Cajamarca 1-2 Melgar: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Cajamarca 1–2 Melgar (23 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 16–7, isabetli şut 9–5, topa sahip olma %54–%46, korner 4–2.
Maç özeti
Cajamarca – Melgar maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Luis Garro 87' (Cajamarca); Bernardo Cuesta 7', Nicolas Quagliata 68' (Melgar). xG: Cajamarca 1,3 – 0,9 Melgar.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Cajamarca: C. Molins · Melgar: M. Rondelli
Maç akışı
Cajamarca üstte · Melgar altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 7' gol: Bernardo Cuesta (Melgar)
- 34' sarı kart: David Dioses (Cajamarca)
- 34' sarı kart: Manuel Ganoza (Cajamarca)
- 45' oyuncu değişikliği: Walter Tandazo ↔ Marcos Portillo (Melgar)
- 45' oyuncu değişikliği: Marlon de Jesús ↔ Abdiel Arroyo (Cajamarca)
- 45' oyuncu değişikliği: Francesco Cavagna ↔ Dylan Caro (Cajamarca)
- 45+3' oyuncu değişikliği: Bernardo Cuesta ↔ Jefferson Caceres (Melgar)
- 61' oyuncu değişikliği: David Dioses ↔ Joshua Cantt (Cajamarca)
- 64' sarı kart: Juan Escobar (Melgar)
- 68' gol: Nicolas Quagliata (Melgar)
- 70' oyuncu değişikliği: Luis Arce ↔ Jhosep Nunez (Cajamarca)
- 70' oyuncu değişikliği: David Camacho ↔ Gilmar Paredes (Cajamarca)
- 74' sarı kart: Joshua Cantt (Cajamarca)
- 75' oyuncu değişikliği: Nicolas Quagliata ↔ Jesús Alcantar (Melgar)
- 81' oyuncu değişikliği: Johnny Vidales ↔ Franco Zanelatto (Melgar)
- 87' gol: Luis Garro (Cajamarca)
- 90' sarı kart: Jesús Alcantar (Melgar)
- 90+3' sarı kart: Cristian Bordacahar (Melgar)
Maç olayları
- CajamarcaMelgar
- 90+3'Cristian BordacaharSarı kart
- 90'Jesús AlcantarSarı kart
- Gol Luis Garro 1–2Asist: Adolfo Muñoz87'
- 81'Johnny Vidales ↔ Franco ZanelattoOyuncu değişikliği
- 75'Nicolas Quagliata ↔ Jesús AlcantarOyuncu değişikliği
- Joshua CanttSarı kart74'
- Luis Arce ↔ Jhosep NunezOyuncu değişikliği70'
- David Camacho ↔ Gilmar ParedesOyuncu değişikliği70'
- 68'Gol Nicolas Quagliata 0–2Asist: Nelson Cabanillas
- 64'Juan EscobarSarı kart
- David Dioses ↔ Joshua CanttOyuncu değişikliği61'
- 45+3'Bernardo Cuesta ↔ Jefferson CaceresOyuncu değişikliği
- 45'Walter Tandazo ↔ Marcos PortilloOyuncu değişikliği
- Marlon de Jesús ↔ Abdiel ArroyoOyuncu değişikliği45'
- Francesco Cavagna ↔ Dylan CaroOyuncu değişikliği45'
- David DiosesSarı kart34'
- Manuel GanozaSarı kart34'
- 7'Gol Bernardo Cuesta 0–1Asist: Walter Tandazo
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %16 5/32 | %13 2/16 |
| Beraberlik | %25 8/32 | %38 6/16 |
| Mağlubiyet | %59 19/32 | %50 8/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 15/32 | %38 6/16 |
| Beraberlik | %28 9/32 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %25 8/32 | %31 5/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,19 (38 gol) | 1,06 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,81 (58 gol) | 1,50 (24 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,69 (54 gol) | 1,31 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,16 (37 gol) | 1,19 (19 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %66 21/32 | %63 10/16 |
| 1,5 Üst | %78 25/32 | %69 11/16 |
| 2,5 Üst | %59 19/32 | %50 8/16 |
| 3,5 Üst | %44 14/32 | %31 5/16 |
| Gol yememe | %13 4/32 | %25 4/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %66 21/32 | %63 10/16 |
| 1,5 Üst | %84 27/32 | %75 12/16 |
| 2,5 Üst | %56 18/32 | %50 8/16 |
| 3,5 Üst | %34 11/32 | %31 5/16 |
| Gol yememe | %25 8/32 | %19 3/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %69 22/32 | %75 12/16 |
| 8,5 Üst | %50 16/32 | %50 8/16 |
| 9,5 Üst | %47 15/32 | %50 8/16 |
| 10,5 Üst | %38 12/32 | %44 7/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 8,6 |
| 7,5 Üst | %69 22/32 | %63 10/16 |
| 8,5 Üst | %50 16/32 | %38 6/16 |
| 9,5 Üst | %47 15/32 | %38 6/16 |
| 10,5 Üst | %34 11/32 | %25 4/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %84 27/32 | %88 14/16 |
| 3,5 Üst | %72 23/32 | %81 13/16 |
| 4,5 Üst | %56 18/32 | %63 10/16 |
| 5,5 Üst | %41 13/32 | %44 7/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %81 26/32 | %75 12/16 |
| 3,5 Üst | %66 21/32 | %69 11/16 |
| 4,5 Üst | %38 12/32 | %50 8/16 |
| 5,5 Üst | %25 8/32 | %31 5/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,6 |
| 6,5 Üst | %84 27/32 | %75 12/16 |
| 7,5 Üst | %75 24/32 | %69 11/16 |
| 8,5 Üst | %59 19/32 | %56 9/16 |
| 9,5 Üst | %41 13/32 | %38 6/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %88 28/32 | %81 13/16 |
| 7,5 Üst | %78 25/32 | %75 12/16 |
| 8,5 Üst | %66 21/32 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %44 14/32 | %31 5/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %16 5/32 | %25 4/16 |
| Berabere | %44 14/32 | %50 8/16 |
| Geride | %41 13/32 | %25 4/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 15/32 | %44 7/16 |
| Berabere | %44 14/32 | %50 8/16 |
| Geride | %9 3/32 | %6 1/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Cajamarca (32 maç)
Melgar (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Cajamarca (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 9 |
| 16-30 | 6 | 6 |
| 31-45 | 5 | 9 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 3 | 14 |
| 76-90 | 14 | 15 |
Melgar (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 4 |
| 16-30 | 5 | 3 |
| 31-45 | 13 | 3 |
| 46-60 | 3 | 6 |
| 61-75 | 12 | 4 |
| 76-90 | 8 | 16 |
Kartlar
Cajamarca
Sarı 85 · Kırmızı 12 (32 maç · maç başı sarı 2,7)
Melgar
Sarı 64 · Kırmızı 7 (32 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 291 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Cajamarca: iç saha, 16 maç · Melgar: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Cajamarca – Melgar ilk 11'ler
Cajamarca · 4-2-3-1
- 1Á. CamposK
- 17L. GarroD87' gol 87. dk
- 3M. GanozaD34' sarı kart 34. dk
- 2B. DuarteD
- 6F. CavagnaD45' oyundan çıktı 45. dk
- 8D. DiosesO34' sarı kart 34. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 88L. ArceO70' oyundan çıktı 70. dk
- 22D. CamachoO70' oyundan çıktı 70. dk
- 10M. LliuyaO
- 19A. MuñozO87' asist 87. dk
- 9M. de JesúsF45' oyundan çıktı 45. dk
- 11A. ArroyoF45' oyuna girdi 45. dk
- 29I. BarriosK
- 21R. BettocchiK
- 15J. CerroO61' oyuna girdi 61. dk74' sarı kart 74. dk
- 13D. CaroD45' oyuna girdi 45. dk
- 18S. GálvezF
- 7J. NunezF70' oyuna girdi 70. dk
- 35G. ParedesD70' oyuna girdi 70. dk
Teknik direktör: C. Molins
Melgar · 4-2-3-1
- 21J. CabezudoK
- 33M. LazoD
- 23J. EscobarD64' sarı kart 64. dk
- 3L. GonzálezD
- 27N. CabanillasD68' asist 68. dk
- 66H. OrzánO
- 24W. TandazoO7' asist 7. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 7C. BordacaharO90+3' sarı kart 90+3. dk
- 10N. QuagliataO68' gol 68. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 11J. VidalesO81' oyundan çıktı 81. dk
- 9B. CuestaF7' gol 7. dk45+3' oyundan çıktı 45+3. dk
- 45Matias ZegarraD
- 77F. ZanelattoF81' oyuna girdi 81. dk
- 26M. PortilloO45' oyuna girdi 45. dk
- 8L. GuzmánF
- 5A. DeneumostierD
- 80J. D´ArrigoO
- 16J. CáceresO45+3' oyuna girdi 45+3. dk
- 12C. CácedaK
- 90J. AlcántarD75' oyuna girdi 75. dk90' sarı kart 90. dk
Teknik direktör: M. Rondelli
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Cajamarca son 5 maçında 0 galibiyet, 0 beraberlik, 5 yenilgi aldı; 5 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti. Son 5 maçta Melgar 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 11-5).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 20 maçta galibiyetler Cajamarca 5 – Melgar 9; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Mayıs 2026, Melgar 2-0 Cajamarca.
- Sıralama
- 18. (15 p) – 3. (50 p)
- Form (son 5)
- MMMMM – GBBGG
- H2H (G-B-M)
- 5-6-9 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %64
- Korner ort. (maç)
- 9,0
- iddaa MS 1-0-2
- 4,96 – 3,88 – 1,38
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Cajamarca iç saha 14 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,36 gol yedi; Melgar dış saha 14 maçta 1,36 attı, 1,14 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Cajamarca %43, Melgar %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cajamarca %57, Melgar %64. İlk yarıyı önde kapatma: Cajamarca 4/14, Melgar 6/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Cajamarca 4,6, Melgar 4,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,0. Maç başına kart: Cajamarca 2,9, Melgar 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,96, 0 – 3,88, 2 – 1,38. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,92, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,78.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %61; maç başına toplam korner ortalaması 9,0; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 19 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Peru · Primera División puan durumu · Primera Division: Tabla Anual
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Lima | 32 | +30 | 68 |
| 2 | Universitario | 32 | +20 | 60 |
| 3 | FBC Melgar | 32 | +17 | 54 |
| 4 | Deportivo Garcilaso | 32 | +15 | 54 |
| 5 | Sporting Cristal | 33 | +15 | 51 |
| 6 | Cusco | 33 | -1 | 51 |
| 7 | Cienciano | 32 | +9 | 50 |
| 8 | Alianza Atletico | 32 | +3 | 49 |
| 9 | Sport Huancayo | 32 | -2 | 47 |
| 10 | Club Deportivo Los Chankas | 32 | -12 | 47 |
| 11 | Sport Boys | 32 | +2 | 45 |
| 12 | Juan Pablo II College | 32 | -10 | 41 |
| 13 | Atletico Grau | 33 | -9 | 37 |
| 14 | Comerciantes Unidos | 32 | -3 | 36 |
| 15 | ADT | 33 | -12 | 32 |
| 16 | UCV Moquegua | 32 | -21 | 29 |
| 17 | FC Cajamarca | 32 | -21 | 28 |
| 18 | UTC Cajamarca | 32 | -20 | 18 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
