FC ST. Gallen – Lugano
FC ST. Gallen – Lugano: 8 Kasım 16:00, İsviçre · Süper Lig, 13. hafta. Bu sezon FC ST. Gallen evinde 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; Lugano deplasmanda 5 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %92; KG var ortalaması %73; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 9 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Cornaredo, Lugano
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | FC ST. Gallen | Lugano |
|---|---|---|
| Lig sırası | 5. · 19 puan | 1. · 34 puan |
| Form (son 5) | GGGMG | GGGGG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,67 – 1,83 | 3,20 – 1,00 |
| 2,5 Üst biten | %83 | %100 |
| Karşılıklı gol | %67 | %80 |
| Gol yemediği | %17 | %20 |
| Aralarında (G-B-M) | 13-9-17 (39 maç, FC ST. Gallen bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: FC ST. Gallen iç sahada (6 maç), Lugano deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
FC ST. Gallen iç sahada (6 maç) · Lugano deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- FC ST. Gallen iç sahada 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- FC Lugano deplasmanda bu sezon yenilmedi: 5 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik.
- FC Lugano, deplasman maçlarında 5 maçta 5 kez 2,5 üst bitti (%100).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiFC ST. Gallen
5. sıra · 19 puan · 12 maç · averaj -3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMG
- 31.10 FC ST. Gallen 2–1 Servette FC G
- 24.10 BSC Young Boys 2–0 FC ST. Gallen M
- 16.10 Rapperswil 0–2 FC ST. Gallen G
- 11.10 FC ST. Gallen 1–0 Lausanne G
- 03.10 Brühl Hazırlık 3–3 FC ST. Gallen B
- 20.09 FC Basel 1893 1–3 FC ST. Gallen G
Lugano
1. sıra · 34 puan · 12 maç · averaj +26
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGG
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
FC ST. Gallen son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 4 gol yedi. Son 5 maçta Lugano 5 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 17-5). Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 39 maçta galibiyetler FC ST. Gallen 13 – Lugano 17; 9 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Eylül 2026, Lugano 4-1 FC ST. Gallen.
Gol istatistikleri
FC ST. Gallen iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,83 gol yedi; Lugano dış saha 5 maçta 3,20 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: FC ST. Gallen %67, Lugano %80. İlk yarıyı önde kapatma: FC ST. Gallen 3/6, Lugano 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): FC ST. Gallen 5,7, Lugano 4,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: FC ST. Gallen 1,8, Lugano 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,11, 0 – 3,55, 2 – 2,52. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,38, Üst 1,37. Karşılıklı Gol: Var 1,33, Yok 2,51.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %92; KG var ortalaması %73; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 9 gol yediler.
- Sıralama
- 5. (19 p) – 1. (34 p)
- Form (son 5)
- GMGGG – GGGGG
- H2H (G-B-M)
- 13-9-17 (39 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %80
- Korner ort. (maç)
- 9,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,11 – 3,55 – 2,52
Veri: 7 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %92 11/12 | %100 5/5 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %0 0/12 | %0 0/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,58 (19 gol)ligde 8. · lig ortalamasından 0,30 düşük | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,83 (22 gol)ligde 5.–6. · lig ortalamasında | 1,83 (11 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 3,00 (36 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 1,12 yüksek | 3,20 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,83 (10 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 1,05 düşük | 1,00 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12ligde 10.–11. · lig ortalamasından 11 puan düşük | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %67 8/12ligde 9. · lig ortalamasından 8 puan düşük | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12ligde 7.–8. · lig ortalamasında | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %92 11/12ligde 2.–3. · lig ortalamasından 17 puan yüksek | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %67 8/12 | %80 4/5 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %42 5/12 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %67 8/12 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %50 6/12 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %33 4/12 | %40 2/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,1 | 11,3 |
| 6,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %83 10/12 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %67 8/12 | %60 3/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Geride | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %58 7/12 | %40 2/5 |
| Berabere | %25 3/12 | %40 2/5 |
| Geride | %17 2/12 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC ST. Gallen (12 maç)
Lugano (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC ST. Gallen (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 2 | 8 |
| 61-75 | 7 | 2 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Lugano (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 0 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 9 | 1 |
Kartlar
FC ST. Gallen
Sarı 21 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,8)
Lugano
Sarı 28 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 75 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC ST. Gallen: iç saha, 6 maç · Lugano: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
İsviçre · Süper Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 12 | +26 | 34 |
| 2 | BSC Young Boys | 13 | +16 | 28 |
| 3 | FC Sion | 13 | +11 | 26 |
| 4 | FC Zurich | 12 | -1 | 20 |
| 5 | FC ST. Gallen | 12 | -3 | 19 |
| 6 | Servette FC | 12 | +1 | 16 |
| 7 | FC Basel 1893 | 12 | -4 | 14 |
| 8 | FC Luzern | 13 | -7 | 13 |
| 9 | FC Thun | 12 | -10 | 13 |
| 10 | Grasshoppers | 13 | -13 | 11 |
| 11 | FC Vaduz | 13 | -5 | 10 |
| 12 | Lausanne | 13 | -11 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 7 | +15 | 19 |
| 2 | BSC Young Boys | 7 | +5 | 14 |
| 3 | FC Sion | 6 | +5 | 13 |
| 4 | FC Zurich | 6 | +2 | 12 |
| 5 | Servette FC | 6 | +2 | 10 |
| 6 | FC Luzern | 7 | +1 | 10 |
| 7 | FC ST. Gallen | 6 | -1 | 10 |
| 8 | FC Vaduz | 6 | +2 | 9 |
| 9 | Grasshoppers | 7 | -6 | 6 |
| 10 | FC Basel 1893 | 6 | -4 | 4 |
| 11 | Lausanne | 6 | -7 | 2 |
| 12 | FC Thun | 5 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 5 | +11 | 15 |
| 2 | BSC Young Boys | 6 | +11 | 14 |
| 3 | FC Sion | 7 | +6 | 13 |
| 4 | FC Thun | 7 | 0 | 12 |
| 5 | FC Basel 1893 | 6 | 0 | 10 |
| 6 | FC ST. Gallen | 6 | -2 | 9 |
| 7 | FC Zurich | 6 | -3 | 8 |
| 8 | Servette FC | 6 | -1 | 6 |
| 9 | Lausanne | 7 | -4 | 5 |
| 10 | Grasshoppers | 6 | -7 | 5 |
| 11 | FC Luzern | 6 | -8 | 3 |
| 12 | FC Vaduz | 7 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Çifte Şans
Alt/Üst 1.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Toplam Gol
Tek / Çift
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 10.5
