JEF United 0-0 Yokohama Marinos: Maç Sonucu ve İstatistikleri
JEF United 0–0 Yokohama Marinos (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 16–12, isabetli şut 4–2, topa sahip olma %42–%58, korner 8–6.
Maç özeti
JEF United – Yokohama Marinos maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: JEF United 0,7 – 0,9 Yokohama Marinos.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- JEF United: Y. Kobayashi · Yokohama Marinos: S. Corica
Maç akışı
JEF United üstte · Yokohama Marinos altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' sarı kart: Tomoki Kondo (Yokohama Marinos)
- 45' oyuncu değişikliği: Rikuto Ishio ↔ Takayuki Mae (JEF United)
- 61' oyuncu değişikliği: Jun Amano ↔ Tevis Gabriel Alves Santos (Yokohama Marinos)
- 61' oyuncu değişikliği: Riku Yamane ↔ Kei Chinen (Yokohama Marinos)
- 62' oyuncu değişikliği: Naohiro Sugiyama ↔ Kazuki Tanaka (JEF United)
- 68' sarı kart: Takayuki Mae (JEF United)
- 69' oyuncu değişikliği: Tomoki Kondo ↔ Jordy Croux (Yokohama Marinos)
- 69' oyuncu değişikliği: Takuto Kimura ↔ Taisei Inoue (Yokohama Marinos)
- 72' oyuncu değişikliği: Luiz Eduardo Fleuri Pacheco ↔ Yusuke Kobayashi (JEF United)
- 73' oyuncu değişikliği: Takuya Yasui ↔ Taishi Taguchi (JEF United)
- 74' sarı kart: Toichi Suzuki (Yokohama Marinos)
- 75' sarı kart: Boniface Nduka (JEF United)
- 81' oyuncu değişikliği: Ken Yamura ↔ Hiroto Goya (JEF United)
- 82' oyuncu değişikliği: Ryo Miyaichi ↔ Rio Nitta (Yokohama Marinos)
- 87' sarı kart: Taishi Taguchi (JEF United)
- 90' sarı kart: Jordy Croux (Yokohama Marinos)
- 90+5' sarı kart: Erison Danilo de Souza (JEF United)
Maç olayları
- JEF UnitedYokohama Marinos
- Erison Danilo de SouzaSarı kart90+5'
- 90'Jordy CrouxSarı kart
- Taishi TaguchiSarı kart87'
- 82'Ryo Miyaichi ↔ Rio NittaOyuncu değişikliği
- Ken Yamura ↔ Hiroto GoyaOyuncu değişikliği81'
- Boniface NdukaSarı kart75'
- 74'Toichi SuzukiSarı kart
- Takuya Yasui ↔ Taishi TaguchiOyuncu değişikliği73'
- Luiz Eduardo Fleuri Pacheco ↔ Yusuke KobayashiOyuncu değişikliği72'
- 69'Tomoki Kondo ↔ Jordy CrouxOyuncu değişikliği
- 69'Takuto Kimura ↔ Taisei InoueOyuncu değişikliği
- Takayuki MaeSarı kart68'
- Naohiro Sugiyama ↔ Kazuki TanakaOyuncu değişikliği62'
- 61'Jun Amano ↔ Tevis Gabriel Alves SantosOyuncu değişikliği
- 61'Riku Yamane ↔ Kei ChinenOyuncu değişikliği
- Rikuto Ishio ↔ Takayuki MaeOyuncu değişikliği45'
- Takumi TsukuiVAR: gol iptal44'
- 13'Tomoki KondoSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 2/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Mağlubiyet | %14 2/14 | %14 1/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,15 (15 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,33 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,85 (24 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,37 yüksek | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (21 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,07 (15 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,41 düşük | 0,71 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13ligde 11.–15. · lig ortalamasında | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 9.–10. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %50 3/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14ligde 8.–10. · lig ortalamasında | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %29 4/14ligde 20. · lig ortalamasından 29 puan düşük | %14 1/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %43 6/14 | %57 4/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %17 1/6 |
| 4,5 Üst | %38 5/13 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 6,2 |
| 6,5 Üst | %54 7/13 | %33 2/6 |
| 7,5 Üst | %38 5/13 | %0 0/6 |
| 8,5 Üst | %31 4/13 | %0 0/6 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %0 0/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,6 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Geride | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %57 8/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Geride | %0 0/14 | %0 0/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
JEF United (13 maç)
Yokohama Marinos (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
JEF United (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 3 | 5 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 2 | 9 |
Yokohama Marinos (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 1 |
| 16-30 | 4 | 0 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 5 | 0 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 2 | 6 |
Kartlar
JEF United
Sarı 32 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,5)
Yokohama Marinos
Sarı 21 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 10:00 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
JEF United: iç saha, 6 maç · Yokohama Marinos: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
JEF United – Yokohama Marinos ilk 11'ler
JEF United · 4-4-2
- 19J. SuarezK
- 39R. IshioD45' oyundan çıktı 45. dk
- 13D. SuzukiD
- 2B. NdukaD75' sarı kart 75. dk
- 67M. HidakaD
- 18N. SugiyamaO62' oyundan çıktı 62. dk
- 6DuduO72' oyundan çıktı 72. dk
- 41T. YasuiO73' oyundan çıktı 73. dk
- 8T. TsukuiO
- 99ErisonF90+5' sarı kart 90+5. dk
- 29K. YamuraF81' oyundan çıktı 81. dk
- 37M. HimenoO
- 5Y. KobayashiO72' oyuna girdi 72. dk
- 15T. MaeD45' oyuna girdi 45. dk68' sarı kart 68. dk
- 30Takumi MatsumuraF
- 9H. GoyaF81' oyuna girdi 81. dk
- 23R. SuzukiK
- 4T. TaguchiO73' oyuna girdi 73. dk87' sarı kart 87. dk
- 7K. TanakaF62' oyuna girdi 62. dk
- 24K. ToriumiD
Teknik direktör: Y. Kobayashi
Yokohama Marinos · 4-2-3-1
- 1Park Il-GyuK
- 34T. KimuraD69' oyundan çıktı 69. dk
- 17J. QuiñónesD
- 33K. SuwamaD
- 25T. SuzukiD74' sarı kart 74. dk
- 28R. YamaneO61' oyundan çıktı 61. dk
- 41K. MatsumuraO
- 24T. KondoO13' sarı kart 13. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 40J. AmanoO61' oyundan çıktı 61. dk
- 23R. MiyaichiO82' oyundan çıktı 82. dk
- 9K. TanimuraF
- 14K. ChinenO61' oyuna girdi 61. dk
- 11J. CrouxF69' oyuna girdi 69. dk90' sarı kart 90. dk
- 44T. DengD
- 13T. InoueD69' oyuna girdi 69. dk
- 8T. KidaO
- 43R. NittaF82' oyuna girdi 82. dk
- 18G. OnaiwuF
- 19Tevis GabrielF61' oyuna girdi 61. dk
- 20Y. TsuboiK
Teknik direktör: S. Corica
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Japonya · J1 League puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
JEF United için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 5, yenilen 9. Yokohama Marinos son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 8 gol attı, 3 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler JEF United 0 – Yokohama Marinos 2; 0 beraberlik var. Son maç: 29 Nisan 2026, JEF United 2-3 Yokohama Marinos.
- Form (son 5)
- BMMMB – GBGGG
- H2H (G-B-M)
- 0-0-2 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %20
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %40
- Korner ort. (maç)
- 9,5
- iddaa MS 1-0-2
- 3,23 – 3,23 – 1,91
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
JEF United iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,75 gol yedi; Yokohama Marinos dış saha 5 maçta 1,20 attı, 0,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: JEF United %50, Yokohama Marinos %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: JEF United %50, Yokohama Marinos %40. İlk yarıyı önde kapatma: JEF United 2/4, Yokohama Marinos 2/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: JEF United 4,8, Yokohama Marinos 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,5. Maç başına kart: JEF United 2,2, Yokohama Marinos 1,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,23, 0 – 3,23, 2 – 1,91. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,76, Üst 1,74. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,91.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %35; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 9,5; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 10:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Japonya · J1 League puan durumu · J-League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 12 | +20 | 27 |
| 2 | FC Tokyo | 12 | +19 | 27 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima | 12 | +19 | 26 |
| 4 | Kashiwa Reysol | 12 | +6 | 25 |
| 5 | Vissel Kobe | 12 | +7 | 23 |
| 6 | Kawasaki Frontale | 12 | +7 | 22 |
| 7 | Urawa | 12 | -2 | 21 |
| 8 | Kashima | 12 | +4 | 20 |
| 9 | Yokohama F. Marinos | 12 | +4 | 18 |
| 10 | Fagiano Okayama | 12 | -2 | 16 |
| 11 | Nagoya Grampus | 12 | -4 | 14 |
| 12 | Cerezo Osaka | 12 | -7 | 14 |
| 13 | Shimizu S-pulse | 12 | -10 | 14 |
| 14 | V-varen Nagasaki | 12 | -4 | 12 |
| 15 | Gamba Osaka | 12 | -7 | 11 |
| 16 | Kyoto Sanga | 12 | -8 | 10 |
| 17 | Mito Hollyhock | 12 | -10 | 9 |
| 18 | Tokyo Verdy | 12 | -12 | 8 |
| 19 | Avispa Fukuoka | 12 | -8 | 7 |
| 20 | JEF United Chiba | 12 | -12 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +18 | 16 |
| 2 | FC Tokyo | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Kawasaki Frontale | 7 | +5 | 14 |
| 4 | Kashima | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Cerezo Osaka | 7 | +2 | 12 |
| 6 | Urawa | 6 | +1 | 12 |
| 7 | V-varen Nagasaki | 6 | +4 | 11 |
| 8 | Vissel Kobe | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Machida Zelvia | 5 | +4 | 10 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | 0 | 10 |
| 11 | Kashiwa Reysol | 5 | +1 | 9 |
| 12 | Yokohama F. Marinos | 5 | +2 | 8 |
| 13 | Nagoya Grampus | 6 | 0 | 8 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 7 | -5 | 8 |
| 15 | Avispa Fukuoka | 7 | 0 | 7 |
| 16 | Mito Hollyhock | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Gamba Osaka | 5 | -2 | 5 |
| 18 | JEF United Chiba | 5 | -3 | 5 |
| 19 | Tokyo Verdy | 8 | -10 | 5 |
| 20 | Kyoto Sanga | 5 | -3 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 7 | +16 | 17 |
| 2 | Kashiwa Reysol | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Vissel Kobe | 7 | +3 | 12 |
| 4 | FC Tokyo | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Yokohama F. Marinos | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Urawa | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Kawasaki Frontale | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Kashima | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | -2 | 6 |
| 11 | Nagoya Grampus | 6 | -4 | 6 |
| 12 | Gamba Osaka | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Kyoto Sanga | 7 | -5 | 6 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 5 | -5 | 6 |
| 15 | Mito Hollyhock | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Tokyo Verdy | 4 | -2 | 3 |
| 17 | JEF United Chiba | 7 | -9 | 2 |
| 18 | Cerezo Osaka | 5 | -9 | 2 |
| 19 | V-varen Nagasaki | 6 | -8 | 1 |
| 20 | Avispa Fukuoka | 5 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün J1 League'de oynanan diğer maçlar
- 07:00 Shimizu 2–2 Gamba Osaka
- 08:00 Sanfrecce Hiroshima 3–0 Kyoto Sanga
- 08:00 Tokyo Verdy 0–4 Tokyo
- 09:00 Cerezo Osaka 2–4 Kawasaki Frontale
- 09:00 Kashima Antlers 2–0 V-Varen
- 10:00 M Hollyhock 0–1 Urawa Red
- 13:00 Kashiwa 1–3 Nagoya
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
