Sanfrecce Hiroshima 3-0 Kyoto Sanga: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sanfrecce Hiroshima 3–0 Kyoto Sanga (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 24–7, isabetli şut 7–2, topa sahip olma %63–%37, korner 9–4.
Maç özeti
Sanfrecce Hiroshima – Kyoto Sanga maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Daiki Suga 48', Akito Suzuki 78', Mutsuki Kato 82' (Sanfrecce Hiroshima). xG: Sanfrecce Hiroshima 1,9 – 0,8 Kyoto Sanga.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Sanfrecce Hiroshima: Bartosch Gaul · Kyoto Sanga: R. Popović
Maç akışı
Sanfrecce Hiroshima üstte · Kyoto Sanga altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 31' sarı kart: Kyo Sato (Kyoto Sanga)
- 48' gol: Daiki Suga (Sanfrecce Hiroshima)
- 55' oyuncu değişikliği: Ryuma Nakano ↔ Alex Souza (Kyoto Sanga)
- 55' oyuncu değişikliği: Takaaki Shichi ↔ Temma Matsuda (Kyoto Sanga)
- 63' oyuncu değişikliği: Shun Ayukawa ↔ Mutsuki Kato (Sanfrecce Hiroshima)
- 63' oyuncu değişikliği: Yotaro Nakajima ↔ Taishi Matsumoto (Sanfrecce Hiroshima)
- 64' oyuncu değişikliği: Daiki Suga ↔ Kim Ju-sung (Sanfrecce Hiroshima)
- 67' sarı kart: Sébastien Haller (Sanfrecce Hiroshima)
- 72' oyuncu değişikliği: Takumi Kato ↔ Marco Túlio (Kyoto Sanga)
- 72' oyuncu değişikliği: Sung-jun Yoon ↔ João Pedro (Kyoto Sanga)
- 73' oyuncu değişikliği: Sébastien Haller ↔ Takuma Asano (Sanfrecce Hiroshima)
- 78' gol: Akito Suzuki (Sanfrecce Hiroshima)
- 80' oyuncu değişikliği: Hiroto Morooka ↔ Takuji Yonemoto (Kyoto Sanga)
- 82' gol: Mutsuki Kato (Sanfrecce Hiroshima)
- 86' oyuncu değişikliği: Akito Suzuki ↔ Takumu Kawamura (Sanfrecce Hiroshima)
Maç olayları
- Sanfrecce HiroshimaKyoto Sanga
- Akito Suzuki ↔ Takumu KawamuraOyuncu değişikliği86'
- Gol Mutsuki Kato 3–0Asist: Akito Suzuki82'
- 80'Hiroto Morooka ↔ Takuji YonemotoOyuncu değişikliği
- Gol Akito Suzuki 2–0Asist: Takuma Asano78'
- Sébastien Haller ↔ Takuma AsanoOyuncu değişikliği73'
- 72'Takumi Kato ↔ Marco TúlioOyuncu değişikliği
- 72'Sung-jun Yoon ↔ João PedroOyuncu değişikliği
- Sébastien HallerSarı kart67'
- Daiki Suga ↔ Kim Ju-sungOyuncu değişikliği64'
- Shun Ayukawa ↔ Mutsuki KatoOyuncu değişikliği63'
- Yotaro Nakajima ↔ Taishi MatsumotoOyuncu değişikliği63'
- 55'Ryuma Nakano ↔ Alex SouzaOyuncu değişikliği
- 55'Takaaki Shichi ↔ Temma MatsudaOyuncu değişikliği
- Gol Daiki Suga 1–0Asist: Shunki Higashi48'
- 31'Kyo SatoSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %69 9/13 | %83 5/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %38 3/8 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %38 3/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,46 (32 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,98 yüksek | 3,33 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,77 (10 gol)ligde 2.–3. · lig ortalamasından 0,71 düşük | 0,33 (2 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (19 gol)ligde 10. · lig ortalamasında | 1,25 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (23 gol)ligde 11.–13. · lig ortalamasından 0,16 yüksek | 1,62 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %31 4/13ligde 19. · lig ortalamasından 24 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %69 9/13ligde 5. · lig ortalamasından 12 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %62 8/13 | %67 4/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 2.–6. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %64 9/14ligde 6.–8. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %13 1/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 8,2 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %38 3/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 2,2 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %0 0/6 |
| 4,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %38 3/8 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %13 1/8 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 10,7 |
| 6,5 Üst | %92 12/13 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %93 13/14 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %25 2/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %67 4/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Geride | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %13 1/8 |
| Berabere | %43 6/14 | %63 5/8 |
| Geride | %21 3/14 | %25 2/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sanfrecce Hiroshima (13 maç)
Kyoto Sanga (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sanfrecce Hiroshima (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 6 | 2 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 8 | 2 |
Kyoto Sanga (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 1 | 8 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Kartlar
Sanfrecce Hiroshima
Sarı 12 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 0,9)
Kyoto Sanga
Sarı 26 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 10:00 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Sanfrecce Hiroshima: iç saha, 6 maç · Kyoto Sanga: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Sanfrecce Hiroshima – Kyoto Sanga ilk 11'ler
Sanfrecce Hiroshima · 3-4-2-1
- 1K. OsakoK
- 15S. NakanoD
- 4H. ArakiD
- 7S. HigashiD48' asist 48. dk
- 5N. AraiO
- 6H. KawabeO
- 35Y. NakajimaO63' oyundan çıktı 63. dk
- 18D. SugaO48' gol 48. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 10A. SuzukiO78' gol 78. dk82' asist 82. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 23S. AyukawaO63' oyundan çıktı 63. dk
- 22S. HallerF67' sarı kart 67. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 99I. OuchiK
- 9K. YengiF
- 29T. AsanoF73' oyuna girdi 73. dk78' asist 78. dk
- 11M. KatoF63' oyuna girdi 63. dk82' gol 82. dk
- 8T. KawamuraO86' oyuna girdi 86. dk
- 37Kim Ju-SungD64' oyuna girdi 64. dk
- 45S. KobayashiO
- 32S. KoshimichiO
- 14T. MatsumotoO63' oyuna girdi 63. dk
Teknik direktör: Bartosch Gaul
Kyoto Sanga · 3-4-3
- 90HallsK
- 50Y. SuzukiD
- 40Y. IshidaD
- 15K. NagataD
- 44K. SatoO31' sarı kart 31. dk
- 25Yoon Sung-JunO72' oyundan çıktı 72. dk
- 24H. MorookaO80' oyundan çıktı 80. dk
- 62T. ShichiO55' oyundan çıktı 55. dk
- 48R. NakanoF55' oyundan çıktı 55. dk
- 23T. KatoF72' oyundan çıktı 72. dk
- 77H. AraiF
- 11Marco TúlioF72' oyuna girdi 72. dk
- 18T. MatsudaO55' oyuna girdi 55. dk
- 1G. OtaK
- 17Alex NeguebaF55' oyuna girdi 55. dk
- 5H. TawiahD
- 43WevertonD
- 60R. YamanakaO
- 8T. YonemotoO80' oyuna girdi 80. dk
- 6João PedroO72' oyuna girdi 72. dk
Teknik direktör: R. Popović
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Japonya · J1 League puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Sanfrecce Hiroshima için son 5 maçın dökümü: 5G 0B 0M, atılan 10, yenilen 0. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 5 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Kyoto Sanga son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 4 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 11 maçta galibiyetler Sanfrecce Hiroshima 5 – Kyoto Sanga 4; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Mayıs 2026, Kyoto Sanga 0-4 Sanfrecce Hiroshima.
- Form (son 5)
- GGGGG – GMBGG
- H2H (G-B-M)
- 5-2-4 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %80
- Korner ort. (maç)
- 7,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,22 – 5,29 – 7,66
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sanfrecce Hiroshima iç saha 4 maçta maç başına 3,25 gol attı, 0,50 gol yedi; Kyoto Sanga dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sanfrecce Hiroshima %75, Kyoto Sanga %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sanfrecce Hiroshima %50, Kyoto Sanga %80. İlk yarıyı önde kapatma: Sanfrecce Hiroshima 3/4, Kyoto Sanga 0/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Sanfrecce Hiroshima 4,2, Kyoto Sanga 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,7. Maç başına kart: Sanfrecce Hiroshima 1,0, Kyoto Sanga 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,22, 0 – 5,29, 2 – 7,66. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,51, Üst 1,34. Karşılıklı Gol: Var 1,64, Yok 1,88.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %65; maç başına toplam korner ortalaması 7,7; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 2 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 10:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Japonya · J1 League puan durumu · J-League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 12 | +20 | 27 |
| 2 | FC Tokyo | 12 | +19 | 27 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima | 12 | +19 | 26 |
| 4 | Kashiwa Reysol | 12 | +6 | 25 |
| 5 | Vissel Kobe | 12 | +7 | 23 |
| 6 | Kawasaki Frontale | 12 | +7 | 22 |
| 7 | Urawa | 12 | -2 | 21 |
| 8 | Kashima | 12 | +4 | 20 |
| 9 | Yokohama F. Marinos | 12 | +4 | 18 |
| 10 | Fagiano Okayama | 12 | -2 | 16 |
| 11 | Nagoya Grampus | 12 | -4 | 14 |
| 12 | Cerezo Osaka | 12 | -7 | 14 |
| 13 | Shimizu S-pulse | 12 | -10 | 14 |
| 14 | V-varen Nagasaki | 12 | -4 | 12 |
| 15 | Gamba Osaka | 12 | -7 | 11 |
| 16 | Kyoto Sanga | 12 | -8 | 10 |
| 17 | Mito Hollyhock | 12 | -10 | 9 |
| 18 | Tokyo Verdy | 12 | -12 | 8 |
| 19 | Avispa Fukuoka | 12 | -8 | 7 |
| 20 | JEF United Chiba | 12 | -12 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +18 | 16 |
| 2 | FC Tokyo | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Kawasaki Frontale | 7 | +5 | 14 |
| 4 | Kashima | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Cerezo Osaka | 7 | +2 | 12 |
| 6 | Urawa | 6 | +1 | 12 |
| 7 | V-varen Nagasaki | 6 | +4 | 11 |
| 8 | Vissel Kobe | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Machida Zelvia | 5 | +4 | 10 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | 0 | 10 |
| 11 | Kashiwa Reysol | 5 | +1 | 9 |
| 12 | Yokohama F. Marinos | 5 | +2 | 8 |
| 13 | Nagoya Grampus | 6 | 0 | 8 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 7 | -5 | 8 |
| 15 | Avispa Fukuoka | 7 | 0 | 7 |
| 16 | Mito Hollyhock | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Gamba Osaka | 5 | -2 | 5 |
| 18 | JEF United Chiba | 5 | -3 | 5 |
| 19 | Tokyo Verdy | 8 | -10 | 5 |
| 20 | Kyoto Sanga | 5 | -3 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 7 | +16 | 17 |
| 2 | Kashiwa Reysol | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Vissel Kobe | 7 | +3 | 12 |
| 4 | FC Tokyo | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Yokohama F. Marinos | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Urawa | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Kawasaki Frontale | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Kashima | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | -2 | 6 |
| 11 | Nagoya Grampus | 6 | -4 | 6 |
| 12 | Gamba Osaka | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Kyoto Sanga | 7 | -5 | 6 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 5 | -5 | 6 |
| 15 | Mito Hollyhock | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Tokyo Verdy | 4 | -2 | 3 |
| 17 | JEF United Chiba | 7 | -9 | 2 |
| 18 | Cerezo Osaka | 5 | -9 | 2 |
| 19 | V-varen Nagasaki | 6 | -8 | 1 |
| 20 | Avispa Fukuoka | 5 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün J1 League'de oynanan diğer maçlar
- 07:00 Shimizu 2–2 Gamba Osaka
- 08:00 JEF United 0–0 Yokohama Marinos
- 08:00 Tokyo Verdy 0–4 Tokyo
- 09:00 Cerezo Osaka 2–4 Kawasaki Frontale
- 09:00 Kashima Antlers 2–0 V-Varen
- 10:00 M Hollyhock 0–1 Urawa Red
- 13:00 Kashiwa 1–3 Nagoya
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
