Güney Afrika · 1st Division · 10. hafta

Hope FC 1-0 Hungry Lions: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 1–0 MS İY 0–0

Hope FC 1–0 Hungry Lions (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Hope FC – Hungry Lions maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Maç özeti

Ev sahibi

Hope FC

7. sıra · 14 puan

GBBGG

Deplasman

Hungry Lions

4. sıra · 15 puan

BGGGB

Hope FC iç sahada (6 maç) · Hungry Lions deplasmanda (5 maç), bu sezon

0,83 Gol atma maç başı 0,80
0,50 Gol yeme maç başı 0,80
%67 Gol yememe maçların %40
%17 KG Var maçların %40
%0 2.5 Üst maçların %20

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Hope FC iç sahada 6 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Hungry Lions deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Hope FC, iç saha maçlarında 6 maçta yalnız 0 kez 2,5 üst bitti (%0).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Hope FC
Toplam (10)İç saha (6)
Galibiyet%60 6/10%67 4/6
Beraberlik%20 2/10%17 1/6
Mağlubiyet%20 2/10%17 1/6
Hungry Lions
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%40 4/10%20 1/5
Beraberlik%40 4/10%40 2/5
Mağlubiyet%20 2/10%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Hope FC
Toplam (10)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,00 (10 gol)0,83 (5 gol)
Yediği gol / maç0,50 (5 gol)0,50 (3 gol)
Hungry Lions
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,10 (11 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç0,60 (6 gol)0,80 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Hope FC
Toplam (10)İç saha (6)
KG Var%20 2/10%17 1/6
1,5 Üst%40 4/10%33 2/6
2,5 Üst%10 1/10%0 0/6
3,5 Üst%0 0/10%0 0/6
Gol yememe%60 6/10%67 4/6
Hungry Lions
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%30 3/10%40 2/5
1,5 Üst%60 6/10%60 3/5
2,5 Üst%20 2/10%20 1/5
3,5 Üst%10 1/10%0 0/5
Gol yememe%60 6/10%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Hope FC
Toplam (10)İç saha (6)
Önde%22 2/9%0 0/6
Berabere%44 4/9%67 4/6
Geride%33 3/9%33 2/6
Hungry Lions
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%11 1/9%0 0/4
Berabere%78 7/9%75 3/4
Geride%11 1/9%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Hope FC (9 maç)

1/121/X01/20X/14X/X0X/202/102/X12/22

Hungry Lions (9 maç)

1/111/X01/20X/13X/X3X/212/102/X12/20

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Hope FC

7. sıra · 14 puan · 8 maç · averaj +1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBBGG

  1. 31.10 Gomora United FC 0–3 Hope FC G
  2. 23.10 Hope FC 1–0 The Bees G
  3. 15.10 Hope FC 1–1 Midlands Wanderers B
  4. 10.10 Lerumo Lions 1–1 Hope FC B
  5. 19.09 Hope FC 1–0 Orbit College G
Deplasman

Hungry Lions

4. sıra · 15 puan · 8 maç · averaj +6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGGB

  1. 31.10 Hungry Lions 0–0 Upington City B
  2. 24.10 Hungry Lions 1–0 Venda FC G
  3. 17.10 University of Pretoria 0–2 Hungry Lions G
  4. 10.10 Hungry Lions 2–0 Casric Stars G
  5. 20.09 Magesi 1–1 Hungry Lions B

Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

1st Division (Güney Afrika) 10. hafta programında Hope FC – Hungry Lions maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 16:30 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 7. sırada (14 puan), konuk ekip 4. sırada (15 puan).

Form (son 5 maç)

Hope FC için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 7, yenilen 2. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Hungry Lions 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 6-1). Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
7. (14 p) – 4. (15 p)
Form (son 5)
GGBBG – BGGGB
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,99 – 2,75 – 3,03
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Hope FC iç saha 5 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,60 gol yedi; Hungry Lions dış saha 4 maçta 1,00 attı, 0,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hope FC %20, Hungry Lions %50. İlk yarıyı önde kapatma: Hope FC 0/5, Hungry Lions 0/3.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 2,75, 2 – 3,03. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,38, Üst 2,13. Karşılıklı Gol: Var 1,83, Yok 1,54.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %12; KG var ortalaması %35; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 3 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Güney Afrika · 1st Division puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Magesi 8620 124 +820 GBBGG
2Cape Town City 8521 148 +617 GBGGG
3Casric Stars 8512 96 +316 GGMGB
4Hungry Lions 8431 115 +615 GBGGG
5Lerumo Lions 8422 116 +514 MMBGG
6Upington City 8422 1310 +314 GBMGG
7Hope FC 8422 65 +114 MGBBG
8Highbury 8332 87 +112 MBBMB
9Gomora United FC 8323 1112 -111 MBGMM
10NWU FC 8242 56 -110 BBBGG
11Leicesterfield 8314 812 -410 GGMMM
12Midlands Wanderers 8224 56 -18 BMGBM
13University of Pretoria 8224 810 -28 BBGMM
14Orbit College 8035 410 -63 BMBMM
15The Bees 8107 311 -83 MGMMM
16Venda FC 8017 414 -101 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Hungry Lions 4310 72 +510
2Casric Stars 4310 62 +410
3Hope FC 5311 43 +110
4Magesi 4220 42 +28
5Cape Town City 3210 63 +37
6Upington City 4211 75 +27
7Gomora United FC 4202 78 -16
8Leicesterfield 5203 37 -46
9NWU FC 4121 33 05
10Lerumo Lions 3111 32 +14
11Highbury 4112 23 -14
12Midlands Wanderers 4112 23 -14
13University of Pretoria 4112 24 -24
14The Bees 4103 24 -23
15Orbit College 4022 46 -22
16Venda FC 4013 49 -51
#TakımOGBMAYAVP
1Magesi 4400 82 +612
2Lerumo Lions 5311 84 +410
3Cape Town City 5311 85 +310
4Highbury 4220 64 +28
5Upington City 4211 65 +17
6Casric Stars 4202 34 -16
7Hungry Lions 4121 43 +15
8Gomora United FC 4121 44 05
9NWU FC 4121 23 -15
10University of Pretoria 4112 66 04
11Leicesterfield 3111 55 04
12Midlands Wanderers 4112 33 04
13Hope FC 3111 22 04
14Orbit College 4013 04 -41
15Venda FC 4004 05 -50
16The Bees 4004 17 -60

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:25 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Hope FC1,99
X · Beraberlik2,75
2 · Hungry Lions3,03

2,5 Alt / Üst

Alt1,38
Üst2,13

Karşılıklı gol

Var1,83
Yok1,54
Tüm marketler (5)

Çifte Şans

1 ve 01,161 ve 21,210 ve 21,42

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,15Üst1,37

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,9703,3321,43

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,32Üst2,26

Tek / Çift

Tek1,74Çift1,61

Aynı gün 1st Division'da oynanan diğer maçlar