Thun 2-3 Lugano: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Thun 2–3 Lugano (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 17–19, isabetli şut 9–6, topa sahip olma %52–%48, korner 6–2.
Maç özeti
Thun – Lugano maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Nassim Zoukit 37', Riccardo Braschi 88' (pen.) (Thun); Dereck Moncada 34', Uran Bislimi 49', Albian Ajeti 76' (Lugano). xG: Thun 1,8 – 1,8 Lugano.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Thun: Gian Luca Privitelli · Lugano: M. Croci-Torti
Maç akışı
Thun üstte · Lugano altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 34' gol: Dereck Moncada (Lugano)
- 37' gol: Nassim Zoukit (Thun)
- 38' sarı kart: Elias Pihlstrom (Lugano)
- 44' sarı kart: Damian Kelvin (Lugano)
- 45' oyuncu değişikliği: Louis Immanuel Passavant ↔ Mattias Käit (Thun)
- 45' oyuncu değişikliği: Damian Kelvin ↔ Daniel Dos Santos Correia (Lugano)
- 45' oyuncu değişikliği: Elias Pihlstrom ↔ Mattia Zanotti (Lugano)
- 49' gol: Uran Bislimi (Lugano)
- 52' sarı kart: Nico Maier (Thun)
- 60' oyuncu değişikliği: Dereck Moncada ↔ Martim Marques (Lugano)
- 65' oyuncu değişikliği: Furkan Dursun ↔ Noah Christoffersson (Thun)
- 73' oyuncu değişikliği: Kevin Behrens ↔ Albian Ajeti (Lugano)
- 74' oyuncu değişikliği: Nico Maier ↔ Patrik Kristal (Thun)
- 76' gol: Albian Ajeti (Lugano)
- 81' oyuncu değişikliği: Brighton Labeau ↔ Riccardo Braschi (Thun)
- 81' oyuncu değişikliği: Nils·Reichmuth ↔ A. Ilic (Thun)
- 84' oyuncu değişikliği: Uran Bislimi ↔ Ahmed Kendouci (Lugano)
- 85' sarı kart: Fabio Fehr (Thun)
- 88' gol: Riccardo Braschi (Thun)
Maç olayları
- ThunLugano
- Penaltı golü Riccardo Braschi 2–3Penaltı88'
- Fabio FehrSarı kart85'
- 84'Uran Bislimi ↔ Ahmed KendouciOyuncu değişikliği
- Brighton Labeau ↔ Riccardo BraschiOyuncu değişikliği81'
- Nils·Reichmuth ↔ A. IlicOyuncu değişikliği81'
- 76'Gol Albian Ajeti 1–3Asist: Lars Lukas Mai
- Nico Maier ↔ Patrik KristalOyuncu değişikliği74'
- 73'Kevin Behrens ↔ Albian AjetiOyuncu değişikliği
- Furkan Dursun ↔ Noah ChristofferssonOyuncu değişikliği65'
- 60'Dereck Moncada ↔ Martim MarquesOyuncu değişikliği
- Nico MaierSarı kart52'
- 49'Gol Uran Bislimi 1–2Asist: Daniel Dos Santos Correia
- Louis Immanuel Passavant ↔ Mattias KäitOyuncu değişikliği45'
- 45'Damian Kelvin ↔ Daniel Dos Santos CorreiaOyuncu değişikliği
- 45'Elias Pihlstrom ↔ Mattia ZanottiOyuncu değişikliği
- 44'Damian KelvinSarı kart
- 38'Elias PihlstromSarı kart
- Gol Nassim Zoukit 1–137'
- 34'Gol Dereck Moncada 0–1Asist: Hannes Delcroix
- 34'Dereck MoncadaVAR: gol onaylandı
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %58 7/12 | %80 4/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %92 11/12 | %100 5/5 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %0 0/12 | %0 0/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (24 gol)ligde 5. · lig ortalamasında | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,83 (34 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,96 yüksek | 2,80 (14 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 3,00 (36 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 1,12 yüksek | 3,20 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,83 (10 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 1,05 düşük | 1,00 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 9/12ligde 5. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %83 10/12ligde 5. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %20 1/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12ligde 7.–8. · lig ortalamasında | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %92 11/12ligde 2.–3. · lig ortalamasından 17 puan yüksek | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %67 8/12 | %80 4/5 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %50 6/12 | %40 2/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %42 5/12 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %33 4/12 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %40 2/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %67 8/12 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %50 6/12 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %33 4/12 | %40 2/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,7 | 10,8 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %75 9/12 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %40 2/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %83 10/12 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %67 8/12 | %60 3/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %0 0/5 |
| Berabere | %33 4/12 | %40 2/5 |
| Geride | %50 6/12 | %60 3/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %58 7/12 | %40 2/5 |
| Berabere | %25 3/12 | %40 2/5 |
| Geride | %17 2/12 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Thun (12 maç)
Lugano (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Thun (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 1 | 5 |
| 31-45 | 3 | 6 |
| 46-60 | 6 | 6 |
| 61-75 | 4 | 6 |
| 76-90 | 6 | 7 |
Lugano (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 0 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 9 | 1 |
Kartlar
Thun
Sarı 27 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,3)
Lugano
Sarı 28 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 75 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Thun: iç saha, 5 maç · Lugano: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Thun – Lugano ilk 11'ler
Thun · 4-4-2
- 1N. SteffenK
- 47F. FehrD85' sarı kart 85. dk
- 54L. PassavantD45' oyundan çıktı 45. dk
- 5N. BürgyD
- 18T. StrannegårdD
- 70N. ReichmuthO81' oyundan çıktı 81. dk
- 16J. RothO
- 13N. ZoukitO37' gol 37. dk
- 30N. MaierO52' sarı kart 52. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 9F. DursunF65' oyundan çıktı 65. dk
- 96B. LabeauF81' oyundan çıktı 81. dk
- 26N. ChristofferssonF65' oyuna girdi 65. dk
- 20R. BraschiF81' oyuna girdi 81. dk88' gol 88. dk
- 17A. BalarubanD
- 37L. DählerD
- 52Adam IlicO81' oyuna girdi 81. dk
- 15P. KristalO74' oyuna girdi 74. dk
- 14M. KäitO45' oyuna girdi 45. dk
- 80S. LengenF
- 25T. SpycherK
Teknik direktör: Gian Luca Privitelli
Lugano · 3-4-1-2
- 16D. von BallmoosK
- 4D. KelvinD44' sarı kart 44. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 17L. MaiD76' asist 76. dk
- 3H. DelcroixD34' asist 34. dk
- 2B. KarimovO
- 25U. BislimiO49' gol 49. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 8A. GrgićO
- 21Y. CimignaniO
- 30D. MoncadaF34' gol 34. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 91K. BehrensF73' oyundan çıktı 73. dk
- 24E. PihlströmF38' sarı kart 38. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 9A. AjetiF73' oyuna girdi 73. dk76' gol 76. dk
- 7E. AlioskiD
- 18J. BichselD
- 22B. CastroF
- 26Martim MarquesD60' oyuna girdi 60. dk
- 27Daniel Dos SantosO45' oyuna girdi 45. dk49' asist 49. dk
- 28F. GebhardtK
- 14A. KendouciO84' oyuna girdi 84. dk
- 46M. ZanottiD45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: M. Croci-Torti
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İsviçre · Süper Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Thun için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 6, yenilen 9. Lugano son 5 maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 20 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 20 maçta galibiyetler Thun 5 – Lugano 9; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Nisan 2026, Thun 0-1 Lugano.
- Sıralama
- 9. (10 p) – 1. (28 p)
- Form (son 5)
- MBMMG – GGGGG
- H2H (G-B-M)
- 5-6-9 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %75
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 3,48 – 3,86 – 1,68
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Thun iç saha 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 2,75 gol yedi; Lugano dış saha 4 maçta 3,25 attı, 0,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Thun %25, Lugano %75. İlk yarıyı önde kapatma: Thun 0/4, Lugano 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Thun 6,8, Lugano 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Thun 2,5, Lugano 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,48, 0 – 3,86, 2 – 1,68. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,81, Üst 1,27. Karşılıklı Gol: Var 1,30, Yok 2,71.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 26 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 00:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsviçre · Süper Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 12 | +26 | 34 |
| 2 | BSC Young Boys | 13 | +16 | 28 |
| 3 | FC Sion | 13 | +11 | 26 |
| 4 | FC Zurich | 12 | -1 | 20 |
| 5 | FC ST. Gallen | 12 | -3 | 19 |
| 6 | Servette FC | 12 | +1 | 16 |
| 7 | FC Basel 1893 | 12 | -4 | 14 |
| 8 | FC Luzern | 13 | -7 | 13 |
| 9 | FC Thun | 12 | -10 | 13 |
| 10 | Grasshoppers | 13 | -13 | 11 |
| 11 | FC Vaduz | 13 | -5 | 10 |
| 12 | Lausanne | 13 | -11 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 7 | +15 | 19 |
| 2 | BSC Young Boys | 7 | +5 | 14 |
| 3 | FC Sion | 6 | +5 | 13 |
| 4 | FC Zurich | 6 | +2 | 12 |
| 5 | Servette FC | 6 | +2 | 10 |
| 6 | FC Luzern | 7 | +1 | 10 |
| 7 | FC ST. Gallen | 6 | -1 | 10 |
| 8 | FC Vaduz | 6 | +2 | 9 |
| 9 | Grasshoppers | 7 | -6 | 6 |
| 10 | FC Basel 1893 | 6 | -4 | 4 |
| 11 | Lausanne | 6 | -7 | 2 |
| 12 | FC Thun | 5 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 5 | +11 | 15 |
| 2 | BSC Young Boys | 6 | +11 | 14 |
| 3 | FC Sion | 7 | +6 | 13 |
| 4 | FC Thun | 7 | 0 | 12 |
| 5 | FC Basel 1893 | 6 | 0 | 10 |
| 6 | FC ST. Gallen | 6 | -2 | 9 |
| 7 | FC Zurich | 6 | -3 | 8 |
| 8 | Servette FC | 6 | -1 | 6 |
| 9 | Lausanne | 7 | -4 | 5 |
| 10 | Grasshoppers | 6 | -7 | 5 |
| 11 | FC Luzern | 6 | -8 | 3 |
| 12 | FC Vaduz | 7 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Süper Lig'de oynanan diğer maçlar
- 18:30 Basel 0–0 Grasshoppers
- 18:30 Sion 1–0 Lausanne
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
