← Maçlar
İsviçre · Süper Lig · 12. hafta31 Ekim 2026 · 20:00 TSİ

St. Gallen 2-1 Servette: Maç Sonucu ve İstatistikleri

St. Gallen
2–1İY 1–0
Servette
Maç sonu

St. Gallen 2–1 Servette (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 16–11, isabetli şut 6–5, topa sahip olma %38–%62, korner 2–4.

Maç özeti

St. Gallen – Servette maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Carlo Boukhalfa 6', Lukas Görtler 65' (pen.) (St. Gallen); Jesper Karlsson 82' (Servette). xG: St. Gallen 1,9 – 0,8 Servette.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
St. Gallen: E. Maaßen · Servette: J. Gourvennec

Maç akışı

St. Gallen üstte · Servette altta

01530İY607590 6' gol: Carlo Boukhalfa (St. Gallen)10' oyuncu değişikliği: Kingstone Mutandwa ↔ Tiemoko Ouattara (Servette)↔18' sarı kart: Houboulang Mendes (Servette)18' sarı kart: Marco Burch (Servette)45' oyuncu değişikliği: Aliou Balde ↔ Andrin Hunziker (St. Gallen)↔59' oyuncu değişikliği: Mostafa Heydari ↔ Joel Ruiz (St. Gallen)↔59' oyuncu değişikliği: Lukas Daschner ↔ Betim Fazliji (St. Gallen)↔65' gol: Lukas Görtler (St. Gallen)69' oyuncu değişikliği: Thomas Lopes ↔ Lilian Njoh (Servette)↔69' oyuncu değişikliği: Tiemoko Ouattara ↔ Samuel Mráz (Servette)↔69' sarı kart: Betim Fazliji (St. Gallen)75' oyuncu değişikliği: Carlo Boukhalfa ↔ Nevio Scherrer (St. Gallen)↔77' oyuncu değişikliği: Jarell Simo ↔ David Douline (Servette)↔78' oyuncu değişikliği: Houboulang Mendes ↔ Quentin Maceiras (Servette)↔82' gol: Jesper Karlsson (Servette)89' oyuncu değişikliği: Lukas Görtler ↔ Colin Noah Kleine-Bekel (St. Gallen)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 6' gol: Carlo Boukhalfa (St. Gallen)
  • 10' oyuncu değişikliği: Kingstone Mutandwa ↔ Tiemoko Ouattara (Servette)
  • 18' sarı kart: Houboulang Mendes (Servette)
  • 18' sarı kart: Marco Burch (Servette)
  • 45' oyuncu değişikliği: Aliou Balde ↔ Andrin Hunziker (St. Gallen)
  • 59' oyuncu değişikliği: Mostafa Heydari ↔ Joel Ruiz (St. Gallen)
  • 59' oyuncu değişikliği: Lukas Daschner ↔ Betim Fazliji (St. Gallen)
  • 65' gol: Lukas Görtler (St. Gallen)
  • 69' oyuncu değişikliği: Thomas Lopes ↔ Lilian Njoh (Servette)
  • 69' oyuncu değişikliği: Tiemoko Ouattara ↔ Samuel Mráz (Servette)
  • 69' sarı kart: Betim Fazliji (St. Gallen)
  • 75' oyuncu değişikliği: Carlo Boukhalfa ↔ Nevio Scherrer (St. Gallen)
  • 77' oyuncu değişikliği: Jarell Simo ↔ David Douline (Servette)
  • 78' oyuncu değişikliği: Houboulang Mendes ↔ Quentin Maceiras (Servette)
  • 82' gol: Jesper Karlsson (Servette)
  • 89' oyuncu değişikliği: Lukas Görtler ↔ Colin Noah Kleine-Bekel (St. Gallen)

Maç olayları

  1. St. GallenServette
  2. Lukas Görtler ↔ Colin Noah Kleine-BekelOyuncu değişikliği89'
  3. 82'Gol Jesper Karlsson 2–1Asist: Marco Burch
  4. 78'Houboulang Mendes ↔ Quentin MaceirasOyuncu değişikliği
  5. 77'Jarell Simo ↔ David DoulineOyuncu değişikliği
  6. Carlo Boukhalfa ↔ Nevio ScherrerOyuncu değişikliği75'
  7. 69'Thomas Lopes ↔ Lilian NjohOyuncu değişikliği
  8. 69'Tiemoko Ouattara ↔ Samuel MrázOyuncu değişikliği
  9. Betim FazlijiSarı kart69'
  10. Penaltı golü Lukas Görtler 2–0Penaltı65'
  11. Mostafa Heydari ↔ Joel RuizOyuncu değişikliği59'
  12. Lukas Daschner ↔ Betim FazlijiOyuncu değişikliği59'
  13. Aliou Balde ↔ Andrin HunzikerOyuncu değişikliği45'
  14. 18'Houboulang MendesSarı kart
  15. 18'Marco BurchSarı kart
  16. 10'Kingstone Mutandwa ↔ Tiemoko OuattaraOyuncu değişikliği
  17. Gol Carlo Boukhalfa 1–0Asist: Chima Okoroji6'

Maç istatistikleri

St. GallenServette
38%Topa sahip olma62%
1,85Beklenen gol (xG)0,82
16Toplam şut11
6İsabetli şut5
6İsabetsiz şut4
4Engellenen şut2
10Ceza sahası içi şut8
6Ceza sahası dışı şut3
2Korner4
3Ofsayt1
15Faul21
1Sarı kart2
0Kırmızı kart0
4Kurtarış3
315Pas518
231İsabetli pas419

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

St. Gallen
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%50 6/12%50 3/6
Beraberlik%8 1/12%17 1/6
Mağlubiyet%42 5/12%33 2/6
Servette
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%42 5/12%33 2/6
Beraberlik%8 1/12%0 0/6
Mağlubiyet%50 6/12%67 4/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

St. Gallen
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,58 (19 gol)ligde 8. · lig ortalamasından 0,30 düşük1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç1,83 (22 gol)ligde 5.–6. · lig ortalamasında1,83 (11 gol)
Servette
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,42 (17 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,46 düşük1,50 (9 gol)
Yediği gol / maç1,33 (16 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,54 düşük1,67 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

St. Gallen
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%58 7/12ligde 10.–11. · lig ortalamasından 11 puan düşük%67 4/6
1,5 Üst%92 11/12%83 5/6
2,5 Üst%67 8/12ligde 9. · lig ortalamasından 8 puan düşük%83 5/6
3,5 Üst%42 5/12%33 2/6
Gol yememe%17 2/12%17 1/6
Servette
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%58 7/12ligde 10.–11. · lig ortalamasından 11 puan düşük%67 4/6
1,5 Üst%75 9/12%67 4/6
2,5 Üst%58 7/12ligde 10. · lig ortalamasından 16 puan düşük%67 4/6
3,5 Üst%17 2/12%33 2/6
Gol yememe%17 2/12%17 1/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

St. Gallen
Toplam (12)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)11,310,3
7,5 Üst%75 9/12%67 4/6
8,5 Üst%67 8/12%50 3/6
9,5 Üst%67 8/12%50 3/6
10,5 Üst%58 7/12%50 3/6
Servette
Toplam (12)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)11,912,2
7,5 Üst%83 10/12%83 5/6
8,5 Üst%83 10/12%83 5/6
9,5 Üst%83 10/12%83 5/6
10,5 Üst%75 9/12%83 5/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

St. Gallen
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı kart4,55,0
2,5 Üst%92 11/12%100 6/6
3,5 Üst%67 8/12%83 5/6
4,5 Üst%33 4/12%33 2/6
5,5 Üst%25 3/12%33 2/6
Servette
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı kart4,64,2
2,5 Üst%92 11/12%100 6/6
3,5 Üst%75 9/12%67 4/6
4,5 Üst%50 6/12%33 2/6
5,5 Üst%33 4/12%17 1/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

St. Gallen
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut11,111,3
6,5 Üst%100 12/12%100 6/6
7,5 Üst%83 10/12%83 5/6
8,5 Üst%83 10/12%83 5/6
9,5 Üst%75 9/12%67 4/6
Servette
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut8,88,0
6,5 Üst%75 9/12%67 4/6
7,5 Üst%58 7/12%50 3/6
8,5 Üst%42 5/12%33 2/6
9,5 Üst%42 5/12%33 2/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

St. Gallen
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%33 4/12%50 3/6
Berabere%33 4/12%17 1/6
Geride%33 4/12%33 2/6
Servette
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%33 4/12%33 2/6
Berabere%42 5/12%33 2/6
Geride%25 3/12%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

St. Gallen (12 maç)

1/131/X11/20X/13X/X0X/212/102/X02/24

Servette (12 maç)

1/131/X01/21X/12X/X1X/222/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

St. Gallen (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 4
16-30 1 1
31-45 1 5
46-60 2 8
61-75 7 2
76-90 4 2

Servette (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 3
16-30 4 0
31-45 0 4
46-60 1 2
61-75 3 2
76-90 4 5

Kartlar

St. Gallen

Sarı 21 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,8)

Servette

Sarı 31 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 75 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

St. Gallen: iç saha, 6 maç · Servette: dış saha, 6 maç

St. GallenServette
%51,5Topa sahip olma%45,0
2,09Beklenen gol (xG)1,34
19,0Toplam şut11,7
6,5İsabetli şut4,2
13,2Ceza sahası içi şut8,2
5,7Korner4,5
369Pas373
%74Pas isabeti%80
3,0Kurtarış2,0
12,8Faul12,5
1,8Ofsayt1,5
1,8Sarı kart2,5
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,16Rakibin xG'si1,74
10,5Rakibin şutu17,0
4,8Rakibin isabetli şutu3,8
4,7Rakibin korneri7,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

St. Gallen – Servette ilk 11'ler

St. Gallen · 3-1-4-2

  1. 1L. ZigiK
  2. 26T. GaalD
  3. 4J. StanićD
  4. 68M. HeydariD59' oyundan çıktı 59. dk
  5. 64M. StevanovicO
  6. 28H. VandermerschO
  7. 16L. GörtlerO65' gol 65. dk89' oyundan çıktı 89. dk
  8. 10L. DaschnerO59' oyundan çıktı 59. dk
  9. 36C. OkorojiO6' asist 6. dk
  10. 11C. BoukhalfaF6' gol 6. dk75' oyundan çıktı 75. dk
  11. 14A. BaldeF45' oyundan çıktı 45. dk
Yedekler
  • 27K. CsobothO
  • 23B. FazlijiO59' oyuna girdi 59. dk69' sarı kart 69. dk
  • 20L. FrokajO
  • 9A. HunzikerF45' oyuna girdi 45. dk
  • 3C. Kleine-BekelD89' oyuna girdi 89. dk
  • 74J. RuizD59' oyuna girdi 59. dk
  • 70N. ScherrerF75' oyuna girdi 75. dk
  • 25L. WatkowiakK

Teknik direktör: E. Maaßen

Servette · 4-2-3-1

  1. 1E. GertmonasK
  2. 17Houboulang MendesD18' sarı kart 18. dk78' oyundan çıktı 78. dk
  3. 4S. RouillerD
  4. 15M. BurchD18' sarı kart 18. dk82' asist 82. dk
  5. 18B. MazikouD
  6. 6Pedro NaressiO
  7. 20Jarell Njike SimoO77' oyundan çıktı 77. dk
  8. 22M. LambourdeO
  9. 36Thomas LopesO69' oyundan çıktı 69. dk
  10. 21J. KarlssonO82' gol 82. dk
  11. 7K. MutandwaF10' oyundan çıktı 10. dk
Yedekler
  • 35A. VincentO
  • 77T. OuattaraF10' oyuna girdi 10. dk69' oyundan çıktı 69. dk
  • 14L. NjohD69' oyuna girdi 69. dk
  • 90S. MrázF69' oyuna girdi 69. dk
  • 23Q. MaceirasD78' oyuna girdi 78. dk
  • 39Eronis HaxhiuO
  • 28D. DoulineO77' oyuna girdi 77. dk
  • 78L. BessonK
  • 34T. AllixD

Teknik direktör: J. Gourvennec

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

FC ST. Gallen için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 7, yenilen 7. Son 5 maçta Servette 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 15-6). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 28 kez karşılaştı: FC ST. Gallen 13, Servette 6 galibiyet aldı, 9 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Eylül 2026, Servette 0-2 FC ST. Gallen.

Sıralama
6. (16 p) – 5. (16 p)
Form (son 5)
MGGGM – GGGMG
H2H (G-B-M)
13-9-6 (28 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %60
Korner ort. (maç)
12,3
iddaa MS 1-0-2
1,65 – 3,66 – 3,82
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

FC ST. Gallen iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 2,00 gol yedi; Servette dış saha 5 maçta 1,60 attı, 1,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: FC ST. Gallen %60, Servette %60. İlk yarıyı önde kapatma: FC ST. Gallen 2/5, Servette 2/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): FC ST. Gallen 6,4, Servette 4,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 12,3. Maç başına kart: FC ST. Gallen 2,0, Servette 2,4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,65, 0 – 3,66, 2 – 3,82. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,11, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 2,12.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 12,3; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 27 Ekim 2026 13:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İsviçre · Süper Lig puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Lugano 121110 3610 +2634 GGGGG
2BSC Young Boys 13841 4125 +1628 GGGMG
3FC Sion 13823 2918 +1126 BMGBG
4FC Zurich 12624 2526 -120 GBGGG
5FC ST. Gallen 12615 1922 -319 MGGMG
6Servette FC 12516 1716 +116 GMGGM
7FC Basel 1893 12426 1822 -414 GMMBM
8FC Luzern 13346 2128 -713 GMMBM
9FC Thun 12417 2434 -1013 MGMMG
10Grasshoppers 13256 1629 -1311 MMBBB
11FC Vaduz 13319 2429 -510 MGMBM
12Lausanne 13148 1223 -117 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1FC Lugano 7610 205 +1519
2BSC Young Boys 7421 2217 +514
3FC Sion 6411 127 +513
4FC Zurich 6402 1311 +212
5Servette FC 6312 86 +210
6FC Luzern 7313 1413 +110
7FC ST. Gallen 6312 1011 -110
8FC Vaduz 6303 1412 +29
9Grasshoppers 7133 1016 -66
10FC Basel 1893 6114 711 -44
11Lausanne 6024 916 -72
12FC Thun 5014 414 -101
#TakımOGBMAYAVP
1FC Lugano 5500 165 +1115
2BSC Young Boys 6420 198 +1114
3FC Sion 7412 1711 +613
4FC Thun 7403 2020 012
5FC Basel 1893 6312 1111 010
6FC ST. Gallen 6303 911 -29
7FC Zurich 6222 1215 -38
8Servette FC 6204 910 -16
9Lausanne 7124 37 -45
10Grasshoppers 6123 613 -75
11FC Luzern 6033 715 -83
12FC Vaduz 7016 1017 -71

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,65X3,6623,82

Çifte şans

1X1,15121,16X21,83

Karşılıklı gol

Var1,49Yok2,12

1,5 Alt / Üst

Alt4,39Üst1,09

2,5 Alt / Üst

Alt2,11Üst1,50

3,5 Alt / Üst

Alt1,40Üst2,36

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Süper Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.