← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 818 Ekim 2026 · 17:30 TSİ

CD Mirandes B 0-0 UD Santa Marta Tormes: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CD Mirandes B
0–0İY 0–0
UD Santa Marta Tormes
Maç sonu

CD Mirandes B 0–0 UD Santa Marta Tormes (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

CD Mirandes B – UD Santa Marta Tormes maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç olayları

  1. CD Mirandes BUD Santa Marta Tormes
  2. 11'Kaçan penaltı

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CD Mirandes B
Toplam (10)İç saha (6)
Galibiyet%0 0/10%0 0/6
Beraberlik%30 3/10%17 1/6
Mağlubiyet%70 7/10%83 5/6
UD Santa Marta Tormes
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%70 7/10%40 2/5
Beraberlik%20 2/10%40 2/5
Mağlubiyet%10 1/10%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CD Mirandes B
Toplam (10)İç saha (6)
Attığı gol / maç0,20 (2 gol)0,17 (1 gol)
Yediği gol / maç1,20 (12 gol)1,50 (9 gol)
UD Santa Marta Tormes
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,80 (18 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç0,60 (6 gol)1,00 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CD Mirandes B
Toplam (10)İç saha (6)
KG Var%20 2/10%17 1/6
1,5 Üst%50 5/10%67 4/6
2,5 Üst%10 1/10%17 1/6
3,5 Üst%0 0/10%0 0/6
Gol yememe%20 2/10%17 1/6
UD Santa Marta Tormes
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%30 3/10%40 2/5
1,5 Üst%80 8/10%80 4/5
2,5 Üst%50 5/10%40 2/5
3,5 Üst%10 1/10%0 0/5
Gol yememe%60 6/10%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CD Mirandes B
Toplam (10)İç saha (6)
Önde%0 0/10%0 0/6
Berabere%60 6/10%67 4/6
Geride%40 4/10%33 2/6
UD Santa Marta Tormes
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%50 5/10%20 1/5
Berabere%40 4/10%60 3/5
Geride%10 1/10%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CD Mirandes B (10 maç)

1/101/X01/20X/10X/X3X/232/102/X02/24

UD Santa Marta Tormes (10 maç)

1/151/X01/20X/12X/X2X/202/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CD Mirandes B (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 0 1
31-45 1 2
46-60 0 1
61-75 0 2
76-90 1 3

UD Santa Marta Tormes (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 4 0
31-45 2 3
46-60 2 0
61-75 0 0
76-90 4 2

Kartlar

CD Mirandes B

Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

UD Santa Marta Tormes

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Mirandés II 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 2-7). Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta UD Santa Marta 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-6).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Mirandés II 4, UD Santa Marta 4 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Nisan 2026, Mirandés II 2-3 UD Santa Marta.

Form (son 5)
MMMMB – BGMMG
H2H (G-B-M)
4-3-4 (11 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %33
iddaa MS 1-0-2
2,43 – 2,61 – 2,56
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Mirandés II iç saha 4 maçta maç başına 0,25 gol attı, 1,75 gol yedi; UD Santa Marta bu sezon 6 maçta 1,50 attı, 0,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Mirandés II %25, UD Santa Marta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mirandés II %25, UD Santa Marta %33. İlk yarıyı önde kapatma: Mirandés II 0/4, UD Santa Marta 3/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,43, 0 – 2,61, 2 – 2,56. Karşılıklı Gol: Var 1,96, Yok 1,48.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %29; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 18:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 8 puan durumu · Tercera: Group 8

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cristo Atlético 8611 134 +919 GGGGG
2Cultural Leonesa II 8611 135 +819 BMGGG
3Burgos Promesas 8521 133 +1017 BGBMG
4UD Santa Marta 8521 116 +517 MGBBG
5Palencia CF 8422 148 +614 GBGGB
6Bembibre 8422 108 +214 GGGBM
7La Virgen del Camino 8413 910 -113 MMGMB
8Guijuelo 7403 126 +612 MMGGG
9Atlético Mansillés 7322 97 +211 GGMMB
10Arandina 8242 1112 -110 GBMBB
11Almazán 8242 1214 -210 BBMGM
12Villaralbo 8233 1311 +29 GBBMG
13Turégano 8143 912 -37 BBBGB
14Calasanz de Soria 8215 814 -67 MBMMM
15Unionistas II 8125 713 -65 BMMGM
16Colegios Diocesanos 8116 515 -104 BMGMM
17Salamanca II 8116 721 -144 MGMMM
18Mirandés II 8035 29 -73 MMMBB
#TakımOGBMAYAVP
1UD Santa Marta 4400 81 +712
2Burgos Promesas 4310 81 +710
3Cultural Leonesa II 4310 93 +610
4Cristo Atlético 4301 62 +49
5Almazán 4220 75 +28
6Palencia CF 4211 93 +67
7Villaralbo 4211 94 +57
8La Virgen del Camino 4211 52 +37
9Calasanz de Soria 4211 65 +17
10Bembibre 4121 44 05
11Arandina 4121 56 -15
12Atlético Mansillés 3111 33 04
13Turégano 5113 69 -34
14Colegios Diocesanos 4112 36 -34
15Guijuelo 2101 63 +33
16Salamanca II 4103 58 -33
17Unionistas II 4022 24 -22
18Mirandés II 5014 17 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Cristo Atlético 4310 72 +510
2Guijuelo 5302 63 +39
3Bembibre 4301 64 +29
4Cultural Leonesa II 4301 42 +29
5Burgos Promesas 4211 52 +37
6Atlético Mansillés 4211 64 +27
7Palencia CF 4211 55 07
8La Virgen del Camino 4202 48 -46
9Arandina 4121 66 05
10UD Santa Marta 4121 35 -25
11Turégano 3030 33 03
12Unionistas II 4103 59 -43
13Mirandés II 3021 12 -12
14Villaralbo 4022 47 -32
15Almazán 4022 59 -42
16Salamanca II 4013 213 -111
17Calasanz de Soria 4004 29 -70
18Colegios Diocesanos 4004 29 -70

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:33 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,43X2,6122,56

Çifte şans

1X1,25121,25X21,29

Karşılıklı gol

Var1,96Yok1,48

1,5 Alt / Üst

Alt2,15Üst1,39

2,5 Alt / Üst

Alt1,38Üst2,16

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 8'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.