Peru · Primera División

Sport Boys – Cajamarca

Başlamasına 16 sa 56 dk Başlamadı

Sport Boys – Cajamarca: 8 Kasım 23:30, Peru · Primera División. Bu sezon Sport Boys evinde 16 maçta 9 galibiyet, 5 beraberlik, 2 mağlubiyet; Cajamarca deplasmanda 16 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 11 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %56; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 17 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Miguel Grau Stadyumu, Callao

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiSport BoysCajamarca
Lig sırası11. · 45 puan18. · 18 puan
Form (son 5)MMGGBMMMGM
Gol (attığı – yediği, ort.)1,50 – 0,751,31 – 2,12
2,5 Üst biten%31%69
Karşılıklı gol%44%69
Gol yemediği%56%0
Aralarında (G-B-M)4-7-5 (16 maç, Sport Boys bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Sport Boys iç sahada (16 maç), Cajamarca deplasmanda (16 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Sport Boys iç sahada (16 maç) · Cajamarca deplasmanda (16 maç), bu sezon

1,50 Gol atma maç başı 1,31
0,75 Gol yeme maç başı 2,12
%56 Gol yememe maçların %0
%44 KG Var maçların %69
%31 2.5 Üst maçların %69

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Sport Boys iç sahada 16 maçta 9 galibiyet, 5 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • UTC Cajamarca deplasmanda 16 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 11 mağlubiyet aldı.
  • UTC Cajamarca, deplasman maçlarında 16 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Sport Boys

11. sıra · 45 puan · 32 maç · averaj +2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGGB

  1. 05.11 Universitario 2–2 Sport Boys B
  2. 01.11 Cusco 0–1 Sport Boys G
  3. 25.10 Sport Boys 4–2 FC Cajamarca G
  4. 17.10 Juan Pablo II College 2–0 Sport Boys M
  5. 11.10 Sport Boys 1–3 Alianza Atletico M
Deplasman

Cajamarca

18. sıra · 18 puan · 32 maç · averaj -20

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMGM

  1. 02.11 Cajamarca 2–3 Deportivo Garcilaso M
  2. 28.10 FC Cajamarca 1–3 Cajamarca G
  3. 23.10 Cajamarca 1–2 FBC Melgar M
  4. 18.10 Cienciano 1–0 Cajamarca M
  5. 11.10 Cajamarca 0–1 Sporting Cristal M

Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Sport Boys için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 8, yenilen 9. Cajamarca için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 6, yenilen 8.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 16 kez karşılaştı: Sport Boys 4, Cajamarca 5 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Mayıs 2026, Cajamarca 0-0 Sport Boys.

Gol istatistikleri

Sport Boys iç saha 16 maçta maç başına 1,50 gol attı, 0,75 gol yedi; Cajamarca dış saha 16 maçta 1,31 attı, 2,12 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sport Boys %31, Cajamarca %69. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sport Boys %44, Cajamarca %69. İlk yarıyı önde kapatma: Sport Boys 6/16, Cajamarca 1/16.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Sport Boys 5,4, Cajamarca 3,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Sport Boys 2,9, Cajamarca 2,9.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,32, 0 – 3,82, 2 – 5,51. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,85, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,69.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %56; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 17 gol yediler.

Sıralama
11. (45 p) – 18. (18 p)
Form (son 5)
BGGMM – MGMMM
H2H (G-B-M)
4-7-5 (16 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%31 – %69
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%44 – %69
Korner ort. (maç)
8,8
iddaa MS 1-0-2
1,32 – 3,82 – 5,51

Veri: 7 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Sport Boys
Toplam (32)İç saha (16)
Galibiyet%38 12/32%56 9/16
Beraberlik%28 9/32%31 5/16
Mağlubiyet%34 11/32%13 2/16
Cajamarca
Toplam (32)Dış saha (16)
Galibiyet%16 5/32%19 3/16
Beraberlik%25 8/32%13 2/16
Mağlubiyet%59 19/32%69 11/16

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Sport Boys
Toplam (32)İç saha (16)
Attığı gol / maç1,16 (37 gol)1,50 (24 gol)
Yediği gol / maç1,09 (35 gol)0,75 (12 gol)
Cajamarca
Toplam (32)Dış saha (16)
Attığı gol / maç1,19 (38 gol)1,31 (21 gol)
Yediği gol / maç1,81 (58 gol)2,12 (34 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Sport Boys
Toplam (32)İç saha (16)
KG Var%44 14/32%44 7/16
1,5 Üst%56 18/32%56 9/16
2,5 Üst%34 11/32%31 5/16
3,5 Üst%25 8/32%25 4/16
Gol yememe%41 13/32%56 9/16
Cajamarca
Toplam (32)Dış saha (16)
KG Var%66 21/32%69 11/16
1,5 Üst%78 25/32%88 14/16
2,5 Üst%59 19/32%69 11/16
3,5 Üst%44 14/32%56 9/16
Gol yememe%13 4/32%0 0/16

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Sport Boys
Toplam (32)İç saha (16)
Maçta toplam korner (ort.)9,28,7
7,5 Üst%75 24/32%75 12/16
8,5 Üst%59 19/32%50 8/16
9,5 Üst%47 15/32%38 6/16
10,5 Üst%38 12/32%31 5/16
Cajamarca
Toplam (32)Dış saha (16)
Maçta toplam korner (ort.)9,08,8
7,5 Üst%69 22/32%63 10/16
8,5 Üst%50 16/32%50 8/16
9,5 Üst%47 15/32%44 7/16
10,5 Üst%38 12/32%31 5/16

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Sport Boys
Toplam (32)İç saha (16)
Maç başı kart5,65,7
2,5 Üst%94 30/32%94 15/16
3,5 Üst%81 26/32%88 14/16
4,5 Üst%59 19/32%56 9/16
5,5 Üst%38 12/32%38 6/16
Cajamarca
Toplam (32)Dış saha (16)
Maç başı kart4,94,6
2,5 Üst%84 27/32%81 13/16
3,5 Üst%72 23/32%63 10/16
4,5 Üst%56 18/32%50 8/16
5,5 Üst%41 13/32%38 6/16

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Sport Boys
Toplam (32)İç saha (16)
Maç başı isabetli şut8,48,0
6,5 Üst%75 24/32%69 11/16
7,5 Üst%69 22/32%56 9/16
8,5 Üst%50 16/32%38 6/16
9,5 Üst%38 12/32%31 5/16
Cajamarca
Toplam (32)Dış saha (16)
Maç başı isabetli şut9,49,3
6,5 Üst%84 27/32%94 15/16
7,5 Üst%75 24/32%81 13/16
8,5 Üst%59 19/32%63 10/16
9,5 Üst%41 13/32%44 7/16

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Sport Boys
Toplam (32)İç saha (16)
Önde%25 8/32%38 6/16
Berabere%44 14/32%50 8/16
Geride%31 10/32%13 2/16
Cajamarca
Toplam (32)Dış saha (16)
Önde%16 5/32%6 1/16
Berabere%44 14/32%38 6/16
Geride%41 13/32%56 9/16

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Sport Boys (32 maç)

1/151/X21/21X/17X/X5X/222/102/X22/28

Cajamarca (32 maç)

1/121/X21/21X/13X/X4X/272/102/X22/211

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Sport Boys (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 6
16-30 4 3
31-45 8 6
46-60 9 4
61-75 3 4
76-90 8 9

Cajamarca (31 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 9
16-30 6 6
31-45 5 9
46-60 5 3
61-75 3 14
76-90 14 15

Kartlar

Sport Boys

Sarı 89 · Kırmızı 10 (32 maç · maç başı sarı 2,8)

Cajamarca

Sarı 85 · Kırmızı 12 (32 maç · maç başı sarı 2,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 291 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Sport Boys: iç saha, 16 maç · Cajamarca: dış saha, 16 maç

Sport BoysCajamarca
%54,3Topa sahip olma%48,4
1,92Beklenen gol (xG)0,69
14,6Toplam şut11,8
4,6İsabetli şut4,3
9,5Ceza sahası içi şut5,8
5,4Korner3,9
373Pas358
%80Pas isabeti%81
2,6Kurtarış3,1
14,3Faul12,1
1,1Ofsayt1,5
2,6Sarı kart2,6
0,25Kırmızı kart0,31

Rakiplerine izin verdikleri

0,93Rakibin xG'si1,67
11,0Rakibin şutu15,2
3,4Rakibin isabetli şutu5,1
3,3Rakibin korneri4,9

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Peru · Primera División puan durumu · Primera Division: Tabla Anual

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Alianza Lima 322084 5323 +3068 GGGMG
2Universitario 321796 5737 +2060 BGGGB
3FBC Melgar 321598 5437 +1754 BGGBM
4Deportivo Garcilaso 3216610 5035 +1554 MMGMG
5Sporting Cristal 3315612 6348 +1551 GMGGB
6Cusco 3316314 4647 -151 MGGMM
7Cienciano 3215512 5344 +950 GGMGM
8Alianza Atletico 3214711 4946 +349 GMMGG
9Sport Huancayo 3214513 4648 -247 GGGMG
10Club Deportivo Los Chankas 3213811 3951 -1247 BGMMB
11Sport Boys 3212911 3735 +245 MMGGB
12Juan Pablo II College 3211813 4757 -1041 BGMGM
13Atletico Grau 3310716 3241 -937 MBMMG
14Comerciantes Unidos 3281212 4447 -336 BMGBB
15ADT 3371115 3648 -1232 MBGBB
16UCV Moquegua 327817 2546 -2129 MGMMB
17FC Cajamarca 327718 4465 -2128 BMMMM
18UTC Cajamarca 325819 3858 -2018 MMMGM
#TakımOGBMAYAVP
1ADT ———— —— ——
2Alianza Atletico ———— —— ——
3Alianza Lima ———— —— ——
4Atletico Grau ———— —— ——
5Cienciano ———— —— ——
6Club Deportivo Los Chankas ———— —— ——
7Comerciantes Unidos ———— —— ——
8Cusco ———— —— ——
9Deportivo Garcilaso ———— —— ——
10FBC Melgar ———— —— ——
11FC Cajamarca ———— —— ——
12Juan Pablo II College ———— —— ——
13Sport Boys ———— —— ——
14Sport Huancayo ———— —— ——
15Sporting Cristal ———— —— ——
16UCV Moquegua ———— —— ——
17UTC Cajamarca ———— —— ——
18Universitario ———— —— ——
#TakımOGBMAYAVP
1ADT ———— —— ——
2Alianza Atletico ———— —— ——
3Alianza Lima ———— —— ——
4Atletico Grau ———— —— ——
5Cienciano ———— —— ——
6Club Deportivo Los Chankas ———— —— ——
7Comerciantes Unidos ———— —— ——
8Cusco ———— —— ——
9Deportivo Garcilaso ———— —— ——
10FBC Melgar ———— —— ——
11FC Cajamarca ———— —— ——
12Juan Pablo II College ———— —— ——
13Sport Boys ———— —— ——
14Sport Huancayo ———— —— ——
15Sporting Cristal ———— —— ——
16UCV Moquegua ———— —— ——
17UTC Cajamarca ———— —— ——
18Universitario ———— —— ——

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Sport Boys1,32
X · Beraberlik3,82
2 · Cajamarca5,51

2,5 Alt / Üst

Alt1,85
Üst1,52

Karşılıklı gol

Var1,66
Yok1,69
Tüm marketler (12)

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,080 ve 22,11

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,36Üst2,17

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,91Yok1,07

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,0003,2722,24

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,95Üst1,46

1. Yarı Sonucu

11,7502,2425,58

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,24Üst2,55

2. Yarı Sonucu

11,6602,5624,93

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,09Üst1,40

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,320 ve 21,55

Tek / Çift

Tek1,70Çift1,65

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt2,08Üst1,41