Floriana 0-1 Valletta: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Floriana 0–1 Valletta (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Floriana – Valletta maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: R. Prsa 60' (Valletta).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Floriana üstte · Valletta altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' sarı kart: S. Odey (Floriana)
- 26' sarı kart: M. Ellul (Valletta)
- 35' sarı kart: R. Prsa (Valletta)
- 44' sarı kart: E. Bicakcic (Valletta)
- 60' gol: R. Prsa (Valletta)
- 69' oyuncu değişikliği: D. Vella ↔ K. Dervisagic (Floriana)
- 72' oyuncu değişikliği: B. Gomes ↔ J. Azzopardi (Valletta)
- 72' oyuncu değişikliği: R. Prsa ↔ Alex Tanque (Valletta)
- 80' oyuncu değişikliği: B. Paiber ↔ Y. Yankam (Valletta)
- 80' oyuncu değişikliği: E. Mbende ↔ M. Sylla (Valletta)
- 80' oyuncu değişikliği: M. Beerman ↔ Y. Jbira (Floriana)
Maç olayları
- FlorianaValletta
- 80'B. Paiber ↔ Y. YankamOyuncu değişikliği
- 80'E. Mbende ↔ M. SyllaOyuncu değişikliği
- M. Beerman ↔ Y. JbiraOyuncu değişikliği80'
- 72'B. Gomes ↔ J. AzzopardiOyuncu değişikliği
- 72'R. Prsa ↔ Alex TanqueOyuncu değişikliği
- D. Vella ↔ K. DervisagicOyuncu değişikliği69'
- 60'Gol R. Prsa 0–1
- 44'E. BicakcicSarı kart
- 35'R. PrsaSarı kart
- 26'M. EllulSarı kart
- S. OdeySarı kart5'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %50 4/8 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %73 8/11 | %100 6/6 |
| Beraberlik | %9 1/11 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %18 2/11 | %0 0/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,83 (22 gol) | 1,62 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (17 gol) | 1,88 (15 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,09 (23 gol) | 2,17 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,82 (9 gol) | 0,00 (0 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %13 1/8 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11 | %0 0/6 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %55 6/11 | %100 6/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %25 2/8 |
| Berabere | %25 3/12 | %25 2/8 |
| Geride | %42 5/12 | %50 4/8 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %67 4/6 |
| Berabere | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Geride | %36 4/11 | %0 0/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Floriana (12 maç)
Valletta (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Floriana (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 5 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 5 | 0 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Valletta (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 3 | 0 |
| 61-75 | 6 | 1 |
| 76-90 | 5 | 0 |
Kartlar
Floriana
Sarı 17 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,4)
Valletta
Sarı 23 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Floriana için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 10, yenilen 7. Valletta son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 22 maçta galibiyetler Floriana 9 – Valletta 5; 8 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,00 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Eylül 2026, Floriana 0-2 Valletta.
- Sıralama
- 5. (16 p) – 1. (22 p)
- Form (son 5)
- MBBBG – MGGGG
- H2H (G-B-M)
- 9-8-5 (22 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %0
- iddaa MS 1-0-2
- 2,84 – 2,87 – 2,06
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Floriana iç saha 6 maçta maç başına 2,17 gol attı, 2,00 gol yedi; Valletta dış saha 5 maçta 2,40 attı, 0,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Floriana %83, Valletta %0. İlk yarıyı önde kapatma: Floriana 2/6, Valletta 4/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,84, 0 – 2,87, 2 – 2,06. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,90. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,70.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 02:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Malta · Premier Lig puan durumu · Premier Division: First stage - Main
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Valletta FC | 11 | +14 | 25 |
| 2 | Marsaxlokk | 11 | +7 | 20 |
| 3 | Sliema Wanderers | 11 | +1 | 18 |
| 4 | Hamrun Spartans | 11 | +4 | 17 |
| 5 | Floriana | 11 | +7 | 16 |
| 6 | Hibernians | 11 | -2 | 16 |
| 7 | Birkirkara | 11 | +3 | 15 |
| 8 | Zabbar St. Patrick | 11 | +1 | 14 |
| 9 | Mosta | 11 | -5 | 14 |
| 10 | Balzan FC | 11 | -1 | 11 |
| 11 | Birzebbuga | 11 | -12 | 6 |
| 12 | Gzira United | 11 | -17 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Marsaxlokk | 4 | +4 | 10 |
| 2 | Birkirkara | 6 | +3 | 9 |
| 3 | Floriana | 7 | 0 | 8 |
| 4 | Balzan FC | 7 | 0 | 8 |
| 5 | Sliema Wanderers | 5 | 0 | 8 |
| 6 | Mosta | 6 | -2 | 8 |
| 7 | Valletta FC | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Hibernians | 5 | -4 | 7 |
| 9 | Zabbar St. Patrick | 5 | +2 | 6 |
| 10 | Hamrun Spartans | 5 | +1 | 6 |
| 11 | Gzira United | 6 | -8 | 4 |
| 12 | Birzebbuga | 5 | -7 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Valletta FC | 6 | +13 | 18 |
| 2 | Hamrun Spartans | 6 | +3 | 11 |
| 3 | Marsaxlokk | 7 | +3 | 10 |
| 4 | Sliema Wanderers | 6 | +1 | 10 |
| 5 | Hibernians | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Floriana | 4 | +7 | 8 |
| 7 | Zabbar St. Patrick | 6 | -1 | 8 |
| 8 | Birkirkara | 5 | 0 | 6 |
| 9 | Mosta | 5 | -3 | 6 |
| 10 | Balzan FC | 4 | -1 | 3 |
| 11 | Birzebbuga | 6 | -5 | 3 |
| 12 | Gzira United | 5 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
