← Maçlar
Güney Afrika · 1st Division · 8. hafta24 Ekim 2026 · 16:30 TSİ

Magesi FC 2-1 Gomora United: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Magesi FC
2–1İY 1–0
Gomora United
Maç sonu

Magesi FC 2–1 Gomora United (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Magesi FC – Gomora United maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Magesi FC
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%60 6/10%40 2/5
Beraberlik%30 3/10%60 3/5
Mağlubiyet%10 1/10%0 0/5
Gomora United
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%30 3/10%20 1/5
Beraberlik%30 3/10%60 3/5
Mağlubiyet%40 4/10%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Magesi FC
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,30 (13 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç0,60 (6 gol)0,60 (3 gol)
Gomora United
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,30 (13 gol)1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç1,70 (17 gol)1,20 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Magesi FC
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%50 5/10%60 3/5
1,5 Üst%50 5/10%60 3/5
2,5 Üst%30 3/10%20 1/5
3,5 Üst%20 2/10%0 0/5
Gol yememe%40 4/10%40 2/5
Gomora United
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%60 6/10%60 3/5
1,5 Üst%70 7/10%60 3/5
2,5 Üst%70 7/10%60 3/5
3,5 Üst%40 4/10%40 2/5
Gol yememe%30 3/10%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Magesi FC
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%60 6/10%60 3/5
Berabere%20 2/10%20 1/5
Geride%20 2/10%20 1/5
Gomora United
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%10 1/10%0 0/5
Berabere%40 4/10%60 3/5
Geride%50 5/10%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Magesi FC (10 maç)

1/151/X11/20X/11X/X1X/202/102/X12/21

Gomora United (10 maç)

1/111/X01/20X/12X/X2X/202/102/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Magesi FC (1 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 0
31-45 0 0
46-60 0 0
61-75 0 0
76-90 0 0

Gomora United (1 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 0
31-45 0 0
46-60 0 0
61-75 0 0
76-90 0 0

Kartlar

Magesi FC

Sarı 2 · Kırmızı 0 (1 maç · maç başı sarı 2,0)

Gomora United

Sarı 0 · Kırmızı 0 (1 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Magesi 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 8-3). Son 5 maçta Gomora United 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-8).

Gol istatistikleri

Magesi bu sezon 7 maçta maç başına 1,43 gol attı, 0,43 gol yedi; Gomora United bu sezon 7 maçta 1,43 attı, 1,43 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %29, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Magesi %43, Gomora United %57. İlk yarıyı önde kapatma: Magesi 5/7, Gomora United 1/7.

Form (son 5)
GBBGG – MGBMG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%29 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %57
iddaa MS 1-0-2
1,39 – 3,37 – 5,90
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,39, 0 – 3,37, 2 – 5,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,39, Üst 2,15. Karşılıklı Gol: Var 2,25, Yok 1,35.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 23 Ekim 2026 20:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Güney Afrika · 1st Division puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Magesi 8620 124 +820 GBBGG
2Cape Town City 8521 148 +617 GBGGG
3Casric Stars 8512 96 +316 GGMGB
4Hungry Lions 8431 115 +615 GBGGG
5Lerumo Lions 8422 116 +514 MMBGG
6Upington City 8422 1310 +314 GBMGG
7Hope FC 8422 65 +114 MGBBG
8Highbury 8332 87 +112 MBBMB
9Gomora United FC 8323 1112 -111 MBGMM
10NWU FC 8242 56 -110 BBBGG
11Leicesterfield 8314 812 -410 GGMMM
12Midlands Wanderers 8224 56 -18 BMGBM
13University of Pretoria 8224 810 -28 BBGMM
14Orbit College 8035 410 -63 BMBMM
15The Bees 8107 311 -83 MGMMM
16Venda FC 8017 414 -101 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Hungry Lions 4310 72 +510
2Casric Stars 4310 62 +410
3Hope FC 5311 43 +110
4Magesi 4220 42 +28
5Cape Town City 3210 63 +37
6Upington City 4211 75 +27
7Gomora United FC 4202 78 -16
8Leicesterfield 5203 37 -46
9NWU FC 4121 33 05
10Lerumo Lions 3111 32 +14
11Highbury 4112 23 -14
12Midlands Wanderers 4112 23 -14
13University of Pretoria 4112 24 -24
14The Bees 4103 24 -23
15Orbit College 4022 46 -22
16Venda FC 4013 49 -51
#TakımOGBMAYAVP
1Magesi 4400 82 +612
2Lerumo Lions 5311 84 +410
3Cape Town City 5311 85 +310
4Highbury 4220 64 +28
5Upington City 4211 65 +17
6Casric Stars 4202 34 -16
7Hungry Lions 4121 43 +15
8Gomora United FC 4121 44 05
9NWU FC 4121 23 -15
10University of Pretoria 4112 66 04
11Leicesterfield 3111 55 04
12Midlands Wanderers 4112 33 04
13Hope FC 3111 22 04
14Orbit College 4013 04 -41
15Venda FC 4004 05 -50
16The Bees 4004 17 -60

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:25 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,39X3,3725,90

Çifte şans

121,13X22,01

Karşılıklı gol

Var2,25Yok1,35

2,5 Alt / Üst

Alt1,39Üst2,15

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1st Division'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.