Uni Pretoria 2-2 Gomora United: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Uni Pretoria 2–2 Gomora United (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.
Paylaş
Maç özeti
Uni Pretoria – Gomora United maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —
Uni Pretoria iç sahada (5 maç) · Gomora United deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)
0 Uni Pretoria2 berabere0 Gomora United
- University of Pretoria iç sahada 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Gomora United FC deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- University of Pretoria, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 1 kez 2,5 üst bitti (%20).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %60 3/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,10 (11 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (15 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,30 (13 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,70 (17 gol) | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 4/10 | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Geride | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Geride | %50 5/10 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Uni Pretoria (10 maç)
Gomora United (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Uni Pretoria (1 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 0 | 0 |
Gomora United (1 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 0 | 0 |
Kartlar
Uni Pretoria
Sarı 3 · Kırmızı 0 (1 maç · maç başı sarı 3,0)
Gomora United
Sarı 0 · Kırmızı 0 (1 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiUni Pretoria
13. sıra · 8 puan · 8 maç · averaj -2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMMM
- 31.10 Lerumo Lions 3–1 Uni Pretoria M
- 24.10 NWU FC 2–1 Uni Pretoria M
- 17.10 Uni Pretoria 0–2 Hungry Lions M
- 10.10 Uni Pretoria 2–0 Leicesterfield G
- 19.09 Upington City 3–3 Uni Pretoria B
Gomora United
9. sıra · 11 puan · 8 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMMM
- 31.10 Gomora United 0–3 Hope FC M
- 24.10 Magesi 2–1 Gomora United M
- 16.10 Gomora United 2–3 Cape Town City M
- 11.10 Gomora United 2–1 Upington City G
- 18.09 Highbury 0–0 Gomora United B
Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 16:30: 1st Division (Güney Afrika) 10. haftasında ev sahibi Uni Pretoria, konuk ekip Gomora United. Puan tablosunda ev sahibi 13. sırada (8 puan), konuk ekip 9. sırada (11 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Uni Pretoria 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 7-10). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti. Gomora United için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 5, yenilen 9. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 13. (8 p) – 9. (11 p)
- Form (son 5)
- MMMGB – MMMGB
- H2H (G-B-M)
- 0-2-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,87 – 2,74 – 3,39
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Uni Pretoria 0, Gomora United 0 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son maç: 17 Nisan 2026, Uni Pretoria 1-1 Gomora United.
Gol istatistikleri
Uni Pretoria iç saha 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Gomora United dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Uni Pretoria %0, Gomora United %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Uni Pretoria %0, Gomora United %50. İlk yarıyı önde kapatma: Uni Pretoria 1/4, Gomora United 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,87, 0 – 2,74, 2 – 3,39. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,36, Üst 2,17. Karşılıklı Gol: Var 1,88, Yok 1,50.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %25; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Güney Afrika · 1st Division puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Magesi | 8 | +8 | 20 |
| 2 | Cape Town City | 8 | +6 | 17 |
| 3 | Casric Stars | 8 | +3 | 16 |
| 4 | Hungry Lions | 8 | +6 | 15 |
| 5 | Lerumo Lions | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Upington City | 8 | +3 | 14 |
| 7 | Hope FC | 8 | +1 | 14 |
| 8 | Highbury | 8 | +1 | 12 |
| 9 | Gomora United FC | 8 | -1 | 11 |
| 10 | NWU FC | 8 | -1 | 10 |
| 11 | Leicesterfield | 8 | -4 | 10 |
| 12 | Midlands Wanderers | 8 | -1 | 8 |
| 13 | University of Pretoria | 8 | -2 | 8 |
| 14 | Orbit College | 8 | -6 | 3 |
| 15 | The Bees | 8 | -8 | 3 |
| 16 | Venda FC | 8 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hungry Lions | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Casric Stars | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Hope FC | 5 | +1 | 10 |
| 4 | Magesi | 4 | +2 | 8 |
| 5 | Cape Town City | 3 | +3 | 7 |
| 6 | Upington City | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Gomora United FC | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Leicesterfield | 5 | -4 | 6 |
| 9 | NWU FC | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Lerumo Lions | 3 | +1 | 4 |
| 11 | Highbury | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Midlands Wanderers | 4 | -1 | 4 |
| 13 | University of Pretoria | 4 | -2 | 4 |
| 14 | The Bees | 4 | -2 | 3 |
| 15 | Orbit College | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Venda FC | 4 | -5 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Magesi | 4 | +6 | 12 |
| 2 | Lerumo Lions | 5 | +4 | 10 |
| 3 | Cape Town City | 5 | +3 | 10 |
| 4 | Highbury | 4 | +2 | 8 |
| 5 | Upington City | 4 | +1 | 7 |
| 6 | Casric Stars | 4 | -1 | 6 |
| 7 | Hungry Lions | 4 | +1 | 5 |
| 8 | Gomora United FC | 4 | 0 | 5 |
| 9 | NWU FC | 4 | -1 | 5 |
| 10 | University of Pretoria | 4 | 0 | 4 |
| 11 | Leicesterfield | 3 | 0 | 4 |
| 12 | Midlands Wanderers | 4 | 0 | 4 |
| 13 | Hope FC | 3 | 0 | 4 |
| 14 | Orbit College | 4 | -4 | 1 |
| 15 | Venda FC | 4 | -5 | 0 |
| 16 | The Bees | 4 | -6 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:25 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Çifte Şans
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
