← Maçlar
Malta · Premier Lig · 9. hafta21 Ekim 2026 · 21:36 TSİ

Zabbar St. Patrick F.C. 2-3 Sliema Wanderers: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Zabbar St. Patrick F.C.
2–3İY 0–1
Sliema Wanderers
Maç sonu

Zabbar St. Patrick F.C. 2–3 Sliema Wanderers (21 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Zabbar St. Patrick F.C. – Sliema Wanderers maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: A. Agyeman 54', M. Fontanella 81' (pen.) (Zabbar St. Patrick F.C.); I. Cojocaru 42', 57', A. Limbombe 84' (Sliema Wanderers).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Zabbar St. Patrick F.C. üstte · Sliema Wanderers altta

01530İY607590 19' sarı kart: Joao Mafra (Zabbar St. Patrick F.C.)42' gol: I. Cojocaru (Sliema Wanderers)45+1' sarı kart: S. Jovancic (Zabbar St. Patrick F.C.)54' gol: A. Agyeman (Zabbar St. Patrick F.C.)55' sarı kart: M. Jovicic (Zabbar St. Patrick F.C.)57' gol: I. Cojocaru (Sliema Wanderers)58' oyuncu değişikliği: Joao Mafra ↔ P. F. Gouhon (Zabbar St. Patrick F.C.)↔67' sarı kart (Zabbar St. Patrick F.C.)67' oyuncu değişikliği: T. Melillo ↔ K. Fenech (Zabbar St. Patrick F.C.)↔67' oyuncu değişikliği: Vinicius Kanu ↔ M. Fontanella (Zabbar St. Patrick F.C.)↔72' sarı kart: D. Camara (Sliema Wanderers)73' oyuncu değişikliği: P. F. Gouhon ↔ N. Agius (Zabbar St. Patrick F.C.)↔73' oyuncu değişikliği: W. M. Alli ↔ M. Awad (Sliema Wanderers)↔80' sarı kart (Sliema Wanderers)81' gol: M. Fontanella (Zabbar St. Patrick F.C.)84' gol: A. Limbombe (Sliema Wanderers)85' oyuncu değişikliği: D. Camara ↔ C. Kouadio (Sliema Wanderers)↔88' oyuncu değişikliği: A. Limbombe ↔ N. Robertha (Sliema Wanderers)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 19' sarı kart: Joao Mafra (Zabbar St. Patrick F.C.)
  • 42' gol: I. Cojocaru (Sliema Wanderers)
  • 45+1' sarı kart: S. Jovancic (Zabbar St. Patrick F.C.)
  • 54' gol: A. Agyeman (Zabbar St. Patrick F.C.)
  • 55' sarı kart: M. Jovicic (Zabbar St. Patrick F.C.)
  • 57' gol: I. Cojocaru (Sliema Wanderers)
  • 58' oyuncu değişikliği: Joao Mafra ↔ P. F. Gouhon (Zabbar St. Patrick F.C.)
  • 67' sarı kart (Zabbar St. Patrick F.C.)
  • 67' oyuncu değişikliği: T. Melillo ↔ K. Fenech (Zabbar St. Patrick F.C.)
  • 67' oyuncu değişikliği: Vinicius Kanu ↔ M. Fontanella (Zabbar St. Patrick F.C.)
  • 72' sarı kart: D. Camara (Sliema Wanderers)
  • 73' oyuncu değişikliği: P. F. Gouhon ↔ N. Agius (Zabbar St. Patrick F.C.)
  • 73' oyuncu değişikliği: W. M. Alli ↔ M. Awad (Sliema Wanderers)
  • 80' sarı kart (Sliema Wanderers)
  • 81' gol: M. Fontanella (Zabbar St. Patrick F.C.)
  • 84' gol: A. Limbombe (Sliema Wanderers)
  • 85' oyuncu değişikliği: D. Camara ↔ C. Kouadio (Sliema Wanderers)
  • 88' oyuncu değişikliği: A. Limbombe ↔ N. Robertha (Sliema Wanderers)

Maç olayları

  1. Zabbar St. Patrick F.C.Sliema Wanderers
  2. 88'A. Limbombe ↔ N. RoberthaOyuncu değişikliği
  3. 85'D. Camara ↔ C. KouadioOyuncu değişikliği
  4. 84'Gol A. Limbombe 2–3
  5. Penaltı golü M. Fontanella 2–2Penaltı81'
  6. 80'Sarı kart
  7. P. F. Gouhon ↔ N. AgiusOyuncu değişikliği73'
  8. 73'W. M. Alli ↔ M. AwadOyuncu değişikliği
  9. 72'D. CamaraSarı kart
  10. Sarı kart67'
  11. T. Melillo ↔ K. FenechOyuncu değişikliği67'
  12. Vinicius Kanu ↔ M. FontanellaOyuncu değişikliği67'
  13. Joao Mafra ↔ P. F. GouhonOyuncu değişikliği58'
  14. 57'Gol I. Cojocaru 1–2
  15. M. JovicicSarı kart55'
  16. Gol A. Agyeman 1–154'
  17. S. JovancicSarı kart45+1'
  18. 42'Gol I. Cojocaru 0–1
  19. Joao MafraSarı kart19'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Zabbar St. Patrick F.C.
Toplam (11)İç saha (5)
Galibiyet%36 4/11%40 2/5
Beraberlik%18 2/11%0 0/5
Mağlubiyet%45 5/11%60 3/5
Sliema Wanderers
Toplam (11)Dış saha (6)
Galibiyet%45 5/11%50 3/6
Beraberlik%27 3/11%17 1/6
Mağlubiyet%27 3/11%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Zabbar St. Patrick F.C.
Toplam (11)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,55 (17 gol)1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç1,45 (16 gol)1,40 (7 gol)
Sliema Wanderers
Toplam (11)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,36 (15 gol)1,50 (9 gol)
Yediği gol / maç1,27 (14 gol)1,33 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Zabbar St. Patrick F.C.
Toplam (11)İç saha (5)
KG Var%64 7/11%40 2/5
1,5 Üst%82 9/11%80 4/5
2,5 Üst%64 7/11%60 3/5
3,5 Üst%27 3/11%40 2/5
Gol yememe%27 3/11%40 2/5
Sliema Wanderers
Toplam (11)Dış saha (6)
KG Var%73 8/11%67 4/6
1,5 Üst%91 10/11%83 5/6
2,5 Üst%55 6/11%67 4/6
3,5 Üst%18 2/11%33 2/6
Gol yememe%9 1/11%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Zabbar St. Patrick F.C.
Toplam (11)İç saha (5)
Önde%27 3/11%20 1/5
Berabere%36 4/11%40 2/5
Geride%36 4/11%40 2/5
Sliema Wanderers
Toplam (11)Dış saha (6)
Önde%45 5/11%50 3/6
Berabere%36 4/11%33 2/6
Geride%18 2/11%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Zabbar St. Patrick F.C. (11 maç)

1/121/X01/21X/12X/X1X/212/102/X12/23

Sliema Wanderers (11 maç)

1/151/X01/20X/10X/X3X/212/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Zabbar St. Patrick F.C. (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 3
31-45 2 3
46-60 4 1
61-75 3 1
76-90 3 2

Sliema Wanderers (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 3 2
31-45 4 1
46-60 2 4
61-75 2 2
76-90 3 4

Kartlar

Zabbar St. Patrick F.C.

Sarı 27 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,5)

Sliema Wanderers

Sarı 26 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Zabbar St. Patrick son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 7 gol yedi. Sliema Wanderers son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 5 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Zabbar St. Patrick 1, Sliema Wanderers 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Nisan 2026, Zabbar St. Patrick 1-1 Sliema Wanderers.

Sıralama
10. (8 p) – 6. (11 p)
Form (son 5)
GMMBM – MBBGG
H2H (G-B-M)
1-1-4 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%62 – %60
iddaa MS 1-0-2
3,78 – 3,06 – 1,68
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Zabbar St. Patrick bu sezon 8 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,50 gol yedi; Sliema Wanderers dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Zabbar St. Patrick %62, Sliema Wanderers %60. İlk yarıyı önde kapatma: Zabbar St. Patrick 1/8, Sliema Wanderers 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,78, 0 – 3,06, 2 – 1,68. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,88. Karşılıklı Gol: Var 1,75, Yok 1,62.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %61; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 19 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Malta · Premier Lig puan durumu · Premier Division: First stage - Main

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Valletta FC 11812 239 +1425 GGGMG
2Marsaxlokk 11623 2114 +720 GGMMG
3Sliema Wanderers 11533 1514 +118 BMGGB
4Hamrun Spartans 11452 1713 +417 BBBGB
5Floriana 11443 2215 +716 BBBMM
6Hibernians 11443 1315 -216 BGGBG
7Birkirkara 11434 1411 +315 MMBGB
8Zabbar St. Patrick 11425 1716 +114 MGMGG
9Mosta 11353 1520 -514 BBMBM
10Balzan FC 11254 1314 -111 BMBMM
11Birzebbuga 11137 921 -126 BMGBB
12Gzira United 11056 926 -175 BBMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Marsaxlokk 4310 62 +410
2Birkirkara 6231 96 +39
3Floriana 7223 1313 08
4Balzan FC 7223 88 08
5Sliema Wanderers 5221 66 08
6Mosta 6222 810 -28
7Valletta FC 5212 109 +17
8Hibernians 5212 48 -47
9Zabbar St. Patrick 5203 97 +26
10Hamrun Spartans 5131 87 +16
11Gzira United 6042 513 -84
12Birzebbuga 5104 310 -73
#TakımOGBMAYAVP
1Valletta FC 6600 130 +1318
2Hamrun Spartans 6321 96 +311
3Marsaxlokk 7313 1512 +310
4Sliema Wanderers 6312 98 +110
5Hibernians 6231 97 +29
6Floriana 4220 92 +78
7Zabbar St. Patrick 6222 89 -18
8Birkirkara 5203 55 06
9Mosta 5131 710 -36
10Balzan FC 4031 56 -13
11Birzebbuga 6033 611 -53
12Gzira United 5014 413 -91

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,78X3,0621,68

Çifte şans

1X1,63121,17X21,10

Karşılıklı gol

Var1,65Yok1,72

2,5 Alt / Üst

Alt1,62Üst1,76

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.