Cusco FC 0-1 Sport Boys: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Cusco FC 0–1 Sport Boys (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 24–10, isabetli şut 7–2, topa sahip olma %66–%34, korner 12–1.
Maç özeti
Cusco FC – Sport Boys maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Jostin Alarcon 75' (Sport Boys). xG: Cusco FC 1,6 – 0,4 Sport Boys.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Cusco FC: Javier Rabanal · Sport Boys: C. Desio
Maç akışı
Cusco FC üstteSport Boys altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %64 · 1 şut · 0,2
- 16–30'Ev %79 · 3 şut · 0,4
- 31–45+'Ev %65 · 6 şut · 0,2
- 46–60'Ev %72 · 4 şut · 0,0
- 61–75'Ev %67 · 3 şut · 0,6
- 76–90+'Ev %85 · 7 şut · 0,3
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Cusco FC, Dep = Sport Boys.
Maç olayları
- Cusco FCSport Boys
- José Zevallos ↔ Oswaldo ValenzuelaOyuncu değişikliği87'
- Alvaro Ampuero ↔ Juan Manuel TévezOyuncu değişikliği87'
- 87'Pablo Erustes ↔ Hansell RiojasOyuncu değişikliği
- 75'Gol Jostin Alarcon 0–1
- 74'Luis Urruti ↔ Jostin AlarconOyuncu değişikliği
- 68'Christian Cueva ↔ Miguel TraucoOyuncu değişikliği
- 68'Federico Illanes ↔ Percy LizaOyuncu değişikliği
- 63'Carlos ZambranoSarı kart
- José Manzaneda ↔ Nicolás SilvaOyuncu değişikliği61'
- Diego Soto ↔ Marlon RuidíasOyuncu değişikliği45'
- 40'Yuriel CeliKırmızı kart
- Ricardo LagosKırmızı kart40'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %48 16/33 | %63 10/16 |
| Beraberlik | %9 3/33 | %13 2/16 |
| Mağlubiyet | %42 14/33 | %25 4/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 12/32 | %19 3/16 |
| Beraberlik | %28 9/32 | %25 4/16 |
| Mağlubiyet | %34 11/32 | %56 9/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,39 (46 gol) | 1,69 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (47 gol) | 0,81 (13 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,16 (37 gol) | 0,81 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,09 (35 gol) | 1,44 (23 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %61 20/33 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %73 24/33 | %69 11/16 |
| 2,5 Üst | %61 20/33 | %44 7/16 |
| 3,5 Üst | %27 9/33 | %25 4/16 |
| Gol yememe | %18 6/33 | %31 5/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 14/32 | %44 7/16 |
| 1,5 Üst | %56 18/32 | %56 9/16 |
| 2,5 Üst | %34 11/32 | %38 6/16 |
| 3,5 Üst | %25 8/32 | %25 4/16 |
| Gol yememe | %41 13/32 | %25 4/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %58 19/33 | %63 10/16 |
| 8,5 Üst | %45 15/33 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %36 12/33 | %38 6/16 |
| 10,5 Üst | %24 8/33 | %25 4/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %75 24/32 | %75 12/16 |
| 8,5 Üst | %59 19/32 | %69 11/16 |
| 9,5 Üst | %47 15/32 | %56 9/16 |
| 10,5 Üst | %38 12/32 | %44 7/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %85 28/33 | %81 13/16 |
| 3,5 Üst | %64 21/33 | %56 9/16 |
| 4,5 Üst | %39 13/33 | %31 5/16 |
| 5,5 Üst | %21 7/33 | %19 3/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %94 30/32 | %94 15/16 |
| 3,5 Üst | %81 26/32 | %75 12/16 |
| 4,5 Üst | %59 19/32 | %63 10/16 |
| 5,5 Üst | %38 12/32 | %38 6/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %79 26/33 | %75 12/16 |
| 7,5 Üst | %73 24/33 | %69 11/16 |
| 8,5 Üst | %64 21/33 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %39 13/33 | %44 7/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %75 24/32 | %81 13/16 |
| 7,5 Üst | %69 22/32 | %81 13/16 |
| 8,5 Üst | %50 16/32 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %38 12/32 | %44 7/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %39 13/33 | %38 6/16 |
| Berabere | %45 15/33 | %56 9/16 |
| Geride | %15 5/33 | %6 1/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 8/32 | %13 2/16 |
| Berabere | %44 14/32 | %38 6/16 |
| Geride | %31 10/32 | %50 8/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Cusco FC (33 maç)
Sport Boys (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Cusco FC (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 3 |
| 16-30 | 7 | 7 |
| 31-45 | 6 | 5 |
| 46-60 | 4 | 8 |
| 61-75 | 7 | 9 |
| 76-90 | 9 | 10 |
Sport Boys (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 6 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 8 | 6 |
| 46-60 | 9 | 4 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 8 | 9 |
Kartlar
Cusco FC
Sarı 65 · Kırmızı 5 (33 maç · maç başı sarı 2,0)
Sport Boys
Sarı 89 · Kırmızı 10 (32 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 291 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Cusco FC: iç saha, 16 maç · Sport Boys: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Cusco FC – Sport Boys ilk 11'ler
Cusco FC · 4-1-4-1
- 28P. DíazK
- 21J. ZevallosD87' oyundan çıktı 87. dk
- 6Á. AmpueroD87' oyundan çıktı 87. dk
- 2C. GamarraD
- 3R. LagosD40' kırmızı kart 40. dk
- 55J. MontañoO
- 22L. ColittoO
- 88D. SotoO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10I. ColmanO
- 7J. ManzanedaO61' oyundan çıktı 61. dk
- 9F. CallejoF
- 13A. VidalK
- 77J. HerreraO
- 14C. DiezO
- 37G. ChoiD
- 24M. RuidíasD45' oyuna girdi 45. dk
- 26N. SilvaF61' oyuna girdi 61. dk
- 99Miguel SilveiraO
- 11J. TévezF87' oyuna girdi 87. dk
- 16O. ValenzuelaO87' oyuna girdi 87. dk
Teknik direktör: Javier Rabanal
Sport Boys · 4-4-2
- 22D. MeliánK
- 17E. SabaD
- 3C. ZambranoD63' sarı kart 63. dk
- 55G. DulantoD
- 13M. LlontopD
- 11L. UrrutiO74' oyundan çıktı 74. dk
- 5F. IllanesO68' oyundan çıktı 68. dk
- 24O. MoraO
- 99C. CuevaO68' oyundan çıktı 68. dk
- 77Y. CeliF40' kırmızı kart 40. dk
- 32P. ErustesF87' oyundan çıktı 87. dk
- 4R. AlfaniD
- 14R. DíazF
- 21A. HuamánO
- 30P. LizaF68' oyuna girdi 68. dk
- 29N. LoyolaD
- 61J. NolascoK
- 26H. RiojasD87' oyuna girdi 87. dk
- 10J. AlarcónO74' oyuna girdi 74. dk75' gol 75. dk
- 47M. TraucoD68' oyuna girdi 68. dk
Teknik direktör: C. Desio
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Cusco 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-6). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Sport Boys 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 8-10). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 11 maçta galibiyetler Cusco 5 – Sport Boys 5; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Mayıs 2026, Sport Boys 1-0 Cusco.
- Sıralama
- 5. (51 p) – 11. (41 p)
- Form (son 5)
- GGMMG – GMMMG
- H2H (G-B-M)
- 5-1-5 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %47 – %36
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %43
- Korner ort. (maç)
- 9,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,34 – 3,97 – 5,31
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Cusco iç saha 15 maçta maç başına 1,80 gol attı, 0,80 gol yedi; Sport Boys dış saha 14 maçta 0,71 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %47, konukta %36. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cusco %60, Sport Boys %43. İlk yarıyı önde kapatma: Cusco 6/15, Sport Boys 1/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Cusco 4,8, Sport Boys 4,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,0. Maç başına kart: Cusco 1,7, Sport Boys 3,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,34, 0 – 3,97, 2 – 5,31. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,96, Üst 1,48. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,77.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %41; KG var ortalaması %52; maç başına toplam korner ortalaması 9,0; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 08:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Peru · Primera División puan durumu · Primera Division: Tabla Anual
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Lima | 32 | +30 | 68 |
| 2 | Universitario | 32 | +20 | 60 |
| 3 | FBC Melgar | 32 | +17 | 54 |
| 4 | Deportivo Garcilaso | 32 | +15 | 54 |
| 5 | Sporting Cristal | 33 | +15 | 51 |
| 6 | Cusco | 33 | -1 | 51 |
| 7 | Cienciano | 32 | +9 | 50 |
| 8 | Alianza Atletico | 32 | +3 | 49 |
| 9 | Sport Huancayo | 32 | -2 | 47 |
| 10 | Club Deportivo Los Chankas | 32 | -12 | 47 |
| 11 | Sport Boys | 32 | +2 | 45 |
| 12 | Juan Pablo II College | 32 | -10 | 41 |
| 13 | Atletico Grau | 33 | -9 | 37 |
| 14 | Comerciantes Unidos | 32 | -3 | 36 |
| 15 | ADT | 33 | -12 | 32 |
| 16 | UCV Moquegua | 32 | -21 | 29 |
| 17 | FC Cajamarca | 32 | -21 | 28 |
| 18 | UTC Cajamarca | 32 | -20 | 18 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
