Tokyo Verdy 0-4 Tokyo: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Tokyo Verdy 0–4 Tokyo (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 2–23, isabetli şut 0–8, topa sahip olma %18–%82, korner 1–11.
Maç özeti
Tokyo Verdy – Tokyo maçı 0-4 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Alexander Scholz 41', Marcelo 55' (pen.), Motoki Nagakura 68', Dani Gómez 90+4' (Tokyo). xG: Tokyo Verdy 0,2 – 2,4 Tokyo.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Tokyo Verdy: N. Soma · Tokyo: R. Matsuhashi
Maç akışı
Tokyo Verdy üstte · Tokyo altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 18' kırmızı kart: Itsuki Someno (Tokyo Verdy)
- 28' oyuncu değişikliği: Yuya Fukuda ↔ Issei Kumatoriya (Tokyo Verdy)
- 41' gol: Alexander Scholz (Tokyo)
- 45' oyuncu değişikliği: Kim Hyun-Woo ↔ Kazunari Ichimi (Tokyo Verdy)
- 55' gol: Marcelo (Tokyo)
- 58' sarı kart: Yuta Arai (Tokyo Verdy)
- 66' oyuncu değişikliği: Kosuke Saito ↔ Rei Hirakawa (Tokyo Verdy)
- 67' oyuncu değişikliği: Kashif Bangnagande ↔ Rio Omori (Tokyo)
- 67' oyuncu değişikliği: Kota Tawaratsumida ↔ Kein Sato (Tokyo)
- 68' gol: Motoki Nagakura (Tokyo)
- 74' oyuncu değişikliği: Takahiro Ko ↔ Kyota Tokiwa (Tokyo)
- 80' oyuncu değişikliği: Kanya Fujimoto ↔ Koki Morita (Tokyo Verdy)
- 80' oyuncu değişikliği: Kai Shibato ↔ Cho Yu-Min (Tokyo Verdy)
- 81' sarı kart: Kazunari Ichimi (Tokyo Verdy)
- 83' oyuncu değişikliği: Marcelo ↔ Dani Gómez (Tokyo)
- 84' oyuncu değişikliği: Soma Anzai ↔ Fuki Yamada (Tokyo)
- 90+4' gol: Dani Gómez (Tokyo)
Maç olayları
- Tokyo VerdyTokyo
- 90+4'Gol Dani Gómez 0–4Asist: Fuki Yamada
- 84'Soma Anzai ↔ Fuki YamadaOyuncu değişikliği
- 83'Marcelo ↔ Dani GómezOyuncu değişikliği
- Kazunari IchimiSarı kart81'
- Kanya Fujimoto ↔ Koki MoritaOyuncu değişikliği80'
- Kai Shibato ↔ Cho Yu-MinOyuncu değişikliği80'
- 74'Takahiro Ko ↔ Kyota TokiwaOyuncu değişikliği
- 68'Gol Motoki Nagakura 0–3Asist: Rio Omori
- 67'Kashif Bangnagande ↔ Rio OmoriOyuncu değişikliği
- 67'Kota Tawaratsumida ↔ Kein SatoOyuncu değişikliği
- Kosuke Saito ↔ Rei HirakawaOyuncu değişikliği66'
- Yuta AraiSarı kart58'
- 55'Penaltı golü Marcelo 0–2Penaltı
- Kim Hyun-Woo ↔ Kazunari IchimiOyuncu değişikliği45'
- 41'Gol Alexander Scholz 0–1Asist: Kota Tawaratsumida
- Yuya Fukuda ↔ Issei KumatoriyaOyuncu değişikliği28'
- Itsuki SomenoKırmızı kart18'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %13 1/8 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %63 5/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %71 10/14 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %7 1/14 | %0 0/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,86 (12 gol)ligde 19. · lig ortalamasından 0,62 düşük | 0,75 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,57 (22 gol)ligde 7.–9. · lig ortalamasında | 2,00 (16 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,36 (33 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,88 yüksek | 2,67 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,57 (8 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,91 düşük | 0,50 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14ligde 16. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %43 6/14ligde 18.–19. · lig ortalamasından 14 puan düşük | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %0 0/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %21 3/14ligde 20. · lig ortalamasından 34 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %50 7/14ligde 13.–14. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %79 11/14 | %67 4/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %25 2/8 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %13 1/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 11,8 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %50 7/14 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,0 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %50 4/8 |
| 4,5 Üst | %7 1/14 | %13 1/8 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %13 1/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,7 | 1,7 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %0 0/6 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %0 0/6 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %100 8/8 |
| 7,5 Üst | %43 6/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %14 2/14 | %25 2/8 |
| 9,5 Üst | %14 2/14 | %25 2/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %29 4/14 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 2/14 | %13 1/8 |
| Berabere | %50 7/14 | %50 4/8 |
| Geride | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %67 4/6 |
| Berabere | %57 8/14 | %33 2/6 |
| Geride | %7 1/14 | %0 0/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Tokyo Verdy (14 maç)
Tokyo (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Tokyo Verdy (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 1 | 8 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Tokyo (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 7 | 2 |
| 46-60 | 8 | 2 |
| 61-75 | 10 | 1 |
| 76-90 | 7 | 2 |
Kartlar
Tokyo Verdy
Sarı 21 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,5)
Tokyo
Sarı 18 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 1,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 10:00 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Tokyo Verdy: iç saha, 8 maç · Tokyo: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Tokyo Verdy – Tokyo ilk 11'ler
Tokyo Verdy · 4-4-2
- 1Matheus VidottoK
- 15K. SuzukiD
- 4N. HayashiD
- 29M. SakoD
- 40Y. AraiD58' sarı kart 58. dk
- 19K. FujimotoO80' oyundan çıktı 80. dk
- 2K. ShibatoO80' oyundan çıktı 80. dk
- 8K. SaitoO66' oyundan çıktı 66. dk
- 14Y. FukudaO28' oyundan çıktı 28. dk
- 17Kim Hyun-WooF45' oyundan çıktı 45. dk
- 9I. SomenoF18' kırmızı kart 18. dk
- 22Y. UchidaD
- 13G. YamadaF
- 96Cho Yu-MinD80' oyuna girdi 80. dk
- 16R. HirakawaO66' oyuna girdi 66. dk
- 33K. IchimiF45' oyuna girdi 45. dk81' sarı kart 81. dk
- 25I. KumatoriyaF28' oyuna girdi 28. dk
- 7Y. MatsuhashiO
- 10K. MoritaO80' oyuna girdi 80. dk
- 21Y. NagasawaK
Teknik direktör: N. Soma
Tokyo · 4-4-2
- 81Kim Seung-GyuK
- 22H. IshiharaD
- 24A. ScholzD41' gol 41. dk
- 4H. InamuraD
- 6K. BangnagandeD67' oyundan çıktı 67. dk
- 7S. AnzaiO84' oyundan çıktı 84. dk
- 8T. KoO74' oyundan çıktı 74. dk
- 20S. NaganoO
- 33K. TawaratsumidaO41' asist 41. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 9Marcelo RyanF55' gol 55. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 26M. NagakuraF68' gol 68. dk
- 3M. MorishigeD
- 39T. NakagawaF
- 15R. OmoriD67' oyuna girdi 67. dk68' asist 68. dk
- 10K. SatoF67' oyuna girdi 67. dk
- 44K. SuzukiD
- 1H. TanakaK
- 27Kyota TokiwaO74' oyuna girdi 74. dk
- 71F. YamadaO84' oyuna girdi 84. dk90+4' asist 90+4. dk
- 99Dani GómezF83' oyuna girdi 83. dk90+4' gol 90+4. dk
Teknik direktör: R. Matsuhashi
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Japonya · J1 League puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Tokyo Verdy için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 3, yenilen 8. Tokyo için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 10, yenilen 1. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 7 maçta galibiyetler Tokyo Verdy 0 – Tokyo 2; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Tokyo 2-1 Tokyo Verdy.
- Form (son 5)
- MBMMB – MGGGG
- H2H (G-B-M)
- 0-5-2 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %17 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- Korner ort. (maç)
- 9,9
- iddaa MS 1-0-2
- 5,66 – 3,72 – 1,43
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Tokyo Verdy iç saha 6 maçta maç başına 0,50 gol attı, 1,83 gol yedi; Tokyo dış saha 4 maçta 2,00 attı, 0,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Tokyo Verdy %17, Tokyo %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tokyo Verdy %50, Tokyo %50. İlk yarıyı önde kapatma: Tokyo Verdy 0/6, Tokyo 2/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: Tokyo Verdy 4,3, Tokyo 5,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,9. Maç başına kart: Tokyo Verdy 1,7, Tokyo 1,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 5,66, 0 – 3,72, 2 – 1,43. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,62, Üst 1,91. Karşılıklı Gol: Var 2,00, Yok 1,55.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,9; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 10:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Japonya · J1 League puan durumu · J-League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 12 | +20 | 27 |
| 2 | FC Tokyo | 12 | +19 | 27 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima | 12 | +19 | 26 |
| 4 | Kashiwa Reysol | 12 | +6 | 25 |
| 5 | Vissel Kobe | 12 | +7 | 23 |
| 6 | Kawasaki Frontale | 12 | +7 | 22 |
| 7 | Urawa | 12 | -2 | 21 |
| 8 | Kashima | 12 | +4 | 20 |
| 9 | Yokohama F. Marinos | 12 | +4 | 18 |
| 10 | Fagiano Okayama | 12 | -2 | 16 |
| 11 | Nagoya Grampus | 12 | -4 | 14 |
| 12 | Cerezo Osaka | 12 | -7 | 14 |
| 13 | Shimizu S-pulse | 12 | -10 | 14 |
| 14 | V-varen Nagasaki | 12 | -4 | 12 |
| 15 | Gamba Osaka | 12 | -7 | 11 |
| 16 | Kyoto Sanga | 12 | -8 | 10 |
| 17 | Mito Hollyhock | 12 | -10 | 9 |
| 18 | Tokyo Verdy | 12 | -12 | 8 |
| 19 | Avispa Fukuoka | 12 | -8 | 7 |
| 20 | JEF United Chiba | 12 | -12 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +18 | 16 |
| 2 | FC Tokyo | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Kawasaki Frontale | 7 | +5 | 14 |
| 4 | Kashima | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Cerezo Osaka | 7 | +2 | 12 |
| 6 | Urawa | 6 | +1 | 12 |
| 7 | V-varen Nagasaki | 6 | +4 | 11 |
| 8 | Vissel Kobe | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Machida Zelvia | 5 | +4 | 10 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | 0 | 10 |
| 11 | Kashiwa Reysol | 5 | +1 | 9 |
| 12 | Yokohama F. Marinos | 5 | +2 | 8 |
| 13 | Nagoya Grampus | 6 | 0 | 8 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 7 | -5 | 8 |
| 15 | Avispa Fukuoka | 7 | 0 | 7 |
| 16 | Mito Hollyhock | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Gamba Osaka | 5 | -2 | 5 |
| 18 | JEF United Chiba | 5 | -3 | 5 |
| 19 | Tokyo Verdy | 8 | -10 | 5 |
| 20 | Kyoto Sanga | 5 | -3 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 7 | +16 | 17 |
| 2 | Kashiwa Reysol | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Vissel Kobe | 7 | +3 | 12 |
| 4 | FC Tokyo | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Yokohama F. Marinos | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Urawa | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Kawasaki Frontale | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Kashima | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | -2 | 6 |
| 11 | Nagoya Grampus | 6 | -4 | 6 |
| 12 | Gamba Osaka | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Kyoto Sanga | 7 | -5 | 6 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 5 | -5 | 6 |
| 15 | Mito Hollyhock | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Tokyo Verdy | 4 | -2 | 3 |
| 17 | JEF United Chiba | 7 | -9 | 2 |
| 18 | Cerezo Osaka | 5 | -9 | 2 |
| 19 | V-varen Nagasaki | 6 | -8 | 1 |
| 20 | Avispa Fukuoka | 5 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün J1 League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
