İspanya · Tercera División RFEF · Grup 8

Colegios Diocesanos 2-2 Atlético Mansillés: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 2–2 MS İY 0–2

Colegios Diocesanos 2–2 Atlético Mansillés (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–2.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Colegios Diocesanos – Atlético Mansillés maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Colegios Diocesanos üstte · Atlético Mansillés altta

01530İY607590 13' gol (Atlético Mansillés)38' gol (Atlético Mansillés)49' gol (Colegios Diocesanos)63' gol (Colegios Diocesanos)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 13' gol (Atlético Mansillés)
  • 38' gol (Atlético Mansillés)
  • 49' gol (Colegios Diocesanos)
  • 63' gol (Colegios Diocesanos)

Maç olayları

  1. Colegios DiocesanosAtlético Mansillés
  2. Gol 2–263'
  3. Gol 1–249'
  4. 38'Gol 0–2
  5. 13'Gol 0–1
Maç özeti

Ev sahibi

Colegios Diocesanos

16. sıra · 4 puan

MGMMB

Deplasman

Atlético Mansillés

9. sıra · 11 puan

GMMBB

Colegios Diocesanos iç sahada (5 maç) · Atlético Mansillés deplasmanda (5 maç), bu sezon

1,00 Gol atma maç başı 1,60
1,60 Gol yeme maç başı 1,20
%20 Gol yememe maçların %20
%40 KG Var maçların %60
%40 2.5 Üst maçların %60

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)

0 Colegios Diocesanos0 berabere2 Atlético Mansillés

  • Colegios Diocesanos iç sahada 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Atlético Mansillés deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Colegios Diocesanos, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%20).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Colegios Diocesanos
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%10 1/10%20 1/5
Beraberlik%30 3/10%40 2/5
Mağlubiyet%60 6/10%40 2/5
Atlético Mansillés
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%33 3/9%40 2/5
Beraberlik%44 4/9%40 2/5
Mağlubiyet%22 2/9%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Colegios Diocesanos
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç0,80 (8 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç1,80 (18 gol)1,60 (8 gol)
Atlético Mansillés
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,33 (12 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç1,11 (10 gol)1,20 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Colegios Diocesanos
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%40 4/10%40 2/5
1,5 Üst%90 9/10%100 5/5
2,5 Üst%40 4/10%40 2/5
3,5 Üst%20 2/10%20 1/5
Gol yememe%10 1/10%20 1/5
Atlético Mansillés
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%67 6/9%60 3/5
1,5 Üst%78 7/9%80 4/5
2,5 Üst%44 4/9%60 3/5
3,5 Üst%22 2/9%40 2/5
Gol yememe%22 2/9%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Colegios Diocesanos
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%10 1/10%20 1/5
Berabere%30 3/10%0 0/5
Geride%60 6/10%80 4/5
Atlético Mansillés
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%22 2/9%20 1/5
Berabere%56 5/9%80 4/5
Geride%22 2/9%0 0/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Colegios Diocesanos (10 maç)

1/111/X01/20X/10X/X0X/232/102/X32/23

Atlético Mansillés (9 maç)

1/111/X11/20X/12X/X2X/212/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Colegios Diocesanos (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 0 3
31-45 1 3
46-60 1 1
61-75 3 3
76-90 2 6

Atlético Mansillés (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 0 0
31-45 2 2
46-60 2 1
61-75 0 3
76-90 3 1

Kartlar

Colegios Diocesanos

Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Atlético Mansillés

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Colegios Diocesanos

16. sıra · 4 puan · 8 maç · averaj -10

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMMB

  1. 01.11 Bembibre 1–1 Colegios Diocesanos B
  2. 24.10 Colegios Diocesanos 0–2 Cristo Atlético M
  3. 17.10 Turégano 3–2 Colegios Diocesanos M
  4. 11.10 Colegios Diocesanos 2–0 Calasanz de Soria G
  5. 03.10 Salamanca II 1–0 Colegios Diocesanos M
Deplasman

Atlético Mansillés

9. sıra · 11 puan · 7 maç · averaj +2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMBB

  1. 31.10 Atlético Mansillés 1–1 Villaralbo B
  2. 24.10 Arandina 2–2 Atlético Mansillés B
  3. 17.10 Atlético Mansillés 1–2 Unionistas II M
  4. 10.10 La Virgen del Camino 1–0 Atlético Mansillés M
  5. 27.09 Atlético Mansillés 1–0 Mirandés II G

Puan durumu 28.10.2026 19:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Tercera División RFEF · Grup 8 (İspanya) programında Colegios Diocesanos – Atlético Mansillés maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 16. sırada (4 puan), konuk ekip 9. sırada (11 puan).

Form (son 5 maç)

Colegios Diocesanos son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Atlético Mansillés için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 5, yenilen 6.

Sıralama
16. (4 p) – 9. (11 p)
Form (son 5)
BMMGM – BBMMG
H2H (G-B-M)
0-0-2 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,76 – 2,80 – 2,10
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Colegios Diocesanos 0, Atlético Mansillés 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 31 Ocak 2026, Atlético Mansillés 1-0 Colegios Diocesanos.

Gol istatistikleri

Colegios Diocesanos iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 1,50 gol yedi; Atlético Mansillés dış saha 4 maçta 1,50 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Colegios Diocesanos %25, Atlético Mansillés %50. İlk yarıyı önde kapatma: Colegios Diocesanos 1/4, Atlético Mansillés 0/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,76, 0 – 2,80, 2 – 2,10. Karşılıklı Gol: Var 1,92, Yok 1,48.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 8 puan durumu · Tercera: Group 8

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cristo Atlético 8611 134 +919 GGGGG
2Cultural Leonesa II 8611 135 +819 BMGGG
3Burgos Promesas 8521 133 +1017 BGBMG
4UD Santa Marta 8521 116 +517 MGBBG
5Palencia CF 8422 148 +614 GBGGB
6Bembibre 8422 108 +214 GGGBM
7La Virgen del Camino 8413 910 -113 MMGMB
8Guijuelo 7403 126 +612 MMGGG
9Atlético Mansillés 7322 97 +211 GGMMB
10Arandina 8242 1112 -110 GBMBB
11Almazán 8242 1214 -210 BBMGM
12Villaralbo 8233 1311 +29 GBBMG
13Turégano 8143 912 -37 BBBGB
14Calasanz de Soria 8215 814 -67 MBMMM
15Unionistas II 8125 713 -65 BMMGM
16Colegios Diocesanos 8116 515 -104 BMGMM
17Salamanca II 8116 721 -144 MGMMM
18Mirandés II 8035 29 -73 MMMBB
#TakımOGBMAYAVP
1UD Santa Marta 4400 81 +712
2Burgos Promesas 4310 81 +710
3Cultural Leonesa II 4310 93 +610
4Cristo Atlético 4301 62 +49
5Almazán 4220 75 +28
6Palencia CF 4211 93 +67
7Villaralbo 4211 94 +57
8La Virgen del Camino 4211 52 +37
9Calasanz de Soria 4211 65 +17
10Bembibre 4121 44 05
11Arandina 4121 56 -15
12Atlético Mansillés 3111 33 04
13Turégano 5113 69 -34
14Colegios Diocesanos 4112 36 -34
15Guijuelo 2101 63 +33
16Salamanca II 4103 58 -33
17Unionistas II 4022 24 -22
18Mirandés II 5014 17 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Cristo Atlético 4310 72 +510
2Guijuelo 5302 63 +39
3Bembibre 4301 64 +29
4Cultural Leonesa II 4301 42 +29
5Burgos Promesas 4211 52 +37
6Atlético Mansillés 4211 64 +27
7Palencia CF 4211 55 07
8La Virgen del Camino 4202 48 -46
9Arandina 4121 66 05
10UD Santa Marta 4121 35 -25
11Turégano 3030 33 03
12Unionistas II 4103 59 -43
13Mirandés II 3021 12 -12
14Villaralbo 4022 47 -32
15Almazán 4022 59 -42
16Salamanca II 4013 213 -111
17Calasanz de Soria 4004 29 -70
18Colegios Diocesanos 4004 29 -70

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:33 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 19:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Colegios Diocesanos2,76
X · Beraberlik2,80
2 · Atlético Mansillés2,10

Karşılıklı gol

Var1,92
Yok1,48
Tüm marketler (6)

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,3803,3324,45

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,26Üst2,48

Ev Sahibi Alt/Üst 0.5

Alt2,17Üst1,36

Çifte Şans

1 ve 01,371 ve 21,200 ve 21,21

Alt/Üst 1.5

Alt2,21Üst1,34

Tek / Çift

Tek1,71Çift1,64

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 8'da oynanan diğer maçlar