← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 810 Ekim 2026 · 17:30 TSİ

CD Mirandes B 0-2 CD Guijuelo: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CD Mirandes B
0–2İY 0–2
CD Guijuelo
Maç sonu

CD Mirandes B 0–2 CD Guijuelo (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

CD Mirandes B – CD Guijuelo maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CD Mirandes B
Toplam (10)İç saha (6)
Galibiyet%0 0/10%0 0/6
Beraberlik%30 3/10%17 1/6
Mağlubiyet%70 7/10%83 5/6
CD Guijuelo
Toplam (9)Dış saha (6)
Galibiyet%44 4/9%50 3/6
Beraberlik%11 1/9%0 0/6
Mağlubiyet%44 4/9%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CD Mirandes B
Toplam (10)İç saha (6)
Attığı gol / maç0,20 (2 gol)0,17 (1 gol)
Yediği gol / maç1,20 (12 gol)1,50 (9 gol)
CD Guijuelo
Toplam (9)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,56 (14 gol)1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç1,11 (10 gol)0,83 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CD Mirandes B
Toplam (10)İç saha (6)
KG Var%20 2/10%17 1/6
1,5 Üst%50 5/10%67 4/6
2,5 Üst%10 1/10%17 1/6
3,5 Üst%0 0/10%0 0/6
Gol yememe%20 2/10%17 1/6
CD Guijuelo
Toplam (9)Dış saha (6)
KG Var%44 4/9%17 1/6
1,5 Üst%67 6/9%50 3/6
2,5 Üst%44 4/9%17 1/6
3,5 Üst%33 3/9%17 1/6
Gol yememe%22 2/9%33 2/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CD Mirandes B
Toplam (10)İç saha (6)
Önde%0 0/10%0 0/6
Berabere%60 6/10%67 4/6
Geride%40 4/10%33 2/6
CD Guijuelo
Toplam (9)Dış saha (6)
Önde%44 4/9%50 3/6
Berabere%0 0/9%0 0/6
Geride%56 5/9%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CD Mirandes B (10 maç)

1/101/X01/20X/10X/X3X/232/102/X02/24

CD Guijuelo (9 maç)

1/141/X01/20X/10X/X0X/202/102/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CD Mirandes B (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 0 1
31-45 1 2
46-60 0 1
61-75 0 2
76-90 1 3

CD Guijuelo (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 2 3
31-45 0 1
46-60 2 3
61-75 4 1
76-90 3 0

Kartlar

CD Mirandes B

Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

CD Guijuelo

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 8 puan durumu · Tercera: Group 8

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cristo Atlético 8611 134 +919 GGGGG
2Cultural Leonesa II 8611 135 +819 BMGGG
3Burgos Promesas 8521 133 +1017 BGBMG
4UD Santa Marta 8521 116 +517 MGBBG
5Palencia CF 8422 148 +614 GBGGB
6Bembibre 8422 108 +214 GGGBM
7La Virgen del Camino 8413 910 -113 MMGMB
8Guijuelo 7403 126 +612 MMGGG
9Atlético Mansillés 7322 97 +211 GGMMB
10Arandina 8242 1112 -110 GBMBB
11Almazán 8242 1214 -210 BBMGM
12Villaralbo 8233 1311 +29 GBBMG
13Turégano 8143 912 -37 BBBGB
14Calasanz de Soria 8215 814 -67 MBMMM
15Unionistas II 8125 713 -65 BMMGM
16Colegios Diocesanos 8116 515 -104 BMGMM
17Salamanca II 8116 721 -144 MGMMM
18Mirandés II 8035 29 -73 MMMBB
#TakımOGBMAYAVP
1UD Santa Marta 4400 81 +712
2Burgos Promesas 4310 81 +710
3Cultural Leonesa II 4310 93 +610
4Cristo Atlético 4301 62 +49
5Almazán 4220 75 +28
6Palencia CF 4211 93 +67
7Villaralbo 4211 94 +57
8La Virgen del Camino 4211 52 +37
9Calasanz de Soria 4211 65 +17
10Bembibre 4121 44 05
11Arandina 4121 56 -15
12Atlético Mansillés 3111 33 04
13Turégano 5113 69 -34
14Colegios Diocesanos 4112 36 -34
15Guijuelo 2101 63 +33
16Salamanca II 4103 58 -33
17Unionistas II 4022 24 -22
18Mirandés II 5014 17 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Cristo Atlético 4310 72 +510
2Guijuelo 5302 63 +39
3Bembibre 4301 64 +29
4Cultural Leonesa II 4301 42 +29
5Burgos Promesas 4211 52 +37
6Atlético Mansillés 4211 64 +27
7Palencia CF 4211 55 07
8La Virgen del Camino 4202 48 -46
9Arandina 4121 66 05
10UD Santa Marta 4121 35 -25
11Turégano 3030 33 03
12Unionistas II 4103 59 -43
13Mirandés II 3021 12 -12
14Villaralbo 4022 47 -32
15Almazán 4022 59 -42
16Salamanca II 4013 213 -111
17Calasanz de Soria 4004 29 -70
18Colegios Diocesanos 4004 29 -70

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:33 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,51X2,9622,28

Çifte şans

1X1,35121,21X21,28

Karşılıklı gol

Var1,73Yok1,67

2,5 Alt / Üst

Alt1,50Üst1,97

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 8'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.