CS Cienciano 1-0 Cajamarca: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CS Cienciano 1–0 Cajamarca (19 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 22–9, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %55–%45, korner 5–1.
Maç özeti
CS Cienciano – Cajamarca maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Cristian Souza 55' (CS Cienciano). xG: CS Cienciano 2,0 – 0,3 Cajamarca.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- CS Cienciano: Horacio Melgarejo · Cajamarca: C. Molins
Maç akışı
CS Cienciano üstte · Cajamarca altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 45' oyuncu değişikliği: Ray Sandoval ↔ Matias Succar (CS Cienciano)
- 45' oyuncu değişikliği: Claudio Nuñez ↔ Carlos Cabello (CS Cienciano)
- 55' gol: Cristian Souza (CS Cienciano)
- 57' sarı kart: Marcos Martinich (CS Cienciano)
- 61' sarı kart: Arquímedes Figuera (Cajamarca)
- 61' sarı kart: Carlos Garcés (CS Cienciano)
- 65' sarı kart: Cristián Molins (Cajamarca)
- 69' oyuncu değişikliği: Gerson Barreto ↔ Henry Caparo (CS Cienciano)
- 69' oyuncu değişikliği: Joshua Cantt ↔ Luis Arce (Cajamarca)
- 70' sarı kart: Santiago Arias (CS Cienciano)
- 75' oyuncu değişikliği: Marlon de Jesús ↔ Abdiel Arroyo (Cajamarca)
- 78' kırmızı kart: Arquímedes Figuera (Cajamarca)
- 81' oyuncu değişikliği: Santiago Arias ↔ Gonzalo Aguirre (CS Cienciano)
- 81' oyuncu değişikliği: Carlos Garcés ↔ Didier La Torre (CS Cienciano)
- 87' oyuncu değişikliği: Adolfo Muñoz ↔ Jhosep Nunez (Cajamarca)
- 88' oyuncu değişikliği: Francesco Cavagna ↔ Dylan Caro (Cajamarca)
Maç olayları
- CS CiencianoCajamarca
- 88'Francesco Cavagna ↔ Dylan CaroOyuncu değişikliği
- 87'Adolfo Muñoz ↔ Jhosep NunezOyuncu değişikliği
- Santiago Arias ↔ Gonzalo AguirreOyuncu değişikliği81'
- Carlos Garcés ↔ Didier La TorreOyuncu değişikliği81'
- 78'Arquímedes FigueraKırmızı kart
- 75'Marlon de Jesús ↔ Abdiel ArroyoOyuncu değişikliği
- Cristian SouzaVAR: gol iptal74'
- Santiago AriasSarı kart70'
- Gerson Barreto ↔ Henry CaparoOyuncu değişikliği69'
- 69'Joshua Cantt ↔ Luis ArceOyuncu değişikliği
- 65'Cristián MolinsSarı kart
- 61'Arquímedes FigueraSarı kart
- Carlos GarcésSarı kart61'
- Marcos MartinichSarı kart57'
- Gol Cristian Souza 1–0Asist: Carlos Garcés55'
- Ray Sandoval ↔ Matias SuccarOyuncu değişikliği45'
- Claudio Nuñez ↔ Carlos CabelloOyuncu değişikliği45'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 15/32 | %63 10/16 |
| Beraberlik | %16 5/32 | %19 3/16 |
| Mağlubiyet | %38 12/32 | %19 3/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %16 5/32 | %19 3/16 |
| Beraberlik | %25 8/32 | %13 2/16 |
| Mağlubiyet | %59 19/32 | %69 11/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,66 (53 gol) | 1,94 (31 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (44 gol) | 0,94 (15 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,19 (38 gol) | 1,31 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,81 (58 gol) | 2,12 (34 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 19/32 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %78 25/32 | %75 12/16 |
| 2,5 Üst | %59 19/32 | %56 9/16 |
| 3,5 Üst | %34 11/32 | %31 5/16 |
| Gol yememe | %22 7/32 | %38 6/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %66 21/32 | %69 11/16 |
| 1,5 Üst | %78 25/32 | %88 14/16 |
| 2,5 Üst | %59 19/32 | %69 11/16 |
| 3,5 Üst | %44 14/32 | %56 9/16 |
| Gol yememe | %13 4/32 | %0 0/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 8,2 |
| 7,5 Üst | %66 21/32 | %63 10/16 |
| 8,5 Üst | %50 16/32 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %34 11/32 | %19 3/16 |
| 10,5 Üst | %28 9/32 | %13 2/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %69 22/32 | %63 10/16 |
| 8,5 Üst | %50 16/32 | %50 8/16 |
| 9,5 Üst | %47 15/32 | %44 7/16 |
| 10,5 Üst | %38 12/32 | %31 5/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %84 27/32 | %75 12/16 |
| 3,5 Üst | %59 19/32 | %56 9/16 |
| 4,5 Üst | %47 15/32 | %44 7/16 |
| 5,5 Üst | %25 8/32 | %25 4/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %84 27/32 | %81 13/16 |
| 3,5 Üst | %72 23/32 | %63 10/16 |
| 4,5 Üst | %56 18/32 | %50 8/16 |
| 5,5 Üst | %41 13/32 | %38 6/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %84 27/32 | %75 12/16 |
| 7,5 Üst | %78 25/32 | %69 11/16 |
| 8,5 Üst | %66 21/32 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %47 15/32 | %31 5/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %84 27/32 | %94 15/16 |
| 7,5 Üst | %75 24/32 | %81 13/16 |
| 8,5 Üst | %59 19/32 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %41 13/32 | %44 7/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 8/32 | %25 4/16 |
| Berabere | %41 13/32 | %50 8/16 |
| Geride | %34 11/32 | %25 4/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %16 5/32 | %6 1/16 |
| Berabere | %44 14/32 | %38 6/16 |
| Geride | %41 13/32 | %56 9/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CS Cienciano (32 maç)
Cajamarca (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CS Cienciano (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 6 | 6 |
| 31-45 | 10 | 8 |
| 46-60 | 7 | 3 |
| 61-75 | 7 | 6 |
| 76-90 | 11 | 9 |
Cajamarca (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 9 |
| 16-30 | 6 | 6 |
| 31-45 | 5 | 9 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 3 | 14 |
| 76-90 | 14 | 15 |
Kartlar
CS Cienciano
Sarı 62 · Kırmızı 8 (32 maç · maç başı sarı 1,9)
Cajamarca
Sarı 85 · Kırmızı 12 (32 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 291 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
CS Cienciano: iç saha, 16 maç · Cajamarca: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
CS Cienciano – Cajamarca ilk 11'ler
CS Cienciano · 4-2-3-1
- 1G. FalcónK
- 13C. NúñezD45' oyundan çıktı 45. dk
- 4M. AmondarainD
- 3K. BecerraD
- 16M. MartinichD57' sarı kart 57. dk
- 88G. BarretoO69' oyundan çıktı 69. dk
- 5S. AriasO70' sarı kart 70. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 11N. BandieraO
- 17R. SandovalO45' oyundan çıktı 45. dk
- 7C. SouzaO55' gol 55. dk
- 21C. GarcésF55' asist 55. dk61' sarı kart 61. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 22C. CabelloD45' oyuna girdi 45. dk
- 8G. AguirreO81' oyuna girdi 81. dk
- 26R. AguilarD
- 39H. CaparóO69' oyuna girdi 69. dk
- 14S. CaveroD
- 31Í. EspinozaK
- 18D. La TorreF81' oyuna girdi 81. dk
- 19M. SuccarF45' oyuna girdi 45. dk
- 27A. YoveraD
Teknik direktör: Horacio Melgarejo
Cajamarca · 4-2-3-1
- 1Á. CamposK
- 17L. GarroD
- 3M. GanozaD
- 2B. DuarteD
- 6F. CavagnaD88' oyundan çıktı 88. dk
- 15J. CerroO69' oyundan çıktı 69. dk
- 16A. FigueraO61' sarı kart 61. dk78' kırmızı kart 78. dk
- 22D. CamachoO
- 10M. LliuyaO
- 19A. MuñozO87' oyundan çıktı 87. dk
- 9M. de JesúsF75' oyundan çıktı 75. dk
- 18S. GálvezF
- 8D. DiosesO
- 13D. CaroD88' oyuna girdi 88. dk
- 21R. BettocchiK
- 29I. BarriosK
- 11A. ArroyoF75' oyuna girdi 75. dk
- 88L. ArceO69' oyuna girdi 69. dk
- 7J. NunezF87' oyuna girdi 87. dk
Teknik direktör: C. Molins
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Cienciano için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 6, yenilen 6. Cajamarca son 5 maçında 0 galibiyet, 0 beraberlik, 5 yenilgi aldı; 7 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Cienciano 5, Cajamarca 3 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Nisan 2026, Cajamarca 2-2 Cienciano.
- Sıralama
- 8. (44 p) – 18. (15 p)
- Form (son 5)
- GBMMG – MMMMM
- H2H (G-B-M)
- 5-5-3 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %64 – %71
- Korner ort. (maç)
- 8,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,10 – 5,80 – 9,84
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Cienciano iç saha 14 maçta maç başına 1,93 gol attı, 1,07 gol yedi; Cajamarca dış saha 14 maçta 1,29 attı, 2,29 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Cienciano %57, Cajamarca %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cienciano %64, Cajamarca %71. İlk yarıyı önde kapatma: Cienciano 4/14, Cajamarca 0/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Cienciano 5,4, Cajamarca 4,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,6. Maç başına kart: Cienciano 1,8, Cajamarca 3,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,10, 0 – 5,80, 2 – 9,84. Karşılıklı Gol: Var 1,73, Yok 1,64.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %68; maç başına toplam korner ortalaması 8,6; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 19 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Peru · Primera División puan durumu · Primera Division: Tabla Anual
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Lima | 32 | +30 | 68 |
| 2 | Universitario | 32 | +20 | 60 |
| 3 | FBC Melgar | 32 | +17 | 54 |
| 4 | Deportivo Garcilaso | 32 | +15 | 54 |
| 5 | Sporting Cristal | 33 | +15 | 51 |
| 6 | Cusco | 33 | -1 | 51 |
| 7 | Cienciano | 32 | +9 | 50 |
| 8 | Alianza Atletico | 32 | +3 | 49 |
| 9 | Sport Huancayo | 32 | -2 | 47 |
| 10 | Club Deportivo Los Chankas | 32 | -12 | 47 |
| 11 | Sport Boys | 32 | +2 | 45 |
| 12 | Juan Pablo II College | 32 | -10 | 41 |
| 13 | Atletico Grau | 33 | -9 | 37 |
| 14 | Comerciantes Unidos | 32 | -3 | 36 |
| 15 | ADT | 33 | -12 | 32 |
| 16 | UCV Moquegua | 32 | -21 | 29 |
| 17 | FC Cajamarca | 32 | -21 | 28 |
| 18 | UTC Cajamarca | 32 | -20 | 18 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
