1–2 Unionistas II G
- 10.10 Unionistas II 1–2 Bembibre M
- 04.10 Cristo Atlético 3–0 Unionistas II M
Mirandés II
18. sıra · 3 puan · 8 maç · averaj -7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBBM
- 01.11 Mirandés II 0–2 Almazán M
- 24.10 La Virgen del Camino 0–0 Mirandés II B
- 18.10 Mirandés II 0–0 UD Santa Marta B
- 10.10 Mirandés II 0–2 Guijuelo M
- 03.10 Mirandés II 1–2 Burgos Promesas M
Puan durumu 28.10.2026 19:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Unionistas II ile Mirandés II, Tercera División RFEF · Grup 8 (İspanya) karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Unionistas II 15., Mirandés II 18.; iki takım arasında 2 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Unionistas II son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 4 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Mirandés II son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 1 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 15. (5 p) – 18. (3 p)
- Form (son 5)
- MMGMM – MBBMM
- H2H (G-B-M)
- 0-0-2 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %11
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %22
- iddaa MS 1-0-2
- 2,10 – 2,72 – 2,85
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Unionistas II 0 – Mirandés II 2; 0 beraberlik var. Son maç: 11 Nisan 2026, Unionistas II 1-2 Mirandés II.
Gol istatistikleri
Unionistas II iç saha 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Mirandés II bu sezon 9 maçta 0,22 attı, 1,22 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %11. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Unionistas II %50, Mirandés II %22. İlk yarıyı önde kapatma: Unionistas II 1/4, Mirandés II 0/9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,10, 0 – 2,72, 2 – 2,85. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,41, Üst 2,04. Karşılıklı Gol: Var 1,75, Yok 1,60.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %18; KG var ortalaması %36; son 5 maçta toplam 5 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 8 puan durumu · Tercera: Group 8
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cristo Atlético | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Cultural Leonesa II | 8 | +8 | 19 |
| 3 | Burgos Promesas | 8 | +10 | 17 |
| 4 | UD Santa Marta | 8 | +5 | 17 |
| 5 | Palencia CF | 8 | +6 | 14 |
| 6 | Bembibre | 8 | +2 | 14 |
| 7 | La Virgen del Camino | 8 | -1 | 13 |
| 8 | Guijuelo | 7 | +6 | 12 |
| 9 | Atlético Mansillés | 7 | +2 | 11 |
| 10 | Arandina | 8 | -1 | 10 |
| 11 | Almazán | 8 | -2 | 10 |
| 12 | Villaralbo | 8 | +2 | 9 |
| 13 | Turégano | 8 | -3 | 7 |
| 14 | Calasanz de Soria | 8 | -6 | 7 |
| 15 | Unionistas II | 8 | -6 | 5 |
| 16 | Colegios Diocesanos | 8 | -10 | 4 |
| 17 | Salamanca II | 8 | -14 | 4 |
| 18 | Mirandés II | 8 | -7 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UD Santa Marta | 4 | +7 | 12 |
| 2 | Burgos Promesas | 4 | +7 | 10 |
| 3 | Cultural Leonesa II | 4 | +6 | 10 |
| 4 | Cristo Atlético | 4 | +4 | 9 |
| 5 | Almazán | 4 | +2 | 8 |
| 6 | Palencia CF | 4 | +6 | 7 |
| 7 | Villaralbo | 4 | +5 | 7 |
| 8 | La Virgen del Camino | 4 | +3 | 7 |
| 9 | Calasanz de Soria | 4 | +1 | 7 |
| 10 | Bembibre | 4 | 0 | 5 |
| 11 | Arandina | 4 | -1 | 5 |
| 12 | Atlético Mansillés | 3 | 0 | 4 |
| 13 | Turégano | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Colegios Diocesanos | 4 | -3 | 4 |
| 15 | Guijuelo | 2 | +3 | 3 |
| 16 | Salamanca II | 4 | -3 | 3 |
| 17 | Unionistas II | 4 | -2 | 2 |
| 18 | Mirandés II | 5 | -6 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cristo Atlético | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Guijuelo | 5 | +3 | 9 |
| 3 | Bembibre | 4 | +2 | 9 |
| 4 | Cultural Leonesa II | 4 | +2 | 9 |
| 5 | Burgos Promesas | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Atlético Mansillés | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Palencia CF | 4 | 0 | 7 |
| 8 | La Virgen del Camino | 4 | -4 | 6 |
| 9 | Arandina | 4 | 0 | 5 |
| 10 | UD Santa Marta | 4 | -2 | 5 |
| 11 | Turégano | 3 | 0 | 3 |
| 12 | Unionistas II | 4 | -4 | 3 |
| 13 | Mirandés II | 3 | -1 | 2 |
| 14 | Villaralbo | 4 | -3 | 2 |
| 15 | Almazán | 4 | -4 | 2 |
| 16 | Salamanca II | 4 | -11 | 1 |
| 17 | Calasanz de Soria | 4 | -7 | 0 |
| 18 | Colegios Diocesanos | 4 | -7 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:33 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 19:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Handikaplı Maç Sonucu -1
Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Deplasman Alt/Üst 0.5
