Sliema Wanderers – Valletta
Sliema Wanderers – Valletta: 8 Kasım 19:00, Malta · Premier Lig, 12. hafta. Bu sezon Sliema Wanderers evinde 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; Valletta deplasmanda 6 maçta 6 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %37; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 10 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Centenary Stadyumu
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Sliema Wanderers | Valletta |
|---|---|---|
| Lig sırası | 3. · 18 puan | 1. · 25 puan |
| Form (son 5) | BMGGB | GGGMG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,20 – 1,20 | 2,17 – 0,00 |
| 2,5 Üst biten | %40 | %33 |
| Karşılıklı gol | %80 | %0 |
| Gol yemediği | %0 | %100 |
| Aralarında (G-B-M) | 6-4-9 (19 maç, Sliema Wanderers bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Sliema Wanderers iç sahada (5 maç), Valletta deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Sliema Wanderers iç sahada (5 maç) · Valletta deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Sliema Wanderers iç sahada 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Valletta FC deplasmanda bu sezon yenilmedi: 6 maçta 6 galibiyet, 0 beraberlik.
- Sliema Wanderers, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiSliema Wanderers
3. sıra · 18 puan · 11 maç · averaj +1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGGB
- 31.10 Sliema Wanderers 1–1 Hamrun Spartans B
- 24.10 Sliema Wanderers 2–1 Marsaxlokk G
- 21.10 Zabbar St. Patrick 2–3 Sliema Wanderers G
- 17.10 Valletta FC 2–1 Sliema Wanderers M
- 11.10 Sliema Wanderers 1–1 Gzira United B
Valletta
1. sıra · 25 puan · 11 maç · averaj +14
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMG
- 01.11 Floriana 0–1 Valletta G
- 25.10 Valletta 1–2 Hamrun Spartans M
- 21.10 Mosta 0–2 Valletta G
- 17.10 Valletta 2–1 Sliema Wanderers G
- 10.10 Birkirkara 0–2 Valletta G
Puan durumu 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Sliema Wanderers için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 8, yenilen 7. Valletta için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 8, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: Sliema Wanderers 6, Valletta 9 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Ekim 2026, Valletta 2-1 Sliema Wanderers.
Gol istatistikleri
Sliema Wanderers iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,20 gol yedi; Valletta dış saha 6 maçta 2,17 attı, 0,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sliema Wanderers %80, Valletta %0. İlk yarıyı önde kapatma: Sliema Wanderers 2/5, Valletta 4/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,71, 0 – 2,77, 2 – 2,15. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,43, Üst 2,00. Karşılıklı Gol: Var 1,73, Yok 1,62.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %37; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 10 gol yediler.
- Sıralama
- 3. (18 p) – 1. (25 p)
- Form (son 5)
- BGGMB – GMGGG
- H2H (G-B-M)
- 6-4-9 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %0
- iddaa MS 1-0-2
- 2,71 – 2,77 – 2,15
Veri: 8 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %73 8/11 | %100 6/6 |
| Beraberlik | %9 1/11 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %18 2/11 | %0 0/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (15 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (14 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,09 (23 gol) | 2,17 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,82 (9 gol) | 0,00 (0 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11 | %0 0/6 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %55 6/11 | %100 6/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Berabere | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Geride | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %67 4/6 |
| Berabere | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Geride | %36 4/11 | %0 0/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sliema Wanderers (11 maç)
Valletta (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sliema Wanderers (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Valletta (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 3 | 0 |
| 61-75 | 6 | 1 |
| 76-90 | 5 | 0 |
Kartlar
Sliema Wanderers
Sarı 26 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 2,4)
Valletta
Sarı 23 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Malta · Premier Lig puan durumu · Premier Division: First stage - Main
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Valletta FC | 11 | +14 | 25 |
| 2 | Marsaxlokk | 11 | +7 | 20 |
| 3 | Sliema Wanderers | 11 | +1 | 18 |
| 4 | Hamrun Spartans | 11 | +4 | 17 |
| 5 | Floriana | 11 | +7 | 16 |
| 6 | Hibernians | 11 | -2 | 16 |
| 7 | Birkirkara | 11 | +3 | 15 |
| 8 | Zabbar St. Patrick | 11 | +1 | 14 |
| 9 | Mosta | 11 | -5 | 14 |
| 10 | Balzan FC | 11 | -1 | 11 |
| 11 | Birzebbuga | 11 | -12 | 6 |
| 12 | Gzira United | 11 | -17 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Marsaxlokk | 4 | +4 | 10 |
| 2 | Birkirkara | 6 | +3 | 9 |
| 3 | Floriana | 7 | 0 | 8 |
| 4 | Balzan FC | 7 | 0 | 8 |
| 5 | Sliema Wanderers | 5 | 0 | 8 |
| 6 | Mosta | 6 | -2 | 8 |
| 7 | Valletta FC | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Hibernians | 5 | -4 | 7 |
| 9 | Zabbar St. Patrick | 5 | +2 | 6 |
| 10 | Hamrun Spartans | 5 | +1 | 6 |
| 11 | Gzira United | 6 | -8 | 4 |
| 12 | Birzebbuga | 5 | -7 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Valletta FC | 6 | +13 | 18 |
| 2 | Hamrun Spartans | 6 | +3 | 11 |
| 3 | Marsaxlokk | 7 | +3 | 10 |
| 4 | Sliema Wanderers | 6 | +1 | 10 |
| 5 | Hibernians | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Floriana | 4 | +7 | 8 |
| 7 | Zabbar St. Patrick | 6 | -1 | 8 |
| 8 | Birkirkara | 5 | 0 | 6 |
| 9 | Mosta | 5 | -3 | 6 |
| 10 | Balzan FC | 4 | -1 | 3 |
| 11 | Birzebbuga | 6 | -5 | 3 |
| 12 | Gzira United | 5 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
