Mosta FC 0-2 Valletta: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Mosta FC 0–2 Valletta (21 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
Mosta FC – Valletta maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: P. Sekulovic 19', A. Zammit 63' (Valletta).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Mosta FC üstte · Valletta altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 15' sarı kart: S. Radic (Valletta)
- 19' gol: P. Sekulovic (Valletta)
- 53' sarı kart: R. Prsa (Valletta)
- 62' oyuncu değişikliği: R. Prsa ↔ M. Sylla (Valletta)
- 63' oyuncu değişikliği: B. Gomes ↔ Alex Tanque (Valletta)
- 63' gol: A. Zammit (Valletta)
- 73' oyuncu değişikliği: A. Zammit ↔ K. Ewurum (Valletta)
- 74' oyuncu değişikliği: G. Acheampong ↔ B. Farrugia (Mosta FC)
- 74' oyuncu değişikliği: Thiaguinho ↔ L. Attard (Mosta FC)
- 75' oyuncu değişikliği: P. Afriyie ↔ P. Ohaka (Mosta FC)
- 75' oyuncu değişikliği: N. Frendo ↔ R. Debono (Mosta FC)
- 78' sarı kart (Mosta FC)
- 82' sarı kart: K. Zammit (Mosta FC)
- 84' oyuncu değişikliği: J. Azzopardi ↔ Y. Yankam (Valletta)
- 84' oyuncu değişikliği: S. Radic ↔ N. Micallef (Valletta)
Maç olayları
- Mosta FCValletta
- 84'J. Azzopardi ↔ Y. YankamOyuncu değişikliği
- 84'S. Radic ↔ N. MicallefOyuncu değişikliği
- K. ZammitSarı kart82'
- Sarı kart78'
- P. Afriyie ↔ P. OhakaOyuncu değişikliği75'
- N. Frendo ↔ R. DebonoOyuncu değişikliği75'
- G. Acheampong ↔ B. FarrugiaOyuncu değişikliği74'
- Thiaguinho ↔ L. AttardOyuncu değişikliği74'
- 73'A. Zammit ↔ K. EwurumOyuncu değişikliği
- 63'B. Gomes ↔ Alex TanqueOyuncu değişikliği
- 63'Gol A. Zammit 0–2
- 62'R. Prsa ↔ M. SyllaOyuncu değişikliği
- 53'R. PrsaSarı kart
- 19'Gol P. Sekulovic 0–1
- 15'S. RadicSarı kart
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %73 8/11 | %100 6/6 |
| Beraberlik | %9 1/11 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %18 2/11 | %0 0/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (15 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,67 (20 gol) | 1,67 (10 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,09 (23 gol) | 2,17 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,82 (9 gol) | 0,00 (0 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11 | %0 0/6 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %55 6/11 | %100 6/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %25 3/12 | %0 0/6 |
| Geride | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %67 4/6 |
| Berabere | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Geride | %36 4/11 | %0 0/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Mosta FC (12 maç)
Valletta (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Mosta FC (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 0 | 5 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Valletta (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 3 | 0 |
| 61-75 | 6 | 1 |
| 76-90 | 5 | 0 |
Kartlar
Mosta FC
Sarı 27 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,3)
Valletta
Sarı 23 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Mosta son 5 maçında 0 galibiyet, 4 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 10 gol yedi. Valletta son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 11 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: Mosta 4, Valletta 10 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Ocak 2026, Mosta 0-5 Valletta.
- Sıralama
- 4. (13 p) – 1. (19 p)
- Form (son 5)
- BBBMB – GGGBG
- H2H (G-B-M)
- 4-5-10 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %0
- iddaa MS 1-0-2
- 5,10 – 3,56 – 1,41
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Mosta iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,50 gol yedi; Valletta dış saha 4 maçta 2,50 attı, 0,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Mosta %75, Valletta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mosta %75, Valletta %0. İlk yarıyı önde kapatma: Mosta 2/4, Valletta 3/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 5,10, 0 – 3,56, 2 – 1,41. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,67, Üst 1,71. Karşılıklı Gol: Var 1,78, Yok 1,61.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 19 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Malta · Premier Lig puan durumu · Premier Division: First stage - Main
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Valletta FC | 11 | +14 | 25 |
| 2 | Marsaxlokk | 11 | +7 | 20 |
| 3 | Sliema Wanderers | 11 | +1 | 18 |
| 4 | Hamrun Spartans | 11 | +4 | 17 |
| 5 | Floriana | 11 | +7 | 16 |
| 6 | Hibernians | 11 | -2 | 16 |
| 7 | Birkirkara | 11 | +3 | 15 |
| 8 | Zabbar St. Patrick | 11 | +1 | 14 |
| 9 | Mosta | 11 | -5 | 14 |
| 10 | Balzan FC | 11 | -1 | 11 |
| 11 | Birzebbuga | 11 | -12 | 6 |
| 12 | Gzira United | 11 | -17 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Marsaxlokk | 4 | +4 | 10 |
| 2 | Birkirkara | 6 | +3 | 9 |
| 3 | Floriana | 7 | 0 | 8 |
| 4 | Balzan FC | 7 | 0 | 8 |
| 5 | Sliema Wanderers | 5 | 0 | 8 |
| 6 | Mosta | 6 | -2 | 8 |
| 7 | Valletta FC | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Hibernians | 5 | -4 | 7 |
| 9 | Zabbar St. Patrick | 5 | +2 | 6 |
| 10 | Hamrun Spartans | 5 | +1 | 6 |
| 11 | Gzira United | 6 | -8 | 4 |
| 12 | Birzebbuga | 5 | -7 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Valletta FC | 6 | +13 | 18 |
| 2 | Hamrun Spartans | 6 | +3 | 11 |
| 3 | Marsaxlokk | 7 | +3 | 10 |
| 4 | Sliema Wanderers | 6 | +1 | 10 |
| 5 | Hibernians | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Floriana | 4 | +7 | 8 |
| 7 | Zabbar St. Patrick | 6 | -1 | 8 |
| 8 | Birkirkara | 5 | 0 | 6 |
| 9 | Mosta | 5 | -3 | 6 |
| 10 | Balzan FC | 4 | -1 | 3 |
| 11 | Birzebbuga | 6 | -5 | 3 |
| 12 | Gzira United | 5 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
