North West University 3-1 Highbury: Maç Sonucu ve İstatistikleri
North West University 3–1 Highbury (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.
Paylaş
Maç özeti
North West University – Highbury maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —
North West University iç sahada (5 maç) · Highbury deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- NWU FC iç sahada 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Highbury deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- NWU FC, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%20).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (10 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,90 (9 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,10 (11 gol) | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,10 (11 gol) | 1,40 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %60 3/5 |
| Berabere | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Geride | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %0 0/5 |
| Berabere | %63 5/8 | %80 4/5 |
| Geride | %25 2/8 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
North West University (9 maç)
Highbury (8 maç)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiNorth West University
10. sıra · 10 puan · 8 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBGGB
- 30.10 Casric Stars 2–2 North West University B
- 24.10 North West University 2–1 University of Pretoria G
- 17.10 Leicesterfield 0–1 North West University G
- 10.10 Magesi 0–0 North West University B
- 19.09 North West University 0–0 Cape Town City B
Highbury
8. sıra · 12 puan · 8 maç · averaj +1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBMBG
- 01.11 Highbury 2–1 Leicesterfield G
- 23.10 Casric Stars 1–1 Highbury B
- 16.10 Highbury 1–2 Lerumo Lions M
- 10.10 Orbit College 2–2 Highbury B
- 18.09 Highbury 0–0 Gomora United FC B
Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 16:30: 1st Division (Güney Afrika) 10. haftasında ev sahibi North West University, konuk ekip Highbury. Puan tablosunda ev sahibi 10. sırada (10 puan), konuk ekip 8. sırada (12 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta North West University 2 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 5-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Highbury için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 6, yenilen 6.
- Sıralama
- 10. (10 p) – 8. (12 p)
- Form (son 5)
- BGGBB – GBMBB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 2,43 – 2,52 – 2,57
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
North West University iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 0,75 gol yedi; Highbury dış saha 4 maçta 1,50 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: North West University %50, Highbury %75. İlk yarıyı önde kapatma: North West University 2/4, Highbury 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,43, 0 – 2,52, 2 – 2,57. Karşılıklı Gol: Var 1,98, Yok 1,45.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Güney Afrika · 1st Division puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Magesi | 8 | +8 | 20 |
| 2 | Cape Town City | 8 | +6 | 17 |
| 3 | Casric Stars | 8 | +3 | 16 |
| 4 | Hungry Lions | 8 | +6 | 15 |
| 5 | Lerumo Lions | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Upington City | 8 | +3 | 14 |
| 7 | Hope FC | 8 | +1 | 14 |
| 8 | Highbury | 8 | +1 | 12 |
| 9 | Gomora United FC | 8 | -1 | 11 |
| 10 | NWU FC | 8 | -1 | 10 |
| 11 | Leicesterfield | 8 | -4 | 10 |
| 12 | Midlands Wanderers | 8 | -1 | 8 |
| 13 | University of Pretoria | 8 | -2 | 8 |
| 14 | Orbit College | 8 | -6 | 3 |
| 15 | The Bees | 8 | -8 | 3 |
| 16 | Venda FC | 8 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hungry Lions | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Casric Stars | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Hope FC | 5 | +1 | 10 |
| 4 | Magesi | 4 | +2 | 8 |
| 5 | Cape Town City | 3 | +3 | 7 |
| 6 | Upington City | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Gomora United FC | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Leicesterfield | 5 | -4 | 6 |
| 9 | NWU FC | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Lerumo Lions | 3 | +1 | 4 |
| 11 | Highbury | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Midlands Wanderers | 4 | -1 | 4 |
| 13 | University of Pretoria | 4 | -2 | 4 |
| 14 | The Bees | 4 | -2 | 3 |
| 15 | Orbit College | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Venda FC | 4 | -5 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Magesi | 4 | +6 | 12 |
| 2 | Lerumo Lions | 5 | +4 | 10 |
| 3 | Cape Town City | 5 | +3 | 10 |
| 4 | Highbury | 4 | +2 | 8 |
| 5 | Upington City | 4 | +1 | 7 |
| 6 | Casric Stars | 4 | -1 | 6 |
| 7 | Hungry Lions | 4 | +1 | 5 |
| 8 | Gomora United FC | 4 | 0 | 5 |
| 9 | NWU FC | 4 | -1 | 5 |
| 10 | University of Pretoria | 4 | 0 | 4 |
| 11 | Leicesterfield | 3 | 0 | 4 |
| 12 | Midlands Wanderers | 4 | 0 | 4 |
| 13 | Hope FC | 3 | 0 | 4 |
| 14 | Orbit College | 4 | -4 | 1 |
| 15 | Venda FC | 4 | -5 | 0 |
| 16 | The Bees | 4 | -6 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:25 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Tüm marketler (6)
Çifte Şans
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt/Üst 1.5
